{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
12
Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
12:08
Nr.
Tijd
Combinatie
ANCKAER JOY - ACROBAT POWER
ANCKAER JOY - LEONARDO
COPPESMETTE BEN - AMARETTO G Z
DE BOCK JOHAN - HELENA
DE BOCK JOHAN - JUPILER
DE BOEY ADINDA - LA ESTERELLA
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
FOCKAERT JEF - AUNT SUE
FOCKAERT JEF - COLORS BOUNTY VD PLUISHOEK Z
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
JACOBS KAREN - MYSTIQUE VANDEPRINSEHOEVE
KUNNEN EVA - LE ROI VD WELLINGTON
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
OEYEN WENDY - ABEJA
SONCK BART - OKIDOKI
STOFFELS SANNE - GEMMA VAN DE BEEKHOEVE
VAN DER BRUGGEN FIEBE - OKIDOKI VD MOLENDREEF
VAN SEVEREN SANDRINE - MISTER S.
VERAGHTERT EDDY - PLEKTRUM
VERELST ROBBE - POLIEN VAN HET BINNENVELD
VERMEER ASTRID - POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE
WEYNS CHADIA - MAJESTEIT
13
Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
12:08
Nr.
Tijd
Combinatie
APPELEN ANDREAS - JAKOB V H KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
DE KINDEREN MIEK - FIGO V.D. PANNENHOEF
DE MEULDER DIRK - MOWENTA
DE MIDDELEER WARD - VIDOC
DE PAUW LIESBET - MORENO VAN 'T WIJWATER
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
LEERS PAULIEN - MEDLEY VD BISSCHOP
MUSSCHE PHILIPPE - KOBRA TER DURMEN
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
PERSIJN GRIET - PALERMO
POPPE ELINE - CHARISMAN Z
RUTTEN IENE - LEX
STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
VAN DINTER EMILIE - VICKIES LASS
VAN LOO STEFFI - EICHENGOLD
VAN LOO STEFFI - MOON S
VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
VROLIJK MIRELLA - MURPHYS BAY
WOUTERS SANNE - LUKAKU TOJA
14
Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse A
08:00
12:08
Nr.
Tijd
Combinatie
GORIS LINDSAY - CHRIS VAN DE NIEUWENDIJK
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
JUWET THIBAULT - PACCO
KENES ANNE - CAMPARI VAN HET REUKENIS Z
KENES ANNE - KIRA
KENES ANNE - LENNOX
KENNES BEN - NANTE 11 VAN HET VONDELHOF
MORTELMANS TOM - L' OROSE VAN 'T FLIEREN
MORTELMANS TOM - LIBERTINA
POELMANS GUIDO - NELSON VAN HET STRATENEINDE
POPPE JULIE - LENTE P
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
SNELS LIESJE - FRANS DUIJTS
STAQUET JESSE - CORNELLO
SWAANS KEVIN - LIVARO
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
VAN DORST IRENE - DIJKHOF'S ELFIGO
VAN DORST IRENE - REHINS STARRY LADY
VAN HOOF LAURENS - PINKPOP P
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
VAN SAS YANA - VALDEZ
VERELST WANNES - QUARTZ
VERSTEYNEN LUC - AMERICAN SUN
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COPERMANS DAISY - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
D'HOOGHE JOHAN - CHIVA
DE BOLLE JULIE - QUEEN H
DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
DEWIT LORE - FORTUNA
IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
JANSENS INGE - GENEROUS
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
MALLEZIE ELLEN - SHE'S A REBEL
MOORTHAMERS FILIP - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
OELBRANDT DIRK - VALCO
OOMS JOHAN - PIXIE VAN DE MOLENDRIESHOEVE
RUTS JEF - GITAN
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
VAN NIJNATTEN MARGO - KELSEY VIOLA RS
VAN STEEN KRIS - LUCKY ONE VAN DE CONYNENBERG
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
VOS ANKE - HILTON
WOLFF TANJA - EVERT
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
DE MEULDER LOTTE - HELLA VAN DE KLOTHOEF
DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
LANGENDRIES KYARA - VIYA COBRONC'S Z
MALISART MICHELLE - LUKAKU
PELEMAN KIMBERLY - ELECTRO VG
PELEMAN KIMBERLY - ONA DE ROYAL HORSE
PRAET SARAH - GSH DIDAY
RENDA GIULIANO - POIRESSE VAN HET VULDERSHOF
RENDA GIULIANO - TORONTO DE RASE Z
SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
TURREKENS SIMON - LUCKY OGANO
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
VAN BELLEGEM LUC - GABBERPARFLAM V/D KLEYENBERG
VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
VANDERMOERE HEIDI - CHANEL 'B'
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
VERSCHUEREN CHRIS - GRAPPA
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
MANTEAU-VAN DER STEK ANNEMIEKE - KNHS (NIET-LID) - FORCE AND SPEED (BLANCO)
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
DE WAELE JENS - HOLLYWOOD VAN DE HAZAHOEVE
DE WINDT CHLOÉ - MOZES II P&B
DE WINDT CHLOÉ - OREGON VAN DE STATIONSHOEVE
GABRIELS ISABELLE - BALABOUSKO
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
HAAGEN CARLIJN - LAVINESSE
HUYSMANS JEF - MERLOT VAN DE BRETHEI
KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
LAMRINI RACHID - NINJA VH
MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
MERTENS JEROEN - PITOE
MINNEBO BRUNO - HINDI DES RAMIES
SMETS BENNY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
WALBERS GREET - KIRA - W
10
Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
LASEROMS ASHA - KNHS (NIET-LID) - KENELAHELEEN W (BLANCO)
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
BOONE SHELSEY - CHIARA
BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
KENES ANNE - ORLANDO
LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
LISON DIRK - PHINIAS VAN HET REEPKOUTERVELD
POPPE CATRIEN - E.T. VAN HET ROZENDAELHOF
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
SMETS JORDY - FISCUS
STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
VAN DEN BROECK MILAN - KAZU
VAN HEGHE AMBER - UN DIAMANT RESS Z
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
VANDEWALLE LIESE - PUMPKIN
VERHASSELT PIETER - I CAN DO IT VAN DE WEZELAAR
VERHASSELT PIETER - J'ADORE VD WITHOEVE
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
WEYNS CHADIA - FLYNN
11
Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
HECK SANNE - KNHS (NIET-LID) - DELOTE M (BLANCO)
AERTS WILLEM - URADO DE MARNIERE
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
MERTENS FRANS - MENDE L
MUSSCHE PHILIPPE - CITA TER DURMEN
NUYTS LUCIEN - KIRA VD TIENDESCHUUR
PLAETINCK RHUNE - BIJOU DE CAMUS
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VAN DIJCK PETER - G.PASSIFLORA K.C.
VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
VAN HECKE WOUT - VALCO G
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
VERSCHUEREN HELENA - COKARDE
VERSMISSEN SILKE - EYECATCHER VAN HET BORZEHOF
VROLIJK MIRELLA - JETHRO HDH
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS KRISTOF - CAPPUCCINO
CLOMPEN JOACHIM - CORAL G Z
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
DEKENS ETIENNE - CHICCO
GEENS GITTE - KELIENA
GEERTS ANNELIES - CIDENA
GOFFART PASCAL - NEO Z
GROUWELS SVEN - IT'S ME
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
MERTENS JEROEN - HERMES M
PERSIJN LEEN - DOMINO PS
SCHAUKENS EVI - JUF E
STOFFELS SANNE - ORISHA
SWAANS KEVIN - INFERNO
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
VAN CAENEGEM BART - GITANA
VAN HEGHE AMBER - JAWSON VAN HET PAARDEVELD
VAN PUYVELDE JUSTINE - DUQUESA DEL CAMPO
VERHEYEN WIM - IZO
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE VOORDE HENNY - KNHS (NIET-LID) - DIOR LAGETTA SPIRIT (BLANCO)
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
EMBRECHTS TATJANA - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
MALISART MICHELLE - KALINKA
MERTENS JUUL - HELIOS M
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
POPPE CATRIEN - ET-LA-BAS VAN HOF TER RECHT
RENDA GIULIANO - OLIVER VAN PASSENDALE
SEGERS ELIEN - M - LADIVA
SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
Michelle Schager - Etszique deux (NIET-LID) - Michelle Schager - Etszique deux (BLANCO)
VAN BEEST MANDY - KNHS (NIET-LID) - GINELLI (BLANCO)
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE WAELE JENS - KIONA VZ
DEKENS ELS - KENZO VAN 'T FARSENHOVEN
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
HERMANS BART - ODAMIAAN 'T'
KERSTENS LISSA - JAZZ
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
MOORTHAMERS SELENA - GOLIAT
VALCKX MELANIE - T-BONE EH Z
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
VAN HOOF KIM - TARISSA VAN 'T GROESKE
VAN MULDERS BART - ANNE ROX DU VLIST Z
WILLEMS KENNY - ERINJA
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
FAAS ANJA - KNHS (NIET-LID) - CORAZON (BLANCO)
CLIMAN JORDY - KNHS (NIET-LID) - CAROS VAN DE KAPEL (BLANCO)
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DE STERCK KENNETH - KINKY
DE WISPELAERE PETER - ISABELLE
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER ARNE - LEANDRO VAN HET KLOKKENHOF
LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
OELBRANDT WOUTER - EVITA
SMET FREDERIK - NOWLIMIT VAN STAL TIMMERS
VAN DEN BROECK LANDER - F F WELLDONE
VAN DEN BROECK LANDER - KAAIMAN V/D KOOLDRIES
VAN DIJCK PETER - DARIO
VAN DINGENEN LEEN - CABBANA Z
VAN LOOVEREN JOPPE - NESQUICK V/D MEREYT
VAN NIJNATTEN MARGO - DEMPSEY
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
DE ROECK NATHALIE - IGOR VAN HET EDEHOF
HERTOGS GITTE - FAZENDA
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
LISON DIRK - HIGH-POTENTIAL
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
MATCHAVARIANI ALEXI - MIO DEN TIP
NAERT MATHIAS - FIOCCO VAN'T SPOEL
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
SMET RONNY - MESSIE VH EIKELHOF
VAN DEN BROECK DAPHNE - LITTLE PRINCESS V.D. VLASBLOEMHOEVE
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
WUYTACK MARILYN - NALINKA VAN DE ROETE
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
MARIEN STEVEN - D'ARTAGNAN V/D UILENBERG
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
OOMS TIM - KYBA VAN DE JOMAHEIDE
POELMANS CALLE - ISOLDE VAN HET STRATENEINDE
POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
SONCK BART - CATOO
SWAANS KEVIN - FERRUM VAN DE NACHTEGAELE
VERHEYEN WIM - KARA
20/10/2019 - WRVA20192 - EVENTING GROBBENDONK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots