{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
NH
Nieuwe hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
2
09:08
VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
3
09:16
VANLANGENDONCK PAULIEN - TEDDY
4
09:24
VAN DE WALLE DIEWKE - STERNCHEN SCHNUPPY
5
09:32
VERWIMP EMMA - PRADA
6
09:40
VAN HECKE JULE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
7
09:48
VISSERS JANA - TOONTJE
NH
Nieuwe hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
14:30
16:06
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
TUYTELEERS NINA - PIAFFE
2
14:38
GEEBELEN LORE - SPEEDY
3
14:46
BUIKS RUNE - JULIAN
4
14:54
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
5
15:02
JENNES LOTTE - CELOUSKA SHADOW
6
15:10
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
7
15:18
SAS NIEKE - DUMPIE
8
15:26
TIMMERS MARGAUX - SARA
9
15:34
VAN STEEN JESSE - LIESJE
10
15:42
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
11
15:50
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
12
15:58
DEMEULEMEESTER YANNICK - WITHOF FEMKE
NH
Nieuwe hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
13:00
14:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
SMEETS ANNE-SOFIE - BLANCHE ALEX
2
13:08
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
3
13:16
MASURE MIRTE - KLAZIEN
4
13:24
VANHAVERBEKE PAULINE - SELEHEM'S CADDY CADMAN
5
13:32
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
6
13:40
VERWIMP EMMA - DEWI
7
13:48
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
NH
Nieuwe hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
10:30
11:58
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:30
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
2
10:38
BLEYEN RHUNE - FLAME
3
10:46
VAN DER STEEN INAYA - JUUSTUM
4
10:54
VAN PAMEL NIELS - EVELIEN VH PAARDEVELD
5
11:02
GODRIE CHARLOTTE - RATINA VAN DE COOLSDREEF
6
11:10
VANHAVERBEKE NICOLAS - TWINKEL
7
11:18
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
8
11:26
DE MEYST KATO - RASPOETIN
OH
Oude hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
2
09:08
BOSCH KATRIJN - DAPPER
3
09:16
HEYLEN ANOUK - MIKEL
4
09:24
VAN DER JEUGD LILY - FLEURTJE
5
09:32
HERTOGS LORE - APAROV'S ORCHIDEE
6
09:40
GODRIE JULIE - HASSING'S DUBLIN
7
09:48
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
8
09:56
WINTERSHAUSEN AMBER - ORLANDO
9
10:04
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
10
10:12
VAN DIJCK ANNA-LAURE - NEMO CASTRI
11
10:20
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
12
10:28
HEYLIGEN JADE - CRYSTAL
14
10:44
HELSEN HANNAH - KANJER VAN ORCHID'S
15
10:52
COENEGRACHTS SOFIA - CHAMPION'S DOUBLE
16
11:00
VAN MIERT LIEN - ITCH S
17
11:08
GEERITS FLORE - FIJI FERRERO
18
11:16
GODRIE CHARLOTTE - ORCHID'S JANET 20072521
19
11:24
VITALE GIULIA - SAPPERLIPOPETTE VH OUD MOLENHUIS
20
11:32
VERBIST LOTTE - MISS-BEAUTY VAN HET BRUULHOF
22
11:48
VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
23
11:56
VAN DEN HEULE JANA - LAMERINO
24
12:04
VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
25
12:12
TORMANS YENTHEL - ORCHID'S POPCO
OH
Oude hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
13:00
13:56
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
2
13:08
GODRIE LOTTE - SMOKEY
3
13:16
TORMANS YENTHEL - KONTESSA"E" VAN HET JUXSCHOT
4
13:24
VERSTAPPEN JANNE - NICK
5
13:32
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
6
13:40
DEMEULEMEESTER THIBAULT - LUNA
7
13:48
PAUWELS LOBKE - MOORSTREET'S LENNON
OH
Oude hal: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
14:30
16:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:30
DE FAUW COSETTE - CISSI
2
14:38
STERCKX FLEUR - ORCHID'S XILLA
3
14:46
LAENEN ROMY - BONBON
4
14:54
VAN HOECK INE - GALOT
5
15:02
VAN MIEGHEM EMMA-LYNN - ZEB
6
15:10
MERCKEN JANNE - OTHELLO VAN HET DIJKHOF
7
15:18
OVERSTIJNS ANSE - SCHERMEER HOF'S TARZAN
8
15:26
VAN GHELUWE MARGOT - BAMBINE
10
15:42
BLEYEN MARIE-LAURE - DANCER FUR ELISE
11
15:50
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
12
15:58
VISSERS SARAH - SPOEKEDAMMETJE'S NIELSON
13
16:06
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
14
16:14
VAN INGELGOM MIRTE - P-BIEBOSSCHEN CHAMPIONATA DE LUXE
15
16:22
CALLENS DIEDE - BIJOUX
16
16:30
COOL EMMA - CONCIERGE
17
16:38
GIJBELS PIETERNEL - ROLLS ROYCE VAN DEN HOEK
18/04/2022 - NID2022PONY - NATIONALE INDOOR DRESSUUR PONY
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots