{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
2
09:45
100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
3
10:00
100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
4
10:15
1254936 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEERHOUT
5
10:30
3977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
6
10:45
1253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
7
11:00
4919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
8
11:15
1260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
F
Ring F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
2
09:45
100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
3
10:00
12219269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT LENAARTS
4
10:15
13516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
5
10:30
6328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
6
10:45
100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
7
11:00
100034718 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEER
8
11:15
2074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
2
09:45
100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
3
10:00
100036836 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEER
4
10:15
100040010 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
5
10:30
100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
6
10:45
100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
7
11:00
100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
D
Ring D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100053434 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
2
09:45
100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
3
10:00
100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
4
10:15
12931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
5
10:30
100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
6
10:45
100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
7
11:00
100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
G
Ring G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
2
09:45
100053599 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
3
10:00
100041808 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
4
10:15
100023201 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
5
10:30
1254633 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
6
10:45
1249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
H
Ring H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
2
09:45
12794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
3
10:00
1252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
4
10:15
100050250 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
5
10:30
100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
6
10:45
11715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
A3
Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100034972 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEEL LARUM
2
11:45
100053389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
09:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
10590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
2
09:45
5909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
3
10:00
1259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
4
10:15
13306578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
5
10:30
3885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
6
10:45
100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
7
11:00
7103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
8
11:15
13976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
9
11:30
5449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
10
11:45
1254532 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MEER
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
09:30
10:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
1254431 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEER
2
09:45
1260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
3
10:00
1255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
4
10:15
1260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
5
10:30
100053392 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:00
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
2910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
4
09:24
VANDEWEGHE FINNE - LOOLA
5
09:32
DE HOON UTE - LOTTE
6
09:40
PLEYSIER ANNA - FLORA
7
09:48
DENS LINE - TRISTAN
8
09:56
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
10
10:12
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
11
10:20
WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
12
10:28
MEYVIS FLOOR - DUSTY
13
10:36
JACOBS LISA - CANELLE
14
10:44
COENEGRACHTS LOUISE - FLOORTJE
15
10:52
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
16
11:00
DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
17
11:08
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
18
11:16
VISSERS JANA - TOONTJE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
2
09:08
VRINS EMMA - ASTERIX
3
09:16
BASTIAENSEN LIV - SHADOW
4
09:24
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
5
09:32
VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
6
09:40
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
7
09:48
DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
8
09:56
GOOSSENS MILLE - FELMA
9
10:04
VAN DEN BUYS LEON - STORM
10
10:12
THIJSSEN EMILIE - CHANEL
12
10:28
GELUYKENS MITHE - KIANTY
13
10:36
SANDERS NETTE - CASANDRA
14
10:44
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
15
10:52
VERVOORT EMELINE - JOY
16
11:00
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
17
11:08
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
18
11:16
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
19
11:24
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
20
11:32
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
21
11:40
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
22
11:48
SAS NIEKE - DUMPIE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
2
09:08
VAN STEEN JESSE - LIESJE
3
09:16
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
4
09:24
JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
6
09:40
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
7
09:48
PEETERS STIG - QUINCY
8
09:56
VAN LOOVEREN JONAS - BILLY VAN HET VLIERHOF
9
10:04
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
10
10:12
PLEYSIER ANNA - LUANA
12
10:28
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
13
10:36
VAN ELVEN JULIE MARIE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
14
10:44
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
15
10:52
VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
16
11:00
COENEGRACHTS JULES - HESTJE VAN DE ACHTERSHOEVE
17
11:08
GEUDENS KOBE - SALTY
18
11:16
VAN DEN BUYS NETTE - WENDY
19
11:24
DOCKX NORAH - PONNEKE
20
11:32
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
21
11:40
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
22
11:48
VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERAGHTERT ROOS - SELLA
2
09:08
MEGANCK MEREL - RUFUS
3
09:16
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
4
09:24
BUX FEMKE - HENK
5
09:32
VERHULPEN LORE - BEAUTY
6
09:40
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
7
09:48
BUIKS RUNE - JULIAN
8
09:56
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
9
10:04
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LOON LUCA - BE LOVED
2
09:08
VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
3
09:16
PELKMANS FLOOR - MAXI
4
09:24
VAN STEEN RIK - MISTY DEE
7
09:48
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
8
09:56
VAN LOMMEL JITSKE - CHINOUK
9
10:04
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
10
10:12
MERTENS LIEN - MEXX
11
10:20
VAN DEN BUYS NETTE - SONJA
12
10:28
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
13
10:36
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
14
10:44
VOERMANS BRENT - FLUPKE
15
10:52
NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
16
11:00
PINCEEL ROOS - BOEFER
17
11:08
JANSSENS ROBINN - NIKITA
18
11:16
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
19
11:24
GREMMEN IVANKA - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
20
11:32
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
21
11:40
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
22
11:48
URKENS WOUT - CADET
23
11:56
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
2
09:08
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
3
09:16
MARIËN AXELLE - BLESKE
4
09:24
SMETS ROXANNE - ZARA
5
09:32
GEUDENS JOREN - MAYKEL
6
09:40
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
7
09:48
SPIESSENS MAURO - NETTE
8
09:56
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
9
10:04
SCHUERMANS LÉONIE - GINO VAN DE DELTHOEVE
10
10:12
VAN GASTEL HANNA - HIAWATHA
11
10:20
VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
13
10:36
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
14
10:44
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
15
10:52
GEUDENS JOREN - UTOPIA
16
11:00
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
17
11:08
GEERINCKX MARIE - RUBY
18
11:16
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
19
11:24
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
20
11:32
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
21
11:40
PINCEEL FIEN - BOEFER
22
11:48
VERLINDEN MICHÈLE - PERLHOF SKYLINE
23
11:56
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
2
09:08
MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
4
09:24
DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
5
09:32
VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
6
09:40
VERMEULEN ODIEL - ODILLE II
7
09:48
VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
8
09:56
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
9
10:04
GODRIE BRAM - CARINA
10
10:12
BARANOWSKI GILIA - LARS
11
10:20
VAN STEEN KAREL - SPIRIT
13
10:36
VAN DIJCK CAS - POLLY
14
10:44
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
15
10:52
BROKKEN ALINE - PRINCES
16
11:00
DE WINTER RUBEN - DONDER
17
11:08
GODRIE BRAM - PAREL
18
11:16
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
19
11:24
FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
20
11:32
WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
21
11:40
VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
22
11:48
HERMANS ZOË - PRINSES
23
11:56
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SMETS NORAH - HENGELHOEF KATJA
2
09:08
PITTOORS ASTRID - ZWANEHOEF'S JAY JAY
3
09:16
OP DE BEECK FINN - BENNO
7
09:48
VAN TICHELT ESTHER - PIPI
8
09:56
VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
9
10:04
VAN DIJCK TUUR - OLLEKE BOLLEKE
10
10:12
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
11
10:20
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
12
10:28
SMETS NORAH - JAEPELOU
13
10:36
VANDEWEYER MARIE - STARLIGHT
14
10:44
GEERINCKX JULIE - RUBY
15
10:52
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
16
11:00
BROSENS BO - BON JORNO
17
11:08
COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
18
11:16
GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
19
11:24
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
20
11:32
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
21
11:40
RUTS STAN - ROAD RUNNER
22
11:48
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
23
11:56
CHRISTIANEN KATO - SUPER - LJ
24
12:04
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
2
09:08
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
4
09:24
VERWIMP EMMA - DEWI
6
09:40
BUTS STAN - SEPPE
8
09:56
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
9
10:04
AERNOUTS SAAR - NIKKY
10
10:12
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
11
10:20
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
12
10:28
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
13
10:36
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
14
10:44
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
15
10:52
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
16
11:00
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
17
11:08
ADRIAENSEN BO - MICKEY
18
11:16
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
19
11:24
DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
20
11:32
DE VADDER JOLIEN - ROXY
21
11:40
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
22
11:48
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
23
11:56
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
24
12:04
DANEELS LORE - CEASAR
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
10:20
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:28
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
3
10:36
DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
4
10:44
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
6
11:00
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
7
11:08
BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
8
11:16
LAENEN GITTE - VERA
9
11:24
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
10
11:32
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DAEMS KATO - BELL
2
13:08
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
3
13:16
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
4
13:24
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
5
13:32
MOONS LIA - BACANTI
6
13:40
NYS FAY - SUMMER BOY
7
13:48
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
8
13:56
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
9
14:04
BRASPENNING LORE - LOBKE
10
14:12
GEYSEN ANOUK - FALDO
11
14:20
JANSEN LAURINE - CHICO
13
14:36
VAN DE ZANDE FEBE - FEE
14
14:44
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
15
14:52
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
16
15:00
WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
17
15:08
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
18
15:16
VAN GINKEL BO - MERLIJN
19
15:24
MERTENS ALISSA - DJAMILA
20
15:32
WILLEMS LIES - PRINS
21
15:40
RUTS ELISE - NUTELLA
22
15:48
MAST LUNA - KATRIEN
23
15:56
EVERAERT LISA - SJENNY
24
16:04
VAN HOEF KAAT - XEQUOIA DAILY
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BROKKEN LOUISE - SHAKIRA
2
13:08
VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
3
13:16
DANEELS THOMAS - FLOR
4
13:24
VAN DE VELDE FLEUR - RAMBO
5
13:32
DE RIDDER AXL - BONNIE
6
13:40
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
7
13:48
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
8
13:56
WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
9
14:04
DESMEDT ANNA - SARINA
10
14:12
SMETS TESSE - AARON
11
14:20
MICHIELS TESS - WEMBLEY
13
14:36
DE CLERCK KOBE - BUMBALU IL MONDO
14
14:44
SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
15
14:52
KENIS SIEN - REDBULL
16
15:00
OORTS LORE - SUMMER
17
15:08
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
18
15:16
DE VALCK FIEN - NANDO (LANDOR)
19
15:24
LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
20
15:32
VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
21
15:40
DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
22
15:48
VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
23
15:56
JEEGERS IME - QIPSY
24
16:04
GILOPS ELLEN - ULONKA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
AERTSEN AMELIE - BUENO
2
13:08
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
3
13:16
VAN ELSEN WARRE - VICKY
4
13:24
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
5
13:32
LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
6
13:40
BUTS STAN - TOETJE
7
13:48
LAENEN ROMY - TOBIAS
8
13:56
BREUGELMANS LAURA - FRITS
9
14:04
LENAERTS JULIE - JULIE
11
14:20
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
12
14:28
DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
13
14:36
HERMANS LIESBETH - FAEY
14
14:44
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
15
14:52
LAENEN GITTE - NASTY BOY
16
15:00
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
17
15:08
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
18
15:16
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
19
15:24
KLEEREN YONI - MAX
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
15:32
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:32
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
2
15:40
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
3
15:48
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
4
15:56
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
5
16:04
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERSTAPPEN JANNE - NICK
2
13:08
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
3
13:16
GODRIE LOTTE - SMOKEY
22
Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
5
13:32
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
6
13:40
VAN DE VENNE JAY - VELINA
7
13:48
MALISART MARTE - NOESKA
8
13:56
CRAUWELS LORE - CARMEN
9
14:04
BECQUET FRAN - EASY BOY
10
14:12
VAN ROSSUM FLEUR - FUDGE
11
14:20
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
13
14:36
SMITS GUUSJE - DIVA
14
14:44
DRIES BENTE - LORENSO SORO
15
14:52
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
16
15:00
VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
17
15:08
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
18
15:16
SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
19
15:24
VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
20
15:32
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
21
15:40
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
22
15:48
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
23
15:56
JANSSENS ALINA - LEANDRA
24
16:04
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
23
Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
4
13:24
LENCHANT RANA - ROMY B2
5
13:32
HELSEN HANNAH - CLAIRE
6
13:40
VERGAUWEN LIEN - LIANA
7
13:48
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
8
13:56
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
9
14:04
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
10
14:12
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
11
14:20
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
13
14:36
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
14
14:44
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
15
14:52
VERBEECK LARA - STELLA
16
15:00
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
17
15:08
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
18
15:16
LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
19
15:24
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
20
15:32
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
21
15:40
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
22
15:48
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
23
15:56
GEIVERS DIEDE - OSCAR
24
Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MERTENS MART - WALDFEE Z
2
13:08
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
4
13:24
BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
6
13:40
MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
8
13:56
TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
9
14:04
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
10
14:12
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
11
14:20
BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
13
14:36
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
14
14:44
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
15
14:52
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
16
15:00
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
17
15:08
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
18
15:16
PANS LENTEL - KANTJES LORENZO
19
15:24
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
20
15:32
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
21
15:40
BELEN LAURIEN - ODESSA
22
15:48
GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
23
15:56
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
24
16:04
WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
25
Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN HOECK INE - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
2
13:08
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
3
13:16
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
6
13:40
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
8
13:56
VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
9
14:04
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
10
14:12
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
11
14:20
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
12
14:28
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
13
14:36
BRANDERS AXELLE - HARLEY DAVIDSON
14
14:44
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
15
14:52
VAN DEN WEYGAERT MILAN - ADVENTURE BOYD
16
15:00
WILLEMS TESS - HENK
17
15:08
DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
18
15:16
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
19
15:24
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
20
15:32
VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
21
15:40
HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
22
15:48
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
23
15:56
VAN VUGT ZITA - DEVLYN
26
Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
4
13:24
DE WEERDT ALECK - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
5
13:32
OYOLI NOARA - WIGAND
6
13:40
VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
8
13:56
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
9
14:04
DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
10
14:12
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
11
14:20
GOIRIS LAURE - ODIN
13
14:36
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
14
14:44
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
15
14:52
VAN LOOVEREN LARA - TEN ANKERS SHEEFREE
16
15:00
VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
17
15:08
DE WACHTER FEMKE - EBI
18
15:16
ROEFS JACOB - CALIPSO
19
15:24
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
20
15:32
VINGERHOETS IANTHÉ - ORCHID'S ARMANCA 20062443
21
15:40
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
22
15:48
PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
23
15:56
LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
19
Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
3
13:16
CLAES LUNA - EBRO
4
13:24
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
5
13:32
WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
8
13:56
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
10
14:12
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
11
14:20
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
12
14:28
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
13
14:36
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
14
14:44
GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
15
14:52
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
16
15:00
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
17
15:08
VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
18
15:16
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
19
15:24
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
20
15:32
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
20
Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
3
13:16
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
4
13:24
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
5
13:32
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
6
13:40
MERTENS LISSE - MOJITO
7
13:48
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
9
14:04
LEIRS STERRE - PEPSI
10
14:12
FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
11
14:20
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
12
14:28
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
13
14:36
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
14
14:44
LENAERTS JULIE - VINO H
15
14:52
KOYEN CIS - VOSJE
16
15:00
ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
17
15:08
FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
18
15:16
VAN MIERT LIEN - ITCH S
21
Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
VAN HOEF SIEN - KATINKA
5
13:32
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
6
13:40
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
7
13:48
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
8
13:56
BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
10
14:12
BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
11
14:20
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
12
14:28
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
13
14:36
DOUWEN EMI - CINDY
14
14:44
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
15
14:52
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
16
15:00
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
17
15:08
CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
18
15:16
GODRIE BEN - CASSANDRA
19
15:24
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
17
Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
3
13:16
VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
4
13:24
VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
5
13:32
SELS OLIVER - ZEPP
7
13:48
BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
8
13:56
JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
9
14:04
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
10
14:12
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
11
14:20
COENEGRACHTS SOFIA - OKKI
12
14:28
DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
13
14:36
SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
14
14:44
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
16
15:00
VAN ELSEN KATO - GILENKA
17
15:08
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
18
15:16
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
19
15:24
HEYLEN ANOUK - MIKEL
20
15:32
PEETERS STIEN - DJANGO
21
15:40
MERTENS MART - ELVIRA
18
Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
5
13:32
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
6
13:40
VERBIST KAYLA - CINDER
7
13:48
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
8
13:56
LAENEN MELANIE - FRODO
9
14:04
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
10
14:12
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
11
14:20
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
12
14:28
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
13
14:36
KLEEREN YONI - ROCKY
14
14:44
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
15
14:52
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
16
15:00
LAENEN ROMY - BONBON
17
15:08
LAURIJSSEN CLAIRE - CHANEL
18
15:16
VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
19
15:24
PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
20
15:32
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
13:40
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:40
WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
2
13:48
VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
4
14:04
ROMBOUTS ANOUK - RANA
5
14:12
VAN DIJCK JOPPE - LARS
6
14:20
BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
7
14:28
BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
8
14:36
JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
9
14:44
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
10
14:52
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
11
15:00
VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
12
15:08
VAN HOECK INE - GALOT
13
15:16
VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
14
15:24
VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
15:41
15:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:41
VISSERS JANA - TOONTJE
3
15:45
DENS LINE - TRISTAN
4
15:47
DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
5
15:49
FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
6
15:51
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
14:47
15:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:47
GELUYKENS MITHE - KIANTY
2
14:49
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
3
14:51
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
4
14:53
DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
5
14:55
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
6
14:57
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
7
14:59
DOCKX NORAH - PONNEKE
8
15:01
VAN DEN BUYS LEON - STORM
9
15:03
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
10
15:05
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
11
15:07
GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
12
15:09
GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
14
15:13
GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
15
15:15
DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
16
15:17
COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
17
15:19
BUX FEMKE - HENK
18
15:21
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
19
15:23
STRIJBOS LENTHE - ROOSJE
20
15:25
VERAGHTERT ROOS - SELLA
21
15:27
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
23
15:31
DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
24
15:33
BUIKS RUNE - JULIAN
25
15:35
MERTENS ANNA - VLEKJE
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)
08:30
09:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
SMETS NORAH - JAEPELOU
2
08:32
VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
3
08:34
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
4
08:37
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
5
08:39
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
6
08:41
MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
7
08:44
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
8
08:46
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
9
08:48
VAN MOER RANI - RADLEE
11
08:53
DANEELS LORE - CEASAR
12
08:55
CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
13
08:58
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
14
09:00
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
15
09:02
BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
16
09:05
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
17
09:07
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
18
09:09
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
19
09:12
SPIESSENS MAURO - NETTE
20
09:14
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
21
09:16
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
22
09:19
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
23
09:21
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
24
09:23
DE WINTER JOREN - HOOPY
25
09:26
DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
26
09:28
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
27
09:30
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
28
09:33
VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
31
09:40
GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
32
09:42
DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
33
09:44
VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
34
09:47
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
35
09:49
DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (C)
09:57
11:14
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:54
MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
1
09:57
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
2
09:59
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
3
10:01
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
4
10:04
VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
5
10:06
BRASPENNING LORE - LOBKE
6
10:08
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
7
10:11
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
8
10:13
POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
13
10:25
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
14
10:27
GEYSEN ANOUK - FALDO
15
10:29
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
16
10:32
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
17
10:34
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
21
10:43
DANEELS THOMAS - FLOR
22
10:46
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
23
10:48
BREUGELMANS LAURA - FRITS
26
10:55
DESMEDT ANNA - SARINA
27
10:57
LAENEN GITTE - NASTY BOY
28
11:00
DAEMS KATO - BELL
29
11:02
KENIS SIEN - REDBULL
30
11:04
GILOPS ELLEN - ULONKA
31
11:07
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
32
11:09
EVERAERT LISA - SJENNY
33
11:11
HERMANS LIESBETH - FAEY
34
11:14
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
35
11:16
MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
36
11:18
MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
37
11:21
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
38
11:23
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
39
11:25
BUTS STAN - TOETJE
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse B (D)
11:19
14:37
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:16
DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
0
11:14
POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
1
11:19
GEYSEN WITSE - VASCO VAN DE GROENHEUVEL
2
11:21
VAN STEENLANDT MICHIEL - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
3
11:23
DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
4
11:26
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
5
11:28
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
6
11:30
VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
7
11:33
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
8
11:35
COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
9
11:37
LENAERTS JULIE - VINO H
10
11:40
JANSSENS ALINA - LEANDRA
11
11:42
BUX AMBER - KANTJE'S DORINDA
12
11:44
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
13
11:47
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
14
11:49
VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
15
11:51
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
16
11:54
LEIRS STERRE - PEPSI
17
11:56
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
18
11:58
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
19
12:01
LENCHANT RANA - ROMY B2
20
12:03
LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
21
12:05
VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
22
12:08
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
23
12:10
VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
24
12:12
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
25
12:15
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
26
12:17
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
27
12:19
VAN DER STRAETEN MAAIKE - RIVELA VAN DE HEYVELDEN
28
12:22
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
29
12:24
GODRIE BEN - CASSANDRA
30
12:26
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
31
12:29
CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
32
12:31
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
33
12:33
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
34
12:36
VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
35
12:38
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
36
12:40
LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
37
12:43
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
38
12:45
KOYEN CIS - VOSJE
39
12:47
BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
40
12:50
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
41
12:52
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
42
12:54
PEETERS STIEN - DJANGO
43
12:57
PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
44
12:59
SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
45
13:01
CRAUWELS LORE - CARMEN
46
13:04
VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
47
13:06
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
48
13:08
DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
49
13:11
VERBIST LOTTE - DE HALGOREN ALLEGRO
50
13:13
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
51
13:15
VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
52
13:18
BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
53
13:20
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
54
13:22
SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
56
13:27
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
58
13:32
HEYLEN LIESL - UTERNITY
59
13:34
KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
60
13:36
DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
61
13:39
THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
62
13:41
GOIRIS LAURE - ODIN
63
13:43
HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
64
13:46
WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
65
13:48
FRANKEN THIBO - ASHA V.D. PONDEROSAHOEVE
66
13:50
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
68
13:55
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
70
14:00
KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
75
14:11
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
76
14:14
CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
77
14:16
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
78
14:18
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
79
14:21
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
80
14:23
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
81
14:25
VAN HOEF SIEN - KATINKA
82
14:28
BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
83
14:30
MERTENS MART - WALDFEE Z
84
14:32
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
85
14:35
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
86
14:37
HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
87
14:39
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
88
14:42
CLAES LUNA - EBRO
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
13:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:02
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
3
12:04
CAERS JUNE - GOLDFINGER
6
12:11
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
7
12:14
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
8
12:16
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
9
12:18
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
10
12:21
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
11
12:23
VAN STEEN RIK - SPIRIT
12
12:25
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
13
12:28
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
14
12:30
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
15
12:32
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
17
12:37
ADRIAENSEN BO - MICKEY
18
12:39
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
19
12:42
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
20
12:44
DELARUE ELISE - BAMBI
21
12:46
GEYSEN WITSE - BOOMER
22
12:49
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
23
12:51
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
24
12:53
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
25
12:56
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
26
12:58
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
27
13:00
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
28
13:03
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
29
13:05
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
30
13:07
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
31
13:10
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
32
13:12
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (C)
09:00
09:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KLEEREN YONI - MAX
3
09:04
GODRIE LOTTE - SMOKEY
4
09:07
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
6
09:11
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
7
09:14
AERTSEN AMELIE - BUENO
8
09:16
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
9
09:18
LENAERTS JULIE - JULIE
10
09:21
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
11
09:23
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
12
09:25
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
13
09:28
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
14
09:30
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
15
09:32
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse M (C)
15:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse L (D)
09:45
11:23
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:42
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
1
09:45
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
2
09:47
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
3
09:49
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
4
09:52
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
5
09:54
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
6
09:56
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
7
09:59
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
9
10:03
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
11
10:08
MERTENS MART - ELVIRA
12
10:10
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
13
10:13
VAN ELSEN KATO - GILENKA
14
10:15
MERTENS LISSE - MOJITO
17
10:22
HELSEN HANNAH - CLAIRE
20
10:29
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
21
10:31
DAMEN JONAS - DANNY B
22
10:34
VAN DIJCK JOPPE - LARS
23
10:36
KLEEREN YONI - ROCKY
24
10:38
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
25
10:41
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
26
10:43
SELS OLIVER - ZEPP
27
10:45
VAN HOECK JOPPE - QUILANA
28
10:48
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
29
10:50
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
30
10:52
LAENEN MELANIE - FRODO
31
10:55
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
32
10:57
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
33
10:59
GEIVERS DIEDE - OSCAR
34
11:02
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
35
11:04
MORIS LEONIE - JANA
36
11:06
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
37
11:09
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
38
11:11
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
39
11:13
DOUWEN EMI - CINDY
40
11:16
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
41
11:18
VAN HOECK JOPPE - GREECE
42
11:20
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
43
11:23
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
44
11:25
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse M (D)
16:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
CAERS RENÉE - MANFRED
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
3
Ring 3: STIJL Klasse L (B)
12:00
13:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:02
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
3
12:04
CAERS JUNE - GOLDFINGER
6
12:11
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
7
12:14
VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
8
12:16
VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
9
12:18
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
10
12:21
SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
11
12:23
VAN STEEN RIK - SPIRIT
12
12:25
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
13
12:28
LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
14
12:30
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
15
12:32
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
17
12:37
ADRIAENSEN BO - MICKEY
18
12:39
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
19
12:42
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
20
12:44
DELARUE ELISE - BAMBI
21
12:46
GEYSEN WITSE - BOOMER
22
12:49
VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
23
12:51
VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
24
12:53
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
25
12:56
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
26
12:58
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
27
13:00
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
28
13:03
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
29
13:05
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
30
13:07
DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
31
13:10
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
32
13:12
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
6
Ring 6: STIJL Klasse L (C)
09:00
09:35
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KLEEREN YONI - MAX
3
09:04
GODRIE LOTTE - SMOKEY
4
09:07
MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
6
09:11
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
7
09:14
AERTSEN AMELIE - BUENO
8
09:16
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
9
09:18
LENAERTS JULIE - JULIE
10
09:21
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
11
09:23
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
12
09:25
DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
13
09:28
DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
14
09:30
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
15
09:32
VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
5
Ring 5: STIJL Klasse M (C)
15:00
15:09
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
VAN HOECK JOPPE - SUMMER
9
Ring 9: STIJL Klasse L (D)
09:45
11:23
Nr.
Tijd
Combinatie
0
09:42
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
1
09:45
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
2
09:47
GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
3
09:49
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
4
09:52
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
5
09:54
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
6
09:56
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
7
09:59
AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
9
10:03
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
11
10:08
MERTENS MART - ELVIRA
12
10:10
MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
13
10:13
VAN ELSEN KATO - GILENKA
14
10:15
MERTENS LISSE - MOJITO
17
10:22
HELSEN HANNAH - CLAIRE
20
10:29
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
21
10:31
DAMEN JONAS - DANNY B
22
10:34
VAN DIJCK JOPPE - LARS
23
10:36
KLEEREN YONI - ROCKY
24
10:38
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
25
10:41
BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
26
10:43
SELS OLIVER - ZEPP
27
10:45
VAN HOECK JOPPE - QUILANA
28
10:48
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
29
10:50
GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
30
10:52
LAENEN MELANIE - FRODO
31
10:55
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
32
10:57
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
33
10:59
GEIVERS DIEDE - OSCAR
34
11:02
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
35
11:04
MORIS LEONIE - JANA
36
11:06
VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
37
11:09
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
38
11:11
SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
39
11:13
DOUWEN EMI - CINDY
40
11:16
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
41
11:18
VAN HOECK JOPPE - GREECE
42
11:20
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
43
11:23
VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
44
11:25
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
8
Ring 8: STIJL Klasse M (D)
16:00
16:49
Nr.
Tijd
Combinatie
ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
CAERS RENÉE - MANFRED
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (D)
11:40
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:40
VERCAMMEN EMMA - ODETJE VAN DE GOUDVEERAEGEM
12/09/2021 - ZPTA2110 - PROVINCIAAL ANTWERPEN ST-LENAARTS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots