Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
11Ring 11: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - DAYTONA DE VIRTON (BLANCO)
  DE JAMBLINNE AXELLE - LEWB (NIET-LID) - JAMESON HL (BLANCO)
  AERTS JOZEF - EBUSIX DB
  COPPESMETTE BEN - AMARETTO G Z
  DE CARTIER SYBILLE - KAPTAIN JACK Z.G.
  DE MIDDELEER WARD - VIDOC
  DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
  LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
  LAPIN MARGOT - DEA
  LAPIN MARGOT - FLORALINA
  LEENAERS CHELSY - BRIGAND
  LOOS ERWIN - CECILIA Z
  PANIS LOTTE - BANDINA VAN DE ZUUTHOEVE
  PICARD LOTTE - LET'S GO
  POELMANS GUIDO - NELSON VAN HET STRATENEINDE
  SNAUWAERT JENNIFER - DEMPSEY V/D RADJAHOEVE
  STAQUET JESSE - CORNELLO
  STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
  VAN GILS JAN-WILLEM - ISVAN JAMES VDL
  VERVAECKE SENNE - OCEAN DE MUZE
  VERVAECKE SENNE - OKONOKOS
  VETTENBURG LYNN - DELISA
  WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
12Ring 12: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  MEEUS LORE - VLP (NIET-LID) - COCO RICO (BLANCO)
  WALCZAK KATRIEN - VLP (NIET-LID) - FLIKO (BLANCO)
  ADRIAENSSENS SOPHIE - DIAMOND JETSKE V'T MOLEKEN
  APPELEN ANDREAS - JAKOB V H KLOKKENHOF
  APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
  COUTINHO EMY - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
  DE SMEDT LUKAS - BEEKZICHT'S ROZAN
  FOCKAERT JEF - AUNT SUE
  FOCKAERT JEF - COLORS BOUNTY VD PLUISHOEK Z
  HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
  HUYBRECHTS ANKE - OIKA JOY
  LAMRINI RACHID - NINJA VH
  MESKENS RIECE - NAMISA VH TRICHELHOF
  NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
  PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
  PEETERS DANIELLE - CAITLYN VH KRAAIENBOSHOF Z
  PERSIJN GRIET - PALERMO
  RENDA GIULIANO - MOONLIGHT VAN HET TORENHOF
  SMETS BENNY - KOKO VAN DE NETHE Z
  STOFFELS SANNE - GEMMA VAN DE BEEKHOEVE
  VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
  VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
  VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
13Ring 13: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  STANDAERT YANNICK - VLP (NIET-LID) - AQUI-ARUNA (BLANCO)
  STANDAERT YANNICK - VLP (NIET-LID) - RENZO VAN ' ELZENHOUT (BLANCO)
  TUBES VICTORIA - LEWB (NIET-LID) - CHATTANOOGA CHOO CHOO H (BLANCO)
  ANCKAER JOY - ACROBAT POWER
  ANCKAER JOY - LEONARDO
  CUYVERS MORGANE - INCOGNITO VAN HOF TER EDE
  DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
  DESMET JUSTINE - OISKY POISKY VAN TER ROYEN
  GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
  RUTTEN IENE - LEX
  SONCK BART - OKIDOKI
  STERKENS CEL - VENCOR
  SWAANS KEVIN - LIVARO
  THIJS LAURINE - KIZZY - JANE
  THIJS LAURINE - PICOLLO VAN DE BAKKERSHOEVE Z
  VAN CAMPENHOUT EMMA - HYPE VAN 'T NEDERHOF
  VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
  VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
  VAN OOST WARD - QUARTZ VAN ORTI
  VAN OOST WARD - QUE SERA VAN ORTI
  VAN REMORTEL WIM - GABBANA VAN HABROEK
  VANGOMPEL PIET - FREKE VAN DE BREMHOEVE
  VERREYCKEN NOÉMIE - HAZELBERG'S APRIL SUN
14Ring 14: VEELZIJDIGHEID Klasse A08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  MORANT ALEXANDRINE - LEWB (NIET-LID) - DELUXIEME (BLANCO)
  DESSAMBRE SARAH - LEWB (NIET-LID) - FLORE DES FLAGUES (BLANCO)
  DESSAMBRE SARAH - LEWB (NIET-LID) - IRON DE LA SALLE (BLANCO)
  DE BOLLE JULIE - OEGANO VAN HET KOETSHUIS
  DE BOLLE JULIE - ORTINA VD BISSCHOP
  DE KEERSMAECKER JOLIEN - MORUMBI - CD
  DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
  KESTEMONT ILKE - CHANEL
  MAES YOREN - Q'AZZ - M
  MEESSENS MIRTE - HELENE
  MORIS EMILIE - JANNE-BLUE
  SNELS LIESJE - FRANS DUIJTS
  STERKENS PETER - VOYCE
  STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
  TUYTELAARS EDITH - NALAN VAN 'T GREESA
  VAN BEEK EMILIE - SAVIERA
  VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
  VAN HOVER KARIN - ICARO
  VAN LOO STEFFI - MOON S
  VANDEN BOSSCHE JULIE - ORIBE VAN HET BALDERHOF
  VERMEER ASTRID - POCO-LOCO V/D DENNEHOEVE
  VOS KELLY - PINOT VV
6Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0011:04
 
Nr.TijdCombinatie
  KAHN SIEN - VLP (NIET-LID) - ODEROA VAN 'T EKSTERHOF (BLANCO)
  BERGHMANS LUC - JAZZ VAN ' T OORDEEL
  DE SMEDT JOY - DORTMUND
  DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
  DENEUS ALICE - KARETINO VAN 'T HEY MEERKEN
  DEVOS PIETER - DON D'AMOUR
  DEWIT LORE - FORTUNA
  DUJARDIN LOTTE - LUCY BROWN
  GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
  LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
  LARDOT DEBORAH - GUINESSE DU PALIS
  LEVIEUX ANNE LAURE - INDRA DES PRES
  MAES ELLEN - JEZEBEL DE REGOR
  MANCUSO LAURA - AQUINTA VAN HET POLDERHOF Z
  MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
  PAUWELS MAARTEN - EXTREME VAN DEN HAM
  SMETS JORDY - FISCUS
  SWIJNS WIM - DAQAIS VAN DEN DALENBERG
  SWIJNS WIM - JECHO VAN DEN DALENBERG
  THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
  VALCKX MELANIE - OLYMPIA DE MUZE
  VERCALSTEREN FRAUKE - CON CASSI VAN'T KONINGSHOF
7Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:56
 
Nr.TijdCombinatie
  VERWIMP JARNO - VLP (NIET-LID) - ANTONIO (BLANCO)
  BLONTROCK JUSTINE - SILVER OCEANE
  BOONE SHELSEY - CHIARA
  BOONE SHELSEY - J'ADORE VAN DE ZWARTE STOK
  BROSENS GLEN - INDIRA VD GOORMEREN
  DE SWAEF NIKKI - HURRICANE
  DE VOS EMMY - FEMME FATALE
  JANSENS INGE - GENEROUS
  LANGENDRIES KYARA - VIYA COBRONC'S Z
  MALISART KOBE - LUKAKU
  SCHOL CHRIS - COPETTO WP Z
  STAQUET DIRK - COMEROMY VAN HET KEIZERSHOF Z
  STEYAERT LEONIE - HIDJANA VAN DE BLEUKENS
  TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
  VAN DER GINST ANKE - FINE-AIR VAN 'T HOVEKE
  VAN LOO DENIS - UNE FOLIE D'EMM
  VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
  VAN OOST TINE - BRITT VAN ORTI
  VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
  VERSCHUEREN HELENA - COKARDE
  VOS ANKE - HILTON
8Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:48
 
Nr.TijdCombinatie
  DE JAMBLINNE GEOFFROY - LEWB (NIET-LID) - INEDIT DE VIRTON (BLANCO)
  BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
  DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
  DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
  DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
  DECAT CAROLINE - LUNA Z
  DECAT CAROLINE - ZINA Z
  HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
  HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
  JANSENS JUDITH - HESINCA "T"
  JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
  KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
  MERCKEN KRISTEL - ANOUK
  OELBRANDT DIRK - VALCO
  PLESSERS NICO - ERONETTE
  VAN DEN BROECK MILAN - KAZU
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - NIGHTINGALE Z
  VAN HECKE WOUT - VALCO G
  WOLFF TANJA - EVERT
9Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:56
 
Nr.TijdCombinatie
  HALLEUX ANTOINE - LEWB (NIET-LID) - IZENTIT DE JONCKEU (BLANCO)
  BREBELS JORIS - NO LIMIT B
  BROSENS KAAT - GREAT AND GRITTY
  CORDEMANS NIELS - JOKCLINE VAN HET LEUTSHOF
  DE MAESSCHALCK JUSTINE - JOY VAN 'T HEKSENDORP
  DE ROOVER DAPHNE - BOHMA
  DE VRIENDT AMBER - TRIOMPHE THE LADY Z
  DEBUSSCHERE HUGO - FIREBALL
  DILLEN ROBBE - LEANDRA
  HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
  IMPENS WIM - GENERAL JESSY RESS
  KOKS NADINE - ZIEZO
  LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
  MEESSENS ANOUK - ATLANTIC M Z
  QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
  RENDA GIULIANO - TORONTO DE RASE Z
  SMETS BENNY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
  SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
  VAN DER BRACHT JOLIEN - PLIMONCELLO Z
  VERVAECKE SENNE - OOGAPPEL DE MUZE
  WALBERS GREET - KIRA - W
10Ring 10: VEELZIJDIGHEID Klasse B08:0010:56
 
Nr.TijdCombinatie
  PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - CUSTOM PB (BLANCO)
  COPERMANS DAISY - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
  DE SPIEGELEIRE LISELOTTE - FAISAL VAN HELMOND
  DE VOS RONY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
  DESMAELE BABETTE - GYTANA JDB Z
  HUYSMANS JEF - MERLOT VAN DE BRETHEI
  JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
  MAKUCH HANNA - COBRA Z
  MARTENS AMBER - ENJOY-IT
  PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
  SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
  SONCK INES - LOZANO VAN 'T WIJWATER
  STUBBE MELANIE - JAKEDOE VAN HET EIKENHOF
  STUBBE MELANIE - JAZOEE
  SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - DIORADA OF DIAMONDS Z
  VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
  VAN DINGENEN LEEN - FLAP C
  VAN GERWEN SOFIE - HOMESPUN FOR PLEASURE
  VAN GORP PAUL - LIPTON V.T. HEIDEHOF
  VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
3Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  PIOT KARL - VLP (NIET-LID) - MISTER BOMBASTIC (BLANCO)
  BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
  CLOMPEN SOFIE - AMIGO GZ
  DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
  DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
  EMBRECHTS TATJANA - GRACILIANO V/D BARTHOEVE
  GEERTS ANNELIES - CIDENA
  GOFFART PASCAL - NEO Z
  GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
  LEEMANS LORE - HELYNA VAN DE KEMPENHOEVE
  LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
  MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
  PETERS PETRA - GENOA VAN GROENLAREN
  RENDA GIULIANO - OLIVER VAN PASSENDALE
  SCHAUKENS EVI - JUF E
  SENDEN ALEXANDRA - EICHHOF'S WORLD OF ACTION
  THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
  VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
  VAN DER FRAENEN PETER - CODY
  VAN MULDERS BART - ANNE ROX DU VLIST Z
  VERHEYEN WIM - IZO
  WILLEMS KENNY - ERINJA
4Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:12
 
Nr.TijdCombinatie
  EGGERMONT LAUREN - VLP (NIET-LID) - EVERY CHICO SUN (BLANCO)
  PATRIZI ALLEGRA - LEWB (NIET-LID) - LUKE (BLANCO)
  BUCKINX STANY - KITY VAN VRIJHERN
  DE BAERDEMAEKER ELS - NONO VAN 'T FARSENHOVEN
  DE MOREE TIM - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
  DE STERCK KENNETH - KINKY
  DE VOS FIEN - ALIEN-C
  DE VOS FIEN - KIARA VAN DE MEERPUTHOEVE
  DE WISPELAERE PETER - ISABELLE
  HERMANS BART - ODAMIAAN 'T'
  MALISART MICHELLE - KALINKA
  MARTENS MANDY - KASSIRA T
  MERTENS JUUL - HELIOS M
  NAERT MATHIAS - SIEBE VAN 'T SPOEL
  NOENS CHRISTOPHE - MYSTERIOUS EYE VD MARTINELSHOEVE
  PERSIJN LEEN - DOMINO PS
  POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
  RESPEN WILLEM - D KIARADO VAN HET PANNEHOF Z
  STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
  THIJS LAURINE - CARMEN S
  VAN DER HEYDEN CAROLINE - FAIBLE V/H DENNEHOF
  VANWIJNSBERGHE EVA - DAKOTA
  VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
5Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L08:0011:20
 
Nr.TijdCombinatie
  BOEKAERT SARA - LEWB (NIET-LID) - EXPRESSION (BLANCO)
  KYRA ZENDEN - ASMARA (NIET-LID) - KYRA ZENDEN - ASMARA (BLANCO)
  BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
  BOTH KRISTIEN - HELLA-E
  BROSENS KAAT - CARTINA Z
  CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
  COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
  DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
  DELMOTTE FREDERIC - JAMAICA VD BISSCHOP
  GROUWELS SVEN - IT'S ME
  HUSKENS VICKY - IT'S WINNY V/D HOENDRIKSHOEVE
  KERSTENS LISSA - JAZZ
  LAMBRECHT JELLE - KIPLING VAN TORENHOF
  MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
  OELBRANDT WOUTER - EVITA
  SEGERS ELIEN - M - LADIVA
  SWAANS KEVIN - INFERNO
  VALCKX MELANIE - T-BONE EH Z
  VAN CAENEGEM BART - GITANA
  VAN CAUWENBERGHE MARIE - F.D.104 A TER LINDEN
  VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
  VAN DINGENEN LEEN - CABBANA Z
  VAN GIEL HERMAN - GIGANT
  VAN HOOF KIM - TARISSA VAN 'T GROESKE
2Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M08:0011:30
 
Nr.TijdCombinatie
  DEDOBBELEER DANNY - VLP (NIET-LID) - GHARMETA (BLANCO)
  EGGERMONT LAUREN - VLP (NIET-LID) - MASTER PJ (BLANCO)
  EGGERMONT LYNN - VLP (NIET-LID) - LORY VAN HET LICHTERVELD Z (BLANCO)
  EVERAERT ROB - VLP (NIET-LID) - ICON S (BLANCO)
  PUPIER BRUNO - LEWB (NIET-LID) - ESTRELLA VP WIBECQ (BLANCO)
  CLOMPEN JOACHIM - CORAL G Z
  DE ROECK NATHALIE - IGOR VAN HET EDEHOF
  DEBUSSCHERE HUGO - WINNER C
  GORIS DAVY - CONTADOR Z
  GROUWELS SVEN - LEXY
  MARTENS MANDY - NABUKODONOSOR T
  MATCHAVARIANI ALEXI - MIO DEN TIP
  POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
  SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
  SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
  VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
  VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
  VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
1Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z08:0011:30
 
Nr.TijdCombinatie
  CEULEERS JELLE - ATILA DES NEGRES
  DE BACKER PETER - VISAURA VAN 'T KREKENHOF
  DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
  GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
  LEEMANS LORE - CALIPSO V/H BOGERTJE
  NAERT MATHIAS - JANNES VAN 'T SPOEL
  PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
  POELMANS LORE - CAMELOT VH STRATENEINDE
  SIMONS GAUKE - HASTA LA VISTA
  SONCK BART - CATOO
  VERHEYEN WIM - KARA
 
   
27/10/2019 - WRVL20191 - EVENTING MELDERT


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.