{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
6
10:45
7394834 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LEOPOLDSBURG
7
11:00
6511528 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PEER
8
11:15
13976787 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - STEVOORT
9
11:30
2065288 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEUSDEN
10
11:45
100039976 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GENK
11
12:00
1265848 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:45
100039975 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GENK
3
10:00
15083294 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - PEER
4
10:15
100039962 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
5
10:30
100038942 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HEUSDEN
6
10:45
100053608 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BOCHOLT
7
11:00
100039997 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - LEOPOLDSBURG
A2
Ring A2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040885 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PEER
2
09:45
100016423 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BOCHOLT
3
10:00
100016073 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEUSDEN
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
09:16
COSTERS FLORE - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
4
09:24
KUPPENS JONI - CAMILLE
5
09:32
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:48
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:48
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
2
09:56
VANAKEN LIEN - VERA
3
10:04
RAEDTS AURÉA - FRULÉNE
6
10:28
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
7
10:36
SCHREURS LORE - BENNIE
8
10:44
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
9
10:52
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
11
11:08
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
12
11:16
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
13
11:24
VAN LAER KOBE - KANJER
14
11:32
COOLS AXELLE - SNOOPY
15
11:40
COX ELISE - ISABELLA
16
11:48
RAEDTS AURÉA - KLUISHOEKS STERRE
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
MAAS KOBE - PUCK
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:08
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:08
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
2
09:16
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
3
09:24
PEETEN LYNN - ROBIJNTJE
4
09:32
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
5
09:40
VERBRUGGEN KYARA - JOWOUT'S BLACKY
6
09:48
OOMS CIAN - SUMATHY
7
09:56
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
8
10:04
REYNDERS BO - PIP
9
10:12
MAAS KOBE - SNOWY
10
10:20
TOELEN RUBEN - CASPER
11
10:28
VANEROM SHIRLEY - LIBERTY
12
10:36
THEUWIS CHARLOTTE - COCO CHANEL
13
10:44
THEUWIS ANNABEL - MOONFLOWER'S BIJOUX
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
VANAKEN LIEN - KAATJE
3
09:16
KINABLE LILY - ELANO
4
09:24
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
5
09:32
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
6
09:40
COX ELISE - SAMMY
7
09:48
HOUBREGS JULINE - SERGE
8
09:56
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
9
10:04
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
10
10:12
VERMEULEN IMME - TOPROCK CLEVER GIRL
11
10:20
GEERINKX ELISA - ELWELL MASTER PRESTON
12
10:28
VOETS HANNE - INDY
13
10:36
DAS SAVENNAH - SWIFTY
14
10:44
STIJVEN HAILEY - PEANUT
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
11:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:08
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
3
11:16
HAELDERMANS DAAN - JENNY
4
11:24
PEETERS LUNA - DESTINY
5
11:32
STEEGMANS LIZE - VALERIO
6
11:40
BOSCH ALEXANDER - CHILO
7
11:48
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
8
11:56
STEEGMANS CAS - VALERIO
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
REYSKENS LARA - DIDI
2
11:08
HEYLIGEN JADE - STAR
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
MERNIER MARTIN - CYBELLE
5
13:32
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
6
13:40
HAELDERMANS STAN - LINSEY
7
13:48
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
8
13:56
BLEYEN RHUNE - POLLY
9
14:04
SWENNEN BENT - SAM120
10
14:12
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
11
14:20
LAMBRICHTS LIENE - STELLA'S FABIAN
12
14:28
CREEMERS MARILYNE - NAOMI
13
14:36
PEETERS LUNA - KYARA
14
14:44
VAN DEN RUL MAYA - GITO
15
14:52
CREEMERS HANNELORE - WHINNY
16
15:00
KUPPENS ALEX - MISS SALLY
17
15:08
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
18
15:16
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
19
15:24
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
20
15:32
VAN DEN BOOMEN QUINTY - ROSALIEN
21
15:40
BORMANS LENNE - KYRA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
15:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:00
CREEMERS LOUISE - NAOMI
2
15:08
REYSKENS LARA - ABORRA VAN DE BREMHOEVE
3
15:16
AERTS ESTHER - AMALIA
4
15:24
MEEUS JILL - IMKE VAN DE SCHOM
5
15:32
LOOS JADE - PIMMEKE
6
15:40
LEEN FREE - SPIRIT
7
15:48
GEEBELEN LORE - MALTASHOF FALLON
8
15:56
BLEYEN RHUNE - FILINI
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
13:00
13:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BLEYEN RHUNE - FLAME
2
13:08
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:24
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:24
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERMEULEN TIBE - BLUE DUNN
2
13:08
JANSEN AMBER - BRENHI
3
13:16
LAMBRICHTS LIENE - JANKA
4
13:24
BOX BRITT - BRITT
7
13:48
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
8
13:56
LEEN FREE - BUMBLEBEE
9
14:04
KUPPENS NICK - DIVA
10
14:12
THOMAS FEBE - HEIDIE
11
14:20
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
12
14:28
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
13
14:36
JANSSEN YANA - BOY VAN EQUINE PARK
14
14:44
OOMS FLORE - BLITZ
15
14:52
LANSLOTS DIAZ - NEVLIN
16
15:00
PUT LOUISE - PEACH
17
15:08
JANSSEN MARRE - ZARA
18
15:16
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
19
15:24
LOOS SEPPE - SOPHIE
20
15:32
SCHROYEN KAAT - TONGERENHOF KORONA
21
15:40
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
22
15:48
SOORS LIEZE - ORFEE VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
VERMEIRE BO - JOLY'S LIMONCELLO
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
2
13:08
DILISSEN JULIE - NIJEBERT'S GERRIAH
4
13:24
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
6
13:40
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
7
13:48
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
8
13:56
MEEUS JILL - EQUITA
9
14:04
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
10
14:12
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
11
14:20
LEEN SIEBE - CANDY BOY
12
14:28
DILISSEN JULIE - SPIRIT FX
13
14:36
LOOS ARNE - KASPER VAN EQUI CENTER
14
14:44
POLLARIS ELISE - KRANEVELD'S ALEXANDER
15
14:52
CEYSSENS SOFIE - VALCO
16
15:00
LANSLOTS XEM - LIPSY
17
15:08
DRESSELAERS KAIHLY - ZORRA
18
15:16
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
19
15:24
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
20
15:32
LOOS ARNE - KHIIMORI
21
15:40
CREEMERS LOUISE - LITTLE VITALIS
22
15:48
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
23
15:56
WOUTERS LOUISE - DIMENSION
24
16:04
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BOSCH KATRIJN - DAPPER
2
13:08
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
4
13:24
LOOS JADE - BON JOVI
6
13:40
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
7
13:48
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
8
13:56
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
9
14:04
LOOS JADE - NURIËL
10
14:12
BOSCH KATRIJN - FANGIO
11
14:20
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
12
14:28
VAN HOUT IRIS - DIABLO
13
14:36
WOUTERS LOUISE - IETSIE PIETSIE D'AMOUR
14
14:44
GEURTS JULIE - UMELIA-V
15
14:52
VANDEBOSCH NORE - WOODY KC
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:40
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
2
13:48
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
3
13:56
KINABLE MAYA - WANNES
4
14:04
MERCKEN LINDE - GANAR VAN DE EVERR
5
14:12
LAMBRICHTS LORE-ANN - SCAMPOLO
6
14:20
AERTS ESTHER - LUMINAHOF'S DANTE
7
14:28
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
8
14:36
LOOS THORBEN - K. HOSTA
9
14:44
VANDEBEEK LIEN - LUNA
10
14:52
VAN DIJCK KATO - LADY
11
15:00
WINTERS LINDE - OMAR
12
15:08
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:20
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:20
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
2
14:28
VANDUFFEL ESTELLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
3
14:36
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
5
14:52
KERKHOFS GIEL - FANCY
6
15:00
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
8
15:16
GEURTS JULIE - QUINTA - V
9
15:24
BLEYEN RHUNE - BALOU VAN DE CLAEVERVALLEI
10
15:32
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
11
15:40
SLEGERS SAARTJE - CITY BANKING
12
15:48
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
13
15:56
BLEYEN MARIE-LAURE - IZOR VAN KAATHOVEN
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:00
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
BLEYEN MARIE-LAURE - DANCER FUR ELISE
4
13:24
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
5
13:32
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
6
13:40
VANDEBOSCH NORE - PALINO VAN DE BEEKERHEIDE
7
13:48
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
8
13:56
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
9
14:04
VAN TULDER MALINE - LEX
10
14:12
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
08:36
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:32
COSTERS PIPPA - CECIL VAN DE JOSEFINAHOEVE
3
08:34
BILLEN ANKE - SCHWEPPES
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:36
08:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:38
RAEDTS AURÉA - FRULÉNE
3
08:40
MERNIER JOANNE - ZOMERDIJK'S LILIAN
4
08:42
MERCKEN ALEXANDER - WONDER
5
08:44
VENNEKENS CHARLOTTE - BEAUTY
6
08:46
COOLS AXELLE - SNOOPY
7
08:48
RAEDTS AURÉA - KLUISHOEKS STERRE
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
09:18
09:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:18
TIMMERMANS ROSALIE - FRANS
3
09:22
MERCKEN TIBAU - KLEINE BLIKSEM
4
09:24
VAN LAER KOBE - KANJER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:50
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:50
REYNDERS BO - PIP
2
08:52
STEEGMANS LIZE - VALERIO
3
08:54
STIJVEN HAILEY - PEANUT
4
08:56
VLIEGEN TUUR - SPIRIT
5
08:58
COX ELISE - SAMMY
6
09:00
KELCHTERMANS STIENE - DAKOTA
7
09:02
BILLEN SILKE - JEROMMEKE
8
09:04
DAS SAVENNAH - SWIFTY
9
09:06
VAN GESTEL LOUISE - BOY JUNIOR
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
09:26
09:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:26
BOSCH ALEXANDER - CHILO
2
09:28
OOMS CIAN - SUMATHY
3
09:30
VANEROM SHIRLEY - LIBERTY
4
09:32
STEEGMANS CAS - VALERIO
5
09:34
HOUBREGS JULINE - SERGE
7
09:38
MAAS KOBE - SNOWY
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:04
10:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:04
KINABLE LILY - ELANO
2
10:06
KELCHTERMANS GIEL - WALKIE TALKIE VAN DE WATERHOEVE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A5 (C)
09:40
09:46
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:42
VANEROM SHIRLEY - KOEKOEKSHOF SUNFLOWER
3
09:44
MAES BRENT - ILIANA VAN HET MOLENHOF
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:08
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:08
BLEYEN RHUNE - POLLY
2
10:10
VANDEWINKEL TESSE - BLUEBELL VAN 'T DALIHOF
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse A7 (C)
10:38
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:38
LANSLOTS DIAZ - BOUNTY
3
10:42
VANDERHEYDEN SANDER - JETHRO
4
10:44
AERTS ESTHER - AMALIA
5
10:46
SWENNEN EMMA - SAM120
6
10:48
BORMANS LENNE - KYRA
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A5 (D)
09:46
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:48
VERJANS MEINE - GETSWERDER'S DIABLO
3
09:50
LANSLOTS XEM - LIPSY
4
09:52
VAN HOUT IRIS - MISTRAL
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A6 (D)
10:12
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
SWENNEN EMMA - OASIS VAN DE BEEKERHEIDE
2
10:14
DE BUSSCHOP SOFIE - TIGER W
3
10:16
BOSCH OLIVIER - DAPPER
4
10:18
BOSMANS MAUD - NERO VAN HET HAZENPAD
5
10:20
CALUWÉ CHLOÉ - OZZY OSBOURNE TE WALEM
7
10:24
WINTERS HANNE - DUNE DU VERGER
8
10:26
ELSEN HAILEY - TIRANTELLA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A7 (D)
10:50
11:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
LEEN FREE - BUMBLEBEE
2
10:52
JANSEN AMBER - BRENHI
3
10:54
VENNEKENS WIEBE - GREMASHOF ICA
4
10:56
LANSLOTS DIAZ - NEVLIN
5
10:58
SWENNEN TINE - GOOD LUCK
6
11:00
VAN DIJCK KATO - LADY
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse A8 (D)
11:12
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
3
11:16
MEEUS JILL - EQUITA
4
11:18
BOSCH OLIVIER - FANGIO
5
11:20
LOOS JADE - NURIËL
6
11:22
VANDUFFEL ESTELLE - MARYWOOD'S IDOOL'S
7
11:24
THOMAS FEBE - HEIDIE
8
11:26
JANSSEN MARRE - ZARA
9
11:28
LOOS SEPPE - SOPHIE
HARTKAMP LUNA - BACARDI COLA 435 350281704
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
11:40
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
VANAKEN LIEN - VERA
2
11:42
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
3
11:44
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
4
11:46
MAAS KOBE - PUCK
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
11:56
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
2
11:58
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
3
12:00
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
4
12:02
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
6
12:06
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
7
12:08
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
8
12:10
HAELDERMANS DAAN - JENNY
9
12:12
VOETS HANNE - INDY
10
12:14
LANSLOTS DIAZ - FARINA
11
12:16
VANAKEN LIEN - KAATJE
12
12:18
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
15:47
15:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:47
PEETERS LUNA - DESTINY
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse B (C)
12:26
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:26
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
2
12:28
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
3
12:30
BLEYEN RHUNE - FLAME
4
12:32
PEETERS LUNA - KYARA
5
12:34
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse L (C)
14:50
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
LEEN FREE - SPIRIT
2
14:52
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3
14:55
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
4
14:57
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
5
15:00
JANSEN HANNE - BENTO
6
15:02
BLEYEN RHUNE - FILINI
7
15:05
LOOS JADE - PIMMEKE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse B (D)
12:44
13:50
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:44
GEURTS JULIE - QUINTA - V
1
12:46
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
2
12:48
LEEN FREE - KAVALIEN
3
12:50
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
4
12:52
VANDEBEEK LIEN - LUNA
5
12:54
LOOS JADE - BON JOVI
6
12:56
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
7
12:58
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
8
13:00
MERCKEN JANNE - GANAR VAN DE EVERR
9
13:02
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
11
13:04
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
11
13:06
VERMEIRE BO - NOBLE CHESTER
12
13:08
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
16
13:16
KINABLE MAYA - WANNES
17
13:18
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
18
13:20
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
19
13:22
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
21
13:26
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
21
13:24
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
23
13:30
LOOS THORBEN - K. HOSTA
24
13:32
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
25
13:34
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
26
13:36
VANDUFFEL ESTELLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
27
13:38
LOOS ARNE - KHIIMORI
28
13:40
VAN HOUT IRIS - DIABLO
29
13:42
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
30
13:44
GEURTS JULIE - UMELIA-V
31
13:46
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
32
13:48
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
34
13:50
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse L (D)
15:20
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
KERKHOFS GIEL - FANCY
2
15:22
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
3
15:25
GEERITS FLORE - BLIKSEM
5
15:30
KUPPENS NICK - DIVA
6
15:32
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
7
15:35
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
8
15:37
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
9
15:40
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
VOSSEN MINNE - INJAS
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
11:40
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
VANAKEN LIEN - VERA
2
11:42
KELCHTERMANS LORE - SINTELS KIMBERLEY
3
11:44
EVERTS FAYE-LINN - PRINS BEATLE
4
11:46
MAAS KOBE - PUCK
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
11:56
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:56
EERDEKENS JULIE - HAMPARY VAN HET KRAAIENEST
2
11:58
KELCHTERMANS GIEL - CARLIEN
3
12:00
VLIEGEN LOWIE - SPIRIT
4
12:02
EVERTS FAYE-LINN - ROCKBURY ORGANZA
6
12:06
HOUBREGS LOUISE - ELCARONA
7
12:08
KELCHTERMANS LORE - IGOR DE LA LOENA
8
12:10
HAELDERMANS DAAN - JENNY
9
12:12
VOETS HANNE - INDY
10
12:14
LANSLOTS DIAZ - FARINA
11
12:16
VANAKEN LIEN - KAATJE
12
12:18
VLIEGEN LOWIE - BEAUTY
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
15:47
15:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:47
PEETERS LUNA - DESTINY
11
Ring 11: STIJL Klasse B (C)
12:26
12:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:26
KELCHTERMANS GIEL - WELCO VAN FARASOHOF
2
12:28
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
3
12:30
BLEYEN RHUNE - FLAME
4
12:32
PEETERS LUNA - KYARA
5
12:34
LANSLOTS DIAZ - IVETTE DE ROBINSON
10
Ring 10: STIJL Klasse L (C)
14:50
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:50
LEEN FREE - SPIRIT
2
14:52
MERCKEN JANNE - ARROW EMELWERTH DE LA LOENA
3
14:55
BLEYEN MARIE-LAURE - INDRA D'INSEGOTTE
4
14:57
BOSCH KATRIJN - FALCO VAN DER VELDEN
5
15:00
JANSEN HANNE - BENTO
6
15:02
BLEYEN RHUNE - FILINI
7
15:05
LOOS JADE - PIMMEKE
17
Ring 17: STIJL Klasse B (D)
12:46
13:50
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:44
GEURTS JULIE - QUINTA - V
1
12:46
GIJBELS PIETERNEL - SLANGENBURG'S ALEXANDER
2
12:48
LEEN FREE - KAVALIEN
3
12:50
HAELS ANOUK - SCHROTIE'S PASSION GIRL
4
12:52
VANDEBEEK LIEN - LUNA
5
12:54
LOOS JADE - BON JOVI
6
12:56
BREPOELS SAAR - BS-TECHNICS JUNE
7
12:58
EERDEKENS ELINE - OLIVER S
8
13:00
MERCKEN JANNE - GANAR VAN DE EVERR
9
13:02
TAETS NORA - JOLY'S MIRACLE STAR
10
13:04
VANDERHEYDEN ARTHUR - MAGIC MACHO 20091014
11
13:06
VERMEIRE BO - NOBLE CHESTER
12
13:08
GEENS GEIKE - NOBEL VAN DE VONDELHOEVE
16
13:16
KINABLE MAYA - WANNES
17
13:18
VOSSEN MINNE - CUPIDO VAN HET GREEVENHOF Z
18
13:20
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
19
13:22
GEURTS JULIE - KINOU DES MARRONNIERS
20
13:24
VLIEGEN CATHO - BOAZ VAN DE TEUNISHOEVE
21
13:26
GEENS JANNE - IDEAL VAN DE VONDELHOEVE
23
13:30
LOOS THORBEN - K. HOSTA
24
13:32
BLEYEN RHUNE - ORCHID'S OMAR
25
13:34
CORENS JANA - PANACHE VAN DE NOORWATERINGSHOEVE
26
13:36
VANDUFFEL ESTELLE - LILINE VAN DE DELTHOEVE
27
13:38
LOOS ARNE - KHIIMORI
28
13:40
VAN HOUT IRIS - DIABLO
29
13:42
SLEGERS SAARTJE - KOLVERENHOF'S LIRA
30
13:44
GEURTS JULIE - UMELIA-V
31
13:46
VERSPREET ILONA - BRYREE GIRL VAN HET RIJTENHOF
32
13:48
WOUTERS LOUISE - JOLY'S CONDOR
33
13:50
VLIEGEN CATHO - TWINKEL
VERMEIRE BO - KANTJE'S FELICIO
16
Ring 16: STIJL Klasse L (D)
15:20
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:20
KERKHOFS GIEL - FANCY
2
15:22
VANSTRAELEN NIELS - ASGARD
3
15:25
GEERITS FLORE - BLIKSEM
5
15:30
KUPPENS NICK - DIVA
6
15:32
GOVAERTS MELANIE - SCHAFFELAAR'S LAST DANCE
7
15:35
CEYSSENS ELISE - AFELIO VAN DE KERKENBULCK
8
15:37
VAN TULDER MALINE - KAMIRO K
9
15:40
KERKHOFS GIEL - KANTJE'S EMBER
15
Ring 15: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
BREPOELS SAAR - POWERGIRL
GEURTS JULIE - LET ME DO DES MARRONNIERS
JANSEN FEMKE - GIRL'S CORA
TIJSKENS LAURE - ELLA DE L'HUITRELLE
VOSSEN MINNE - INJAS
18/09/2021 - ZPTLPROV21 - PROVINCIAAL PONYTORNOOI MOPERTINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots