Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
B1Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L11:0012:15
 
Nr.TijdCombinatie
111:00100024085 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
211:151183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
311:301193605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
411:451188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
512:001192288 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT PIETERS LEEUW
B2Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M12:1512:45
 
Nr.TijdCombinatie
112:154443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
212:30100035792 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VISSENAKEN-GLABBEEK
B3Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA10:4511:00
 
Nr.TijdCombinatie
110:45100052898 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - TIENEN
A1Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L13:0013:15
 
Nr.TijdCombinatie
113:001189460 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
A2Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M13:1513:30
 
Nr.TijdCombinatie
Geen onderliggende records.
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B113:3015:46
 
Nr.TijdCombinatie
313:46SABLON CAROLINE - CITA VAN HET MOLENHOF Z
413:54VOS RONNY - FJERRA DEL MARE
514:02TEMMERMAN NOORIA - CASTLELAWN LASS
614:10VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
714:18DEWIL AISHLINN - CASIN TER HALLE Z
814:26LIERMAN JOHAN - JUNOT TER DIESCHOOT
1014:42BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
1114:50JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
1214:58DE KOCK VEERKE - QUE BELLE
1315:06PEETERS ANNELEEN - HUYANA VAHETI Z
1415:14MEERBERGEN LINDSEY - EBONY L
1515:22STERCKX PAULIEN - LA BAMBA V/D BURGGRAVE
1615:30VANPARIJS SOFIE - PUKHET
1715:38VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B113:3015:46
 
Nr.TijdCombinatie
113:30DEPRE FEMKE - CUPIDO
213:38VAN PUYENBROECK YANNICK AUGUST - TINA
514:02ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
614:10CORNELIS LARA - CANDY ROSE VD CUMUL
714:18MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
814:26LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
1014:42TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
1114:50VAN DER PERRE JASMIEN - ET HOP "H"
1214:58JANS ELIEN - IDALGO
1315:06DE MAESENEER LAURA - LISSANDRO VAN VRECKOM
1415:14PREUD'HOMME EMILY - LORD LEGOLAS VAN HOKSEM
1515:22DAENEN MARIE - BOREAL D'ELLE
1615:30PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
1715:38CEULEMANS GITTE - QUINN TEN WILGENDRIES
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B213:3016:18
 
Nr.TijdCombinatie
313:46VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
413:54HAESEN NELE - KAMPARI AMOR
514:02VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
614:10ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
714:18REYNS LOTTE - RAYA VD CALLO MEERSCHEN
814:26VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
914:34DEKONINCK YVAN - OH - JEE SOWHAT
1014:42DE WIT ANNICK - TOP GUN VAN SCHUTTERSHOF
1214:58VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
1315:06DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
1415:14CAHUZAK ELLA - K-GRACE D'IVE
1515:22CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
1615:30WUYTS KAREN - WISH
1715:38MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
1815:46COBBAERT SARA - VIF VG Z
1915:54VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
2016:02VANDECAUTER DAPHNE - H
2116:10VAN LAER ILONA - INDY VAN DE WETERBEEK
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B213:3016:18
 
Nr.TijdCombinatie
413:54LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
514:02VOS ZOË - PORFYRIO HK
614:10HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
714:18VAN LATHEM STIENE - CHICCO
814:26UYTTERHOEVEN KATRIEN - K-GRACE D'IVE
914:34ELSEN KLAAR - REBEL-V
1014:42BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
1214:58BELLEMANS HANNE - HAVANA
1315:06VOS ZOË - ISMIRA DEL MARE
1415:14CANS ULRIKE - KACHINA
1515:22DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
1615:30PAQUAY TESSA - PAREL VAN 'T MAAILAND
1715:38VANDEN EYNDEN SOFIE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
1815:46CORTEN BRITT - ENCHANTED VAN DE TOEKOMST
1915:54WILLEMS BRITT - G-STAR
2016:02DECKERS CARA - VELVET
2116:10KAMERS CHARLOTTE - CASTELLA
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
313:46VAN DER PERRE ANNIE - DANDY DE GANZENDRIES
413:54VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
514:02BOON TINE - ZAKIRA
614:10RENIERS KRISTEL - FAWIKI
714:18BRASSEUR CAMILLE - O-PIRAAT VAN DE GULDENNAGEL
814:26VAN DAELE GUY - LILYANTHA A
914:34DEPRE FEMKE - KANTANA
1014:42GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
1114:50ZWARTS LIESBETH - MILA MK
1214:58VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
1315:06VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
1415:14MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
1515:22VANDERSCHRICK ELINE - BENITA
1615:30VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
1715:38ROESEMS ANN - GUAPO
1815:46MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
1915:54BOMBEEK PAUL - ETOSHO
2016:02VAN NERUM BERT - PASO DOBLE DE LA VEGA
2116:10MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
2216:18NOLMANS EVELIEN - BARBADOS
2316:26LADANGH CHARLOTTE - CYCLOON
2416:34VAN HOOF JOKE - DOT COM
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L113:3016:34
 
Nr.TijdCombinatie
213:38VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
413:54VRANCKEN SARAH - HERO
514:02VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
614:10VANDERVELDE ULRIKE - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
714:18BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
814:26VERMEIR CARO - QWIBUS VAN HET MAXENHOF
914:34CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
1014:42BOEREBOOM LINDSEY - DAISY VAN DEN DOORN
1114:50VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
1214:58BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
1415:14GEERENS SILKE - MY FREE LADY
1515:22CASTEELS MEREDITH - APOLLO-S
1615:30KRAFT MICHAELA - QUALITY TOUCH V/D BREMBOSHOEVE
1715:38LETELLIER WENDY - CHARISMA
1815:46GONZALO TATIANA - LUCIDA
1915:54PEETERS JULIE - GEERT
2016:02VAN DEN BERGHE GUIDO - EPO-BLACK
2116:10BOOGAERTS SARA - GENTLEMAN VAN HET REES Z
2216:18DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
2316:26VANZURPELE HANNE - Q - BOY VAN DE BRUEL
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L209:0011:24
 
Nr.TijdCombinatie
409:24JANSSENS SARA - WIDOW'S KISS RDS
509:32VAN BEVER KARINE - INDY VAN DE WETERBEEK
609:40VAN DER PERRE ANNIE - WOND'ORE
709:48DE CNYF STEFANIE - FAFOUL VAN DE BOSKANTHOEVE
809:56VAN OEYEN FEMKE - LINDT
1010:12VANDER ELST KARIN - HORATIO
1110:20LEMMENS ESMEE - ADMIRAAL
1210:28CLAESSENS-LEROY SOFIE - KAHRO C ROYAL
1310:36DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
1410:44COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
1510:52CORTEN BRITT - GENTLEY VAN SEVENEECKEN
1611:00VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
1711:08DESOMER ANJA - J'ADORE M
1811:16MATHUES LOUISE - WINNETOE
  STEVENS VEERLE - DOBRO
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L209:0011:24
 
Nr.TijdCombinatie
309:16DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
509:32SWERTS ELINE - KIARA
609:40KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
709:48BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
1010:12VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
1110:20WITTEVRONGEL JASNA - HOHENWEDLER DEERN
1210:28VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
1310:36KLOS DESIREE - FAIRY TALE
1410:44VERSTRAETEN KELLY - RED PEBBELS GORIA
1510:52CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
1611:00AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
1711:08WAMBACQ JENTEL - ARMANI GZ
1811:16CYPERS MICHELLE - DAFNE VAN 'T MAAILAND
1911:24HOTTAT ELINE - C'EST LA VIE Z
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M109:0011:16
 
Nr.TijdCombinatie
309:16VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
409:24DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
509:32RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
609:40DE BAERDEMAEKER INGE - LOCO T & C Z
709:48ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
809:56HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
1010:12GUTIERREZ LUNA - SANDER Z
1110:20VAN BEVER KARINE - CLEVERBOY
1210:28VAN DER SLAGMOLEN CHARLOTTE - GOLIATH
1310:36BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
1410:44HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
1510:52VANZAVELBERG LESLIE - KHADMOS DE MARS
1611:00MOREELS NELE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
1711:08BLOCKX KIM - PRETTY ME VAN DEN BRUEL
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M109:0011:16
 
Nr.TijdCombinatie
309:16VAN ASSCHE TIBO - OHLALA DE BODEGHEM
409:24TECK ALFONS - DOBRO
509:32DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
609:40HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
709:48NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
1010:12VERLUYTEN JULIE - ENERGY VAN HET BROEKDAL
1110:20BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
1210:28VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
1310:36VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
1410:44PAUWELS LOTTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
1510:52ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
1611:00SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
1711:08JOOSTEN ULRIKE - HAYAA VAN DE HEUVEL
1811:16HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M209:0010:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
209:08THIRY ROBERT - DOLORIS VAN 'T MAAILAND
309:16THIRY LEEN - WONDERBOY
409:24DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
509:32CRIJNS PETRA - DARIYANO
609:40FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
709:48DE HAES NELE - BELLEROSE V.L.
809:56GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z109:0011:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:00GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
209:10BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
309:20VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
509:40DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
609:50DE CREMER GERT - IVI
710:00GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
810:10VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
910:20VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
1010:30ACKERMANS SABINE - SUSKEN
1110:40LEEMANS DANIEL - PUNJAB VAN 'T KOOLHOF
1210:50CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
1311:00DE HAES NELE - GOLDENSTAR
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z211:1012:00
 
Nr.TijdCombinatie
111:10MOMBAERTS DORIEN - GETTY-GIRONA VAN DE BOSDREEF
211:20THIRY ELS - FALUNA
311:30MESKENS RIECE - ZIEZOO
411:40VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
511:50DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ12:1012:50
 
Nr.TijdCombinatie
112:10VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
212:20SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
312:30VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
412:40GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
6Ring 6: SPRINGEN Klasse A12:5513:48
 
Nr.TijdCombinatie
112:55TORSIN SANDER - RIANA VAN HET EELSHOF
212:56COBBAERT SARA - VIF VG Z
312:58SIFFERT EMILIE - TEASER Z
413:00BOSMANS FRAN - NN
513:02CORDEMANS TIM - OLIVIA VAN HET LEUTSHOF
713:06BELLEMANS HANNE - HAVANA
813:07VAN VOOREN TINE - LILY-ROSE ROYALE
913:09VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
1113:13SCHEIRS PATRICK - AHA WA COSTA Z
1313:17ELSHOECHT JIMMY - ROBAN VAN DE RISPEN
1413:18SIFFERT EMILIE - PRESTO DE LA CASA NOVA
1613:22VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
1713:24COSTERMANS RUNE - HANNIKI VAN HET HAGEHOF
1813:26COSTERMANS ARNE - RED ROSE VH BEUKENHOF
1913:28VAN DER STEEN LAURENCE - LYSAURA VAN HET BEVERBOS
2013:29JACOBS FILIP - OZZY VAN DEN BOOMKENSKAUTER
2113:31JACOBS MOYRA - LODE VAN DEN DAEL
2213:33LENAERTS ROOS - VENUS
2313:35BELLEMANS YANA - BAYANI BVZ
2413:37DEKEYZER BRAM - RIVIERA DKB
2513:39SCHEIRS PATRICK - T'IS OKE Z
2613:40VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
2713:42VANDEN EYNDEN SOFIE - PHAILIN VAN HET GOORBOSHOF
2813:44ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
2913:46ELSEN KLAAR - REBEL-V
3013:48VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
  VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
5Ring 5: SPRINGEN Klasse A714:0014:09
 
Nr.TijdCombinatie
114:00DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
514:07SEGERS ELINE - QUEST VAN HET BLADERENKWARTIER
4Ring 4: SPRINGEN Klasse B10:0012:12
 
Nr.TijdCombinatie
110:00THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
210:02MINNOYE TINA - DORSANA VAN DE VOSSEBERG
310:04SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
810:14PERDIEUS MARIE - OLLEGRO VAN HET AVENHOF
1010:18THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
1110:20VRANCKEN SARAH - HERO
1210:22SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
1310:24VAN HOOF JOKE - DOT COM
1410:26KETELS PIETER - ESPRIT V
1510:28CAMELBEKE KATO - KINKY
1610:30VAN HULLE CEDRIC - SABRINA Z
1710:32VAN HULLE EVIE - LORRE VAN DE RISPEN
1810:34HENRARD YNKE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
1910:36VAN LATHEM STIENE - CHICCO
2010:38VAN ROY JEF - QANTARO VAN 'T ROZENDAEL
2110:40DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
2210:42VAN CAMPENHOUT EMMA - OBERON VAN 'T LAARHOF
2310:44CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
2410:46CRAESSAERTS ANNELIES - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
2510:48VOS ZOË - PORFYRIO HK
2610:50VAN DER PERRE JASMIEN - ET HOP "H"
2710:52MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
2810:54MINNOYE TINA - DHANY
2910:56DE PRETER KRISTOF - INDIGO VD WITHOEVE
3010:58BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
3111:00DE MAESENEER LAURA - LISSANDRO VAN VRECKOM
3211:02DELMOT EDDY - MALOJA V. 'T RECHT EIND
3311:04WIJNANT PIETER - NERO VAN DE CALOO MEERCHEN
3411:06VAN UYTVANCK DIMITRI - CHARLOTTE S Z
3511:08ARTOOS WOUTER - NISTRIA VAN DE KLUIS
3611:10MEURRENS LAURA - QUIBELLE
3711:12VAN BIESEN JAN - RAY VAN DEN BLAUWAERT
3811:14VERMEIR CARO - QUANTO VAN HET WATERBLOK
3911:16OOSTERBAAN KATO - TIKO
4011:18SAPION KAAT - BELONADA
4111:20DE PRETER FLORE - CYCLOON
4211:22DE PRETER KRISTOF - ORION
4311:24BOSMANS DRYSKE - ATTENTION
4411:26VAN DEN BERGHE LARS - WOOTZ
4511:28CAMELBEKE KATO - CIARA L Z
4611:30VERMEYLEN KRIS - LUCKY NR7 RV
4711:32VERSCHUERE ELIEN - ATTILA DE HUN Z
4811:34VERMEYLEN ILSE - GENTLEMAN IV
4911:36KUMPS JELLE - SURE GOLD VHP Z
5011:38CORTVRINDT ASTRID - MISS WONDERFULL BEAUTY
5111:40COSTERMANS ARNE - TWILIGHT DB Z
5211:42VANDECAUTER DAPHNE - QUILAX Z
5311:44BREUSEGEM JELLE - QUALOU VAN DE MISPELAERE
5411:46LEMMENS GUNTER - PAKI TOPAL K.C.
5511:48BOOGAERTS SARA - GENTLEMAN VAN HET REES Z
5611:50ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
5711:52HAENEN CÉZENNE - ARIANE’S CALIMERO
5811:54PAQUAY TESSA - PAREL VAN 'T MAAILAND
5911:56VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
6011:58LOPES ELINE - NAOKI VAN HET EIKENHOF Z
6112:00VAN TRICHT JOOST - QUINTANO V/H MOLENHOF
6212:02ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
6312:04MEURRENS SOFIE - PANACHE VAN 'T ROTH
6412:06MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
6512:08MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
6612:10MOMBAERS STEPHANIE - ODILON VAN KATTEBEEK
6712:12SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
6812:14HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
2Ring 2: SPRINGEN Klasse M12:1512:15
 
Nr.TijdCombinatie
112:15THIRY BEN - PRIMA VERA TB
212:17THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
312:19BRUYNINCKX BRECHT - PICO BT
412:21CORDEMANS TIM - OBAMA
512:23DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
612:25BRUYNINCKX CARLO - NARENCO
712:27REYKERS NIELS - PIPA
812:29CASTEELS ANOUCK - ABI VAN EIK Z
912:31COOMANS STEPHANIE - CALLECHE V.H.ROELHOF Z
1012:33CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
1112:35THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
1212:37ELSEN KLAAR - MILOU FLUSH
1312:39DIERICKX LENTE - MI AMIGO VAN 'T KEIKELHOF
1412:41CLAESSENS AXELLE - OKE VAN HET MEIERHOF
1512:43VLAYEN DRIES - MELDORADA VAN HET SCHANSHOF
1612:45DECAT CAROLINE - ZINA Z
1712:47HOLSBEEK ROB - PAM
1812:49THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
1912:51THIRY MARIJKE - CAPUCINE DE FLOBECQ Z
2012:53THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
2112:55BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
1Ring 1: SPRINGEN Klasse Z13:3013:30
 
Nr.TijdCombinatie
113:30THIRY JO - LENTE VAN 'T MAAILAND
213:32VAN OPSTAL SHAUNI - KWINTA VAN DE BREMBOSHOEVE
313:34THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
413:36CORDEMANS TIM - GAZELLE VAN HET PALLIETERHOF
513:38CLAESSENS AXELLE - MAMMA-MIA V/H MEIERHOF
613:40BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
713:42BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
813:44REYKERS NIELS - NANCLEDRA VAN HET GEVAHOF
913:46DERUYTER SIMON - LIANDOR V/H WESTHOF
1013:48MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
1113:50DECAT CAROLINE - LUNA Z
1213:52DAEMS SARAH - CHOCOLATE FROST
1313:54LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
1413:56TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
1513:58LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
1614:00CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
1714:02THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
1814:04VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
1914:06THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
3Ring 3: SPRINGEN Klasse L09:0009:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:00HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
209:02BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
309:04VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
409:06CAHUZAK LANA - NIRONA VAN DE ROZENDAAL
509:08BRUYNINCKX BRECHT - QUIDANA VAN 'T MAAILAND
609:10BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
709:12LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
809:14VLAYEN DRIES - REVE DU SOIR
909:16THIRY MARIJKE - C'EST LA VIE Z
1009:18MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
1109:20VAN DAMME JEROEN - QWIBUS VAN HET MAXENHOF
1209:22SCHOL PEGGY - AMARETTO
1309:24BRUYNINCKX CARLO - QUEENTJE BT
1409:26VAN HOEGAERDEN WIM - ISIS VAN 'T HOEGAERDENHOF
1509:28VAN HOEGAERDEN EVI - GEIKE D & M
1609:30DE KINDER JULIA - EL NINO VAN DE CLAEVERVALLEI
1709:32DIERICKX GERT - QUEST VAN DE VOSSENDRIES
1809:34VERMEYLEN ILSE - APERO
1909:36VAN VALKENBORGH ELLA - MILA VH HOF TER VELDE
2009:38OVERSTEYNS KIMBERLEY - PIRELLI 44
2109:40THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
2209:42MERTENS JUUL - PEBBLES M
2309:44CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
2409:46DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
2509:48COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
2609:50VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
2709:52MEURRENS SOFIE - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
2809:54VAN TRICHT JADE - MALCOM X
2909:56MOREELS LOTTE - KARTHAGO VAN 'T VOGELZANGSKE
3009:58CORDEMANS TIM - JESLY VAN DE PADENBORRE
3110:00DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
3210:02CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
3310:04THIRY BEN - QUAVALLINA
3410:06PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
3510:08LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
3610:10BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
3710:12KUMPS JELLE - KINKY KENTUCKY VHP Z
3810:14DIERICKX GERT - QUERCUS VAN DEN OUDE EIK
3910:16VLAYEN DRIES - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
4010:18TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
4110:20VERMEYLEN KRIS - CASANOVA Z
4210:22MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
4310:24MERTENS JUUL - HELIOS M
4410:26CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
1Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse VET10:2011:08
 
Nr.TijdCombinatie
110:20TECK ALFONS - ESPRIT VAN EGLEGEM
210:28DE HAES BERT - BO VH ROELHOF Z
310:36VAN DER PERRE ANNIE - WOND'ORE
410:44KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
510:52VAN HERLE LUDO - LINN VAN EGLEGEM
611:00TECK ALFONS - DOBRO
 
   
19/09/2021 - ZRTB2110 - PRT BRABANT - NEDEROKKERZEEL


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.