Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
ERing E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:301252512 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONINGSHOOIKT
209:45100023049 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - PULDERBOS
310:00100034735 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - BROECHEM
410:151254936 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEERHOUT
510:303977202 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
610:451253724 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - LILLE
711:004919415 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - VEERLE
811:151260996 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZOERSEL
FRing F: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100008809 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SCHOONBROEK
209:45100053507 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OLMEN
310:0012219269 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - SINT LENAARTS
410:1513516241 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - GEEL LARUM
510:306328440 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ITEGEM
610:45100029419 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - KONTICH
711:00100034718 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - MEER
811:152074988 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - HEIST OP DEN BERG
CRing C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100040050 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ZOERSEL
209:45100039963 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - BORNEM
310:00100036836 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MEER
410:15100040010 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
510:30100039995 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONTICH
610:45100039972 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - GEEL LARUM
711:00100040031 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - RIJKEVORSEL
DRing D: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100053434 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - MERKSPLAS
209:45100040046 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - WESTERLO
310:00100039986 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - HERENTHOUT
410:1512931716 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - KONINGSHOOIKT
510:30100039932 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ARENDONK
610:45100040034 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - SINT LENAARTS
711:00100040024 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OUD TURNHOUT
GRing G: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100040091 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
209:45100053599 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
310:00100041808 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
410:15100023201 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
510:301254633 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEER
610:451249882 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
HRing H: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:30100031009 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OUD TURNHOUT
209:4512794401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ITEGEM
310:001252916 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - KONTICH
410:15100050250 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
510:30100036298 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
610:4511715677 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BORNEM
A3Ring A3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M11:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
111:30100034972 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - GEEL LARUM
211:45100053389 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - HERSELT
BRing B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B09:3012:00
 
Nr.TijdCombinatie
109:3010590679 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LICHTAART
209:455909926 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - LILLE
310:001259481 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WEELDE RAVELS
410:1513306578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OUD TURNHOUT
510:303885353 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - RIJKEVORSEL
610:45100016074 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - HERSELT
711:007103026 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
811:1513976484 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARENDONK
911:305449578 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WUUSTWEZEL
1011:451254532 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - MEER
A1Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L09:3010:45
 
Nr.TijdCombinatie
109:301254431 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MEER
209:451260390 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
310:001255441 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
410:151260289 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WUUSTWEZEL
510:30100053392 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
A2Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M11:0011:15
 
Nr.TijdCombinatie
111:002910707 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - HERENTHOUT
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)09:0011:16
 
Nr.TijdCombinatie
309:16VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
409:24VANDEWEGHE FINNE - LOOLA
509:32DE HOON UTE - LOTTE
609:40PLEYSIER ANNA - FLORA
709:48DENS LINE - TRISTAN
809:56STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
1010:12FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
1110:20WITVROUWEN SEM - STEVENS PRIDE
1210:28MEYVIS FLOOR - DUSTY
1310:36JACOBS LISA - CANELLE
1410:44COENEGRACHTS LOUISE - FLOORTJE
1510:52VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
1611:00DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
1711:08VERVOORT LISANNE - JULLEKE
1811:16VISSERS JANA - TOONTJE
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
109:00GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
209:08VRINS EMMA - ASTERIX
309:16BASTIAENSEN LIV - SHADOW
409:24LAMBRECHTS LOES - ROBBY
509:32VISSERS JANA - INDUNA VAN DUYVERSPUTTEN
609:40MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
709:48DE VOS LAURENS - SUMMERTIME
809:56GOOSSENS MILLE - FELMA
910:04VAN DEN BUYS LEON - STORM
1010:12THIJSSEN EMILIE - CHANEL
1210:28GELUYKENS MITHE - KIANTY
1310:36SANDERS NETTE - CASANDRA
1410:44SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
1510:52VERVOORT EMELINE - JOY
1611:00COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
1711:08ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
1811:16WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
1911:24KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
2011:32GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
2111:40FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
2211:48SAS NIEKE - DUMPIE
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)09:0011:56
 
Nr.TijdCombinatie
109:00DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
209:08VAN STEEN JESSE - LIESJE
309:16VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
409:24JACOBS LISA - GOLDEN SPRING
609:40MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
709:48PEETERS STIG - QUINCY
809:56VAN LOOVEREN JONAS - BILLY VAN HET VLIERHOF
910:04GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
1010:12PLEYSIER ANNA - LUANA
1210:28STRIJBOS LANDER - ROOSJE
1310:36VAN ELVEN JULIE MARIE - CHARLOTJE VAN DE DRIJEYCKEN
1410:44VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
1510:52VERRYCKT LOUISE - A-JIRKA
1611:00COENEGRACHTS JULES - HESTJE VAN DE ACHTERSHOEVE
1711:08GEUDENS KOBE - SALTY
1811:16VAN DEN BUYS NETTE - WENDY
1911:24DOCKX NORAH - PONNEKE
2011:32VAN DAMME FRANCIS - MANDY
2111:40VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
2211:48VERRYCKT LOUISE - NOVAHOEVES CHELSEA
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)09:0010:12
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VERAGHTERT ROOS - SELLA
209:08MEGANCK MEREL - RUFUS
309:16JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
409:24BUX FEMKE - HENK
509:32VERHULPEN LORE - BEAUTY
609:40BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
709:48BUIKS RUNE - JULIAN
809:56TUYTELEERS NINA - PIAFFE
910:04DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN LOON LUCA - BE LOVED
209:08VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
309:16PELKMANS FLOOR - MAXI
409:24VAN STEEN RIK - MISTY DEE
709:48MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
809:56VAN LOMMEL JITSKE - CHINOUK
910:04ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
1010:12MERTENS LIEN - MEXX
1110:20VAN DEN BUYS NETTE - SONJA
1210:28WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
1310:36VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
1410:44VOERMANS BRENT - FLUPKE
1510:52NAUWELAERTS PAULINE - VATOU
1611:00PINCEEL ROOS - BOEFER
1711:08JANSSENS ROBINN - NIKITA
1811:16VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
1911:24GREMMEN IVANKA - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
2011:32VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
2111:40VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
2211:48URKENS WOUT - CADET
2311:56LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
209:08VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
309:16MARIËN AXELLE - BLESKE
409:24SMETS ROXANNE - ZARA
509:32GEUDENS JOREN - MAYKEL
609:40MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
709:48SPIESSENS MAURO - NETTE
809:56BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
910:04SCHUERMANS LÉONIE - GINO VAN DE DELTHOEVE
1010:12VAN GASTEL HANNA - HIAWATHA
1110:20VAN DAMME FRANCIS - SILVER STAR
1310:36STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
1410:44DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
1510:52GEUDENS JOREN - UTOPIA
1611:00GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
1711:08GEERINCKX MARIE - RUBY
1811:16SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
1911:24VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
2011:32NEESKENS BO - GOLDFLAKE
2111:40PINCEEL FIEN - BOEFER
2211:48VERLINDEN MICHÈLE - PERLHOF SKYLINE
2311:56VERAGHTERT LISE - MAESTRO
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
209:08MORTELMANS MEREL - MAGIC IVE VAN DE HEUVELHOEVE
409:24DE CUYPER ASTRID - LANGEVOREN LYNETTE
509:32VAN ELSEN JOLIEN - AAFKE VH PAARDEVELD
609:40VERMEULEN ODIEL - ODILLE II
709:48VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
809:56HEYLEN ELENA - SIR FALCO
910:04GODRIE BRAM - CARINA
1010:12BARANOWSKI GILIA - LARS
1110:20VAN STEEN KAREL - SPIRIT
1310:36VAN DIJCK CAS - POLLY
1410:44GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
1510:52BROKKEN ALINE - PRINCES
1611:00DE WINTER RUBEN - DONDER
1711:08GODRIE BRAM - PAREL
1811:16GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
1911:24FAES LOTTE - JUMP-SON DE LA LOENA
2011:32WILMSSEN PHOEBE - FLEUR
2111:40VAN BROEKHOVEN LOUISE - SJALON
2211:48HERMANS ZOË - PRINSES
2311:56WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00SMETS NORAH - HENGELHOEF KATJA
209:08PITTOORS ASTRID - ZWANEHOEF'S JAY JAY
309:16OP DE BEECK FINN - BENNO
709:48VAN TICHELT ESTHER - PIPI
809:56VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
910:04VAN DIJCK TUUR - OLLEKE BOLLEKE
1010:12FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
1110:20TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
1210:28SMETS NORAH - JAEPELOU
1310:36VANDEWEYER MARIE - STARLIGHT
1410:44GEERINCKX JULIE - RUBY
1510:52DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
1611:00BROSENS BO - BON JORNO
1711:08COMPANIE KATO - GOUDLOKJE
1811:16GOETSCHALCKX ELINE - BRAMMETJE
1911:24JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
2011:32BIJNENS RENSKE - BEAUTY
2111:40RUTS STAN - ROAD RUNNER
2211:48KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
2311:56CHRISTIANEN KATO - SUPER - LJ
2412:04OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
209:08MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
409:24VERWIMP EMMA - DEWI
609:40BUTS STAN - SEPPE
809:56SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
910:04AERNOUTS SAAR - NIKKY
1010:12ADRIAENSEN FERRE - IGOR
1110:20KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
1210:28VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
1310:36ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
1410:44VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
1510:52ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
1611:00GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
1711:08ADRIAENSEN BO - MICKEY
1811:16VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
1911:24DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
2011:32DE VADDER JOLIEN - ROXY
2111:40HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
2211:48STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
2311:56BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
2412:04DANEELS LORE - CEASAR
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)10:2011:24
 
Nr.TijdCombinatie
210:28LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
310:36DECKERS FLEUR - VAN HALFWEG TWIGGY
410:44VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
611:00DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
711:08BEN NAIS ELEANORE - NIKITA
811:16LAENEN GITTE - VERA
911:24MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
1011:32ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
14Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00DAEMS KATO - BELL
213:08MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
313:16CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
413:24MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
513:32MOONS LIA - BACANTI
613:40NYS FAY - SUMMER BOY
713:48VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
813:56DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
914:04BRASPENNING LORE - LOBKE
1014:12GEYSEN ANOUK - FALDO
1114:20JANSEN LAURINE - CHICO
1314:36VAN DE ZANDE FEBE - FEE
1414:44DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
1514:52VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
1615:00WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
1715:08GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
1815:16VAN GINKEL BO - MERLIJN
1915:24MERTENS ALISSA - DJAMILA
2015:32WILLEMS LIES - PRINS
2115:40RUTS ELISE - NUTELLA
2215:48MAST LUNA - KATRIEN
2315:56EVERAERT LISA - SJENNY
2416:04VAN HOEF KAAT - XEQUOIA DAILY
15Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)13:0016:12
 
Nr.TijdCombinatie
113:00BROKKEN LOUISE - SHAKIRA
213:08VAN KERCKHOVEN VINCE - RILANA M V/H ROSKAMHOF
313:16DANEELS THOMAS - FLOR
413:24VAN DE VELDE FLEUR - RAMBO
513:32DE RIDDER AXL - BONNIE
613:40CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
713:48POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
813:56WITTEVRONGEL TOOR - ELIAS
914:04DESMEDT ANNA - SARINA
1014:12SMETS TESSE - AARON
1114:20MICHIELS TESS - WEMBLEY
1314:36DE CLERCK KOBE - BUMBALU IL MONDO
1414:44SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
1514:52KENIS SIEN - REDBULL
1615:00OORTS LORE - SUMMER
1715:08SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
1815:16DE VALCK FIEN - NANDO (LANDOR)
1915:24LAMBRECHTS FLEUR - ROMIO VAN DE DELTHOEVE
2015:32VAN DEN ACKERVEKEN LENA - PIEKE'S KIRBY
2115:40DELVAUX ELINE - MUNDI VAN DE KEMPENHOEVE
2215:48VERMEESEN BRENTHE - HIPPOSTAR VAN DE DELTHOEVE
2315:56JEEGERS IME - QIPSY
2416:04GILOPS ELLEN - ULONKA
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)13:0015:32
 
Nr.TijdCombinatie
113:00AERTSEN AMELIE - BUENO
213:08GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
313:16VAN ELSEN WARRE - VICKY
413:24MONDELAERS NIENKE - POSSIE
513:32LAENEN STINA - O'LIVIA D.J.
613:40BUTS STAN - TOETJE
713:48LAENEN ROMY - TOBIAS
813:56BREUGELMANS LAURA - FRITS
914:04LENAERTS JULIE - JULIE
1114:20VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
1214:28DE PAUW HANNE - WENGELO'S SIKKO
1314:36HERMANS LIESBETH - FAEY
1414:44VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
1514:52LAENEN GITTE - NASTY BOY
1615:00JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
1715:08BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
1815:16DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
1915:24KLEEREN YONI - MAX
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)15:3216:12
 
Nr.TijdCombinatie
115:32PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
215:40BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
315:48LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
415:56PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
516:04MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)13:0013:24
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VERSTAPPEN JANNE - NICK
213:08VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
313:16GODRIE LOTTE - SMOKEY
22Ring 22: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
413:24VERHULPEN LORE - QUASIMODO D'HOGE RIELEN
513:32VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
613:40VAN DE VENNE JAY - VELINA
713:48MALISART MARTE - NOESKA
813:56CRAUWELS LORE - CARMEN
914:04BECQUET FRAN - EASY BOY
1014:12VAN ROSSUM FLEUR - FUDGE
1114:20FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
1314:36SMITS GUUSJE - DIVA
1414:44DRIES BENTE - LORENSO SORO
1514:52VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
1615:00VAN DE VENNE JAY - KINAMARA NEW BEGINNING
1715:08POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
1815:16SCHUEREWEGEN NOA - MUFFIN
1915:24VAN VUGT MAURO - BRAND'S LOTUS
2015:32VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
2115:40VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
2215:48SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
2315:56JANSSENS ALINA - LEANDRA
2416:04VERBIST LOTTE - ALLEGRO
23Ring 23: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
413:24LENCHANT RANA - ROMY B2
513:32HELSEN HANNAH - CLAIRE
613:40VERGAUWEN LIEN - LIANA
713:48DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
813:56SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
914:04VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
1014:12CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
1114:20GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
1314:36DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
1414:44ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
1514:52VERBEECK LARA - STELLA
1615:00VAN BAVEL AMBER - NIKITA
1715:08VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
1815:16LENCHANT RANA - ORCHID'S TRIXIE 520092593
1915:24VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
2015:32VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
2115:40TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
2215:48VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
2315:56GEIVERS DIEDE - OSCAR
24Ring 24: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00MERTENS MART - WALDFEE Z
213:08GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
413:24BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
613:40MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
813:56TUYTELEERS NINA - AMEDIJK'S IDOOL
914:04VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
1014:12VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
1114:20BRASPENNING STIG - TINKA VAN 'T HOLLANDHOF
1314:36DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
1414:44HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
1514:52VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
1615:00MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
1715:08VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
1815:16PANS LENTEL - KANTJES LORENZO
1915:24COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
2015:32MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
2115:40BELEN LAURIEN - ODESSA
2215:48GELUYKENS RUBE - PANDORA OPTIMA
2315:56VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
2416:04WOUTERS HANNE - LORD VAN HET WILDERHOF
25Ring 25: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN HOECK INE - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
213:08HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
313:16OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
613:40MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
813:56VERHULPEN SENNE - JOLIBEAU V/D SPELONCK
914:04SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
1014:12THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
1114:20VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
1214:28HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
1314:36BRANDERS AXELLE - HARLEY DAVIDSON
1414:44MASURE AMBER - JOLY'S ORION
1514:52VAN DEN WEYGAERT MILAN - ADVENTURE BOYD
1615:00WILLEMS TESS - HENK
1715:08DE KEIRSMAEKER LUNA - KIYANA
1815:16VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
1915:24KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
2015:32VAN ROMPAEY BRENNE - FLORIAN
2115:40HERMANS LIESBETH - VINCE VAN HET HERMANSHOF
2215:48VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
2315:56VAN VUGT ZITA - DEVLYN
26Ring 26: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)13:0016:04
 
Nr.TijdCombinatie
113:00SICCARD MILLIE - IPA BELLEROSE D'ANDAINE
413:24DE WEERDT ALECK - SHILAVSCA DRUM VAN HET JUXSCHOT
513:32OYOLI NOARA - WIGAND
613:40VAN DIJCK JOPPE - VAIANA
813:56KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
914:04DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
1014:12VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
1114:20GOIRIS LAURE - ODIN
1314:36VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
1414:44LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
1514:52VAN LOOVEREN LARA - TEN ANKERS SHEEFREE
1615:00VOCHTEN LUCA - NASH V/H LANGLAAR
1715:08DE WACHTER FEMKE - EBI
1815:16ROEFS JACOB - CALIPSO
1915:24COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
2015:32VINGERHOETS IANTHÉ - ORCHID'S ARMANCA 20062443
2115:40BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
2215:48PINCEEL ROOS - DARLING BOY TH
2315:56LAENEN GITTE - GRAVELINE VAN DE DELTHOEVE
19Ring 19: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
213:08MARIËN CARO - HASSING'S KAGERA
313:16CLAES LUNA - EBRO
413:24VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
513:32WITTEVRONGEL LOUISE - KANTJE'S BUNZER
813:56VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
1014:12VAN DER BORGT SAM - JANTINA
1114:20GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
1214:28MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
1314:36VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
1414:44GEUDENS JARNE - KLAVERTJE CHARACTER
1514:52SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
1615:00VERHOEVEN ELINE - TUCKER
1715:08VAN TICHELT LIEN - SPLENDID
1815:16MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
1915:24BEYERS FRÉDÉRIQUE - JÜR V/D WEZELSE HEIHOEVE
2015:32HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
20Ring 20: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
213:08GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
313:16WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
413:24VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
513:32LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
613:40MERTENS LISSE - MOJITO
713:48VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
914:04LEIRS STERRE - PEPSI
1014:12FRANSEN DELANA - BANTRACH STACEY
1114:20ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
1214:28BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
1314:36BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
1414:44LENAERTS JULIE - VINO H
1514:52KOYEN CIS - VOSJE
1615:00ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
1715:08FRANSEN DELANA - BURNFORD WALKMAN
1815:16VAN MIERT LIEN - ITCH S
21Ring 21: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)13:0015:24
 
Nr.TijdCombinatie
413:24VAN HOEF SIEN - KATINKA
513:32GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
613:40AERTSEN AMELIE - ESPOIR
713:48WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
813:56BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
1014:12BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
1114:20DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
1214:28BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
1314:36DOUWEN EMI - CINDY
1414:44VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
1514:52VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
1615:00VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
1715:08CRAUWELS MEREL - JOLY'S DALTON
1815:16GODRIE BEN - CASSANDRA
1915:24HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
17Ring 17: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)13:0015:40
 
Nr.TijdCombinatie
213:08GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
313:16VERBIST VALENTINE - SNIPPELING LADY
413:24VAN DE VEN JULIE - BLYMAR
513:32SELS OLIVER - ZEPP
713:48BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
813:56JANSSENS ELISE - OUTRICK VAN BLOMMERSCHOT
914:04STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
1014:12BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
1114:20COENEGRACHTS SOFIA - OKKI
1214:28DAMS YADE - SILVERTOWN'S SHINTA
1314:36SELS OLIVER - KYRIS VAN ORCHID'S
1414:44LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
1615:00VAN ELSEN KATO - GILENKA
1715:08BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
1815:16STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
1915:24HEYLEN ANOUK - MIKEL
2015:32PEETERS STIEN - DJANGO
2115:40MERTENS MART - ELVIRA
18Ring 18: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)13:0015:40
 
Nr.TijdCombinatie
213:08CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
513:32BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
613:40VERBIST KAYLA - CINDER
713:48GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
813:56LAENEN MELANIE - FRODO
914:04VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
1014:12SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1114:20PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
1214:28AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
1314:36KLEEREN YONI - ROCKY
1414:44BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
1514:52SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
1615:00LAENEN ROMY - BONBON
1715:08LAURIJSSEN CLAIRE - CHANEL
1815:16VAN DE ZANDE IMKE - LEUNS VELD'S CHANELL
1915:24PIEDFORT JOZEFIEN - OKIDOKI
2015:32GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
16Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)13:4015:24
 
Nr.TijdCombinatie
113:40WUYTS STEFFIE - VEGAS D.
213:48VAN DEN EYNDE ANNA - LIZELSHOF MAYFLOWER 450
414:04ROMBOUTS ANOUK - RANA
514:12VAN DIJCK JOPPE - LARS
614:20BOSSCHAERTS FEBE - GASMANN 'B' VAN HET JUXSCHOT
714:28BUTS TESS - JOLY'S FAIRPLAY
814:36JACOBS MEREL - KARANDASJ “B” V/H JUXSCHOT
914:44VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
1014:52STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
1115:00VERSTAPPEN NOOR - ANJERSHOF NIKKI
1215:08VAN HOECK INE - GALOT
1315:16VERSTAPPEN JOSSE - DIOR JV VAN DE KORENMOLEN
1415:24VAN GORP NISSE - QINTOS VAN DE DELTHOEVE
1Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)15:4115:53
 
Nr.TijdCombinatie
115:41VISSERS JANA - TOONTJE
315:45DENS LINE - TRISTAN
415:47DE KEIRSMAEKER LORE - CASPER
515:49FOUQUAET CHARLOTTE - DONDER
615:51VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
2Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)14:4715:37
 
Nr.TijdCombinatie
114:47GELUYKENS MITHE - KIANTY
214:49TUYTELEERS NINA - PIAFFE
314:51VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
414:53DE WINTER JOREN - KRAKKER V.D. "D" HOEVE
514:55FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
614:57WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
714:59DOCKX NORAH - PONNEKE
815:01VAN DEN BUYS LEON - STORM
915:03CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
1015:05KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
1115:07GELUYKENS MITHE - ROSALINDE
1215:09GEYSEN DILLE - CHOU CHOU
1415:13GOYVAERTS AURÉLIE - MICKY
1515:15DIDDENS HANNE - RANI VAN 'T STEENPUTTENHOF
1615:17COENEN LINA - TILIAHOF GIPSY GIRL
1715:19BUX FEMKE - HENK
1815:21GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
1915:23STRIJBOS LENTHE - ROOSJE
2015:25VERAGHTERT ROOS - SELLA
2115:27BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
2315:31DE WINTER JOREN - SPIRIT BONFIRE
2415:33BUIKS RUNE - JULIAN
2515:35MERTENS ANNA - VLEKJE
4Ring 4: SPRINGEN Klasse B (B)08:3009:51
 
Nr.TijdCombinatie
108:30SMETS NORAH - JAEPELOU
208:32VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
308:34VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
408:37KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
508:39NEESKENS BO - GOLDFLAKE
608:41MATTHEUS NANOU - UNCLE JACK VAN 'T REBELSHOF
708:44FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
808:46MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
908:48VAN MOER RANI - RADLEE
1108:53DANEELS LORE - CEASAR
1208:55CAERS JUNE - NOA VAN SOLWERD
1308:58HEYLEN ELENA - SIR FALCO
1409:00VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
1509:02BREUGELMANS LENTEL - SHERREE
1609:05ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
1709:07GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
1809:09WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
1909:12SPIESSENS MAURO - NETTE
2009:14GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
2109:16VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
2209:19TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
2309:21LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
2409:23DE WINTER JOREN - HOOPY
2509:26DE WINTER RUBEN - KILEANDER V.D.SPARAPPELHOEVE
2609:28MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
2709:30FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
2809:33VAN RAEMDONK MATTIS - MAKKER VAN DEN HOEK
3109:40GOYVAERTS AURÉLIE - CHOOPY
3209:42DIDDENS HANNE - SIENTJE "P"
3309:44VAN VAERENBERGH ALEXANDER - NIEKE VAN 'T REBELSHOF
3409:47VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
3509:49DE PAUW PIETER-JAN - PATTAYA VAN 'T NEERHOF
7Ring 7: SPRINGEN Klasse B (C)09:5711:14
 
Nr.TijdCombinatie
009:54MATTHEUS NANOU - RILANA M V/H ROSKAMHOF
109:57SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
209:59VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
310:01DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
410:04VAN DESSEL LIMME - PRESTIGE VAN DE WACHEMSHOEVE
510:06BRASPENNING LORE - LOBKE
610:08PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
710:11GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
810:13POORTMANS MAXINE - DABBER VAN DE DONKERSHOEVE
1310:25PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
1410:27GEYSEN ANOUK - FALDO
1510:29DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
1610:32VAN DEN BOGERD DIEUWKE - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
1710:34LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
2110:43DANEELS THOMAS - FLOR
2210:46VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
2310:48BREUGELMANS LAURA - FRITS
2610:55DESMEDT ANNA - SARINA
2710:57LAENEN GITTE - NASTY BOY
2811:00DAEMS KATO - BELL
2911:02KENIS SIEN - REDBULL
3011:04GILOPS ELLEN - ULONKA
3111:07BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
3211:09EVERAERT LISA - SJENNY
3311:11HERMANS LIESBETH - FAEY
3411:14JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
3511:16MERTENS ANNA - HEIDE'S BERG TREASURE
3611:18MATTHEUS NANOU - SCARLETT VAN HET KLAVERTJE
3711:21VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
3811:23DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
3911:25BUTS STAN - TOETJE
10Ring 10: SPRINGEN Klasse B (D)11:1914:37
 
Nr.TijdCombinatie
011:16DELARUE ELISE - JUS DE POMME "E" V/H JUXSCHOT
011:14POORTMANS MAXINE - ORCHID'S JOYA
111:19GEYSEN WITSE - VASCO VAN DE GROENHEUVEL
211:21VAN STEENLANDT MICHIEL - ROMEO VAN DE KASTEELDREEF
311:23DE WEERDT VINZ - TINTIN VAN DEN KIEVIT
411:26CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
511:28VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
611:30VAN DE ZANDE FEBE - RAMONA
711:33VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
811:35COENEN JANNE - MODDERBEEK'S ODE
911:37LENAERTS JULIE - VINO H
1011:40JANSSENS ALINA - LEANDRA
1111:42BUX AMBER - KANTJE'S DORINDA
1211:44VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
1311:47BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
1411:49VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
1511:51SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
1611:54LEIRS STERRE - PEPSI
1711:56VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
1811:58VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
1912:01LENCHANT RANA - ROMY B2
2012:03LEIRS ARWEN - VERONA VH JUXSCHOT
2112:05VAN WESENBEECK PAULIEN - PRONK STABLES HOME CREATION
2212:08SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
2312:10VAN LOOVEREN LEX - TEN ANKERS SHEEFREE
2412:12VAN BAVEL AMBER - NIKITA
2512:15MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
2612:17WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
2712:19VAN DER STRAETEN MAAIKE - RIVELA VAN DE HEYVELDEN
2812:22GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
2912:24GODRIE BEN - CASSANDRA
3012:26GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
3112:29CEULEMANS ILANA - DE HOFSTEDE'S MAARTJE 20102176
3212:31LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
3312:33VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
3412:36VAN MOER RANI - NANDER DE LA CANA
3512:38BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
3612:40LENAERTS JULIE - LOU-HEERA
3712:43HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
3812:45KOYEN CIS - VOSJE
3912:47BUSCHMAN ARNE - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
4012:50LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
4112:52DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
4212:54PEETERS STIEN - DJANGO
4312:57PIEDFORT JOZEFIEN - KAIRO "E" VAN HET JUXSCHOT
4412:59SIPS LORE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
4513:01CRAUWELS LORE - CARMEN
4613:04VAN BYLEN FLORIAN - FUEGO
4713:06VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
4813:08DE BIE MIEN - OUKJE VAN DE GROENHEUVEL
4913:11VERBIST LOTTE - ALLEGRO
5013:13HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
5113:15VAN BAVEL AMBER - MIDNIGHT STORMY SKY
5213:18BRASPENNING MEREL - ZAFIRO (VALKO)
5313:20KOOREMANS LIESELOT - DIOR
5413:22SEGERS EMMA - MISTER X VAN DE DELTHOEVE
5613:27TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
5813:32HEYLEN LIESL - UTERNITY
5913:34KOYEN CIS - TESS VAN HET LINDENHOF
6013:36DE WOLF STINNE - PRINCE HEIHOEVE'S
6113:39THIELEMANS LINDE - NOUSCHI
6213:41GOIRIS LAURE - ODIN
6313:43HENDRICKX MARLIES - SUBLIEM VAN DE GROENHEUVEL
6413:46WOUTERS HANNE - KANTJE'S ZINDRI 20042578
6513:48FRANKEN THIBO - ASHA V.D. PONDEROSAHOEVE
6613:50ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
6813:55VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
7014:00KERKHOFS LOTTE - ORCHID'S OLIVIA
7514:11GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
7614:14CAUCHOIS LIZZIE - FUN FUN
7714:16GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
7814:18GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
7914:21VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
8014:23OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
8114:25VAN HOEF SIEN - KATINKA
8214:28BREUGELMANS IGNA - FLÜEL
8314:30MERTENS MART - WALDFEE Z
8414:32AERTSEN AMELIE - ESPOIR
8514:35VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
8614:37HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
8714:39HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
8814:42CLAES LUNA - EBRO
3Ring 3: SPRINGEN Klasse L (B)12:0013:12
 
Nr.TijdCombinatie
212:02VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
312:04CAERS JUNE - GOLDFINGER
612:11VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
712:14VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
812:16VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
912:18VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
1012:21SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
1112:23VAN STEEN RIK - SPIRIT
1212:25ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
1312:28LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
1412:30ADRIAENSEN FERRE - IGOR
1512:32KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
1712:37ADRIAENSEN BO - MICKEY
1812:39ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
1912:42FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
2012:44DELARUE ELISE - BAMBI
2112:46GEYSEN WITSE - BOOMER
2212:49VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
2312:51VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
2412:53STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
2512:56BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
2612:58VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
2713:00CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
2813:03DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
2913:05KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
3013:07DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
3113:10CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
3213:12VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
6Ring 6: SPRINGEN Klasse L (C)09:0009:35
 
Nr.TijdCombinatie
109:00KLEEREN YONI - MAX
309:04GODRIE LOTTE - SMOKEY
409:07MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
609:11BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
709:14AERTSEN AMELIE - BUENO
809:16VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
909:18LENAERTS JULIE - JULIE
1009:21MONDELAERS NIENKE - POSSIE
1109:23KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
1209:25DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
1309:28DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
1409:30VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
1509:32VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
5Ring 5: SPRINGEN Klasse M (C)15:0015:00
 
Nr.TijdCombinatie
  ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
  MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
  VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
  VAN HOECK JOPPE - SUMMER
9Ring 9: SPRINGEN Klasse L (D)09:4511:23
 
Nr.TijdCombinatie
009:42VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
109:45HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
209:47GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
309:49FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
409:52CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
509:54DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
609:56MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
709:59AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
910:03SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1110:08MERTENS MART - ELVIRA
1210:10MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
1310:13VAN ELSEN KATO - GILENKA
1410:15MERTENS LISSE - MOJITO
1710:22HELSEN HANNAH - CLAIRE
2010:29VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
2110:31DAMEN JONAS - DANNY B
2210:34VAN DIJCK JOPPE - LARS
2310:36KLEEREN YONI - ROCKY
2410:38BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
2510:41BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
2610:43SELS OLIVER - ZEPP
2710:45VAN HOECK JOPPE - QUILANA
2810:48MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
2910:50GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
3010:52LAENEN MELANIE - FRODO
3110:55VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
3210:57BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
3310:59GEIVERS DIEDE - OSCAR
3411:02LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
3511:04MORIS LEONIE - JANA
3611:06VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
3711:09VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
3811:11SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
3911:13DOUWEN EMI - CINDY
4011:16VERHOEVEN ELINE - TUCKER
4111:18VAN HOECK JOPPE - GREECE
4211:20VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
4311:23VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
4411:25VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
8Ring 8: SPRINGEN Klasse M (D)16:0016:00
 
Nr.TijdCombinatie
  ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
  ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
  BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
  BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
  BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
  CAERS RENÉE - MANFRED
  DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
  DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
  FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
  GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
  STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
  STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
  VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
  VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
  VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
  VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
  VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
  VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
  VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
  VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
3Ring 3: STIJL Klasse L (B)12:0013:12
 
Nr.TijdCombinatie
212:02VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
312:04CAERS JUNE - GOLDFINGER
612:11VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
712:14VAN DESSEL LIMME - KILIANA VAN HET HAVERVELD
812:16VAN HEESWIJK MEGAN - TOUS VENTS OPTIMUS
912:18VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
1012:21SELS MILAN - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
1112:23VAN STEEN RIK - SPIRIT
1212:25ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
1312:28LEIRS STERRE - CHANEL OF LOVE
1412:30ADRIAENSEN FERRE - IGOR
1512:32KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
1712:37ADRIAENSEN BO - MICKEY
1812:39ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
1912:42FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
2012:44DELARUE ELISE - BAMBI
2112:46GEYSEN WITSE - BOOMER
2212:49VAN LOOVEREN LEX - HABIBI VAN DE DELTHOEVE
2312:51VAN GOMPEL AMÉLINE - TEN ANKERS FREEMANCA
2412:53STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
2512:56BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
2612:58VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
2713:00CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
2813:03DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
2913:05KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
3013:07DE WEERDT VINZ - TINKERBEL VAN DUYVERSPUTTEN
3113:10CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
3213:12VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
6Ring 6: STIJL Klasse L (C)09:0009:35
 
Nr.TijdCombinatie
109:00KLEEREN YONI - MAX
309:04GODRIE LOTTE - SMOKEY
409:07MORIS LEONIE - PRETTY DREAM VAN DE BARTVELDEN
609:11BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
709:14AERTSEN AMELIE - BUENO
809:16VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
909:18LENAERTS JULIE - JULIE
1009:21MONDELAERS NIENKE - POSSIE
1109:23KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
1209:25DOUWEN JADE - EMIRAT TOUSSAINT
1309:28DE WEERDT VINZ - SKYBREAKER VAN DEN KIEVIT
1409:30VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
1509:32VAN STEENLANDT MICHIEL - Q 8 "P"
5Ring 5: STIJL Klasse M (C)15:0015:09
 
Nr.TijdCombinatie
  ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
  MAERTENS YELENA - SKYWALKER VAN HET KLAVERTJE
  VAN DE VOORDE JOLIEN - MAESTRO VAN DE LAAK
  VAN HOECK JOPPE - SUMMER
9Ring 9: STIJL Klasse L (D)09:4511:23
 
Nr.TijdCombinatie
009:42VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
109:45HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
209:47GEYSEN BJARNE - TWILIGHT VAN DE VRIJBOSHOEVE
309:49FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
409:52CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
509:54DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
609:56MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
709:59AERNOUTS JANNE - KATINKA VAN HET WILDERHOF
910:03SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
1110:08MERTENS MART - ELVIRA
1210:10MARIËN CARO - KANTJE'S FIFTYFIFTY
1310:13VAN ELSEN KATO - GILENKA
1410:15MERTENS LISSE - MOJITO
1710:22HELSEN HANNAH - CLAIRE
2010:29VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
2110:31DAMEN JONAS - DANNY B
2210:34VAN DIJCK JOPPE - LARS
2310:36KLEEREN YONI - ROCKY
2410:38BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
2510:41BRASPENNING MEREL - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
2610:43SELS OLIVER - ZEPP
2710:45VAN HOECK JOPPE - QUILANA
2810:48MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
2910:50GEYSEN BJARNE - VICTOR VAN DE GROENHEUVEL
3010:52LAENEN MELANIE - FRODO
3110:55VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
3210:57BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
3310:59GEIVERS DIEDE - OSCAR
3411:02LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
3511:04MORIS LEONIE - JANA
3611:06VAN HOECK INE - LOVELY SURPRISE
3711:09VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
3811:11SIPS LORE - HERMES VAN'T KLINKHOF
3911:13DOUWEN EMI - CINDY
4011:16VERHOEVEN ELINE - TUCKER
4111:18VAN HOECK JOPPE - GREECE
4211:20VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
4311:23VAN DE VOORDE JOLIEN - JEWEL OD
4411:25VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
8Ring 8: STIJL Klasse M (D)16:0016:49
 
Nr.TijdCombinatie
  ANTHONISSEN PIETER-JAN - HOPLA V/D WATERHOEVE
  ANTHONISSEN PIETER-JAN - NIJOUX VAN ' T ACHTERHOF
  BAEKELMANS ZITA - ORCHID'S CHIT CHAT
  BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
  BUTS TESS - FLINT FORTUNA ZH
  CAERS RENÉE - MANFRED
  DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
  DUCHENE EMIEL - MOONFIGHTER MACHIAVELLI
  FRANKEN KIRSTEN - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
  GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
  STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
  STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
  VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
  VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
  VAN DER WEE VALERIE - SCOTT VAN DE WATERHOEVE
  VAN DIJCK JOPPE - PRIMEUR VAN DE DELTHOEVE
  VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
  VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
  VAN KERCKHOVEN EMMA - RYTHMIC VAN DE GROENHEUVEL
  VERSTAPPEN NOOR - J'ADORE DIOR
1Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G (D)11:4011:48
 
Nr.TijdCombinatie
111:40VERCAMMEN EMMA - ODETJE VAN DE GOUDVEERAEGEM
 
   
12/09/2021 - ZPTA2110 - PROVINCIAAL ANTWERPEN ST-LENAARTS


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.