{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A
09:25
10:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:25
HENOT JONAS - CHEQUEVARA VD BOSGALM Z
2
09:27
BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
4
09:31
HAMBROUCK LISSA - DJINNY GIRL
8
09:39
VOS CARLO - HILLTOP DEL MARE
9
09:41
DE RIDDER FEMKE - JUST KIDDING
10
09:43
PARDON KATRIEN - BRONING DE L’ABBAYE
11
09:45
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
12
09:47
DENEUS ALICE - O-BOY
14
09:51
VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
15
09:53
CASTEELS ANOUCK - VAZ DIAZ
16
09:55
VRANKEN SARAH - GO 4 ZERO V/H VOORHOF
17
09:57
JANSSENS LORE - CASPIAN GOLD
18
09:59
ELSHOECHT JIMMY - OLINKE VAN DE RISPEN
19
10:01
VAN LAER WALTER - CLEVERBOY
20
10:03
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
21
10:05
PAQUAY TESSA - KELLY VAN HET KOUTERHOF
22
10:07
MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
23
10:09
TORSIN SANDER - QUINARANA VAN HET EELSHOF
24
10:11
LOPES ELINE - QUELLE REVE VAN HET GENELAAR
25
10:13
THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
26
10:15
BRUYNINCKX CARLO - QUINTA VAN 'T ELZENHOUT
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A7
08:30
09:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VERMEYLEN ILSE - LUCKY NR7 RV
2
08:32
CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
3
08:34
GEERENS LOTTE - ROXANNE VAN 'T ZONNEVELD
4
08:36
VOS ZOË - SKIPPY
6
08:40
LEMAIRE JOZEFIEN - PICA-LINKE VAN DE RISPEN
7
08:42
VAN LAER WALTER - INDY VAN DE WETERBEEK
8
08:44
DEHOUSSE MICHAËL - IDEAL DE BLOEMENDAAL
9
08:46
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
11
08:50
DUPONT CHARLOTTE - PRINS V VAN DE VAERENBERG
12
08:52
BOSMANS FRAN - NN
13
08:54
VANDERVELDE ULRIKE - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
14
08:56
ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
15
08:58
HENDRICKX JOS - QUIBELLE DE KWAKENBEEK
16
09:00
MEERT CELIEN - LOVILON Z
17
09:02
CRAESSAERTS STEFAAN - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
18
09:04
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
19
09:06
CRAESSAERTS ANNELIES - FALLUJAH VAN DE ZELM
20
09:08
VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse B
10:35
11:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:35
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
1
11:49
SCHOL PEGGY - AMARETTO
2
10:37
LEVIEUX ARNAUD - INDRA DES PRES
2
11:51
VAN HOOF JOKE - DOT COM
3
10:39
MEURRENS KRIS - QUIBELLE
3
11:53
VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
4
11:55
CORDEMANS TIM - NELLE-BELLE DE WARRENCO
4
10:41
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
5
11:57
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
5
10:43
VERLINDEN CAMILLE - GENTLE
6
10:45
CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
6
11:59
DENO WENDY - GRANADA VAN TENHAEGENDOORN
7
10:47
DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
7
12:01
GEERENS LOTTE - DOCUS
8
12:03
CYPERS MICHELLE - MISTER UGANO BT
8
10:49
VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
9
10:51
PEETERS WIES - MAESTRO VAN DE VOOGHELZANG
9
12:05
SAPION KAAT - BELONADA
10
10:53
SAERENS JOHAN - JUST KIDDING
11
10:55
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
12
12:11
DEMOL DORIAN - G-TWO DE FORME
12
10:57
VAN DER ZWALMEN LARA - FAVOURITE
13
10:59
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
13
12:13
VAN LAETHEM SARAH - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
14
11:01
DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
14
12:15
VAN HOEGAERDEN MARC - ORIGI VAN 'T HOEGAERDENHOF
15
11:03
TASSENON ROLAND - JASPER VAN HET DANAUKESHOF
15
12:17
VANDERSCHRICK ELINE - QUESTION VAN DE CAUDENBORRE
16
11:05
ANTOON YANA - TI-AMOR VAN 'T DAELDERHOF
16
12:19
MEURRENS LAURA - CORNETS-LADY
17
12:21
ARTOOS INEKE - NISTRIA VAN DE KLUIS
17
11:07
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
18
12:23
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
18
11:09
PARDON KATRIEN - MAKITA VAN 'T BROEKEND
19
11:11
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
19
12:25
VAN HERLE LUDO - PAULINE VAN EGLEGEM
20
12:27
DERUYTER JOSEPHINE - OBLIVION VAN DE HEMELBERG
20
11:13
SIFFERT EMILIE - GRAND CANYON VDJ
21
11:15
CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
21
12:29
MOMBAERTS DORIEN - PALMER - V
22
11:17
THIRY JO - PAREL VAN 'T MAAILAND
22
12:31
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
23
11:19
MEURRENS KRIS - QUEL SURPRISE
23
12:33
THIRY JO - QUINN TEN WILGENDRIES
24
12:35
NIJS RIK - IT'S ME
25
12:37
HUYBRECHTS LAURA - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
25
11:23
NESKENS DANNY - ANDORADO
26
12:39
ELSEN KLAAR - OPHEE FLUSH
26
11:25
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
27
12:41
DE PRETER KRISTOF - INDIGO VD WITHOEVE
27
11:27
PAQUAY TESSA - GHANDI VAN HET KOUTERHOF
28
12:43
CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
28
11:29
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
29
12:45
VANDERVELDE STIEN - WELCOME JEWEL VAN DE KEIHOEVE
29
11:31
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
31
11:35
LOPES ELINE - PURE PLEASURE VAN KATTEBEEK
31
12:49
VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
32
11:37
HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
32
12:51
KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B
11:49
12:53
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:13
14:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:41
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
1
13:13
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
2
13:15
MERTENS JUUL - PEBBLES M
2
14:43
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
3
13:17
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
3
14:45
COECKELBERGHS MYRTHE - INTER
4
14:47
LELIEVRE SARA - CAMILLA VH KRAAIENBOSHOF Z
4
13:19
PAQUAY TESSA - BABEL VAN HET KOUTERHOF
5
13:21
BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
5
14:49
HENOT JONAS - ABRA KADABRA VD HEIDE Z
6
13:23
AVAU SIEN - HECTOR VAN HET WATERBLOK
6
14:51
SCHOL PEGGY - JORIS VAN DE KLOTHOEF
7
13:25
VAN BIESEN JAN - OWEN VAN DEN BLAUWAERT
7
14:53
VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
8
13:27
DEMOL DORIAN - BACARDI DE LA DEFLIERE
8
14:55
VERVENNE MARIJKE - GALINA VAN HET REEPKOUTERVELD
9
14:57
COSTERMANS ARNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
9
13:29
VAN LAETHEM SARAH - JOLY V.H M&L
10
14:59
RUYS MYRTHE - NAZA DE SAULIEU Z
10
13:31
VAN LAETHEM BELINDA - CHICO DE BRUMI Z
11
15:01
CAMELBEKE KATO - HERA
11
13:33
PAUWELS GITTE - HELABA F&R
12
13:35
SERNEELS ALINE - PICCA BELLA DE TILO
13
13:37
ACKERMANS SABINE - SUSKEN
13
15:05
JANSSENS - MIDDENDORP BEAU CATO - WINSTON V
14
13:39
CORDEMANS TIM - OBAMA
14
15:07
OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
15
13:41
COSTERMANS ARNE - KITTY VAN 'T ELZENHOUT
16
13:43
BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
16
15:11
MEUWIS JADE - CASPER VH MOLENVELD Z
17
13:45
BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
17
15:13
VAN LAER LAURA - HIN DO SHIN
18
15:15
OOSTERBAAN KATO - TIKO
18
13:47
TIRIONS KAIRA - CHICO VAN'T LOO Z
19
13:49
THIRY BEN - PALMA VAN BERTHEIM
19
15:17
VANVUCHELEN EMMA - KAATJE - V
20
13:51
BESSEMANS STEFANIE - PRIMA VERA TB
20
15:19
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
21
15:21
DERUYTER JOSEPHINE - EVITA VAN DE BLOKHOEVE
21
13:53
MEERT CELIEN - LISSANDRO VAN VRECKOM
22
13:55
CORDEMANS TIM - KINALTINUS VAN HET LEUTSHOF
22
15:23
SEGERS ELINE - BRANCO VH BLADERENKWARTIER
23
13:57
VAN HULLE CEDRIC - CARRERA Z
23
15:25
VERRETH FRANS - BRANCO VAN DE ZEEPT
24
15:27
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
24
13:59
PINT LORE - ADONIS VAN DE VILLERSHOEVE
25
15:29
DEKETELAERE EVY - MIRA VAN 'T FARSENHOVEN
25
14:01
MERTENS JUUL - HELIOS M
26
14:03
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
26
15:31
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
27
15:33
BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
27
14:05
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
28
14:07
LOPES ELINE - CARPE DIEM
29
15:37
LEMAIRE JOZEFIEN - JELINKE VAN DE RISPEN
29
14:09
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
31
14:13
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
31
15:41
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
32
14:15
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
32
15:43
VERMEIR JORIS - PAREL VAN 'T FARSENHOVEN
33
15:45
COECKELBERGHS MYRTHE - PABLO VAN BERTHEIM
33
14:17
VAN LAETHEM BELINDA - ILLIS
34
15:47
COOMANS STEPHANIE - JOY DE WINGHE
34
14:19
PAQUAY TESSA - HAVANA VAN 'T AMARYLLISHOF
35
15:49
HENOT JONAS - CHELSY VAN DE BOSGALM Z
35
14:21
VOS KELLY - JAMIKA Z
36
15:51
BOSMANS MELE - ODE DER GEILINK
36
14:23
VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
37
15:53
THIRY JO - NIENKE VAN 'T MAAILAND
37
14:25
VANGELDER NIEL - PANACHE VAN 'T ROTH
38
14:27
VAN DER VELPEN ELKE - HAKUNA-MATATA-V/H POELBOS
38
15:55
VRANCKEN SARAH - HERO
39
15:57
VANVUCHELEN EMMA - JUNIOR DIAMANT-V
39
14:29
VERMEYLEN ILSE - APERO
CASTEELS ANOUCK - PINA COLADA VAN HET HOOGHOF
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse L
14:41
15:59
Nr.
Tijd
Combinatie
15
15:09
COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
16:40
17:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:40
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
2
16:42
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
3
16:44
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
5
16:48
CORTHAUTS FLO - COSTARO DU GD COEURCQ Z
6
16:50
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
7
16:52
THIRY BEN - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
8
16:54
ALLEMAN JONAS - GRINGO STAR
9
16:56
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
10
16:58
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
11
17:00
PAINBLANC GUY - MADEMOISELLE DE PAINBLANC
12
17:02
ARNAUTS DRIES - HYPNOSE VAN 'T HULSBOS
13
17:04
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
14
17:06
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
15
17:08
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
17
17:12
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
18
17:14
MEURRENS LAURA - GOLDIKA VAN 'T ROTH
19
17:16
ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
20
17:18
DE LANDTSHEER BRAM - ERAN DE BAUW Z
21
17:20
DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
22
17:22
BOTH KRISTIEN - KAISER UIT DE MELLE
23
17:24
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
24
17:26
THIRY BEN - OKAVANGO VAN DE NOTELAER
25
17:28
CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
26
17:30
DE SOUTER JONATHAN - ISAURA VAN 'T SMISKE
27
17:32
CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
28
17:34
DECAT CAROLINE - ZINA Z
29
17:36
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
30
17:38
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
31
17:40
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
18:20
19:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:20
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
2
18:22
THIRY BEN - ALISKA VAN HET ROELHOF Z
3
18:24
MOMBAERTS DORIEN - GULLIVER VAN 'T ROMMERSUM
4
18:26
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
5
18:28
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
6
18:30
CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
7
18:32
COECKELBERGHS MYRTHE - KASPER
9
18:36
JENNE LORE - HOUSTON
11
18:40
MEERT CELIEN - CAHEELAH DE BEAUFOUR
12
18:42
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
15
18:48
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
16
18:50
VERMEIR JORIS - MC BLOSSOM-J
18
18:54
VAN DAMME JEROEN - HOELA HOEP VAN 'T HOF VAN PAYZ
19
18:56
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
20
18:58
CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
21
19:00
BOTH KRISTIEN - GILL UIT DE MELLE
12/07/2020 - ZRTB2021 - SPRINGWEDSTRIJD HAASRODE BLANDEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots