{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A 2de omloop
10:00
13:26
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
BEERTEN LUC - CENZOR
CLERCX SHANA - NOBBY VD WIJNGAARDHOEVE Z
COPERMANS DAISY - Q'TIE CHANTI Z
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
MERCKEN DENNIS - KARA
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
RASKIN MARC - QUEST
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
STERKENS PETER - VOYCE
VANLOOK AMY - PRINCES
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BEERTEN LUC - CENZOR
CLERCX SHANA - NOBBY VD WIJNGAARDHOEVE Z
COPERMANS DAISY - Q'TIE CHANTI Z
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
MERCKEN DENNIS - KARA
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
RASKIN MARC - QUEST
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
STERKENS PETER - VOYCE
VANLOOK AMY - PRINCES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCX KOBE - BARONES VAN DE HEUVELHOEVE
COPERMANS DAISY - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DAENEN JOHAN - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
DAENEN TINE - FRULING DD
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
GOEDHUYS FREDERIK - PARTY GIRL V/D BROUWERSHOEVE
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
HOUBEN RUBEN - PAPILLON HR
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
JACKERS LEANDER - CADENCE Z
JACKERS LEANDER - NATCHINA VAN DE VLASPUT
JAUBIN LAUREN - MISTIC LADY
LEEN GEERT - KARINDI
LEEN GEERT - MALIKA VAN 'T NEOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOMMELEN FREEK - ARINA
LOOS ERWIN - CECILIA Z
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - ZIP
MOONS CLAUDIA - JETSKE
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
PAESEN GWEN - WILKE
RASKIN MARC - NIKITA
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
STERKENS CEL - VENCOR
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VANNOPPEN MARGOT - PHYLICIA VH KLOOSTERHOF
VERBOVEN JORDY - NILA VAN DE RODENBERG
VERMEULEN KEVIN - TAURO VH DINGENSHOF Z
VERMEULEN KEVIN - TEANUT VH DINGENSHOF Z
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B 2de omloop
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCX KOBE - BARONES VAN DE HEUVELHOEVE
COPERMANS DAISY - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DAENEN JOHAN - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
DAENEN TINE - FRULING DD
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
GOEDHUYS FREDERIK - PARTY GIRL V/D BROUWERSHOEVE
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
HOUBEN RUBEN - PAPILLON HR
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
JACKERS LEANDER - CADENCE Z
JACKERS LEANDER - NATCHINA VAN DE VLASPUT
JAUBIN LAUREN - MISTIC LADY
LEEN GEERT - KARINDI
LEEN GEERT - MALIKA VAN 'T NEOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOMMELEN FREEK - ARINA
LOOS ERWIN - CECILIA Z
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - ZIP
MOONS CLAUDIA - JETSKE
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
PAESEN GWEN - WILKE
RASKIN MARC - NIKITA
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
STERKENS CEL - VENCOR
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VANNOPPEN MARGOT - PHYLICIA VH KLOOSTERHOF
VERBOVEN JORDY - NILA VAN DE RODENBERG
VERMEULEN KEVIN - TAURO VH DINGENSHOF Z
VERMEULEN KEVIN - TEANUT VH DINGENSHOF Z
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse L 2de omloop
02:00
08:52
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - HERA
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
CLEMENS TOON - ORCHIDEE VAN DORPERHEIDE
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
COPS NATHALIE - GEISHA
COPS NATHALIE - GO ON
CRAUWELS KAREN - JOOST
DAENEN JOHAN - COOPER Z
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
LEEN GEERT - GITANO
LEEN GEERT - HAPPINESS.E.
LIESENS KJENTHA - DEVINE
LOOS STIJN - GALOPPEUR
LOOS STIJN - ORINTA L
MORIS TOM - BRENDA
MORIS TOM - GALANSA
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
OYEN AN - APRICATE
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
TIELEN JOKE - ERONETTE
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
VERMEULEN KEVIN - OLYMPUS V/H DINGENSHOF
VERMEULEN KEVIN - TORRES VAN HET DINGENSHOF Z
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
WUYTS GITTE - HAILEY Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:30
14:40
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - HERA
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
AERTS GLENN - OFELIA V' T HEMELDONK
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
CLAIKENS LUCAS - GENERAL-GORDON VH BLOEMENHOF
CLEMENS TOON - ORCHIDEE VAN DORPERHEIDE
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
COPS NATHALIE - GEISHA
COPS NATHALIE - GO ON
CRAUWELS KAREN - JOOST
DAENEN JOHAN - COOPER Z
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
JAUBIN LAUREN - ANGEL Z
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
LEEN GEERT - HAPPINESS.E.
LIESENS KJENTHA - DEVINE
LOOS STIJN - GALOPPEUR
LOOS STIJN - ORINTA L
MORIS TOM - BRENDA
MORIS TOM - GALANSA
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
OYEN AN - APRICATE
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
SMEETS BEN - HALUNA VAN HET HUBESHOF
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
TIELEN JOKE - ERONETTE
TIMMERMANS FEMKE - CIONI VD TREPKES Z
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
VERMEULEN KEVIN - OLYMPUS V/H DINGENSHOF
VERMEULEN KEVIN - TORRES VAN HET DINGENSHOF Z
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
WUYTS GITTE - HAILEY Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse M 2de omloop
12:00
15:28
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - IVO UB
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
CUPPENS MARNICK - JESS
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
LEEN GEERT - GITANO
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
OYEN AN - DOLORES 809622
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
VRANCKEN DIRK - KORFINA VAN DE WEZELHOEVE
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
10:00
13:26
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS GLENN - IVO UB
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
CUPPENS MARNICK - JESS
EERLINGS JURGEN - DIAMANT VAN HET METTENHOF
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
LEEN GEERT - GITANO
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
OYEN AN - DOLORES 809622
SCHEPERS JASPER - NEL VAN 'T GEYZEVEN
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
SNIJDERS SIMON - FIERO VAN 'T BROEKEND
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
VRANCKEN DIRK - KORFINA VAN DE WEZELHOEVE
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
WOUTERS KRIS - NEMO VAN HET REUHOF
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:30
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTEUNIS ZOE - LADY GAGA E
GOEMANS THYS - KAMIRA
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
KONINGS STEVEN - LEXUS VAN HET HERTENROOI
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
NOUWEN CEDRIC - HECTOR VAN HET LUNTERHOF
REYNDERS RUNE - JAROSLA VAN DE ENGELBEEK
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
VRANKEN NICK - CALLANO Z
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z 2de omloop
12:00
15:28
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTEUNIS ZOE - LADY GAGA E
GOEMANS THYS - KAMIRA
KONINGS STEVEN - EGUPARDIE
KONINGS STEVEN - LEXUS VAN HET HERTENROOI
MOORS CARMEN - JENNIFER VAN DE MOORKESHOEVE
MOORS CARMEN - MAJOOR VAN DE MOORSKESHOEVE
NOUWEN CEDRIC - HECTOR VAN HET LUNTERHOF
REYNDERS RUNE - JAROSLA VAN DE ENGELBEEK
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
VRANKEN NICK - CALLANO Z
4
Ring 4: STIJL Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CLERCX KOBE - BARONES VAN DE HEUVELHOEVE
COPERMANS DAISY - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
DAENEN JOHAN - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
DAENEN TINE - FRULING DD
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
GEYSEN ELS - ILONA DE LOUPE
GOEDHUYS FREDERIK - PARTY GIRL V/D BROUWERSHOEVE
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
HOUBEN RUBEN - ONLY A DIAMANT HR
HOUBEN RUBEN - PAPILLON HR
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
JACKERS LEANDER - CADENCE Z
JACKERS LEANDER - NATCHINA VAN DE VLASPUT
JAUBIN LAUREN - MISTIC LADY
LEEN GEERT - KARINDI
LEEN GEERT - MALIKA VAN 'T NEOHOF
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
LOMMELEN FREEK - ARINA
LOOS ERWIN - CECILIA Z
LOOS STIJN - C-BREAKER Z
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - ZIP
MOONS CLAUDIA - JETSKE
MOORS CARMEN - ORPAS VAN DE MOORSKESHOEVE
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
NICKMANS MARIT - DESTINY VAN 'T KONINGSHOF Z
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
PAESEN GWEN - WILKE
RASKIN MARC - NIKITA
REYNERS ELINE - MY DREAM
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
STERKENS CEL - VENCOR
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
VAN DER BORGHT KATO - FIDELE Z
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
VANNOPPEN MARGOT - PHYLICIA VH KLOOSTERHOF
VERBOVEN JORDY - NILA VAN DE RODENBERG
VERMEULEN KEVIN - TAURO VH DINGENSHOF Z
VERMEULEN KEVIN - TEANUT VH DINGENSHOF Z
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
22/12/2019 - WRSL1405 - Indoor Meldert
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots