{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
6
Ring 6: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
CLAES AMBER - DJUICY Z
CLOMPEN JOACHIM - CALISTO G Z
EVERAERT ROB - CAPRICE DK Z
GHEYSEN ISABEL - NINA VAN 'T FARSENHOVEN
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
HELLEBUYCK KRIS - QUINA VAN 'T FARSENHOVEN
JANSENS INGE - GENEROUS
MARTENS MANDY - SILAYIO M
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
MOONS CLAUDIA - JETSKE
OEYEN WENDY - HOLLIDAY VAN DE KEIHOEVE
PAQUAY TESSA - PAREL VAN 'T MAAILAND
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
TURREKENS SIMON - ROCKY VAN DE MOLENKOUTER
VAN MULDERS BART - QUIDAMO U
VERSTRAELEN JAN - QUINTANA UTOPIA
VERSTRAELEN JAN - UNIEQUE VD LAESDIJKS Z
VERTOMMEN KATO - FILOU-CHIN DE SAULIEU
VRAKKING INGRID - KINGS GOLDEN YES
7
Ring 7: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
BAX TIM - MISTER B
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
DE BOECK SOFIE - CHAYENNE
DE NUL GEOFFREY - FANTASTIQUE VAN DE KRUISHOEVE
DE SWAEF NIKKI - PROUD LADY
DECAT CAROLINE - ZINA Z
DÜNHÖFT JOSEFINE - QUEEN ELLI S
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
MOENS FRIEDRICH - RACKO VAN 'T FARSENHOVEN
PONCELET JAIMIE - FERLIN V.D. PONYHOEVE
SIPS LISELOTTE - CAMELOT VH STRATENEINDE
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
SONCK BART - OKIDOKI
VAN DEN BROECK PHILIP - EMILE DE TIJI Z
VAN GIEL HERMAN - GIGANT
VAN SEVEREN WILLEM - GLADSTONE VAN DE BEKEMOLEN
VAN UYTVANCK JOKE - ALIEN-C
VERSCHUEREN CHRIS - VIPER R.G. Z
8
Ring 8: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BEEKMAN SANDRA - KASSANDER
BOSCH BRAM - OREA HL
DEWIT LORE - FORTUNA
DRIESEN GERT - KAPRICE
GEEROMS KRIS - DIOR EDEL Z
GUFFENS JANA - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
HUSKENS VICKY - BROOKLYN ROADS
JUWET THIBAULT - PACCO
JUWET THIBAULT - QADIR
MERTENS JUUL - PEBBLES M
MOMBAERS STEPHANIE - FARANA VAN HET EELSHOF
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
POELMANS CALLE - PIPPA VAN HET STRATENEINDE
RUTTEN IENE - LEX
SMETS JORDY - KOKO VAN DE NETHE Z
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
VAN DEN BERGH NINA - JESSICA
VAN DEN WEYGAERT JONIE - ROLEX VAN 'T HILLOHOF
VAN LOO STEFFI - MOON S
VAN ROSSUM CAROLINE - DALVA D'ENFER Z
VANHOOF FIEN - JAMBALAJA VERDI
9
Ring 9: VEELZIJDIGHEID Klasse B
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
CLOMPEN SOFIE - UNTOUCHABLE STAR GZ
DE MOREE TIM - ORIANA VAN 'T KINROYDERVELD
DE RIDDER ANTJE - VERSAILLE DE QUIESCE
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
DE VOS EMMY - FEMME FATALE
DE VOS EMMY - KEDEIRA VAN HET REYNAERTSHOF
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
DEKENS ETIENNE - RICKO VAN 'T FARSENHOVEN
GEENS GITTE - KELIENA
GOFFIN YAIKA - DIABOLO DU CHESSELET
MEELBERGHS VALERIE - SEPPE VD WIJVERS
MERTENS FRANS - ROLEX VD OUDEVELDHOEVE
OVERVIK SERINE - IMPERIOUS HEART
STAQUET JESSE - CORNELLO
VAN DEN BROECK JONI - CHOCOTOF VAN TER HILST
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
VERMEULEN FRANCOIS - FILIGRANA VAN BERGVIJVER
VERSCHUERE WALTER - QUINTINO
3
Ring 3: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
SCHAGER MICHELLE - KNHS (NIET-LID) - ETS ZIGUE DEUX (BLANCO)
ARNAUTS MICHIEL - MC CHOUFFE VAN TER PAMELEN
BROSENS KAAT - CARTINA Z
CLOMPEN PATRIK - DREAM G Z
DECLERCK BJORN - JOGGY
DONCKERS KARIN - ENCORE UN T
DONCKERS KARIN - QARIZARD
DONCKERS KARIN - QUICKADILLY
JANSSENS JOHAN - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
JANSSENS TOON - ORLANDO VAN ' T KIEZELHOF
MARIEN STEVEN - NOORTJE VAN DE WENDY KURT HOEVE
MOORTHAMERS JOLIEN - PIPPA V/D SPELONCK
POELMANS CALLE - INCH VAN HET STRATENEINDE
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
TURREKENS SIMON - OKADIJA VAN DEN HEUVEL
VAN MULDERS BART - KIRIBRATI
VAN UYTVANCK JOKE - LETITIA VAN DE MEERPUTHOEVE
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
VERELST WANNES - QUARTZ
VERMEER ASTRID - QUINTANIA VAN HET WATERHOF
ZATYKO NATASHA - GRAND-CRU VAN HET GAVERSHOF
4
Ring 4: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BUEVING MILA - KNHS (NIET-LID) - GANGSTER (BLANCO)
DE SWAEF LUNA - KORANJA VAN T' NACHTEGAALHOF
DE WANDEL KRIS - MARION VAN DE PERELAAR
DILLEN ROBBE - LEANDRA
FRANSEN RENÉE - ECORDA
KENES ANNE - CLARENCE C OF THE LOWLANDS Z
KENES ANNE - KIRA
LISON DIRK - CALYPSO Z
MATTELAER JONI - GRASSIANUS VAN DE STEENAKKER
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
STAQUET DIRK - KAJ VAN 'T JENNEKENSHOF
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
VAN CAUWENBERGHE SIL - JUFFER VAN HET HOF VAN MULDERS
VAN DEN DRIES NAOMI - LUCKY
VANDENZAVEL SARAH - PARIS JVH
VANDENZAVEL SARAH - QUELLO BELLO VAN DE BIEN
VANHOOF PIETER - QUITANO VAN HET FUTSENHOF
VERWIMP JARNO - COME ON Z
VERWIMP JARNO - QUALITEE
5
Ring 5: VEELZIJDIGHEID Klasse L
08:00
10:48
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN SOMEREN CLAIRE - KNHS (NIET-LID) - THE LAST OF ADAM (BLANCO)
AUGUSTYNS HELEEN - ELLY VAN 'T HOF TERRIJCKEL Z
BEVERS EVELIEN - DAKARIO Z
BOONEN LUC - JUCATAN VAN DE ZELM
BOONEN LUC - MACLOUD
BOONEN LUC - QUIZ-ME-QUICK
BOSCH BRAM - HAPPY DENTO J
EVERAERT ROB - MIMOSA
GEERTS ANNELIES - CIDENA
HERTOGS GITTE - FAZENDA
MERTENS FRANS - EBORA VAN 'T HEIKANTHOF
PEETERS JULIE - GEERT
POELMANS GUIDO - HECTOR VAN HET STRATENEINDE
REVYN NELE - SOLID DREAM DE JOLIE Z
SMET FREDERIK - LAVINO
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
SOMERS SHANA - ONA VAN DE VIJFHEIDE
VAN BOXSTAEL LINDE - KASSIRA T
VAN DEN BROECK MILAN - KAZU
2
Ring 2: VEELZIJDIGHEID Klasse M
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
COOLKENS VEERLE - QUADRI CV Z
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
DE PAUW STEFAAN - OPTIMUS VAN 'T WIJWATER
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
LIEVENS TOM - GRACIEUSE DE FERIDOON "H"
LISON DIRK - BOY TOMMY VD HERTENRODE Z
MARTENS MANDY - NABUKODONOSOR T
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
SMET SEBASTIAAN - GINA V'T PLUTONIA HOF
VAN ASSELBERGHS MAARTEN - HONKI TONKI BOY
VAN DOOREN TIFFANY - GUBER VAN DE TORREHOEVE
VAN VAERENBERGH LORIEN - F-VALCON
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
1
Ring 1: VEELZIJDIGHEID Klasse Z
08:00
11:30
Nr.
Tijd
Combinatie
ARNAUTS MICHIEL - IDALCO
BEVERS EVELIEN - CRESPADA Z
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
DE PAUW STEFAAN - KWINTO VAN ' T WIJWATER
GROUWELS SVEN - INDIVA VAN DE LANGEWEG
GROUWELS SVEN - LEXY
KAHN SIEN - DOMINANT
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
REVYN NELE - NELSON VAN DESTA
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
VERHEYEN WIM - KARA
27/03/2022 - WRV2022L2 - EVENTING OVERPELT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots