{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4A
Ring 4A: VEELZIJDIGHEID Klasse 1 (AS)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HOOGHE ANNELIEN - SUZI Q
SAS NIEKE - DUMPIE
TIMMERS MARGAUX - SARA
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
VAN DESSEL TRISTAN - FENNE 06.00838
VISSERS JANA - TOONTJE
WIJNDAELE MARIE - TWEETY
1A
Ring 1A: VEELZIJDIGHEID Klasse A3 (AB)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
GEUDENS KOBE - SALTY
GEUDENS THIBO - DANCER
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
KINABLE LILY - ELANO
LAMBRECHTS FLEUR - LOLLYPOP
SAS NIEKE - DUMPIE
SMETS TESSE - QUINCY
VAN DAMME FRANCIS - MANDY
VAN DESSEL TRISTAN - ARINA HOEVE LARIX
VAN ELSEN LEONIE - SHINE'S SPIRIT
VERMEULEN LIEZE - FIONA
VERMONDEN JULYNNE VIC - NEMO
4B
Ring 4B: VEELZIJDIGHEID Klasse 2 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
CAERS JUNE - GOLDFINGER
D'HOOGHE ELODIE - RONALDO VAN DE NIEUWE HEIDE
DANEELS LORE - CEASAR
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE PAUW LOTTE - REBEL VAN DE EEKHOEK
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
DELARUE ELISE - BAMBI
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
JACOBS ISABELLA - PENCHWINTAN MANON
SEGERS STIJN - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
VAN GOMPEL AMÉLINE - PARMANTE
VAN VAERENBERGH MARTE - LEENTJE
VERAGHTERT ROOS - MISTER MOON
VERAGHTERT ROOS - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
1B
Ring 1B: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (B)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS BRAM - HANSJE
BEN NAIS ELEANORE - FALCO (BERGS-SEP09-44)
BOUTS LAURA-MARIE - PAULIEN DU QUESNOY
CHRISTIANEN LORE - SUPER - LJ
CORDEMANS CAS - PINKEL
DE GUSSEMÉ SANDER - FLEUR
HAEVERANS MILLE - ANTJE VAN DE DAMSINGEL
JANSSENS SIEBEN - ALIESA 271
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
STEEGMANS CAS - VALERIO
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (C)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CUPPENS NOOR - KNHS (NIET-LID) - PABLO (BLANCO)
BOUTS LAURA-MARIE - SPIRIT
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
CAEMAERT STELLA - MEADOW
CHRISTIANEN LORE - DE HALGOREN VIVACÉ
DANEELS THOMAS - FLOR
DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
DE RAEDT NOOR - COBRONC’S NIKITIS
DE ROO LARS - LORENZ
DE SMET MATZ - TESSA V/D HEIHOEK
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
EVERAERT LISA - SJENNY
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
GODRIE LOTTE - SMOKEY
KEISSE SAAR - LUNA VAN D'OUDE OVEN
LENAERTS ROOS - CYWARD SERENADE
LOMANS FLEUR - HOLLYLAND ZINGARO
MORIS LEONIE - PRETTY LADY VAN DE BARTVELDEN
TAGHON JULOT - MISTY
VERHOEVEN KATO - PETER
10A
Ring 10A: VEELZIJDIGHEID Klasse 4 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOLLANSÉE LOTTE - OAK FOREST ELMO
COENEGRACHTS ARNE - OKKI
DE KEGEL JULIETTE - JOLIEN
DE MEYST KATO - RASPOETIN
DHONDT LENNERT - ORCHID'S ALEXANDER
HELLEBUYCK MARGAUX - DONNA
KOYEN CIS - VOSJE
PEETERS STIEN - DJANGO
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
WIJNDAELE KATO - SISKA
10B
Ring 10B: VEELZIJDIGHEID Klasse 5 (CD)
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DE CLEENE HORTENCE - LUCKY
DE CLEENE HORTENCE - SHANOUK
MERTENS LISSE - MOJITO
VAN VAERENBERGH ANAÏS - NUAGE DE LAIT
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - TORNADO
BELLEMANS SEPPE - CAPRICE
DE WITTE FLOOR - MEEDENBLIK'S GIO
DEBLON MARGAUX - QIQI VAN HET KOEKOEKSHOF
DIERICKX WINTHER - LUCA C
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
GOOSSENS KAAT - DGYLOULOU V/D CLAEVERVALLEI
GROUWELS HANNE - UNDER SUSPICION
MARTENS MARIT - FLIKA
SARENS PIETER-JAN - SERGIO VAN DE VONDELHOEVE
STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
THIERENS DIDO - ROCKY
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
VAN LAER ILONA - RING LIVELY
VANDENDRIESSCHE GITTE - GOLDEN WONDER BOY
VERMEULEN HANNE - JADE IBN AMMAR
WIJNDAELE MARIE - FILOE VAN DE LOTE
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse A5 (CD)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CALLENS FREEKE - PIDO
DE BACKER KORNEEL - PONYHOEVE NENA
DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
DE WANDEL DORINTHE - CJORVEN VAN DE PERELAAR
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
GOOSSENS MARIE - BELLA
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
THEUNIS LISA - MNM
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
TIMMERS ASTRID - UTOPIE PRINSEVELD DSC
TROCH KAAT - MISTY
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
VERMEULEN KATO - LADY
VERMONDEN FLORIAN VIC - MILLESTREET'S STUUFKE
WYSEUR CELESTE - LIGHTNING V/D OUDE SCHEURE
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - GITTA VAN HET AVENHOF
AERTSEN AMELIE - ESPOIR
BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
CLAES LUNA - EBRO
DENEULIN ELIAS - JUWEL "E" VAN HET JUXSCHOT
DHONDT LENNERT - ORCHID'S CALLUNA
EBINGER THIBAUD - JOLY'S DOORTJE
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
HERTOGS LORE - SCHANEBROEK'S CAS
JACOBS ISABELLA - KYLIAN
LAUWERS ANNELORE - ORAGE VAN DE CLAEVERVALLEI
LOMANS FLEUR - KYLIAN VAN ORCHID
MASSELUS GITTE - SUNSHINE'S FLEUR
NAUDTS ANOUCK - KANTJE'S ZONAIRE
OOMS JARNE - BASSIE VAN DE CLAEVERVALLEI
SIFFERT JULIETTE - IKKO VAN DE WEZELAER
VAN KERCKHOVEN EMMA - TALENTE VAN DE GROENHEUVEL
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
VERMEULEN HANNE - HADIA IBN AMMAR
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
DE POTTER JULIE - NELKE
DE ROO LARS - HELLO HAPPY
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DELELLIO KAYLA - KANTJE'S GUCCI
DEMEULEMEESTER THIBAULT - POULABRANDY QUEEN
GEYSMANS FEBE - RONALDO
GODRIE BEN - CASSANDRA
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
HEYLEN ANOUK - HERCOS VAN DE LICHTEN HOEVEN
KINABLE MAYA - WANNES
PELGRIMS WENKE - BONAVENTURA'S LOÏS LANE
VAN BIESEN CLAIRE - PALLIETER
VAN MENXEL IMKE - LUCKY BOY
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN VAERENBERGH MARTE - FIENTJE
VERMEIRE BO - QUILANA
WIJNDAELE KATO - JOLY'S LOREKE
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
ANDRIES THIJS - POPCORN-V
DE CUYPER TESS - ZAI
DE RUYCK BRITT - JOLY'S GLORIA
DEBLON MORGANE - FAROUK
DENEULIN LUCA - WADDENHOEK’S SANNE
GREIWE LISA - DE HALGOREN CANDY
JANSEN AMBER - BRENHI
LEIRS STERRE - PEPSI
MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
MARTENS JILKE - MANOLITO
MOENS YOUNA - FINNLADY VH PAARDEVELD
MORIS LEONIE - ORINOCO VAN DE BARTVELDEN
VACKIER ALICIA - BÜTER'S BIOUX
VACKIER ALICIA - MAGENO
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VANDENDRIESSCHE BRITT - AUKE
VANDERMOLEN ALEX - EIKENHORST'S PAMELA
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse 3 (D)
09:00
09:42
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
CAHUZAK ELLA - MONTREAL VAN DE DELTHOEVE
CAHUZAK ELLA - PRODISE'S DAAN
CALLENS DIEDE - BIJOUX
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE MEYST KATO - FOX DOMINO
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
DE ROO CHLOË - QUINOT VAN DE BUCXTALE
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
LENAERTS FLEUR - WOODFIELD SPARROW
MOENS LUCA - OMEN CASTRI
SARENS PIETER-JAN - ORCHIS VAN DE GROENHEUVEL
SELS MILAN - ORCHID'S CALYNDA
STERCKX RUBE - ORCHID'S SANDOKAN
TOELEN FRAN - GYPSON DU CHESSELET
VAN ELSEN WARRE - GILENKA
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VERMEIRE JILL - NOBLE CHESTER
16/10/2021 - WPVA20212 - EVENTING PONY'S GROBBENDONK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots