{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CEUNEN JASPER - ROHMAN
CLAES TINNE - KARTOUCH VAN DE WINTERSHOEVE
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
DESSERS LIESELOTTE - ORIGI VAN DE HARENMOLEN
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
HAELS ANOUK - PHYLO 15
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
LIBBRECHT GREET - HAYA V
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
VAN VLIET MASCHA - CELTIC DREAM'S KARA KYA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:50
13:54
Nr.
Tijd
Combinatie
BEX KATO - EVER DANCE
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
CEYSSENS NICO - LIAM
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
MARTENS JANNE - AMELIE Z
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
SOLOWIEW KATJA - KOBOLD
VAN BEERS OLAF - JULIE VAN DE HOENDRIKSHOEVE
VAN HERK SANNE - RIVER DANCE
VAN SAMANG LOES - AIKO
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
WUYTS GITTE - KAVAL H
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
13:20
16:24
Nr.
Tijd
Combinatie
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
VAN HERK SANNE - UGENTO
VANDE PAER SONIA - ARAGON
VANDE PAER SONIA - BINGO
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
15:10
18:14
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
VANCEER LISA - TRIGAN D
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
15:50
19:00
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÜHLING
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
DEBLIER ELISA - BALVE-B
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
17:05
20:15
Nr.
Tijd
Combinatie
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
18:10
22:00
Nr.
Tijd
Combinatie
BOUSSE MYRIAM - SORICO
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
13/02/2022 - WRDL1507 - PROVINCIALE INDOOR DRESSUUR RIKSINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots