{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
08:30
09:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BUCKINX FERDY - CLEMI VAN BUWA Z
2
08:32
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
3
08:34
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
4
08:36
LIBBRECHT NOA - BAILA Z
6
08:40
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
7
08:42
RASKIN MARC - QUEST
9
08:46
VANLOOK AMY - PRINCES
11
08:50
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
12
08:52
PAESEN GWEN - TIC TAC
15
08:58
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
16
09:00
PIECK INGE - NO FATHERS GIRL
17
09:02
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
18
09:04
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
19
09:06
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
20
09:08
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
21
09:10
MOORS BRITT - INFERNO P
22
09:12
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
23
09:14
SMITS VEERLE - HELLA VAN HET WILDENKAMP
24
09:16
BEERTEN LUC - CENZOR
25
09:18
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
26
09:20
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
27
09:22
BUCKINX FERDY - NORTINA GRANDE VAN VRIJHERN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:40
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:40
PIECK INGE - QUEENA
2
09:42
GEERITS KOEN - LENNOX VDE
3
09:44
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
4
09:46
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
5
09:48
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
8
09:54
SOORS DAISY - INAICA
9
09:56
DEWIT LORE - FORTUNA
10
09:58
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
11
10:00
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
12
10:02
PEETERS JULIE - ORION V/D LEIDRIES
13
10:04
GEYSKENS YARI - QUINTUS - L
14
08:56
MERCKEN DENNIS - KARA
14
10:06
SCHEPERS MICHIEL - EH-MIE VAN T BOSVELD
15
10:08
KAUFFMANN BART - O' NEIL WATSON
16
10:10
SCHEPERS JASPER - QAYSAR VAN DE HEI
18
10:14
MICHIELS WOUT - ZIP
19
10:16
SNYERS PATRICIA - KASPER VAN 'T BROEKEND
20
10:18
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
21
10:20
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
22
10:22
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
23
10:24
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
24
10:26
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
25
10:28
GEERTS LOUISE - QANDIGO 28
26
10:30
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
27
10:32
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
28
10:34
PARCOURSVERKENNING 7 - FICTIEF PAARD
29
10:36
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
30
10:38
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
31
10:40
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
32
10:42
COPERMANS DAISY - QATANA VAN 'T MOLENVELD
33
10:44
MAESEN LIEZE - FOR CHINTA VAN'T GELUTT Z
34
10:46
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
35
10:48
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
36
10:50
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
37
10:52
WALBERS GREET - KIRA - W
38
10:54
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
39
10:56
BEX WESLEY - FAITH FULL VAN HET TRICHELHOF
40
10:58
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
41
11:00
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
42
11:02
LEMKENS CELIEN - FORTUNA
43
11:04
NIJSEN HANNELORE - AMAZING DREAM Z
44
11:06
PINXTEN PETER - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
45
11:08
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
46
11:10
GERMEYS JANA - ECLIPS
47
11:12
DIRICKX SUS - CIBELLE VAN HET HOBOS Z
48
11:14
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
49
11:16
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
50
11:18
MOONS CLAUDIA - JETSKE
51
11:20
CLAES AMBER - DJUICY Z
52
11:22
SCHEPERS JASPER - PORSCHE VAN 'T GELUTT
53
11:24
APPELTANS ELKE - KOSMO E.A.
54
11:26
BAETEN KIM - ICONA Z
54
13:56
GEERTS LUC - PINO
55
11:28
TIELEN ANN - QUIANA VAN DE DERKES
56
11:30
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
57
11:32
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
58
11:34
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
59
11:36
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
60
11:38
DEWIT LORE - DAKOTA Z
61
11:40
NOUWEN CEDRIC - JACKSON'S DAME Z
62
11:42
COPERMANS DAISY - INCROYABLE
63
11:44
STERKENS CEL - VENCOR
64
11:46
STERKENS PETER - VOYCE
65
11:48
DROESHAUT ANN - PLUME II C
66
11:50
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
67
11:52
CLAES JEANINNE - PRIMUS V/D GD STBALES
68
11:54
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
AERTS TESSA - NAIROBI VAN DE HERTENRODE
HOUBEN RAF - QUALITY GOLD VAN HET FARASOHOF
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:10
15:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:10
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
2
12:12
MARTENS SOFIE - CAPPUCCINO H
3
12:14
COX ELVI - LORETTE
4
12:16
MOONS HANNE - CARTOON VAN DE MOLENHOEK
5
12:18
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
6
12:20
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
7
12:22
VANRUSSELT MARTH - PARIS VAN DE ZANDHOEVE
8
12:24
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
9
12:26
BUCKINX FERDY - HIANKA
10
12:28
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
11
12:30
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
12
12:32
PIECK INGE - ATLAS DES BRUYERES Z
13
12:34
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
14
12:36
JENNES MIEP - JELEEN VAN DE MEYHOEVE
20
12:48
DIRICKX SUS - COPETTO WP Z
21
12:50
NOUWEN OLIVIER - ELANVILLE
22
12:52
GEERTS PAULINE - PALERMO 28
23
12:54
NOUWEN CEDRIC - HECTOR VAN HET LUNTERHOF
24
12:56
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
25
12:58
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
26
13:00
MICHIELS WOUT - BURISSA H
28
13:04
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
29
13:06
LOOS STIJN - ORINTA L
31
13:10
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
32
13:12
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
33
13:14
VANRUSSELT MARTH - AMADEE FFH
34
13:16
PINXTEN PETER - NATCHO MG
35
13:18
DEBLIER ELISA - BALVE-B
36
13:20
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
37
13:22
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
38
13:24
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
39
13:26
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
40
13:28
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
41
13:30
DIRICKX SUS - CHELLSIRO V'T AMARYLLISHOF Z
42
13:32
PIECK INGE - AIR JORDINA VD CUMUL
43
13:34
APPELTANS ELKE - SOLID'S GIRL WP Z
44
13:36
LOOS DANNY - PREVANO DL
45
13:38
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
46
13:40
CLEMENS TOON - ORCHIDEE VAN DORPERHEIDE
49
13:46
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
50
13:48
REYNERS ELINE - MY DREAM
52
13:52
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
53
13:54
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
56
14:00
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
59
14:06
VANRUSSELT MARTH - JOLA BLUE
61
14:10
COPS NATHALIE - GO ON
62
14:12
GOEDHUYS FREDERIK - PARTY GIRL V/D BROUWERSHOEVE
63
14:14
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
64
14:16
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
68
14:24
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
69
14:26
LOOS ERWIN - CECILIA Z
70
14:28
VRANKEN NICK - OLONDY VAN HET HEIDEHOF
71
14:30
COX TIM - ONLINE VAN DE BEUZERIK
72
14:32
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
73
14:34
LOOS DANNY - PANDORA DL
74
14:36
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
75
14:38
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
76
14:40
STEEGMANS RAF - NEXT X VAN DE VIKING Z
77
14:42
OYEN AN - APRICATE
78
14:44
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
79
14:46
APPELEN ANDREAS - GILIOM VH KLOKKENHOF
80
14:48
BREBELS JORIS - NO LIMIT B
81
14:50
VERBOVEN JORDY - NILA VAN DE RODENBERG
82
14:52
NOWICKI CHLOÉ - BOVITA Z
83
14:54
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
84
14:56
BRUIJNEEL DEFNEY - JOLIEN VAN HET VLINDERHOF
85
14:58
COPS NATHALIE - GEISHA
86
15:00
MARTENS SOFIE - FORTUNATO UNO
87
15:02
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
88
15:04
WUYTS GITTE - CINCA Z
TIELEN ANN - TETSKE A Z
TIELEN JOKE - ERONETTE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
15:20
17:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
AERTS GLENN - IVO UB
2
15:22
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
3
15:24
GREVENDONCK ANN - OTIS F V/H BLEJANHOF
4
15:26
DE MOREE TIM - LEVANTO VAN 'T KINROYDERVELD
5
15:28
DIRICKX SUS - MY LADY VAN 'T BUXUSHOF
6
15:30
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
7
15:32
PIECK INGE - JALVE
9
15:36
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
10
15:38
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
11
15:40
COX FRANKY - KASPER VAN 'T HEIDEVELD
12
15:42
OYEN AN - DOLORES 809622
13
15:44
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
14
15:46
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
15
15:48
LOOS DANNY - O. ZIEZO DB
16
15:50
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
17
15:52
VANHOUDT KELLY - TOLEDO
18
15:54
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
18
17:54
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
19
15:56
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
20
15:58
GEERTS LUC - OBELIX
21
16:00
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
22
16:02
NOUWEN CEDRIC - HAVANA DUCAET
23
16:04
CRAUWELS KAREN - JOOST
25
16:08
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
26
16:10
AERTS GLENN - NORADINA VAN HET VENUSHOF
27
16:12
BRANS STEFANIE - BABALOU VD TREPKES Z
28
16:14
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
29
16:16
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
31
16:20
SALIMANS LENE - FUN TO DAY
32
16:22
AERTS TESSA - KLASKE VAN DE HERTENRODE
34
16:26
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
35
16:28
LOOS DANNY - LIGHTNING BOY VAN HET GILDENHOF
36
16:30
DIRICKX SUS - OK VAN 'T BUXUSHOF
37
16:32
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
38
16:34
GEYSEN LEEN - O' MALLEY VH IJZEREN LINDENHOF
39
16:36
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
40
16:38
GEYSEN GRIET - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
41
16:40
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
42
16:42
NOWICKI CHLOÉ - FAIR PLAY
43
16:44
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
44
16:46
MAES LIEN - ONE FLY VAN 'T VLASMEER
45
16:48
MOORS CARMEN - TRÈS CHIQUE VAN VISA VERSA Z
46
16:50
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
47
16:52
KEULEN AN-SOFIE - B. INIMINI Z
48
16:54
NOUWEN CEDRIC - HEROS VAN HET HEZERHOF
49
16:56
GOEDHUYS FREDERIK - ESPRILETTE
50
16:58
AERTS GLENN - ODIENA VAN BERIMAR
51
17:00
CRAUWELS KAREN - JETSTREAM
52
17:02
WUYTS GITTE - IBLESSE VAN DE DIJKHOEVE
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:20
17:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:20
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
2
17:22
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
3
17:24
PIECK INGE - NEMO VAN HET REUHOF
4
17:26
GOEMANS THYS - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
5
17:28
APPELTANS ELKE - ALENCIA VON HARY Z
6
17:30
KONINGS STEVEN - FIDEL
7
17:32
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
8
17:34
GEERTS LUC - OPTICIEN Z
10
17:38
BRANS BRAM - UNE FLEUR VD TREPKES
11
17:40
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
12
17:42
VRANKEN NICK - MAARTJE VAN HET HEIDEHOF
13
17:44
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
14
17:46
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
15
17:48
PIECK INGE - FALKO VON ROCHERATH
16
17:50
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
17
17:52
GOEMANS THYS - KAMIRA
24
16:06
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
12/07/2020 - ZRTL2002 - SPRINGWEDSTRIJD HEUSDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots