{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
A
Ring A - na Z reeks: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
12:00
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
1209163 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - NEERPELT
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
12:30
15:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:30
BAETEN KIM - ICONA Z
2
12:38
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
3
12:46
THOMMIS EVELIEN (XHINA) - CARRANJA Z
4
12:54
MEUWIS GITTE - KAMIRA
5
13:02
UTEN+ EMILY - JOBAN
6
13:10
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
7
13:18
COENEN ELLE - DREAMER DE L'EAU Z
9
13:34
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
10
13:42
WEVERS KATLEEN - LINKA
11
13:50
DE GRAAF LORE - JAKINO
12
13:58
BREULS HILDE - VALIVIA
13
14:06
JANSSEN+ MARRE - FORTUNATO UNO
14
14:14
MESOTTEN ALEXIA - PINATA HH
15
14:22
PEERLINGS MANON - FIONA
16
14:30
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
MAESEN FROUKE - LADINA V/D HEYVELDHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
13:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
4
13:24
TIJSKENS JESSIE - MAROSA-K VAN'T KATTENHEYE
5
13:32
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
6
13:40
OZCAN SELINE - CESNA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
12:00
15:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
12:08
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
3
12:16
LEEN PETER - GANACHE Z
4
12:24
GIEGHASE RENSKE - RAMBO VAN DE TREPKES
5
12:32
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
7
12:48
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
9
13:04
THAENS ELISE - AMURETTO VAN DE BOLEEMHOEVE
10
13:12
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
11
13:20
DEWALQUE TAMARA - GIO VAN DE GATHE
13
13:36
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
15
13:52
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
16
14:00
MOORS BRITT - INFERNO P
17
14:08
BORMANS LUTGARDE - INA
18
14:16
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
19
14:24
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
20
14:32
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
21
14:40
MOORS ELEEN - B-CASSINI
22
14:48
HAELS ANOUK - PHYLO 15
23
14:56
LOOS AMBER - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
VAN DAEL CLAIRE - WHISPHER
VANDUFFEL KRISTOF - MAXIDINA PP
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
08:00
10:16
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:16
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
4
08:24
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
5
08:32
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
6
08:40
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
7
08:48
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
8
08:56
GIEGHASE RENSKE - NOUVELLE VAN DE TREPKES
10
09:12
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
11
09:20
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
12
09:28
MARTENS JANNE - AMELIE Z
13
09:36
SCHEPERS JOS - OSTARA B SCHUILENBROECK
14
09:44
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
15
09:52
APPELEN GERT - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
16
10:00
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
17
10:08
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
10:30
12:46
Nr.
Tijd
Combinatie
3
10:46
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
5
11:02
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
6
11:10
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
7
11:18
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
8
11:26
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
10
11:42
LETEN ANJA - JUST ON TIME
11
11:50
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
12
11:58
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
13
12:06
MEUWIS LOTTE - VIOLA
14
12:14
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
15
12:22
KNEVELS CLAIRE - KAVAL H
16
12:30
CEUNEN JASPER - ROHMAN
17
12:38
LOOS ERWIN - ISHIGURU
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:28
11:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:28
VAN HERK SANNE - UGENTO
2
09:36
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
3
09:44
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
4
09:52
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
5
10:00
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
6
10:08
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
7
10:16
DESSERS LIESELOTTE - MINKA
8
10:24
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
9
10:32
NIESSEN LIEN - JACKSON
10
10:40
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
11
10:48
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
13
11:04
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
14
11:12
WUYTS GITTE - KAVAL H
15
11:20
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
08:00
09:28
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:08
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
3
08:16
CEYSSENS JULIE - LUCKYDALE
5
08:32
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
6
08:40
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
7
08:48
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
8
08:56
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
9
09:04
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
10
09:12
VANCEER LISA - TRIGAN D
11
09:20
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:50
11:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:50
SWINNEN CELINE - MAZZEL VD NETHE
2
10:00
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
5
10:30
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
6
10:40
SIMONS HANNE - SPIELLADY
7
10:50
SWINNEN CELINE - ROLEX 'W' VAN PRINSENHOF'S
8
11:00
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÜHLING
9
11:10
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
10
11:20
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
11
11:30
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
08:00
08:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
GERIS WILLY - FIDAN 3
2
08:10
JACOBS LIEN - ROSENSTOLZ
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
08:40
09:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
2
08:50
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
3
09:00
JANSSEN LUC - IBELIM
4
09:10
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:15
08:53
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:15
LOENDERS WOUT - SILAS VTS
7
08:27
UTEN+ EMILY - JOBAN
8
08:29
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
9
08:31
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
11
08:35
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
12
08:37
MICHIELS WOUT - SAMBUCA CG
13
08:39
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
14
08:41
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
15
08:43
LEEN PETER - GANACHE Z
16
08:45
LOENDERS WOUT - NICARLA VOGELENZANG
17
08:47
COENEN ELLE - DREAMER DE L'EAU Z
18
08:49
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
19
08:51
LOOS ARNE - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
08:14
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
COLLAS INKA - ODE VAN TOURNEBRIDE
7
08:12
BAETEN KIM - ICONA Z
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
11:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
2
09:02
GEYSKENS YARI - SUMMER BOY-L
3
09:04
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
5
09:08
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
6
09:10
MERCKEN+ JANNE - KWINTA VAN VRIJHERN
8
09:14
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
10
09:18
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
11
09:20
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
12
09:22
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
13
09:24
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
23
09:44
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
24
09:46
SCHOTS CHRISTINA - GAZELLE-G
25
09:48
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
26
09:50
MARTENS SOFIE - DANAE VAN 'T ARK VAN NOACH
27
09:52
DECKERS JAN - PIA-LISA VAN 'T WILDHOF
28
09:54
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
29
09:56
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
31
10:00
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
32
10:02
BUCKINX STANY - PEARL VAN VRIJHERN
33
10:04
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
34
10:06
WUYTS GITTE - SAMBUCA
35
10:08
MOORS BRITT - INFERNO P
36
10:10
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
37
10:12
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
38
10:14
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
39
10:16
WALBERS GREET - KIRA - W
40
10:18
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
41
10:20
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
42
10:22
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
43
10:24
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
44
10:26
KEULEN AN-SOFIE - DOMINCO Z
45
10:28
MAES LIEN - SILANO-S
46
10:30
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
47
10:32
JANSSEN ARNAUD - SORAYA VAN DE EIKELBOSCHERHEIDE
48
10:34
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
49
10:36
GREVENDONCK ANN - ROXANNE VAN DE SMEETS
50
10:38
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
51
10:40
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
52
10:42
HAELS ANOUK - PHYLO 15
53
10:44
GEERTS CHRIS - NILA VAN DE RODENBERG
54
10:46
BREBELS JORIS - RENATA OPTIMA
55
10:48
VANCAMP FÉBE - CIAMO VH VENUSHOF Z
56
10:50
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
57
10:52
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
58
10:54
EERLINGS KIMBERLEY - ROX
59
10:56
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
60
10:58
REYNERS ELINE - MY DREAM
61
11:00
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
11:15
12:39
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:15
MOORS ELEEN - B-CASSINI
2
11:17
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
3
11:19
LEEN PETER - CARETINA-ST-GHYVAN Z
4
11:21
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
5
11:23
MICHIELS WOUT - PANDORA DL
6
11:25
GEURTS KAAT - CHAPLIN-K VAN 'T KATTENHEYE Z
7
11:27
COLLAS INKA - GITANA VAN DIFRA
8
11:29
MARTENS JANNE - AMELIE Z
9
11:31
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
10
11:33
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
11
11:35
JACKERS LEANDER - FLICKA DERICK
12
11:37
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
13
11:39
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
14
11:41
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
15
11:43
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
16
11:45
PAESEN GWEN - TIC TAC
17
11:47
NAGELS VERA - KAMIRA
18
11:49
VANRUSSELT MARTH - QUEST
20
11:53
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
21
11:55
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
22
11:57
GEERTS PAULINE - OPTICIEN Z
23
11:59
LOENDERS WOUT - RECONDIE L
24
12:01
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
25
12:03
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
28
12:09
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
29
12:11
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
30
12:13
SCHEPERS JORIS - TAHINI WP Z
31
12:15
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
32
12:17
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
33
12:19
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
34
12:21
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
35
12:23
GEERTS LUC - RHODOS 28
36
12:25
MICHIELS WOUT - RANY-L
37
12:27
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
38
12:29
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
39
12:31
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
40
12:33
CLAES BERT - ONA
41
12:35
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
42
12:37
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
STEEGMANS RONALD - LULONA
2
00:02
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
3
00:03
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
4
00:04
MICHIELS WOUT - POLINA VAN OP DE BERG
5
00:05
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
6
00:06
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
7
00:07
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
8
00:08
LOENDERS WOUT - PJOTR 15
9
00:09
GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
10
00:10
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
11
00:11
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
12
00:12
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
13
00:13
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
14
00:14
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
15
00:15
PINXTEN PETER - NATCHO MG
16
00:16
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
17
00:17
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
18
00:18
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
19
00:19
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
21
00:21
STEEGMANS RONALD - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
22
00:22
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
23
00:23
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
24
00:24
MICHIELS WOUT - OCTAVIA
25
00:25
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
2
00:02
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
3
00:03
VERBOVEN JORDY - MIALANI VAN DE OUDE HOEVE
5
00:05
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
6
00:06
LOENDERS WOUT - OESO 14
7
00:07
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
8
00:08
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
9
00:09
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
10
00:10
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
11
00:11
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
12
00:12
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
13
00:13
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
14
00:14
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
1 na M1
Ring 1 na M1: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
11:30
11:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
14/08/2022 - ZRTL2207 - BREE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots