{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1B
Ring 1B:Reeks 1 (AS)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
COENEN JANNE - TILIAHOF GIPSY GIRL
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
STERKENS JAAN - BENNIE
TIMMERS MARGAUX - SARA
TROCH KAAT - DONNEKE
VAN DE CLOOT MAÏTÉ - PONNEKE
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
VAN HEESWIJK MEGAN - JOY
VISSERS JANA - TOONTJE
12
Ring 12: Reeks 2 (B)
09:00
22:44
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
AERNOUTS SAAR - NIKKY
BRAECKMAN HANNE - GUBORA VAN GOUDVEERDEGEM
CAERS JUNE - GOLDFINGER
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
CAERS RENÉE - TWICE-AS-NICE VH ROZENDAELHOF
COENEGRACHTS SOFIA - JABBEDABBEDOE VH ROZENDAELHOF
D'HOOGHE ELODIE - PIPO
DE CLEENE HORTENCE - HAMBROEK'S BENTHE
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE WANNEMAEKER LOTTE - HOPPER GOLDEN H
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - ROBBIE F.
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
SAEYS WILLEMSE LISE - WAAIE Q FROYE
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
VANSIELEGHEM THIBO - MOUSTIQUE
16
Ring 16: Reeks A5 (B)
09:00
00:27
Nr.
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - RAKKIE
BELLEMANS BRAM - HANSJE
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
DANEELS LORE - CEASAR
DE SMET MATZ - SKY
DELARUE ELISE - BAMBI
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
LAENEN GITTE - VERA
LANSLOTS DIAZ - LIBERTY
MINNEBO CELEST - ROMEO
SMETS TESSE - IRIS VAN DE HEUVELBERG
VAN DEN STEEN VIKTOR - TEQUILA SUNRISE
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
VERSTAPPEN JANNE - MAESTRO
11
Ring 11: Reeks 3 (C)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
ROKS ANOUK - KNHS (NIET-LID) - DARCY (BLANCO)
BOUTS JEF - SPIRIT
DE MEYST KATO - RASPOETIN
GODRIE LOTTE - SMOKEY
GOEMINNE MARIE-JOËLLE - CASSIUS D.J.
KOYEN CIS - FRAGIEL AH
LESTIENNE NINTE - ZEB
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
SAEYS WILLEMSE NORE - LITTLE JOE V/D SCHEURE
VACKIER ALICIA - GHANA
VAN ELSEN WARRE - VICKY
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
2
Ring 2: Reeks 4 (CD)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
ANDRIES HANNES - POPCORN-V
BRAECKMAN MILA - HARMONIE H
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
DHONDT LENNERT - ORCHID'S CALLUNA
GEURTS JULIE - INDRA'S ECLIPS
GOFFIN YAIKA - DIABOLO DU CHESSELET
HEYLEN LIESL - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
KIELEMOES LOUISE - PARFAIT DU LYS
KIELEMOES LOUISE - TWISTER
MERTENS LANDER - PRINCESS VAN DE VRAAGHEIDE
MERTENS LISSE - MOJITO
SELS OLIVER - ZEPP
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
1A
Ring 1A: Reeks 5 (CD)
09:00
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
KOYEN LIEN - VOSJE
NOPPE EDOUARD - CLARK
PETILLION REMI - CASPER F
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
VAN ROSSUM CAROLINE - KALANDO "E" VAN HET JUXSCHOT
13
Ring 13: Reeks A5 (CD)
09:00
12:09
Nr.
Combinatie
ANDRIES EMELINE - QUGE DE BRÉHAL
ANDRIES HANNES - LIES
BELLEMANS SEPPE - SHAKIRA
CHRISTIANEN LORE - DE HALGOREN VIVACÉ
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
EVENEPOEL GUILLAUME - ORCHID'S NADENIA
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GEYSMANS FEBE - RONALDO
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
VER EECKE AUKE - ORCHID'S LANCYI
VERHOEVEN KATO - PETER
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
14
Ring 14: Reeks A5 (CD)
09:00
12:09
Nr.
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
CLAES LUNA - EBRO
DANEELS THOMAS - FLOR
DE CONINCK MATS - MELODY
DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE ROO ELLA - GINGER
DE SMET MATZ - TI - AMO VAN DEN BERGENBROEK
DE WANDEL ESTELLE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
DEBLON MORGANE - FAROUK
GILOPS ELLEN - ULONKA
GODRIE BEN - CASSANDRA
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VAN BIESEN CLAIRE - JOLY'S MELLODY
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
VERHEYEN DIETE - BLAKT'S DYLAN
15
Ring 15: Reeks A5 (CD)
09:00
12:09
Nr.
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
BERLAIMONT YUNA - MISTER
BRAECKMAN HANNE - LORENZ
BRASPENNING LORE - LOBKE
DE CONINCK NAOMI - QUETTY VAN DE CLAEVERVALLEI
DE CONINCK NAOMI - VINY VAN TEXELHOF
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE ZUTTER KOBE - MR TROUBLE
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
DHONDT LENNERT - JOLLY'S NIKKI
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
HERMANS LIESBETH - FAEY
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
SAEYS WILLEMSE NORE - WAAIE Q CHAPRY
TOLLENAERE TESS - SPIRIT
VAN DEN HEUVEL YINTHE - MEMPHIS MOSCAN
8
Ring 8: Reeks 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
BEECKMAN SIEMEN - WIBI
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
COENEGRACHTS ARNE - DONNA
DE CUYPER TESS - ZAI
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE POTTER JULIE - NELKE
DERUYCK YONI - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
GEURTS JULIE - LOBBY DES MARRONNIERS
JACOBS LIENE - FOLDS SPODE
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
SICCARD MILLIE - RATHNAGREW HARRY
SMET XANDER - VICTOR
VAN DEN PUTTE DIEDE - CALIMERO
VAN VOOREN STEF - HOPPENHOF'S INDY
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
9
Ring 9: Reeks 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES HANNES - TORNADO
DE BRUYCKER ARTHUR - QUICK VAN 'T EIKELHOF
DE CLEENE HORTENCE - LUCKY
DE ROO LARS - HAPPYNESS
DE WANNEMAEKER ANOUK - KING V/D BLAUWBOSSEN
EVENEPOEL GUILLAUME - LITTLE STAR GOLDEN H
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
PEETERS STIEN - DJANGO
RENDERS TESSA - NADINE
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
SMET VICTOR - EROS VAN DE BERKENHOEVE
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
VAN CAUTER JARRE - MADONA
VAN DER AUWERA AXANA - MATRIX VAN HET KLAVERTJE
VAN LOOVEREN JASPER - PRALINE DE CIVRY
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VERHEYEN DIETE - INDORADO VAN DE DELTHOEVE
10
Ring 10: Reeks 3 (D)
09:00
12:09
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DIJCK MARIE - BROECHEM (NIET-LID) - RONNY (BLANCO)
BOUTS JEF - IMBRA
BRUTSAERT ZARA - STERRE
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MORIS LEONIE - OREGON VAN DE BARTVELDEN
REYNS LOTTE - NAYA VAN DE BRANDEWIJNHOEVE
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN ROSSUM CAROLINE - TRICOLORE VAN HET KLAVERTJE
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
10/10/2020 - WPVA20201 - EVENTING PONY'S MERKSPLAS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots