{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A
Ring A: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:30
14:30
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
2
13:08
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
3
13:16
SCHEELEN GEERT - RODAN
5
13:32
PETERS NICOLE - QUI-VIVE VD KIEVITSDRIESEN
6
13:40
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
7
13:48
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
8
13:56
CUYVERS NELE - DONNA - G -
9
14:04
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
10
14:12
VANHOUDT SILKE - ROYALITY
11
14:20
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
12
14:28
OZCAN ZARA - FIGURON
13
14:36
DE RIDDER ANNABELLE - MORIANE VAN ORSHOF
14
14:44
OZCAN SELINE - CESNA
15
14:52
PEERLINGS MANON - FIONA
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:24
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
13:40
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
4
13:48
MOORS ELEEN - B-CASSINI
5
13:56
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
6
14:04
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
7
14:12
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
8
14:20
GOVAERTS TINA - DANGER
9
14:28
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
10
14:36
MOORS BRITT - INFERNO P
11
14:44
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
12
14:52
PAESEN GWEN - WILKE
13
15:00
POUDERS ANISSA - CARISMO L DE WAL
14
15:08
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KELCHTERMANS ELYSE - GEMSTAR DE L'EAU Z
3
13:16
SOORS DAISY - INAICA
4
13:24
DEWIT LORE - DAKOTA Z
5
13:32
BORMANS LUTGARDE - INA
6
13:40
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
7
13:48
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
8
13:56
POUDERS ANISSA - ROYALE L VAN DE WAL
9
14:04
BLEYS WILLIAM - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
10
14:12
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
11
14:20
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
12
14:28
MARX FEBE - CICERONE
13
14:36
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
14
14:44
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
15
14:52
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
3
13:16
LOOS AMBER - ISHIGURU
4
13:24
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
7
13:48
BEX KATO - EVER DANCE
8
13:56
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
9
14:04
VERDONCK NANCY - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
10
14:12
MOLENBERGHS CAROLINE - PAULUS PEGASUS
11
14:20
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
12
14:28
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
13
14:36
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
14
14:44
DEBAEKE GITTE - MIAMI
15
14:52
VOS STEFFIE - OTCHERA'S TWINKELING
MEUWIS LOTTE - VIOLA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
3
09:16
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
4
09:24
CLAES AMBER - DJUICY Z
5
09:32
HIJTS JINTHE - KAROS
7
09:48
VOS STEFFIE - ILLUSION
8
09:56
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
9
10:04
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
10
10:12
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
11
10:20
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
12
10:28
COX EVY - OBASTRA
13
10:36
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
14
10:44
VAN SAMANG LOES - AIKO
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:20
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:36
LOOS ERWIN - ISHIGURU
4
10:44
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
5
10:52
CEYSSENS NICO - LIAM
6
11:00
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
7
11:08
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
8
11:16
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
9
11:24
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
10
11:32
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
11
11:40
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
12
11:48
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
13
11:56
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
14
12:04
WUYTS GITTE - KAVAL H
BOLLEN MIA - FARAH VD STUYVER
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:24
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
FOETS PIETER - ORINA VAN HET METTENHOF
2
09:08
VANDE PAER SONIA - BINGO
4
09:24
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
5
09:32
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
6
09:40
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
7
09:48
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
8
09:56
NIESSEN LIEN - JACKSON
10
10:12
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
11
10:20
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
12
10:28
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
13
10:36
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
14
10:44
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
15
10:52
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
16
11:00
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÜHLING
17
11:08
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
18
11:16
FRANCOIS MIREILLE - KALIF
19
11:24
VANDE PAER SONIA - ARAGON
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:12
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
FOURNEAU ANNICK - JAMINA
3
09:16
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
4
09:24
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
5
09:32
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
6
09:40
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
7
09:48
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
8
09:56
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
9
10:04
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
10:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
3
09:20
DEBLIER ELISA - BALVE-B
4
09:30
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
5
09:40
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
6
09:50
GERIS WILLY - FIDAN 3
7
10:00
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
8
10:10
SIMONS HANNE - SPIELLADY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:30
13:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
2
11:40
SOORS KATRIEN - JADA S
3
11:50
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
4
12:00
MOLENBERGHS LIESBETH - OGAMI VAN HET BEUKENHOF
5
12:10
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
6
12:20
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
7
12:30
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
8
12:40
JAGER MANON - DER LORD
9
12:50
SWINNEN CELINE - HAPPINESS.E.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:20
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:20
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
2
10:30
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
3
10:40
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
4
10:50
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
5
11:00
JANSSEN LUC - IBELIM
6
11:10
BOUSSE MYRIAM - SORICO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:25
09:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:25
LOOS ERWIN - ISHIGURU
6
09:35
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
7
09:37
RAMAEKERS INGRIET - CICELYS VH HOEVE-TERRAS Z
8
09:39
CARDINAL INDRA - TANGELA Z
9
09:41
ACHTEN ANDRIES - JUSTWAI VH HOEVE-TERRAS Z
10
09:43
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
11
09:45
SCHEELEN GEERT - RODAN
12
09:47
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
13
09:49
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
14
09:51
KELCHTERMANS ELYSE - GEMSTAR DE L'EAU Z
15
09:53
MOTMANS GOELE - HERA
PAESEN GWEN - WILKE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
09:10
09:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:10
PETERS NICOLE - QUI-VIVE VD KIEVITSDRIESEN
2
09:12
PHILTJENS MATIAS - ASCONA-L Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:15
11:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:15
VANRUSSELT MARTH - QUEST
2
10:17
RASKIN MARC - NIKITA
3
10:19
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
4
10:21
RAMAEKERS INGRIET - TANGELA Z
11
10:35
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
14
10:41
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
15
10:43
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
16
10:45
LEENAERS CHELSY - BRIGAND
17
10:47
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
18
10:49
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
19
10:51
SOORS DAISY - INAICA
20
10:53
RAMAEKERS INGRIET - ZAVALLICI VH HOEVE-TERRAS Z
21
10:55
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
22
10:57
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
23
10:59
MOORS BRITT - INFERNO P
24
11:01
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
25
11:03
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
26
11:05
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
27
11:07
JACKERS LEANDER - GROOVE DERIC
28
11:09
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
29
11:11
GREVENDONCK ANN - TOSCANA-L Z
30
11:13
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
31
11:15
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
32
11:17
WUYTS GITTE - KAVAL H
33
11:19
COX KARLIJN - DISCOVER
34
11:21
MOTMANS GOELE - RHEA SILVIA DVT
35
11:23
JANSSEN ARNAUD - QUELLE MERCI BY CDM
36
11:25
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
37
11:27
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
38
11:29
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
39
11:31
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
40
11:33
CLAES BERT - ONA
41
11:35
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
GEERTS LOUISE - NAPOLEON 28
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
12:11
13:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:11
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
2
12:13
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
3
12:15
GREVENDONCK ANN - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
4
12:17
MOORS ELEEN - B-CASSINI
5
12:19
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
6
12:21
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
8
12:25
DEWIT LORE - DAKOTA Z
9
12:27
GEERTS LUC - QANDIGO 28
10
12:29
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
11
12:31
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
12
12:33
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
13
12:35
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
14
12:37
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
15
14:53
GEYSEN LEEN - OBI WAN KNENOBI VH IJZEREN LINDENHOF
15
12:39
LOOS STIJN - ORINTA L
20
12:49
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
22
12:53
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
23
12:55
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
25
12:59
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
26
13:01
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
27
13:03
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
28
13:05
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
29
13:07
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
31
13:11
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
32
13:13
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
33
13:15
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
34
13:17
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
35
13:19
CLAES AMBER - DJUICY Z
36
13:21
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
37
13:23
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
38
13:25
HAESEN ISABEAU - LYRICA
39
13:27
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
40
13:29
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
41
13:31
DECLERCK JOHANNA - LUNA VAN DE EIKELBOSCHENHEIDE
42
13:33
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
44
13:37
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
45
13:39
COPS NATHALIE - GEISHA
46
13:41
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
47
13:43
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
48
13:45
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
49
13:47
REYNERS ELINE - MY DREAM
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
14:25
15:03
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:25
PINXTEN PETER - NEL P
2
14:27
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
3
14:29
RAMAEKERS INGRIET - SCENDIKI VH HOEVE-TERRAS Z
4
14:31
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
5
14:33
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
6
14:35
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
7
14:37
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
8
14:39
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
9
14:41
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
10
14:43
VANRUSSELT MARTH - PIA DOUBLE S
11
14:45
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
13
14:49
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
14
14:51
GEERTS LUC - PALERMO 28
16
14:55
HOUBEN RUBEN - PINOKKIO HR
17
14:57
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
18
14:59
PINXTEN PETER - NATCHO MG
19
15:01
GREVENDONCK ANN - CASSANDRA VC Z
43
13:35
GEYSEN LEEN - FLEK VAN HET IJZEREN LINDENHOF
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
15:33
15:57
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:33
RAMAEKERS INGRIET - ELVIC V/H HOEVE-TERRAS Z
3
15:37
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
4
15:39
HOUBEN RUBEN - ORKANDO HR
5
15:41
SWINNEN CINDY - KASTAAR TER DAMME
6
15:43
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
7
15:45
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
9
15:49
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
10
15:51
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
11
15:53
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
14/08/2021 - ZRTL2112 - HAMONT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots