{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
12:30
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
100034971 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - NEERPELT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VILTERS INGE - CHAKALADA
3
13:16
GIELEN AMBER - BELLISSIMO GP Z
6
13:40
BREULS HILDE - VALIVIA
7
13:48
UTEN+ EMILY - JOBAN
8
13:56
SWINNEN YASMINE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
10
14:12
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
11
14:20
RAMAEKERS ANN-SOPHIE - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
12
14:28
GREEVEN MAITE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
13
14:36
PEERLINGS MANON - FIONA
14
14:44
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
15
14:52
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
16
15:00
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
12:30
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:38
DEWALQUE TAMARA - GIO VAN DE GATHE
3
12:46
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
4
12:54
GOVAERTS TINA - DANGER
5
13:02
GIEGHASE RENSKE - RAMBO VAN DE TREPKES
6
13:10
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
8
13:26
OZCAN SELINE - CESNA
9
13:34
MOORS BRITT - INFERNO P
10
13:42
MOONS CLAUDIA - JETSKE
11
13:50
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
13
14:06
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
14
14:14
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
15
14:22
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
16
14:30
TIJSKENS JESSIE - MAROSA-K VAN'T KATTENHEYE
17
14:38
DEKEYZER MANON - DORIS VAN HET LANGWATER
18
14:46
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
19
14:54
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
20
15:02
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
21
15:10
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
22
15:18
LEEN SIEBE - GITANO
23
15:26
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:10
15:42
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:18
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
3
13:26
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
4
13:34
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
5
13:42
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
6
13:50
BREPOELS+ SAAR - FRED
7
13:58
MOORS ELEEN - B-CASSINI
8
14:06
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
9
14:14
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
11
14:30
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
12
14:38
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
13
14:46
JAEMERS INGE - QULANO
14
14:54
HAELS ANOUK - PHYLO 15
15
15:02
VAN DAEL CLAIRE - WHISPHER
16
15:10
BORMANS LUTGARDE - INA
17
15:18
DEWIT LORE - DAKOTA Z
18
15:26
VERHEYEN PETRA - RIVER DANCE
19
15:34
HENDRIX LORE - RIGO - H
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
WAUTERS JOSELIEN - AMADEUS
3
09:16
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
4
09:24
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
5
09:32
GIEGHASE RENSKE - NOUVELLE VAN DE TREPKES
6
09:40
VAN SAMANG SIEN - KRYPTONITE
7
09:48
HIJTS JINTHE - KAROS
8
09:56
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
9
10:04
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
11
10:20
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
12
10:28
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
13
10:36
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
14
10:44
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
15
10:52
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
16
11:00
BEX KATO - EVER DANCE
17
11:08
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
18
11:16
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
19
11:24
LOOS ERWIN - ISHIGURU
20
11:32
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
MARTENS JANNE - AMELIE Z
5
09:32
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
6
09:40
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
7
09:48
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
8
09:56
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
9
10:04
LETEN ANJA - JUST ON TIME
10
10:12
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
11
10:20
SCHUERMANS ANNELEEN - CEBAN
12
10:28
VOS STEFFIE - ILLUSION
13
10:36
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
14
10:44
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
15
10:52
APPELEN GERT - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
16
11:00
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
17
11:08
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
18
11:16
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
19
11:24
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
20
11:32
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
3
09:16
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
4
09:24
CEYSSENS JULIE - LUCKYDALE
5
09:32
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
6
09:40
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
8
09:56
VAN SAMANG LOES - GUAPO TER KLOMP
9
10:04
VANDE PAER SONIA - ARAGON
10
10:12
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
11
10:20
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
12
10:28
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
13
10:36
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
14
10:44
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
15
10:52
CLAES AMBER - DJUICY Z
16
11:00
NIESSEN LIEN - JACKSON
17
11:08
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
18
11:16
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
19
11:24
BLEUKX INE - BALOU
20
11:32
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
21
11:40
VAN HERK SANNE - UGENTO
22
11:48
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
12:04
12:52
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:04
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
2
12:12
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
3
12:20
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
4
12:28
LEEN WIM - ILUNA
5
12:36
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
6
12:44
VANCEER LISA - TRIGAN D
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
11:10
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:20
SIMONS HANNE - SPIELLADY
3
11:30
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
4
11:40
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
5
11:50
DEBLIER ELISA - BALVE-B
6
12:00
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
7
12:10
MOONS HANNE - GENTLEMEN
8
12:20
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
9
12:30
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÜHLING
10
12:40
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
11
12:50
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
12
13:00
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
09:50
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:10
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
3
09:20
FRANSSEN MYRTHE - EL PASO
4
09:30
GERIS WILLY - FIDAN 3
5
09:40
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:50
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
2
10:00
BOUSSE MYRIAM - SORICO
3
10:10
JANSSEN LUC - IBELIM
4
10:20
SCHEPERS JOS - JUNO B SCHUILENBROECK
5
10:30
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
6
10:40
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
7
10:50
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
09:15
10:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:15
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
2
09:17
JACKERS LEANDER - CALIN DE LA REINE ZE
4
09:21
DIRICKX SUS - DOLCE VAN HET HOBOS Z
5
09:23
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
6
09:25
LOOS ARNE - ISHIGURU
7
09:27
JANSSEN+ MARRE - FORTUNATO UNO
8
09:29
KEULEN AN-SOFIE - DOMINCO Z
9
09:31
MICHIELS WOUT - LEONARD
10
09:33
SALIMANS LENE - TORENTO VH DINGENSHOF Z
11
09:35
VERMEULEN KEVIN - SOBILINSKY V/H DINGENSHOF
12
09:37
JANSSEN ARNAUD - SORAYA VAN DE EIKELBOSCHERHEIDE
13
09:39
HERMANS ZITA - EDEN DU FAY
14
09:41
KUPPENS NICK - GAVROCHE DE LAJEFE
15
09:43
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
16
09:45
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
17
09:47
VAN ENDERT LISA - QACHAREL
18
09:49
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
19
09:51
EERLINGS KIMBERLEY - ROX
20
09:53
GEERITS KOEN - SELAH VDE
21
09:55
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
22
09:57
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
23
09:59
MOTMANS GOELE - HERA
24
10:01
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
25
10:03
GEERTS CHRIS - NILA VAN DE RODENBERG
26
10:05
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
27
10:07
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
28
10:09
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
29
10:11
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
31
10:15
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
32
10:17
BREBELS JORIS - RENATA OPTIMA
33
10:19
HENDRIX EVI - RIGO - H
34
10:21
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
09:00
09:06
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:02
GOEDHUYS FREDERIK - ABRACADABRA Z
3
09:04
UTEN+ EMILY - JOBAN
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
10:30
12:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
2
10:32
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
5
10:38
MICHIELS WOUT - SCOTT VAN HET LARENSHOF
6
10:40
DIRICKX SUS - KAPRI VAN HETHOBOS
7
10:42
GEERITS KOEN - RIX
8
10:44
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
9
10:46
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
10
10:48
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
11
10:50
MOORS BRITT - INFERNO P
12
10:52
GERMEYS DANIEL - ECLIPS
13
10:54
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
14
10:56
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
15
10:58
MOONS HANNE - JAMORO VAN 'T KINROYDERVELD
16
11:00
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
17
11:02
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
18
11:04
WALBERS GREET - KIRA - W
19
11:06
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
20
11:08
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
21
11:10
MAES LIEN - SILANO-S
22
11:12
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
23
11:14
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
24
11:16
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
25
11:18
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
26
11:20
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
27
11:22
LEEN WIM - ILUNA
28
11:24
MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
29
11:26
BREPOELS+ SAAR - FRED
30
11:28
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
31
11:30
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
32
11:32
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
33
11:34
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
34
11:36
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
36
11:40
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
37
11:42
GEERITS KOEN - COOPER VAN HET HEESERHOF Z
38
11:44
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
39
11:46
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
40
11:48
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
41
11:50
JANSSEN KATLEEN - FARAH VAN HET SCHEEFKASTEEL
42
11:52
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
43
11:54
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
44
11:56
HAELS ANOUK - PHYLO 15
45
11:58
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
46
12:00
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
47
12:02
AERTS TESSA - CELINE V'T RUSSELTHOF Z
48
12:04
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
49
12:06
GEERTS LUC - ROBELIJNTJE 28
50
12:08
COX KARLIJN - DISCOVER
51
12:10
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
52
12:12
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
53
12:14
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
54
12:16
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
55
12:18
CUPPENS MARNICK - UBLESCO
PARCOURSVERKENNING 4 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 5 - FICTIEF PAARD
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:00
14:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
2
13:02
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
3
13:04
MOORS ELEEN - B-CASSINI
4
13:06
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
5
13:08
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
6
13:10
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
7
13:12
COPERMANS DAISY - POLINA VAN OP DE BERG
8
13:14
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
9
13:16
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
10
13:18
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
11
13:20
GEERTS PAULINE - QUEEN NERA
12
13:22
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
13
13:24
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
14
13:26
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
15
13:28
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
16
13:30
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
17
13:32
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
18
13:34
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
19
13:36
CLAES AMBER - DJUICY Z
20
13:38
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
21
13:40
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
22
13:42
MARTENS JANNE - AMELIE Z
23
13:44
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
26
13:50
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
27
13:52
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
28
13:54
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
29
13:56
PARCOURSVERKENNING 8 - FICTIEF PAARD
30
13:58
PARCOURSVERKENNING 6 - FICTIEF PAARD
31
14:00
DEWIT LORE - DAKOTA Z
32
14:02
HENDRIX EVI - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
33
14:04
GEERITS KOEN - ROXET VDE
34
14:06
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
35
14:08
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
35
11:38
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
36
14:10
MOTMANS GOELE - KANSHEBBER P
37
14:12
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
38
14:14
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
39
14:16
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
40
14:18
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
41
14:20
GEERTS LUC - RHODOS 28
42
14:22
MICHIELS WOUT - RANY-L
43
14:24
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
44
14:26
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
45
14:28
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
46
14:30
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
47
14:32
CLAES JEANINNE - PRIMUS V/D GD STBALES
48
14:34
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
49
14:36
CLAES BERT - ONA
50
14:38
MOONS CLAUDIA - JETSKE
51
14:40
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
52
14:42
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
53
14:44
PAESEN GWEN - TIC TAC
FIKTIEF - FICTIEF PAARD
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:27
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
2
00:02
LOENDERS WOUT - PJOTR 15
3
00:03
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
4
00:04
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
5
00:05
GEERITS KOEN - LATOYA VDE
6
00:06
PINXTEN PETER - NATCHO MG
7
00:07
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
8
00:08
DIRICKX SUS - POIROT VAN 'T BUXUSHOF
9
00:09
GERMEYS JANA - FUNNY-BOY
10
00:10
LOENDERS WOUT - Q-SARABI V/H BLEJANHOF
11
00:11
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
12
00:12
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
13
00:13
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
14
00:14
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
15
00:15
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
16
00:16
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
17
00:17
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
18
00:18
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
18
00:18
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
19
00:19
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
20
00:20
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
21
00:21
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
23
00:23
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
24
00:24
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
25
00:25
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
MICHIELS WOUT - BURISSA H
MICHIELS WOUT - BURISSA H (BLANCO)
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:22
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
2
00:02
LOENDERS WOUT - OESO 14
3
00:03
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
4
00:04
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
5
00:05
BECKER MONIQUE - CONZUELO
6
00:06
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
7
00:07
ZEELMAEKERS ROBIN - BEST MONICA 1 Z
8
00:08
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
9
00:09
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
10
00:10
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
11
00:11
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
12
00:12
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
13
00:13
VAN BEERS OLAF - ETANETTE C
14
00:14
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
15
00:15
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
16
00:16
LOENDERS WOUT - POMPIDOU VAN HET KUILENHOF
17
00:17
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
19
00:19
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
20
00:20
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
1
Ring 1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
12:40
12:56
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:48
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
22/05/2022 - ZRTL2203 - MOLENBEERSEL 'T HASSELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots