{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DE ROOVER INES - FLEUR
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
LEENAERTS SOFIE - WODKA
MARCELIS ANJA - JAMIRO
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
MOLS PAUL - OLYMPIA
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
RENDERS LAUREN - COLONEL VAN'T BERGERVEN Z
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
VAN DOOREN CAROLINE - GAELLA
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
11:00
13:20
Nr.
Tijd
Combinatie
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
GIOS MARIEKE - BIJOU
GORIS SENNE - LURAAN-H
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
VAN DER HEYDEN CAROLINE - GREGO
VAN DESSEL LIESBET - GUIRLACHE D'LLANO
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
VERBOVEN STEFFIE - CARPE DIEM
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
13:10
16:40
Nr.
Tijd
Combinatie
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
BOONS DIRK - LOUISE
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
KREUTZIGER CHRISTOPH - DIACONTINO C&T
LENAERTS AN - ZARAGOZA
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
RENS SOFIE - APRIL LOVE
RENS SOFIE - KADANZ
RIJNDERS SOFIE - NATCHERA-G
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
VAN DE MOSSELAER ELINE - FS LAMBADA
VAN DESSEL LIESBET - JACKIE O DDJ
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
VERSCHUEREN PAUL - HAPPY ATLITA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
16:00
17:30
Nr.
Tijd
Combinatie
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
HUYGELEN JULIE - HARVES VAN DE REIMEURTER
KREUTZIGER CHRISTOPH - NEWTON SPORTHORSES C&T
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
05/02/2022 - WRDA2204ANTW - Z-INDOOR DRESSUUR PULDERBOS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots