{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
09:00
10:03
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANDECASTEELE LIEN - SHIVA VAN TERSTYLLEN
2
09:09
VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
4
09:27
HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
5
09:36
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
6
09:45
WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
7
09:54
DE VLIEGHERE EMMY - SAFFIER VAN DE GROEN JAEGHER
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV
13:00
14:03
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
DE VLIEGHERE EMMY - SAFFIER VAN DE GROEN JAEGHER
2
13:09
WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
3
13:18
DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
4
13:27
HOSTYN ANGELIQUE - ELEGANCE VAN OUDENHOVE
6
13:45
VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
7
13:54
VANDECASTEELE LIEN - SHIVA VAN TERSTYLLEN
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
10:12
10:30
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:12
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN
14:12
14:30
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
2
14:20
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
10:39
12:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:39
HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
3
10:57
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
4
11:06
GOETHALS IRIS - LIEFKES STAR FH
5
11:15
GOSSYE EVELIEN - TOOTS VAN OUDENHOVE
7
11:51
HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
1C
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV
14:39
16:00
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:39
HOSTYN ANGELIQUE - FIORELLA VAN OUDENHOVE
3
14:57
GOSSYE EVELIEN - TOOTS VAN OUDENHOVE
4
15:06
GOETHALS IRIS - LIEFKES STAR FH
5
15:15
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
7
15:51
HOSTYN ANGELIQUE - QUICKSTAR V/D LA ROSTEEHOEVE
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
11:42
12:00
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:42
VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
1D
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN
15:42
16:00
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:42
VAN IMPE JUTTA - LOONEY TUNES TC
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 4J
08:00
11:40
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:00
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
2
08:03
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
3
08:06
VAN UYTVANCK BJORN - SANTORINI VAN DE DORPSHOEVE
4
08:10
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
5
08:13
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
6
08:16
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
7
08:20
VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
8
08:23
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SALVADOR VAN HET AMZOHOF
9
08:26
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
10
08:30
ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
12
08:36
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
13
08:40
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
14
08:43
BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
15
08:46
BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
16
08:50
DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
17
08:53
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
18
08:56
DE MUYNCK MATTHIAS - VIVE LA VIE S Z
19
09:00
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
20
09:03
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
21
09:06
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
22
09:10
GOETHALS YENTL - DENARIUS VL Z
23
09:13
HOOYBERGHS SHELLY - BATSHUA VD KATTEN EECK Z
25
09:20
VAN UYTVANCK BJORN - SANTANA VAN DEN OVERWEG
26
09:23
MAES AMELIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
27
09:26
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
28
09:30
NOPPE ANN-FLORENCE - SIBELLE VAN DE PLAETSE MOLEN
29
09:36
POPPE LORE - SILVAN VAN DE DORPSHOEVE
29
09:33
ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
30
09:40
RAMMANT AMELIE - SCARAMOUCH VAN 'T LANDOUWEHOF
31
09:43
ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
32
09:46
VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
33
09:50
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
34
09:53
BRUYNEN DENISE - SOIRE VAN HET GROESHOF
36
10:00
DELOOF AURELIE - SJAH VAN SCHUTTERSHOF
37
10:03
ROTSAERT ALIKI - NAJI TANGELIJN
38
10:06
RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
39
10:10
VAN LEUVEN JONAS - T' STERRE VD GOEVELHOEVE Z
40
10:13
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
42
10:16
LANNOO RUBEN - INTERLOCK
42
10:20
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
43
10:23
VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
44
10:26
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
45
10:30
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SANSA
46
10:33
ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
47
10:36
ANDRIES HANNES - SOCRATES VAN DE DORPSHOEVE
48
10:40
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
49
10:43
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
50
10:46
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - CAVANI VAN HEISTE Z
51
10:50
DE SCHEPPER JOLIEN - S'IL VOUS PLAIT OUDENHOVE
52
10:53
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
53
10:56
DE POORTER EVELIEN - NOVA
54
11:00
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
55
11:03
VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
56
11:06
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
57
11:10
VANHEVEL TIJS - SELZA VDF
58
11:13
VANHEVEL TIM - SAGAN VAN 'T BERGENHOF
59
11:20
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
60
11:16
VAN UYTVANCK BJORN - ACE OF HEARTS Z
60
11:23
VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
61
11:26
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
62
11:30
ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
63
11:33
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
64
11:36
VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
MESTDAGH HÉLÈNE - SIBELLE-K VAN KATTENHEYE
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 4J
08:01
11:41
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:01
VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
2
08:04
FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
3
08:07
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SALVADOR VAN HET AMZOHOF
4
08:11
POLFLIET JONAS - SO FAMOUS JS
5
08:14
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
6
08:17
VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
7
08:21
VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
9
08:27
DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
10
08:31
ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
11
08:34
VAN UYTVANCK BJORN - SANTORINI VAN DE DORPSHOEVE
12
08:37
ANDRIES HANNES - SILHOUET VAN DE ROZENBERG
13
08:41
BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
14
08:44
BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
15
08:47
BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
16
08:51
DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
17
08:54
DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
18
08:57
DE MUYNCK MATTHIAS - VIVE LA VIE S Z
19
09:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SALUNA D'ECLIPSE
20
09:04
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
21
09:07
EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
22
09:11
GOETHALS YENTL - DENARIUS VL Z
23
09:14
HOOYBERGHS SHELLY - BATSHUA VD KATTEN EECK Z
25
09:21
VAN UYTVANCK BJORN - SANTANA VAN DEN OVERWEG
26
09:24
MAES AMELIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
27
09:27
MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
28
09:31
NOPPE ANN-FLORENCE - SIBELLE VAN DE PLAETSE MOLEN
29
09:37
POPPE LORE - SILVAN VAN DE DORPSHOEVE
29
09:34
ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
30
09:41
RAMMANT AMELIE - SCARAMOUCH VAN 'T LANDOUWEHOF
31
09:44
ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
32
09:47
VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
33
09:51
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - STEFFI D'ECLIPSE
34
09:54
BRUYNEN DENISE - SOIRE VAN HET GROESHOF
35
09:57
VAN UYTVANCK BJORN - ACE OF HEARTS Z
36
10:01
DELOOF AURELIE - SJAH VAN SCHUTTERSHOF
37
10:04
ROTSAERT ALIKI - NAJI TANGELIJN
38
10:07
RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
39
10:11
VAN LEUVEN JONAS - T' STERRE VD GOEVELHOEVE Z
40
10:14
VAN OOST WARD - SISSI VAN ORTI
42
10:21
FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
43
10:24
VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
44
10:27
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
45
10:31
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - SANSA
46
10:34
ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
47
10:37
ANDRIES HANNES - SOCRATES VAN DE DORPSHOEVE
48
10:41
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIFRANE D'ECLIPSE
49
10:44
POLFLIET JONAS - SO MATCHO VAN DEN OVERHEET
50
10:47
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - CAVANI VAN HEISTE Z
51
10:51
DE SCHEPPER JOLIEN - S'IL VOUS PLAIT OUDENHOVE
52
10:54
VAN HECKE WOUT - SANTA LUCIA VAN DE KRUISHOEVE
53
10:57
DE POORTER EVELIEN - NOVA
54
11:01
VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
55
11:04
VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
56
11:07
VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
57
11:11
VANHEVEL TIJS - SELZA VDF
58
11:14
VANHEVEL TIM - SAGAN VAN 'T BERGENHOF
58
11:17
LANNOO RUBEN - INTERLOCK
59
11:21
BRUYNEN DENISE - SWITCH VAN HET GROESHOF
60
11:24
VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
61
11:27
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - SIDIBE DE MUZE
62
11:31
ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
63
11:34
VAN LAETHEM BELINDA - LITTLE WONDER Z
64
11:37
VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 5J
12:00
13:50
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
2
12:01
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LUCKY DU VIGNOBLE
3
12:03
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROBERTO VAN 'T RUYTERSHOF
4
12:05
POLFLIET JONAS - RAYBAN-P
5
12:07
POLFLIET PHAEDRA - REAGAN GREG KMS
6
12:08
BOONE JONAS - MILLI VANILLI
7
12:10
DE MUYNCK MATTHIAS - RIVIERA VAN HET DENNEHOF
8
12:12
ROEGIERS ANNELORE - RAMOS VD MOLENDREEF
10
12:15
DELOOF AURELIE - RELAX VD BISSCHOP
11
12:17
VAN DEN BOSSCHE HANS - REMBRANDT VAN HET KEYSERSBOS
12
12:19
BOON+ GUUST - JOCKEYHALL BLUE BLOOD
13
12:21
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
14
12:22
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
15
12:24
DE KIMPE AMBER - ROMULUS T
16
12:26
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
17
12:28
DE POORTER EVELIEN - REBECCA VAN SPIEVELD
18
12:29
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
19
12:31
DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
20
12:33
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
21
12:35
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
22
12:36
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
24
12:40
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
25
12:42
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
26
12:43
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
27
12:45
DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
28
12:47
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
29
12:50
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
29
12:49
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
30
12:52
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
31
12:54
HOFLACK STIVE - RAVANA VAN HET EIKENHOF
32
12:56
HOOYBERGHS SHELLY - TABELLE VD KATTEN EECK Z
33
12:57
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
34
12:59
NOPPE ASTRID - ROSE STORMWIND
35
13:01
PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
36
13:03
PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
37
13:04
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
38
13:06
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
39
13:08
TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
40
13:10
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
41
13:11
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - RUUD D.C.
42
13:13
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
43
13:15
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
44
13:17
VAN LEUVEN JONAS - REVANCHE VAN DE ACHTERHOEK
45
13:18
VAN POUCKE AXELLE - RONALDO VAN DEN HAM
46
13:20
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
47
13:22
VERCAUTEREN KELLY - RICARD VAN HET DENNEHOF
48
13:24
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
49
13:25
ROEGIERS ANNELORE - ROLEX VAN DE MOLENDREEF
50
13:27
DE MUYNCK MATTHIAS - ROMY VAN DE RHAMDIAHOEVE
51
13:29
BOONE JONAS - REVENGE
52
13:31
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
53
13:32
ROETE CHRISTOPHE - RICHESSE VAN 'T HOOG HEMELRIJK
54
13:34
DE POORTER EVELIEN - RACHA VAN SPIEVELD
55
13:36
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
56
13:38
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROSIE VAN DE ZWARTE RUITER
57
13:39
POLFLIET JONAS - RENVILLE-P
58
13:43
VAN DEN BOSSCHE HANS - RICANTE VAN HET KEYSERSBOS
58
13:41
POLFLIET PHAEDRA - RONALDO KMS
60
13:46
PAINBLANC GUY - CASTAAR DE PAINBLANC Z
61
13:48
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 5J
15:15
17:42
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:15
VAN UYTVANCK BJORN - ROMEE ROSE VAN DE DORPSHOEVE
2
15:17
BOONE JONAS - MILLI VANILLI
3
15:19
ROEGIERS ANNELORE - RAMOS VD MOLENDREEF
4
15:22
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - RAMSEY
5
15:24
DELOOF AURELIE - RELAX VD BISSCHOP
6
15:26
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROBERTO VAN 'T RUYTERSHOF
7
15:29
POLFLIET JONAS - RAYBAN-P
8
15:31
POLFLIET PHAEDRA - REAGAN GREG KMS
9
15:33
DE MUYNCK MATTHIAS - RIVIERA VAN HET DENNEHOF
10
15:36
VAN DEN BOSSCHE HANS - REMBRANDT VAN HET KEYSERSBOS
11
15:38
PAINBLANC GUY - CASTAAR DE PAINBLANC Z
12
15:40
BOON+ GUUST - JOCKEYHALL BLUE BLOOD
14
15:45
DE POORTER EVELIEN - REBECCA VAN SPIEVELD
15
15:47
MAES WIETSE - CHACCO DE L'ESCAUT
16
15:50
COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
17
15:52
DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
18
15:54
DE KIMPE AMBER - ROMULUS T
19
15:57
DE MUELENAERE WARD - RECTOR VAN DE PLAETSE MOLEN
20
15:59
VAN UYTVANCK BJORN - RHONA VAN DE ACHTERHOEK
21
16:01
BARTHOLOMEEUSEN GITTE - ARSENAL DW Z
22
16:04
ROETE CHRISTOPHE - RICHESSE VAN 'T HOOG HEMELRIJK
23
16:06
ANDRIES HANNES - RENOIR VAN DE ROZENBERG
24
16:08
BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
25
16:11
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LUCKY DU VIGNOBLE
26
16:13
DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
27
16:15
DE SMEDT ELLEN - RHAPSODY
28
16:18
DE SMET STEFAAN - RAPSODY VAN DE MALTAHOEVE
29
16:22
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
29
16:20
DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
30
16:25
DELOOF AURELIE - REAL OHLALA
31
16:27
PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
32
16:29
ZELDERLOO OSCAR - RED MARCIA F&PV
33
16:32
DE POORTER EVELIEN - RACHA VAN SPIEVELD
34
16:34
TEMMERMAN BART - REALITY VAN 'T SLOT
35
16:36
MAES WIETSE - ROSEMARY V/H LILLEVELD
36
16:39
VAN UYTVANCK BJORN - RED DIAMOND V.D OUBURG
37
16:41
EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
38
16:43
GYSSELS JARNE - RADICAL VAN DE PEREBOOM
39
16:46
HOFLACK STIVE - RAVANA VAN HET EIKENHOF
40
16:48
HOOYBERGHS SHELLY - TABELLE VD KATTEN EECK Z
41
16:50
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
42
16:53
NOPPE ASTRID - ROSE STORMWIND
44
16:57
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - RUUD D.C.
45
17:00
DE VLEESCHAUWER CEDRIC - ROSIE VAN DE ZWARTE RUITER
46
17:02
POLFLIET JONAS - RENVILLE-P
47
17:04
POLFLIET PHAEDRA - RONALDO KMS
48
17:07
BOONE JONAS - REVENGE
49
17:09
ROEGIERS ANNELORE - ROLEX VAN DE MOLENDREEF
50
17:11
VAN DEN BOSSCHE HANS - RICANTE VAN HET KEYSERSBOS
51
17:14
PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
52
17:16
POPPE LORE - RAEVEN VAN DE DORPSHOEVE
53
17:18
RAMAN FLORE - RAEKA VAN DE MALTAHOEVE
54
17:21
TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
55
17:23
VAN BIESEN LEON - RAY VAN DEN BLAUWAERT
57
17:28
DE MUYNCK MATTHIAS - ROMY VAN DE RHAMDIAHOEVE
58
17:30
VAN UYTVANCK BJORN - ROMANOV VAN DE MEERPUTHOEVE
58
17:32
VAN LEUVEN JONAS - REVANCHE VAN DE ACHTERHOEK
59
17:35
VAN POUCKE AXELLE - RONALDO VAN DEN HAM
60
17:37
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
61
17:39
VERCAUTEREN KELLY - RICARD VAN HET DENNEHOF
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 6J
14:10
14:55
Voormiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:10
TEMMERMAN BART - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
2
14:11
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LEVALL KMS
3
14:13
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
4
14:15
DELOOF AURELIE - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
5
14:17
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
6
14:18
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
7
14:20
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
8
14:22
DE SMET STEFAAN - QUIRANI VAN DE MALTAHOEVE
9
14:24
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
10
14:25
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
11
14:27
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
12
14:31
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
13
14:32
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QRISMAR VD BISSCHOP
14
14:34
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
15
14:36
DE MUYNCK MATTHIAS - QUERIDA AC
17
14:39
VAN LEUVEN JONAS - CLAUDIUS VL Z
18
14:41
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
19
14:43
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
20
14:45
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
22
14:48
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
23
14:50
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
24
14:52
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
25
14:53
TEMMERMAN BART - QADANCE VAN SPIEVELD
26
14:55
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QUINT VD BISSCHOP
A-Terrein
A-Terrein SPRINGEN Klasse 6J
17:55
18:40
Namiddag
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:55
TEMMERMAN BART - QUARENKA VAN HET WEIDSE HOF
2
17:56
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LEVALL KMS
3
17:58
DELOOF AURELIE - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
4
18:00
DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
5
18:02
FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
6
18:03
FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
8
18:07
DE MUYNCK MATTHIAS - QUERIDA AC
9
18:09
DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
10
18:10
DE SMET STEFAAN - QUIRANI VAN DE MALTAHOEVE
11
18:12
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
12
18:14
TEMMERMAN BART - QUINTINA VAN 'T SPIEVELD
12
18:16
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QRISMAR VD BISSCHOP
13
18:17
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
14
18:19
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
16
18:23
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
17
18:24
VAN LEUVEN JONAS - CLAUDIUS VL Z
18
18:26
VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
19
18:28
VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
20
18:30
VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
22
18:33
DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
23
18:35
DELOOF AURELIE - KUEEN OHLALA VDA
24
18:37
FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
25
18:38
TEMMERMAN BART - QADANCE VAN SPIEVELD
26
18:40
BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QUINT VD BISSCHOP
01/05/2022 - WJP2022W1 - SBB COMPETITIE WEDSTRIJD JONGE PAARDEN GEWEST TIELT - SPRINGEN EN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots