{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
B2
Ring B2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BCD
12:15
12:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:15
2675782 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - ZONNEBEKE
2
12:30
100041489 - VIERTALLEN DRESSUUR - BCD - OEDELEM BEERNEM
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse BSAB
10:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
100040019 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OEDELEM BEERNEM
2
10:45
6554570 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - ANZEGEM
3
11:00
100054113 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
4
11:15
100024242 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - OESELGEM
5
11:30
1273326 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - TORHOUT
6
11:45
11909071 - VIERTALLEN DRESSUUR - BSAB - IZEGEM
B3
Ring B3: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:45
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
100030370 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ANZEGEM
2
13:00
100035709 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OEDELEM BEERNEM
3
13:15
100030388 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
11:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
100046212 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
2
11:45
13014770 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ANZEGEM
3
12:00
100018133 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - OESELGEM
4
12:15
11939383 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - ARDOOIE
5
12:30
5510408 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - IZEGEM
6
12:45
5570123 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - TORHOUT
A1
Ring A1: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
10:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
3012454 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
2
10:45
100017254 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
3
11:00
15179183 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:30
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SPRUYTTE MILA - BOY
2
09:38
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
3
09:46
KINDT JULES - NEPTUNE D'HADOL
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
10:10
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
2
10:18
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
3
10:26
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
4
10:34
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
5
10:42
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
6
10:50
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
7
10:58
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
8
11:06
DECLEIR ROMÉE - BELLE
9
11:14
VANSTAEN BAS - MISTY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:30
09:54
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
2
09:38
DECLEIR MALIN - BELLE
3
09:46
DE FAUW GASPAR - MAILOW
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
2
09:38
VEYS WILLEM - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
3
09:46
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
4
09:54
VANDE VELDE HAYLEY - CARIENTJE
5
10:02
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
6
10:10
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
7
10:18
VERVAECKE OONA - SPARTACUS
8
10:26
DESIMPEL RUNE - TORNADO
9
10:34
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
11
10:50
KINDT JULES - WINNIE
12
10:58
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
13
11:06
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
17
11:38
PATTYN ALICE - IJSSELVLIEDT'S INDIAN MASCOT
18
11:46
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
19
11:54
VINCKE JELLE - MINI
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:30
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
DECOCK ARNAUD - TIGER VAN 'T HEERENVELD
4
09:54
DEMEULENAERE CLARA - PHARA
5
10:02
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
6
10:10
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
7
10:18
VERMANDERE ALINE - SACHA
8
10:26
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
9
10:34
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
11
10:50
GOESAERT PAULINE - CARAMELLE
12
10:58
DEVLIEGERE JANO - PAUL0821238 ROEPNAAM: FRED
13
11:06
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
14
11:14
DECNEUDT JOËL - BIA
16
11:30
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
17
11:38
LOONTJES LOTTE - ZOMERDIJK'S FRED FLINSTONE
18
11:46
VANDENDRIESSCHE LOU - HERMIEN
19
11:54
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
10:10
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:10
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
2
10:18
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
3
10:26
SOENENS SUZAN - EROS
4
10:34
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
11:06
11:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:06
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
2
11:14
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
LEECE EVA - TINA
2
13:08
DECLEIR MALIN - HOLLBROOK BENNY
3
13:16
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
4
13:24
DESIMPEL RUNE - DIESEL
5
13:32
VANHEE ELOÏSE - ROOS
6
13:40
VEYS FRANNE - ORLANDO
7
13:48
VERMANDERE EMILE - CALIMERO
8
13:56
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
9
14:04
GEERAERTS WARRE - MONTY
10
14:12
WAUTERS HELENA - DANGER
11
14:20
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
13
14:36
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
14
14:44
PATTYN RACHEL - PAPILLON TER SALEGHEM
15
14:52
VEYS FRIEDL - LYCA
16
15:00
DEGROOTE TESHA - GALAXY
17
15:08
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
18
15:16
TAGHON JULOT - MISTY
19
15:24
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
20
15:32
DEGRAEVE NESTOR - TWENTY ONE
21
15:40
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
22
15:48
CALLENS FREEKE - PIDO
23
15:56
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
13:00
13:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
2
13:08
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
3
13:16
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
4
13:24
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
5
13:32
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
14:04
14:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:04
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE ROUS OWEN - MANOUK
2
13:08
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
3
13:16
PASSCHYN AUKE - CHICA
4
13:24
VANDOORNE ELISE - GINGER
5
13:32
VEYS FRIEDL - VAYA
6
13:40
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
7
13:48
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
8
13:56
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
9
14:04
FREYNE ARTHUR - NALICE
10
14:12
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
12
14:28
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
13
14:36
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
14
14:44
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
15
14:52
CLAERHOUT ZITA - KIRA
16
15:00
DEGRAEVE MARGOT - MACAO MOUNT
17
15:08
VANSTAEN LINDE - POVERELLO
18
15:16
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
19
15:24
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
20
15:32
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
21
15:40
GEVAERT TIMON - OH MY GOD V'T OUD MOLENHUIS
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DEWULF FLORE - LASCANA
5
13:32
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
6
13:40
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
7
13:48
SAELENS FAYE - JACONDA
8
13:56
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
9
14:04
VACKIER ALICIA - MAGENO
10
14:12
VAN DE GENACHTE TOM - VLAGBERG'S VICTORIA
12
14:28
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
13
14:36
SCHEERS HANNE - PUK
14
14:44
DEBLON MORGANE - FAROUK
15
14:52
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
16
15:00
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
17
15:08
NYSSEN MALIN - STARWIN'S SVENN
18
15:16
DEBLON MARGAUX - FAROUK
19
15:24
TACK HENRI - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
20
15:32
DENEULIN LUCA - NACIDO
21
15:40
VAN EXEM PERLE - LADY
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
4
13:24
BRIL CATHO - SOURCE-D'ESPOIR-DRUM VAN HET JUXSCHOT
5
13:32
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
6
13:40
RYCKEBOSCH LOUISE - WIN FOR LIFE VD BIEBOSSCHEN
7
13:48
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
8
13:56
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
9
14:04
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
10
14:12
WILLEM ARTHUR - FLORIS
12
14:28
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
13
14:36
TANT ONAH - ADIVA
14
14:44
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
15
14:52
BOUTS JEF - IMBRA
16
15:00
REYNS VIKTOR - CIMBA
17
15:08
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
18
15:16
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:16
DENORME EMMA - ARMANDO
4
13:24
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
5
13:32
EGGERMONT ELISE - JOEPIE
6
13:40
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
7
13:48
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
10
14:12
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
11
14:20
KINT RESA - JAZZ (COBRONC'S LOEBAS)
12
14:28
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
13
14:36
DUMON SHIRLEY - MDL'S ICE QUEEN
14
14:44
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
15
14:52
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
16
15:00
DENORME EMMA - VICTOR
17
15:08
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
18
15:16
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
14:12
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:12
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
2
14:20
NOPPE EDOUARD - CLARK
3
14:28
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
4
14:36
DE FAUW COSETTE - CISSI
5
14:44
PETILLION REMI - CASPER F
6
14:52
CALLENS DIEDE - BIJOUX
7
15:00
DEVOS LAURICE - FUEGO DU TUHMA
8
15:08
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
15:32
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:32
BAERT ELISE - HARA
2
15:40
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
3
15:48
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
4
15:56
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
A terrein
A terrein: KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT Klasse L
14:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
100041087 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - ANZEGEM
2
14:15
100035687 - KÜR OP MUZIEK VIERTALLEN LICHT - L - OESELGEM
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse A3 (S)
12:18
12:21
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:18
SPRUYTTE MILA - BOY
2
12:19
MESSIAEN POMMELIEN - MARCEL
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A3 (A)
12:10
12:17
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:10
MESSIAEN POMMELIEN - GIZMO
2
12:11
GOEMINNE NYMKE - LITTLEWERN LARKIN
4
12:15
DE FAUW GASPAR - MAILOW
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse A5 (A)
11:29
11:43
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:18
FREYNE AURÉLIE - PUKKY
1
11:29
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
4
11:34
SPRUYTTE ILUNA - PERLOF CLEO
6
11:38
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
8
11:41
VERVAECKE OONA - TERVAKE HEIKO 1986
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse B (A)
12:45
12:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
2
12:45
VANSTAEN BAS - MISTY
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A3 (B)
11:54
12:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:54
DEVLIEGERE JANO - MARY BRIGID
2
11:55
VANDERHEEREN LOUIS - CLOVER
5
11:36
VAN WONTERGHEM ANAÏS - LUNA
6
12:03
MEERSSCHAERT HELENA - ALPHA
7
12:05
PATTYN ACHIEL - QUENTA VAN DE NIEUWE HEIDE
8
11:17
DEMEULEMEESTER FELINE - WELSH WALTER
8
12:06
GOESAERT PAULINE - CARAMELLE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A5 (B)
11:05
11:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:05
VANDEVELDE ELOÏSE - NAYLA
2
11:06
DESIMPEL LENKE - RASPOETIN
3
11:08
DESIMPEL RUNE - TORNADO
5
11:12
VINCKE JELLE - MINI
6
11:14
VANDE VELDE HAYLEY - CARIENTJE
7
11:40
DUMOULIN DÉLANA - SPEEDY
7
11:16
JACOBS ALEXIA - KUDAH ROSWITHA
10
11:21
VANDERHEEREN ALICE - CREEPY
11
11:23
DEVLIEGERE JANO - PAUL0821238 ROEPNAAM: FRED
12
11:25
KINDT JULES - WINNIE
14
13:24
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
VEYS WILLEM - LENTE VAN DE STUYVENHOEK
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse A6 (B)
10:18
10:27
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:19
DRAYCOTT ROMI - HAPPY
5
10:25
KINT FREE - FUNGI
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse B (B)
13:01
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:01
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
2
13:02
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
3
13:04
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
4
13:06
VERMANDERE ALINE - SACHA
5
13:08
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
6
13:10
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
7
13:12
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
8
13:13
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
9
13:15
LANNOO LOUIS - FURIE
11
13:19
PATTYN RACHEL - HERMIEN
12
13:21
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
13
13:23
SOENENS SUZAN - EROS
15
13:26
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
16
13:28
DECNEUDT JOËL - BIA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A5 (C)
10:52
11:03
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:55
VANHEE ELOÏSE - ROOS
4
10:57
MEERSSCHAERT HELENA - URANIUM VAN HET GOORHOF
5
10:59
DEMEULEMEESTER LIEZE - CAICO
6
11:01
DEGROOTE TESHA - GALAXY
VEYS FRANNE - ORLANDO
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A6 (C)
10:11
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:12
CALLENS FREEKE - PIDO
3
10:14
DEGRAEVE NESTOR - TWENTY ONE
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse A7 (C)
09:33
09:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:33
DUCASTEELE EMMA - GINGER
3
09:36
DECNEUDT JOËL - MISTER TOP GUN
4
09:38
QUARTIER LAURE - THAT 'S IT "C"
5
09:40
GEERAERTS WARRE - MONTY
6
09:42
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
7
09:44
WAUTERS HELENA - DANGER
8
09:45
CALLENS DIEDE - JASMINA VAN HET DURMENHOF
9
09:47
LANNOO LOUIS - VOLD VAN DE NIEUWE HEIDE
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse B (C)
13:38
13:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:38
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
2
13:39
LEECE EVA - TINA
3
13:41
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
4
13:43
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
8
13:50
TAGHON JULOT - MISTY
9
13:52
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
10
13:54
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
11
13:56
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
12
13:58
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A5 (D)
10:37
10:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:37
NOPPE EDOUARD - VALCO PRINSEVELD DSC
2
10:38
TACK HENRI - MOZES HOF TER ZEEDYCKE
3
10:40
DE ROUS OWEN - MANOUK
4
10:42
VAN DE GENACHTE TOM - VLAGBERG'S VICTORIA
5
10:44
VANHEE ALEXIS - LUMINAHOFS DARIO
6
10:46
VAN DE GENACHTE LINN - STAR
7
10:48
DE SMET JULINE - ROLEX VAN KLAVERBORCH
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A6 (D)
09:59
10:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:59
VANSTAEN LINDE - POVERELLO
3
10:02
NOTREDAME CAMERON - LOWIE
5
10:06
DEGRAEVE MARGOT - MACAO MOUNT
DE VOS LUCCA - KUIKHORNSTER ESMEE
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A7 (D)
09:16
09:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:16
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
2
09:17
PASSCHYN AUKE - CHICA
5
09:23
TANT ONAH - ADIVA
6
09:25
DEWULF FLORE - LASCANA
7
09:27
FREYNE ARTHUR - NALICE
8
09:28
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
18
09:01
DENORME EMMA - ARMANDO
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
2
08:31
DENEULIN LUCA - NACIDO
7
08:41
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
8
08:42
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
9
08:44
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
10
08:46
CLAERHOUT MAURA - KIRA
12
08:50
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
13
08:52
SCHEERS HANNE - PUK
14
08:53
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
15
08:55
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
16
08:57
DEBLON MARGAUX - FAROUK
17
08:59
CALLENS DIEDE - BIJOUX
19
09:03
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
20
09:04
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
21
09:06
BRIL CATHO - SOURCE-D'ESPOIR-DRUM VAN HET JUXSCHOT
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse B (D)
15:15
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:13
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
1
15:15
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
2
15:16
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
3
08:33
DE STOPPELEIRE ELINE - TAKE OFF VAN PRINSEVELD
3
15:18
DUCASTEELE LAUREN - SECRET STAR
4
15:20
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
5
15:22
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
6
15:24
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
7
15:26
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
8
15:27
WILLEM ARTHUR - FLORIS
9
15:29
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
10
15:31
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
11
15:33
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
12
15:35
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
13
15:37
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
17
15:44
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
19
15:48
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
20
15:49
D'HOORE ARIANE - GOLDI
21
15:51
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
22
15:53
SAELENS FAYE - JACONDA
23
15:55
SAELENS RUBE - FANTASIA
25
15:59
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
26
16:00
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
27
16:02
DEVOS LAURICE - FUEGO DU TUHMA
28
16:04
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
29
16:06
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
31
16:10
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
32
16:11
DEBLON MORGANE - FAROUK
33
16:13
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
34
16:15
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
35
16:17
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
36
16:19
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse L (B)
17:29
17:37
Nr.
Tijd
Combinatie
2
17:31
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
3
17:33
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
4
17:35
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse L (C)
16:25
16:41
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:27
VACKIER ALICIA - GHANA
3
16:29
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
4
16:31
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
16:33
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
6
16:35
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
7
16:37
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
8
16:39
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse M (C)
17:47
17:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:47
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse L (D)
16:51
17:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:51
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
2
16:53
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
16:55
REYNS VIKTOR - CIMBA
5
16:59
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
7
17:03
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
8
17:05
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
9
17:07
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
10
17:09
VAN EXEM PERLE - LADY
11
17:11
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
12
17:13
VACKIER ALICIA - MAGENO
13
17:15
BOUTS JEF - IMBRA
14
17:17
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse M (D)
18:01
18:01
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:01
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
2
18:03
PETILLION REMI - CASPER F
3
18:05
NOPPE EDOUARD - CLARK
2
Ring 2: STIJL Klasse B (A)
12:45
12:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:45
VERDUYN QUINTEN - PAKANDO V.D. CORNY
2
12:45
VANSTAEN BAS - MISTY
6
Ring 6: STIJL Klasse B (B)
13:01
13:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:01
VANDEKERCKHOVE ELODIE - GAUDI
2
13:02
GEERAERTS WARRE - EMPRESS VAN DE LOTE
3
13:04
PEUTEMAN CEDRIC - MULLIGEN'S WENSIE
4
13:06
VERMANDERE ALINE - SACHA
5
13:08
VANDENBERGHE JOLIEN - CHICA
6
13:10
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
7
13:12
VANWALLEGHEM MANON - PEPPER
8
13:13
DUPON MATHIS - ELEANDER VAN DE ROZENBERG
9
13:15
LANNOO LOUIS - FURIE
11
13:19
PATTYN RACHEL - HERMIEN
12
13:21
DE KETELAERE SAAR - SAFIRA
13
13:23
SOENENS SUZAN - EROS
14
13:24
DEMEULEMEESTER FELINE - HIGH FLOWNS BAILEYS
15
13:26
GRYSPEERT ANOUK - GIPSY VAN DE MEIDOORN
16
13:28
DECNEUDT JOËL - BIA
5
Ring 5: STIJL Klasse L (B)
17:29
17:37
Nr.
Tijd
Combinatie
2
17:31
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - MINI HOOPS
3
17:33
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
4
17:35
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
12
Ring 12: STIJL Klasse B (C)
13:38
13:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:38
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
2
13:39
LEECE EVA - TINA
3
13:41
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
4
13:43
GRYSPEERT FELICE - NELSON HOF TER ZEEDYCKE
8
13:50
TAGHON JULOT - MISTY
9
13:52
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
10
13:54
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
11
13:56
DE CLERCQ ELISE - MAGIC MOMENT
12
13:58
VANWALLEGHEM MANON - CO BRONC'S IPSY
11
Ring 11: STIJL Klasse L (C)
16:25
16:41
Nr.
Tijd
Combinatie
2
16:27
VACKIER ALICIA - GHANA
3
16:29
VANWALLEGHEM JARNO - LUCY
4
16:31
DEVOLDER SITA - NOBLESSE
5
16:33
VANDEKERCKHOVE LÖIC - FLITS
6
16:35
DEWULF ARNO - PAPILLON TER SALEGHEM
7
16:37
VAN HOLLEBEKE THIBAULT - FLEUR
8
16:39
CLAERHOUT MAURA - JUNIOR
10
Ring 10: STIJL Klasse M (C)
17:47
17:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:47
MOORS MARTHE - GENTILLE VAN DE POLSHOEVE
20
Ring 20: STIJL Klasse A7 (D)
09:16
09:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:16
GEIRNAERT ESMÉE - FAUST VAN HET PUTTENHOF
2
09:17
PASSCHYN AUKE - CHICA
5
09:23
TANT ONAH - ADIVA
6
09:25
DEWULF FLORE - LASCANA
7
09:27
FREYNE ARTHUR - NALICE
8
09:28
DEMEULEMEESTER FLEUR - MISS
18
09:01
DENORME EMMA - ARMANDO
19
Ring 19: STIJL Klasse A8 (D)
08:30
09:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
DUBOCCAGE JULIE - OILILY VAN DE BUCXTALE
2
08:31
DENEULIN LUCA - NACIDO
7
08:41
GHEKIERE LANIS - TOLAN VAN PRINSEVELD
8
08:42
VANSIELEGHEM THIBO - U-SMARTIE TE WALEM
9
08:44
QUARTIER MARIE - SULAATIK'S ANYTIME
10
08:46
CLAERHOUT MAURA - KIRA
12
08:50
MOORS MARTHE - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
13
08:52
SCHEERS HANNE - PUK
14
08:53
SCHEERS RUBEN - KTC’S CELESTA
15
08:55
VAN PARYS LENKA - HAASENDONCK'S CAMILLA
16
08:57
DEBLON MARGAUX - FAROUK
17
08:59
CALLENS DIEDE - BIJOUX
19
09:03
VERSCHOOT JOLIEN - BLAKT'S DELANO
20
09:04
DEWITTE ANNA JULINE - FALIA
21
09:06
BRIL CATHO - SOURCE-D'ESPOIR-DRUM VAN HET JUXSCHOT
18
Ring 18: STIJL Klasse B (D)
15:15
16:17
Nr.
Tijd
Combinatie
0
15:13
VERDUYN KAYLIE - ULRIKE
1
15:15
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MAYTE VAN DE IJSSELDIJK
2
15:16
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
3
15:18
DUCASTEELE LAUREN - SECRET STAR
4
15:20
DUPON LISE - CORLOUGH TURF
5
15:22
NOPPE EDOUARD - HEAVEN "C"
6
15:24
VAN GHELUWE CAMILLE - POWER OF THE DREAM "C"
7
15:26
DE FAUW MARIE-MADELEINE - KASTAAR
8
15:27
WILLEM ARTHUR - FLORIS
9
15:29
BOUCKAERT LOUISE - GOODWAY
10
15:31
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
11
15:33
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
12
15:35
GARDEYN GIARA - JOLY'S KATJANA
13
15:37
DE PELSMAEKER PAULINE - PRINCESSE
17
15:44
VERDUYN KAYLIE - QUZCO ST WINOC
19
15:48
ROSSEEL LIES - SIROCCO VAN DE POESELHOEK
20
15:49
D'HOORE ARIANE - GOLDI
21
15:51
VANDENBERGHE JOLIEN - CAMARO
22
15:53
SAELENS FAYE - JACONDA
23
15:55
SAELENS RUBE - FANTASIA
25
15:59
WAUTERS HANNE - JURRE VAN DE VAERINCKHOEK
26
16:00
VERSTAEN LIZE - BAKELS COOKY
27
16:02
DEVOS LAURICE - FUEGO DU TUHMA
28
16:04
MOORS JEANNE - OJ VAN DEN MEULENKOUTER
29
16:06
VANDEKERCKHOVE LENTEL - MEIKE
31
16:10
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
32
16:11
DEBLON MORGANE - FAROUK
33
16:13
DE WITTE MAITHE - OBSESSION VAN HET BERNARDSHOF
34
16:15
COKELAERE SARAH - KANTJE'S VOLTO
35
16:17
VERDUYN KAYLIE - PEBBLES VAN DE KEIBERG
36
16:19
STUBBE MAJELLA - DAKOTA
17
Ring 17: STIJL Klasse L (D)
16:51
17:19
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:51
VANDEKERCKHOVE LENTEL - EL JIMANA
2
16:53
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
3
16:55
REYNS VIKTOR - CIMBA
5
16:59
VANSIELEGHEM MAITÉ - VIGO V/D KEMPENHOEVE
7
17:03
VANWALLEGHEM JARNO - ORPHEE
8
17:05
DEWULF ARNO - TALINE VAN PRINSEVELD
9
17:07
D'HALUWIN LUNA - NOBILIGIRL VAN K
10
17:09
VAN EXEM PERLE - LADY
11
17:11
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
12
17:13
VACKIER ALICIA - MAGENO
13
17:15
BOUTS JEF - IMBRA
14
17:17
VANDEKERCKHOVE LENTEL - ELLIOT DJ
16
Ring 16: STIJL Klasse M (D)
18:01
18:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
18:01
DEWULF ARNO - SPARKLING SUNNY HOLIDAY
2
18:03
PETILLION REMI - CASPER F
3
18:05
NOPPE EDOUARD - CLARK
18/09/2021 - ZPTW2106 - PPT PASSENDALE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots