Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (S)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VERVOORT LISANNE - JULLEKE
4Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - SURPRISE VAN DE MALLE RANCH
3Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN DE VYVER KATO - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
2Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  FOUQUAET CHARLOTTE - BIJOU
7Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
  GEUDENS JOREN - MAYKEL
  VEHENT YENTE - WIEPKE VAN DE MOERVAARTHOEVE
6Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  DE WEERDT VINZ - VALDEZ VAN 'T NEERHOF
  VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
5Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (B)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  ADRIAENSEN MAX - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
  WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
10Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  BENS LOUISE - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
  SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
  GOUDEZEUNE FEBE - KENSINGTON
9Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
  DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
  STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
8Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (C)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
13Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4J (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
  VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
  BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
  LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
  VERSTAPPEN JOSSE - WHITE FACE VTS
  VAN DE MIEROP JOS - WILSON VAN DE VRAAGHEIDE
  DE VOS KATO - WATOU VAN DE VELY
  FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
  FRANCO KJENTA - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
12Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5J (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  Dandois Aurore (NIET-LID) - Douglas (BLANCO)
  RAATS LENTHE - RAFIKI
  BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
  BOLLANSÉE LOTTE - DELUXE
  MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
  VAN GORP NISSE - VIVI VAS-Y
  BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
  LEEN FREE - BUMBLEBEE
  LEEN FREE - KRASOTO B.R.
  DE SPIEGELEER PAULIEN - VIOLET VAN HET KOETSHUIS
  VERSCHELDEN MOLLIE - HARNAC DE LA HUTTE
  DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
  MELIS LOTTE - VERITY OF HAZELFIELD
  HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
  BOSCH KATRIJN - DAPPER
  BOSCH KATRIJN - FANGIO
11Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6J (D)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
  VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
  SAEYS WILLEMSE LISE - JAQUAR
  BLEVI CHARLOTT - ORCHARD RED RIBSTON PIPPIN
  LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
  DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
  VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
4Ring 4: SPRINGEN Klasse 4J (A)09:0012:04
 
Nr.TijdCombinatie
  VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - SURPRISE VAN DE MALLE RANCH
7Ring 7: SPRINGEN Klasse 4J (B)09:0009:46
 
Nr.TijdCombinatie
  DE PAUW HANNE - WALLI VAN DE NIEUWEHEIDE
  DE PAUW HANNE - WIRWAR VAN DE NIEUWE HEIDE
  VEHENT YENTE - WIEPKE VAN DE MOERVAARTHOEVE
  DE WANDEL ESTELLE - WINDSOR VAN 'T NEERHOF
  DE WANDEL ESTELLE - WOEHOE VAN 'T KEERKEN
10Ring 10: SPRINGEN Klasse 4J (C)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  BENS LOUISE - WELL DONE VAN DE BARTVELDEN
  SAEYS WILLEMSE LISE - WISKY VAN DE STROSLAPER
  GOUDEZEUNE FEBE - KENSINGTON
13Ring 13: SPRINGEN Klasse 4J (D)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  Jill Van Der Haeghen (NIET-LID) - Wacko Van Het Jachthof (BLANCO)
  GELUYKENS RUBE - PASHA VAN 'T RIETHOF
  VAN HOECK INE - ORCHID'S NOBILITY
  SIPS LORE - SUURI VAN HET KRUISBLOKHOF
  BOLLANSÉE LOTTE - KANTJE'S NIBOR
  LENAERTS JULIE - WINSTON V DE LOENSDELLE
  VAN DE MIEROP JOS - WILSON VAN DE VRAAGHEIDE
  DE VOS KATO - WATOU VAN DE VELY
  FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
  FRANCO KJENTA - WISMA - DRUM V/H JUXSCHOT
  LAEMONT LUNA - WAIKIKI VAN HET WEIDSE HOF
  DE COCK FERRE - WATCH ME VAN DUYVERSPUTTEN
  VAN DE VIJVER FRÉDÉRIQUE - CRUZ VD MOLENDREEF Z
  CAALS JANNE - WALHALLA DE RES NOVA
  JANSEN FEMKE - LUCKY
1Ring 1: SPRINGEN Klasse 6J (S)09:0015:48
 
Nr.TijdCombinatie
  VERVOORT LISANNE - JULLEKE
3Ring 3: SPRINGEN Klasse 5J (A)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  NOEYENS THIJN - TOBY
  VAN DE VYVER KATO - RAYKA VAN HET WEIDSE HOF
2Ring 2: SPRINGEN Klasse 6J (A)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  NOEYENS THIJN - CARTRON SLIGO CANDY
6Ring 6: SPRINGEN Klasse 5J (B)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  DE WEERDT VINZ - VALDEZ VAN 'T NEERHOF
  VAN ACKER FINN - CUTIE DIOR
  DE WANDEL ESTELLE - VILLEKEN
5Ring 5: SPRINGEN Klasse 6J (B)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  FOUQUAET CHARLOTTE - FROZEN VAN HET NONNENBOS
  ADRIAENSEN MAX - UNICORN VAN DE BROECKSE BEEMDEN
  WILLEMSE JOLIEN - WILLEMSHOF ISA
9Ring 9: SPRINGEN Klasse 5J (C)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  VAN PAMEL NIELS - WINETOE VH PAARDEVELD
  DE VOS KATO - VERSAILLE V/D VELY
  THIERENS ELISE - QUINTINE VH PAARDEVELD
  DE COCK FERRE - STAR LIGHT
  SCHROYENS FLEUR - HAMTARO D'HARREVILLE
  DE COCK FERRE - SANDY GIRL
  STERKENS JAAN - SPEECH BUBBLE
8Ring 8: SPRINGEN Klasse 6J (C)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  DE PAUW LOTTE - UTINKA VAN DE KOUTER
  GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
12Ring 12: SPRINGEN Klasse 5J (D)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  RAATS LENTHE - RAFIKI
  BEYERS FRÉDÉRIQUE - JOLY'S OBADJA
  MATTHEUS NANOU - VELVET VAN DE GROENHEUVEL
  MERTENS MART - MABELINE'S JOEY JUNIOR
  ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
  BENS LOUISE - VERY NICE VAN DE BARTVELDEN
  DE CONINCK FIEN - KORNET PS
  LEEN FREE - KRASOTO B.R.
  LEEN FREE - BUMBLEBEE
  DE SPIEGELEER PAULIEN - VIOLET VAN HET KOETSHUIS
  VAN PAMEL NIELS - REALY BILLY TER BINK
  VAN PAMEL NIELS - THUNDER VH PAARDEVELD
  DE MEYST KATO - CUSTARD CREAM
  LAEMONT LUNA - VITA VAN HET WEIDSE HOF
  GAUDISSABOIS ELLA-LOUISE - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
  CAALS JANNE - VICTORIA DE RES NOVA
  HENDRICKX MARIE - BROWNSTABLES HANNESSY
  BOSCH KATRIJN - FANGIO
11Ring 11: SPRINGEN Klasse 6J (D)09:0010:42
 
Nr.TijdCombinatie
  MALISART MARTE - UNDERCOVER VAN DEN KIEVIT
  VAN STEEN STAF - GULLY SANGLIER
  JANSSENS ALINA - LEANDRA
  VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
  LAEMONT LUNA - ULODANSKY VAN HET WEIDSE HOF
  DE CONINCK MATS - QUICKY VAN DE CLAEVERVALLEI
  SCHROYENS FLEUR - UN GAMIN SHZ
  VAN HECKE JARNE - UNIVERSE PRINSEVELD DSC
  VANDENDRIESSCHE BRITT - CHANEL CRISTALLE
 
   
07/05/2022 - WJPONYNAT2022 - NATIONAAL JONGE PONY'S EKSAARDE


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.