{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A4
Ring A4: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
14:30
18:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
100053604 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - GERAARDSBERGEN
2
14:45
100053521 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - EKSAARDE DOORSLAAR
3
15:00
100053791 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
4
15:15
100053812 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - BRAKEL
B1
Ring B1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:00
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
1218560 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
2
11:15
1224220 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MALDEGEM
3
11:30
1224018 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LOTENHULLE
4
11:45
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
5
12:00
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
6
12:15
100053605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GERAARDSBERGEN
7
12:30
1219570 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BURST
8
12:45
1234021 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SCHELDEWINDEKE
A1
Ring A1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
11:30
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
10371017 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MAARKEDAL
2
11:45
14767541 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
3
12:00
100024650 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - SCHELDEWINDEKE
A3
Ring A3: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse B
14:00
17:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
100042060 - ACHTTALLEN DRESSUUR - B - WAASMUNSTER
B2
Ring B2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
13:30
17:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
A2
Ring A2: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
13:15
16:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:15
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
2
13:30
5455339 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
DECOCK STAN - PRIVATE SCHOOL
7
13:48
GOSSYE EVELIEN - TOOTS VAN OUDENHOVE
8
13:56
VERBRAECKEN INA - O'NEIL DE YESELO
9
14:04
DE LAENDER BRITT - BAILEY'S
10
14:12
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
11
14:20
GOETHALS RUHNE - FLEUR DE L'ILE DE PORQUEROLLES
13
14:36
D'HOLLANDER BEAU - ION VAN DE LA ROSTEEHOEVE
14
14:44
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
15
14:52
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
16
15:00
KESTEMONT ILKE - CHANEL
17
15:08
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
18
15:16
DE POORTERE SANDY - JOOP GRIS Z
19
15:24
STRAETMANS KENDRA - ELISE PAS DE CALAIS Z
20
15:32
VAN MELE KIM - CARMELLE Z
21
15:40
DE GREEF INNE - RATINA L
22
15:48
DE WILDE LAURE - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
23
15:56
DENIJS SANDER - MANOESKA
VAN DER BIEST DAAN - SHREK VAN HET DRIJNEERVELD Z
15
Ring 15: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
6
13:40
DEMORELLE KIMBERLY - ARCO
7
13:48
DECOCK BERRE - GRAINE DE THAIX
8
13:56
TIMBREUR CHARLOT - CALANTUS Z
9
14:04
IMPENS ANTON - LA RESSE II
10
14:12
DE WILDE SARAH - CLARA VAN DE KROMMEHEI
11
14:20
VAN UYTVANCK JINTE - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
13
14:36
DE PAUW DIMITRI - JESS
14
14:44
BUGGENHOUT PATRICK - JOLIE NOIRE
15
14:52
GOVAERT ELLEN - ILLINOIS VD WITHOEVE
16
15:00
SAEY MAITE - INDIRA
17
15:08
BOSMAN EMILY - LOLITA
18
15:16
VAN HECKE STIJN - POLLY
19
15:24
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
20
15:32
HYDE MAARTEN - MAMMYS BOY
21
15:40
DE VUYST JEFFRY - QUELLE PERLE VAN DE TWEE ACREN
22
15:48
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
23
15:56
GELDOF JULIE - GUADELOUPE DE LUNE
WEYN VANESSA - KASHMIR
16
Ring 16: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
DE LAENDER KRISTOF - BAILEY'S
6
13:40
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
8
13:56
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
9
14:04
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
10
14:12
DE VOS KAREN - QUI - QUI VAN 'T LEYBROUCK
11
14:20
DE SWAEF LUNA - QUELLE KISS
13
14:36
JACOBS LUNA - KUONY
14
14:44
DE VLEESCHOUWER WIM - REMO CEN
15
14:52
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
16
15:00
SIMOENS LOUISE - NIKITA
17
15:08
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
18
15:16
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
19
15:24
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
20
15:32
VERHELST DYLAN - LITHANO
21
15:40
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
22
15:48
VANDERKELEN TINE - ELLINOI
23
15:56
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BAEYENS GAETE - PRINCE PIRAT
5
13:32
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
8
13:56
VAN SPEYBROECK ANN - LUNA TER KOUTER
10
14:12
CRUYPELINCK FIEN - CHOWBIZ Z
11
14:20
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
12
14:28
POELS ELISE - G-BOY MB Z
13
14:36
GELDOF JULIE - BELISSIMA
14
14:44
ADRIAENSSENS SOPHIE - MARLOU DE WALPUT
15
14:52
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
16
15:00
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
17
15:08
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
18
15:16
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
19
15:24
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
20
15:32
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
21
15:40
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
22
15:48
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
23
15:56
ANDRIES STEVEN - DOMIAT
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
13:24
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
6
13:40
POLFLIET BRITT - INGE VAN 'T HOFKEN
7
13:48
DE CRAENE CLAIRE - ZARA VAN PRINSENVELD
8
13:56
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
9
14:04
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
10
14:12
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
11
14:20
TEMMERMAN SIMON - UTOO D'ORIVAL
14
14:44
D'HAEYER NOOR - SANTANO
15
14:52
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
16
15:00
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
17
15:08
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
18
15:16
PONTZEELE ELIES - LILLY
19
15:24
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
20
15:32
OST LISANNE - FASHION
21
15:40
DE MAERE VANESSA - MIDNIGHT BOY
22
15:48
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
23
15:56
CAELDRIES ARNE - HOPE VAN DE VIJVERS
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
4
09:24
DE WAELE MIEKE - KYRA VAN DEN DOORNDONK
5
09:32
NELIS KIZZY - HAZELBERG'S LOLOBRIGIDA
6
09:40
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
7
09:48
VAN HUFFEL XAVIER - JADORE VAN SLINDONCKGOED
8
09:56
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
9
10:04
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
10
10:12
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
11
10:20
HOFMAN GEERTRUI - RUDOLF D
13
10:36
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
14
10:44
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
15
10:52
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
16
11:00
VAN ZELE TINE - FIRST CLASS VD STYVER
17
11:08
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
18
11:16
DERUYCK YONI - GREEN SLEEPS ORAGE
19
11:24
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
20
11:32
SONCK BART - OKIDOKI
21
11:40
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
22
11:48
VAN DE WEGHE HANNE - DESTINY Z
23
11:56
DIELTJENS EMMA - KARINA - TRICHTA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEMORELLE KIMBERLY - WIMONE
5
09:32
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
6
09:40
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
8
09:56
IMPENS WIM - HADISE RESS
9
10:04
CORNELIS LUC - ODIN
10
10:12
MALEGO MARGOT - LOUIS DE JOLY
11
10:20
BOEL KARIN - TESSA Z
12
10:28
DEMORELLE KIMBERLY - GYN TONIC
13
10:36
VANDORPE MAXINE - HEBRON
14
10:44
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
15
10:52
DE WINTER KIM - CASTOR REIKJA
16
11:00
VAN MIDDELEM FILIP - IZABEL
17
11:08
BOTERDAELE ELS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
18
11:16
TINDEMANS IVAN - GRAZIANO 201108427
19
11:24
VAN DEN KEYBUS AN - ROBERT
20
11:32
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
21
11:40
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
22
11:48
SMET KATHY - TWIRRE FAN 'E WIGERI
23
11:56
SAEY SHARON - CERVEZA VD VROMBOUTSHOEVE Z
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
2
09:08
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
7
09:48
UYTTERSPROT RIET - ONASSIS II
8
09:56
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
9
10:04
STRUIJS KRIS - SUPREME
10
10:12
LATAIRE DENIS - EVITA
11
10:20
BOELENS ISABELLE - CARES ST GHYVAN Z
13
10:36
DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
14
10:44
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
15
10:52
PERSOON DIRK - PRINSES
16
11:00
BUGGENHOUT PATRICK - LOU LOU VAN DE NETHE
17
11:08
VAN VOOREN PATRICK - PORSCHE VAN HET ZONNEHOF
18
11:16
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
19
11:24
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
20
11:32
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
21
11:40
COUCHIE LUKAS - TAMINKUS
22
11:48
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
23
11:56
VAN DE WEGHE JULIE - KARAMELLE
24
12:04
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
5
09:32
VAN HECKE LOTTE - INDIGO VAN 'T LANGBOS
6
09:40
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
7
09:48
GLORIEUX TOON - HEAVY-SHADOW
8
09:56
DE SCHRIJVER PAUL - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
9
10:04
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
10
10:12
DE KEYZER TESS - ERION DE REVE
11
10:20
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
13
10:36
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
14
10:44
GLORIEUX TOON - WEISSENA'S GOLDFEE VD STUYVER
15
10:52
COLMAN PASCALINE - PARFAIT REVE V.H. APPELSVOORDEHOF
16
11:00
LAHEYNE ELIEN - DOLCE VITA H
17
11:08
WILLEMS SJARLOTTE - GENTLY VD BISSCHOP Z
18
11:16
VAN NEROM SOFIE - GAZELLE VAN DE BEUZERIK
20
11:32
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
21
11:40
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
22
11:48
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
23
11:56
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
3
09:16
IDELER CAMILLE - BIEN-HEUREUSE DE VIVRE
4
09:24
OELBRANDT LIEN - KALUNA
5
09:32
LOIR FREYA - GALANTI
7
09:48
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
8
09:56
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
9
10:04
VAN DE VELDE SAARTJE - JENA
10
10:12
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
11
10:20
BUSSCHAERT BRITTA - QUEEN UNITANZ VD
13
10:36
BERNAERT EVA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
14
10:44
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
15
10:52
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
11:08
13:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:08
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
2
11:16
VAN HUFFEL XAVIER - AKITA
3
11:24
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
5
11:40
VAN DER JEUGHT SOFIE - VEGA STAR
6
11:48
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
6
09:40
GEEROMS YARNO - CORAL G Z
7
11:56
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
8
12:04
VETTENBURG LYNN - DELISA
9
12:12
PEVENAGE BENTE - NAVARO
10
12:20
VAN ZELE PIETER - FIRST CLASS VD STYVER
11
12:28
DE VUYST JENS - JAMES ODEVELD
12
10:28
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
12
12:36
VAN HAVERE MARIE - FACETA
13
12:44
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
14
12:52
VAN BOCKSTAL KARLIJN - DERCOS VAN 'T GROENHOF
15
13:00
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CORNELIS LUC - HIPSY
6
09:40
DOBBELEIR KAROLIEN - HYGIEIA STAR VAN OUDENHOVE
7
09:48
VERHELST FILIP - JOUPY
8
09:56
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
9
10:04
DE GRAEVE ETIENNE - DALI
10
10:12
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
12
10:28
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
13
10:36
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
14
10:44
WILLEMS SASKIA - MOJITO
15
10:52
DIERICK SABINE - LIMITED EDITION
16
11:00
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
17
11:08
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
18
11:16
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
19
11:24
DE SMEDT ELS - HAKUNA MATATA V 'T WATERLATJE
20
11:32
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
21
11:40
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:20
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:20
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
2
09:28
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
3
09:36
DE SCHRIJVER JANA - HYNDRA VAN 'T SMISKE
4
09:44
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
5
09:52
DIERICK LEONTINE - ISAURA VAN D'EKELBEEK
6
10:00
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
7
10:08
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
8
10:16
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
9
10:24
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
10
10:32
VAN DROOGENBROECK ILANA - DELWAUX A
11
10:40
DIERICK NATHALIE - HORTENSE VAN DEN DRIES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
10:10
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:20
IDELER CAMILLE - MILADY V/H STIJLVOORDEHOF
3
10:30
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
4
10:40
VINCK VEERLE - HANOI.PP
5
10:50
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
6
11:00
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
7
11:10
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
8
11:20
HAEMERLINCK NIKÉ - HOTTIE
9
11:30
MEESSENS ANOUK - NACHO
11
11:50
DE GRAEVE DIRK - DARTAGNAN
12
12:00
SCHELFHOUT STEVEN - HERA G
13
12:10
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
14
12:20
DHAENENS LISA - BORUSHKA
15
12:30
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
16
12:40
VLAEMINCK WIVINE - EMIEL
17
12:50
MEESSENS ANOUK - PIMPERNEL
18
13:00
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
19
13:10
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
SCHELFHOUT FRANS - KORRIGANE VAN D'A
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDERKELEN DEBBIE - SIR DANNY
2
09:10
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
3
09:20
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
4
09:30
SEGERS EVELYNN - ASANTO V/H TRICHELHOF
5
09:40
DEWANDEL NELE - AMARETTO VAN DEN HAAGAKKERS
6
09:50
BLINDEMAN NELE - HOLANDA VAN 'T SPOOR
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:30
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
DE BAETS EDDY - NO LIMIT VD BEKPUT
2
12:40
VAN ZELE IMANI - LION
3
12:50
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
4
13:00
VAN ZELE IMANI - CARPE DIEM
DE BAETS EDDY - ATHELLO
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
15:10
16:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:10
VAN HESE EVI - RAVELLO VAN DE MOLENHOEK
2
15:11
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
3
15:13
VAN DEN KEYBUS AN - ROBERT
4
15:15
NOENS CHRISTOPHE - QUICK VRN
5
15:17
CAELDRIES LAURA - REVOILA VAN DE VIJVERS
6
15:19
VAN HOVE MAGALI - VIOLINE DE L'ESCAUT
7
15:21
DE SCHRIJVER AMBER - HAVERBELLE II V/D VRIJENAKKER
8
15:22
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
9
15:24
VAN HECKE BENTE - ODESSA VAN TEN RODENDRIES
10
15:26
VAN MIDDELEM MAARTJE - L'ESPRIT D'EXPLOIT
11
15:28
DE VLEESCHOUWER ILANA - AZRAËL VAN'T HOF
12
15:30
VETTENBURG LYNN - DELISA
13
15:32
DE ROOSE YONI - VIENNA VAN PAEMEL Z
14
15:33
BAEYENS LIEBKE - MAESTRO PLEASE
17
15:39
JACOBS LUNA - KUONY
19
15:43
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
20
15:44
DE BRAUWER DORLI - RHAPSODY VAN HET VERLOREN GOED
22
15:48
FRUYTIER CAMILLE - AMOR
23
15:50
SAEY MAITE - INDIRA
24
15:52
VAN DE WEGHE HANNE - DESTINY Z
25
15:54
VAN HECKE LOTTE - INDIGO VAN 'T LANGBOS
26
15:55
IMPENS WIM - HADISE RESS
27
15:57
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
28
15:59
DE VISSCHER VALERIE - JOOST GRIS Z
29
16:01
KESTEMONT ILKE - CHANEL
31
16:05
VAN PUYVELDE JUSTINE - REGATO VAN 'T KEYSERSHOF
32
16:06
D'HAEYER NOOR - SANTANO
33
16:08
POPPE LORE - GERONA VAN DE DONKHOEVE Z
34
16:10
VAN DEN EYNDE LOUISE - LANKA CVH
35
16:12
PERSOON LAURA - MÉLAN DE MALNUIT CH
36
16:14
DE ROO LAUREN - FALINA VAN 'T ROZENHOF
VAN DER BIEST DAAN - SHREK VAN HET DRIJNEERVELD Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
12:00
14:56
Nr.
Tijd
Combinatie
0
11:58
WERBROUCK DAAN - LANSON-R
1
12:00
CORNELIS LUC - ODIN
2
12:01
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
3
12:03
DERUYCK YONI - GREEN SLEEPS ORAGE
4
12:05
POPPE LORE - DRUM VAN DE BOCHTEN
5
12:07
DE BACKER CHANA - ORIANA VAN DEN BOSDAM
6
12:09
MINNEBO BRUNO - QUARTEZ VAN 'T VELDHOEK
7
12:11
VAN DEN BROECK DAPHNE - PIROU VAN B&E
8
12:12
DE CUYPER GINO - ROMANIE VAN 'T KRIEL
9
12:14
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
10
12:16
STIJVEN JEROEN - CHABLIS Z
11
12:18
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
12
12:20
DE COCK THOMAS - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
13
12:22
DE VOS SILKE - GRIETJE VAN DE HEMELSESCHOOT
14
12:23
VERCAMMEN JANNE - JANOLA-B
15
12:25
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
16
12:27
SAEY ANDY - KYRA VAN DEN DOORNDONK
17
12:29
VAN SPEYBROECK ANN - LUNA TER KOUTER
18
12:31
VERCAUTEREN ANDREAS - FARFADET DE ARDICHAMPS
19
12:33
DE SWAEF LUNA - QUELLE KISS
20
12:34
PENNEMAN HANS - NIFANA S.I.
21
12:36
VAN ACKER KOEN - QUADRA VAN 'T LINDEHOF
22
12:38
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
23
12:40
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
24
12:42
BERNAERT EVA - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
25
12:44
VAN HOECKE VANESSA - QIQI TEN DAM
26
12:45
POLFLIET BRITT - INGE VAN 'T HOFKEN
27
12:47
IMPENS ANTON - LA RESSE II
28
12:49
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
29
12:51
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
31
12:55
VERSTRAETEN FENNA - OBERLINA VAN DE DORPSHOEVE
32
12:56
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
33
12:58
UYTTERSPROT RIET - DENIES VILLA
34
13:00
CORNELIS LUC - HIPSY
35
13:02
VAN MULDERS BART - BLUE LAGOON
36
13:04
VAN DE WEGHE JULIE - KARAMELLE
37
13:06
GOVAERT BRIAN - QUIDAMO U
38
13:07
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
39
13:09
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
40
13:11
BRAET ROBIN - INDY VAN HET IJZEREN LINDENHOF
41
13:13
RUBBENS JANA - ODIE - MERCI VAN HET WEIDSE HOF
42
13:15
WYGAERTS CATO - POLY MERCI V/H WEIDSE HOF
43
13:17
D'HEER LIESBET - KALIPSO VAN DEN EIKENBOS
44
13:18
MESKENS LIES - MISTIQUE VAN DE PODTSHOEVE
45
13:20
VAN BOCKSTAL JOERI - QORNELIA VB
46
13:22
VAN BOCKSTAL LIESL - PEBLES LVB
47
13:24
VERHELST KRISTOF - REINE D' HELST
48
13:26
VAN DEN BROECK DAPHNE - ROSALY VAN B&E
49
13:28
TEMMERMAN BART - MURANA
50
13:29
BAERT KIM - ONLY ONE VAN DE KORTEWEG
51
13:31
RIJCKBOSCH ILKE - EGANO
52
13:33
VAN INGELGEM CHARLOTTE - QUILANA VAN DE BROUWERSHOEVE
53
13:35
VAN DE VIJVER MARIO - QUINTINA L VAN 'T ETTINGPAD
54
13:37
IDELER CAMILLE - MILADY V/H STIJLVOORDEHOF
55
13:39
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
56
13:40
BERNAERT EVA - QASTOR VAN DE VRIJENAKKER
57
13:42
VAN HECKE PIETER - R - FALINA VAN 'T VAARDEKEN
58
13:44
BLONDEEL ROB - LA VITA VAN DE KASTEELDREEF
59
13:46
DE COCK THOMAS - CELESTE Z
61
13:50
VAN HOVE WARRE - OBERON VAN DE DIELAERTHOEVE
62
13:51
VAN DUYSE PHILIP - PINTO VAN 'T MOLENHOF
63
13:53
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
65
13:57
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
66
13:59
SONCK BART - OKIDOKI
67
14:01
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
68
14:02
VAN HAVERE MARIE - FACETA
69
14:04
APER JUSTINE - FIN FIN VAN DE BUCXTALE
75
14:15
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
76
14:17
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
77
14:19
BERNAERT EVA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
78
14:21
DELARUELLE ASTRID - DAVIDOFF
79
14:23
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
80
14:24
GEEROMS GERT - OBERLINA
81
14:26
VAN GUYSE FLOOR - GRACIEUSE VAN DE BEKPUT
82
14:28
VAN DUYSE YENTHE - OTIS VAN DE ZEVENSTER
83
14:30
QUINTELIER MICHIEL - JEREZ
84
14:32
VAN GUYSE OLIVIER - RAMOS VAN HET HOOGEINDE
85
14:34
VAN DE VIJVER MARIO - NAKAR D VAN 'T ETTINGPAD
86
14:35
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
87
14:37
SESSELLE ANGELINA-DINARA - COLINO 10
88
14:39
DE WISPELAERE ELINE - PLAYBOY
89
14:41
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
91
14:45
GOETHALS IRIS - GEORGIA VAN DE MEERPUTHOEVE
92
14:46
MINNAERT ELIEN - JE 'T AIME WONDER
93
14:48
DE WILDE LAURE - OSINESSE VAN 'T KREKENHOF
94
14:50
DE SMET LIESL - ULTIMATOM Z
95
14:52
VAN HECKE PAULIEN - INDIGO VAN 'T LANGBOS
96
14:54
DE BOCK INDIRA - PABLO VAN BERTHEIM
SAEY ANDY - INDIRA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERHELST FILIP - LITHANO
2
09:02
VERHEYEN AN - HEVITA
4
09:06
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
5
09:08
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
6
09:10
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
7
09:12
DE COCK THOMAS - NOBLESSE VAN 'T HOF TE RUYTE
8
09:14
VAN LEUVEN JONAS - AMBIORIX Z
9
09:16
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
10
09:18
GEEROMS GERT - COCO RICO DLC Z
11
09:20
VAN LAERE TOM - CASEY Z
12
09:22
POLFLIET PHAEDRA - PANAMA VAN DE KRUISHOEVE
13
09:24
MAES WIETSE - OVITA S
14
09:26
DE WITTE THAÏS - EMMELY
15
09:28
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
16
09:30
VAN PUYVELDE JUSTINE - OTSIE VAN 'T LINDEHOF
17
09:32
VAN DUYSE GUNTHER - OTIS VAN DE ZEVENSTER
18
09:34
VAN HAUWE STEFAAN - PAPA CHICO KLEINE HOEVE
19
09:36
VAN DEN BOSSCHE HANS - MAYBE FOREVER VAN HET KEYSERSBOS
20
09:38
VAN GUCHT IVO - G'ABU SIMBEL VAN DE HOEVEN
21
09:40
VAN BUYNDER CHARLOTTE - IBAS VB
22
09:42
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
23
09:44
OELBRANDT ELINE - MI AMOR VAN'T HOF TER DOORN
24
09:46
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
25
09:48
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
26
09:50
VERHEYEN AN - ANNOUK
27
09:52
BUWEZ LIEVEN - KISS ME TOU D'OCKEGHEM
28
09:54
GEEROMS YARNO - CORAL G Z
29
09:56
VAN DE WEGHE HANNE - KIONA VZ
30
09:58
STUYVAERT ANOUK - PRETTY VAN PAPINGLO
31
10:00
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
32
10:02
VAN HESE ILKE - BEST-MIX KARAMEL VAN DE MOLENHOEK
33
10:04
MEESSENS MIRTE - DOUBLE TROUBLE
34
10:06
TEMMERMAN BART - KLINTONS DAUGHTER VAN DE OUBURG
35
10:08
CARNOY GILBERT - OTHELLO VAN DEN BOS
36
10:10
VERNAEVE BREGT - PASSE-PARTOUT TER BONAEVE
37
10:12
POLFLIET PHAEDRA - PENELOPE VAN DE KRUISHOEVE
38
10:14
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
10:40
11:08
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:40
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
2
10:42
GEEROMS GERT - CANCELLARO ESSE Z
3
10:44
OELBRANDT WOUTER - KARESSE
4
10:46
VAN HOVE IVAN - MERIJN VAN DE DIELAERTHOEVE
5
10:48
VAN DUYSE PHILIP - GROSSO MODO
6
10:50
VAN HAUWE STEFAAN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
7
10:52
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
8
10:54
TEMMERMAN BART - NIMBUS VAN DE VOORTAKKER
9
10:56
BERKERS JONAS - QUIDAMZIONA Z
10
10:58
DE COCK THOMAS - LANSON-R
11
11:00
GOETHALS FENNA - ISAURA VAN DE MEERPUTHOEVE
12
11:02
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
13
11:04
GEEROMS GERT - ELLIPSE DE LEZELLEC
14
11:06
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
08:30
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
0
08:28
DE COCK THOMAS - BAILEY'S
1
08:30
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
2
08:32
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
3
08:34
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
4
08:36
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
5
08:38
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
6
08:40
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
7
08:42
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
8
08:44
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
9
08:46
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
10
08:48
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
11
08:50
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
12
08:52
GEEROMS GERT - MONA
14
08:56
VAN UYTVANCK BJORN - PINK LADY VAN DE DORPSHOEVE
15
08:58
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
16
09:00
DHAENENS LISA - BORUSHKA
17
09:02
DE WEIRT MATHIEU - OVITA
18
09:04
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
19
09:06
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
21
09:10
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
27
09:22
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
28
09:24
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
29
09:26
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
31
09:30
BERKERS JONAS - QUICHOTE VAN DE EILANDHOEVE
32
09:32
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
35
09:38
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
36
09:40
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
38
09:44
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
39
09:46
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
40
09:48
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
41
09:50
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
43
09:54
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
44
09:56
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
45
09:58
FRANCO KILIAN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
47
10:02
GEEROMS GERT - ALESI
48
10:04
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
49
10:06
DE ROOSE YONI - DANTE
50
10:08
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
51
10:10
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
52
10:12
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
53
10:14
WUYTACK MARILYN - QUESTA VD HEFFINCK
54
10:16
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
55
10:18
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
56
10:20
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
57
10:22
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
58
10:24
PAUWELS MAARTEN - ODIN VAN ORTI
59
10:26
VAN GUYSE OLIVIER - QUATTRO VAN HET HOOGEINDE
60
10:28
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
61
10:30
JANSSENS BART - HAKYM
62
10:32
BECK CHRIS - PRALINE
63
10:34
OELBRANDT PATRICK - QUIDAM VAN 'T HOF TER DOORN
64
10:36
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
65
10:38
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
66
10:40
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
67
10:42
HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
68
10:44
DE BOEY ADINDA - LA ESTERELLA
69
10:46
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
70
10:48
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
71
10:50
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
72
10:52
DE WEIRT MATHIEU - VITA
73
10:54
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
74
10:56
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
75
10:58
TEIRBROOD KIANO - BEST MIX IT'S ME
76
11:00
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
77
11:02
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
78
11:04
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
79
11:06
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
80
11:08
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
81
11:10
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
82
11:12
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
83
11:14
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
84
11:16
SAEY ANDY - PIECE OF CAKE BV
85
11:18
BUNDERVOET NINA - ORINTO VAN DE CELIEBRUG
86
11:20
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
87
11:22
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
88
11:24
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
89
11:26
VAN INGELGEM CHARLOTTE - KADANS VAN HOF TER NAILLEN
90
11:28
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
91
11:30
JANSSENS BART - ELLA MEA VITA
92
11:32
VAN HECKE STIJN - POLLY
93
11:34
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
94
11:36
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
95
11:38
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
BLONDEEL ROB - ROYAL VAN DE MEYHOEVE
SCHELSTRAETE JORRIT - ADORABLE Z
3
Ring 3: STIJL Klasse L
08:30
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
0
08:28
DE COCK THOMAS - BAILEY'S
1
08:30
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
2
08:32
ANDRIES HANNES - INKA VAN DE ZANDDIJKHOEVE
3
08:34
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
4
08:36
TEMMERMAN BART - PARFUME D'AMOUR V.D. OUBURG
5
08:38
CAELDRIES LAURA - MADEMOISELLE VAN DE VIJVERS
6
08:40
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
7
08:42
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
8
08:44
BERNAERT EVA - JIFKE VAN DE VRIJENAKKER
9
08:46
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
10
08:48
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
11
08:50
VAN CANEYT HANNE - KIGALI VAN 'T HULSTHOF
12
08:52
GEEROMS GERT - MONA
14
08:56
VAN UYTVANCK BJORN - PINK LADY VAN DE DORPSHOEVE
15
08:58
GEEROMS GILLIAN - STB PERSAN STE HERMELLE
16
09:00
DHAENENS LISA - BORUSHKA
17
09:02
DE WEIRT MATHIEU - OVITA
18
09:04
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
19
09:06
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
21
09:10
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
27
09:22
GOETHALS AMBER - PROUD MARY VAN DE BUCXTALE
28
09:24
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
29
09:26
GOETHALS IRIS - MAGNIFIQUE Z
31
09:30
BERKERS JONAS - QUICHOTE VAN DE EILANDHOEVE
32
09:32
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
35
09:38
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
36
09:40
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
38
09:44
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
39
09:46
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
40
09:48
VAN MULDERS BART - FAUVETTE DE LA MAZURE
41
09:50
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
43
09:54
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
44
09:56
OELBRANDT WOUTER - LOEKA
45
09:58
FRANCO KILIAN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
47
10:02
GEEROMS GERT - ALESI
48
10:04
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
49
10:06
DE ROOSE YONI - DANTE
50
10:08
PENNEMAN FEMKE - LOWENTA VAN DE DORPSHOEVE
51
10:10
VERVAET KOEN - OLANTHE VAN PRINSEVELD
52
10:12
NOENS CHRISTOPHE - ONORT DC - DM
53
10:14
WUYTACK MARILYN - QUESTA VD HEFFINCK
54
10:16
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
55
10:18
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
56
10:20
VERKINDEREN VALENTINE - POMME-DUCHESSE VAN DE ROZENBERG
57
10:22
POELS ELISE - JOLIE VAN DE KROMME HEI
58
10:24
PAUWELS MAARTEN - ODIN VAN ORTI
59
10:26
VAN GUYSE OLIVIER - QUATTRO VAN HET HOOGEINDE
60
10:28
MARTENS STEVEN - OLIVIA VAN'T MARTENSHOF
61
10:30
JANSSENS BART - HAKYM
62
10:32
BECK CHRIS - PRALINE
63
10:34
OELBRANDT PATRICK - QUIDAM VAN 'T HOF TER DOORN
64
10:36
CARNOY LARISSA - OZARA DI PADUA
65
10:38
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
66
10:40
VERHELST GEERT - HIPPER-"S"
67
10:42
HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
68
10:44
DE BOEY ADINDA - LA ESTERELLA
69
10:46
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
70
10:48
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
71
10:50
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
72
10:52
DE WEIRT MATHIEU - VITA
73
10:54
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
74
10:56
DE PAEP KATHY - L' ETE VG
75
10:58
TEIRBROOD KIANO - BEST MIX IT'S ME
76
11:00
MUYLAERT TONJA - JACOPIN VAN 'T STEENSHOF
77
11:02
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
78
11:04
WAUTERS ARTHUR - OMIRA
79
11:06
DE CROOCK HANNE - INUIT TER EYCKEN
80
11:08
POLFLIET PHAEDRA - ODETTE VAN DE KRUISHOEVE
81
11:10
TEMMERMAN BART - PAS DE MOI VAN DEN OUBURG
82
11:12
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
83
11:14
PENNEMAN FEMKE - PRESENCE VAN D'AVRIJE
84
11:16
SAEY ANDY - PIECE OF CAKE BV
85
11:18
BUNDERVOET NINA - ORINTO VAN DE CELIEBRUG
86
11:20
BLONDEEL ROB - QUALITY STAR DE BALGERHOEK
87
11:22
WUYTACK MARILYN - QUINTANA VAN 'T COOTVELD
88
11:24
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
89
11:26
VAN INGELGEM CHARLOTTE - KADANS VAN HOF TER NAILLEN
90
11:28
VAN OVERSTRAETEN LIES - PINOT DWS
91
11:30
JANSSENS BART - ELLA MEA VITA
92
11:32
VAN HECKE STIJN - POLLY
93
11:34
HEIRMAN LENNERT - NATASCHA
94
11:36
CARNOY LARISSA - JASMINA VAN 'T STENENPOORT
95
11:38
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
BLONDEEL ROB - ROYAL VAN DE MEYHOEVE
SCHELSTRAETE JORRIT - ADORABLE Z
19/09/2021 - ZRTO21PR - PROVINCIAAL OOST-VLAANDEREN BASSEVELDE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots