Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1ARing 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV10:0010:54 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
110:00WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
210:09DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
310:18VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
410:27STALPAERT MACY - NEW-WENDY
510:36EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
1ARing 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV13:0013:54 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
113:00EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
213:09STALPAERT MACY - NEW-WENDY
313:18VANDENBROUCKE ALBRECHT - SAM VAN DE KRUISSTRAETE
413:27DELMOTTE FREDERIC - SUNDOWN
513:36WILLEMEN SIGIS - NEVERMIND
1CRing 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN09:5010:08 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
109:50VAN MULDERS EMILY - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
  GOVAERT BRIAN - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
1CRing 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN13:0013:09 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
113:00VAN MULDERS EMILY - SLOEBER VAN HET HOF VAN MULDERS
1BRing 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN11:0011:27 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
111:00VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
211:09VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
1BRing 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN14:0014:27 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
214:09VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
314:18VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN09:0012:30 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
  COUPILLIE JOYCE - LA VIE TER SELLE
1Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN13:0016:30 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
Geen onderliggende records.
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J09:0012:03 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
109:00VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
209:03VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
409:11ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
509:14VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
609:18BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
709:22BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
809:25DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
909:29DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
1009:33DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
1109:36MAES AMELIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
1209:40MESTDAGH HÉLÈNE - SIBELLE-K VAN KATTENHEYE
1409:47MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
1509:51ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
1609:55SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
1810:02VANDE VYVERE JEREMIEN - GILJANDRA VAN DEN BOSRAND
2010:09ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
2210:17STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
2310:20VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
2410:24FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
2510:28VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
2610:31VANHEVEL TIJS - SELZA VDF
2710:35VANHEVEL TIM - SAGAN VAN 'T BERGENHOF
2910:46VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
2910:42VERACX SANDER - SOPRAAN VAN DE VELDHOEK
3210:57VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
3311:01BOURDEAUD'HUI MATHIEU - CAVANI VAN HEISTE Z
3411:04ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
3511:08EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
3611:12LANNOO RUBEN - INTERLOCK
3711:15RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
3811:19DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
3911:23DE MUYNCK MATTHIAS - VIVE LA VIE S Z
4011:26STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
4111:30DE COCK THOMAS - SHAKIRA VAN DEN DOORNDONK
4211:34BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
4311:37FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
4411:41VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
4611:48VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
4811:56VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
4911:59ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
  ROTSAERT ALIKI - NAJI TANGELIJN
  Labeeuw Emiel - NIET LID (NIET-LID) - CAVANI VAN HEISTE Z (BLANCO)
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 4J09:0212:05 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
109:02VANDE VYVERE JEREMIEN - A CAPELLA DU COEUR D'OR Z
209:05VANCOUILLIE MATTHIAS - SISSI SANDRO VAN DE WAETERHOEVE
409:13ROETE CHRISTOPHE - EL TINA VAN 'T HAGELAND T & L Z
509:16VAN OVERSTRAETEN LIES - LASSANDRA DWS
609:20BERKERS JONAS - SASSICA VAN DE EILANDHOEVE
709:24BLINDEMAN NELE - SOEKIE VAN'T SPOOR
809:27DAVID NICK - SURPRISE VAN DE WAETERHOEVE
909:31DE BEULE RONNY - SIR DIAMANT TER PUTTE
1009:35DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
1109:38MAES AMELIE - SHADOW VAN DE BOSHOEVE
1209:42MESTDAGH HÉLÈNE - SIBELLE-K VAN KATTENHEYE
1409:49MUSSCHE FEBE - STAR BREAKER CEQUIMARA
1509:53ROOMS JASPER - SPECIAL TOUCH VAN DE HAVERBILKEN
1609:57SUYS ELINE - SAMSON VAN HET LELIEHOF
1810:04VANDE VYVERE JEREMIEN - GILJANDRA VAN DEN BOSRAND
2010:11ROETE CHRISTOPHE - CALGARY VAN 'T HAGELAND T & L Z
2210:19STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
2310:22VANCOUILLIE MATTHIAS - SPECIAL D'AMOUR
2410:26FRANCO KILIAN - SAFIR VAN 'T MARTENDONKERF
2510:30VAN OVERSTRAETEN LIES - LUÏSE DWS
2610:33VANHEVEL TIJS - SELZA VDF
2710:37VANHEVEL TIM - SAGAN VAN 'T BERGENHOF
2910:44VERACX SANDER - SOPRAAN VAN DE VELDHOEK
2910:48VERMEULEN LENNART - SAVALINO PRINSEVELD DSC
3210:59VANDE VYVERE JEREMIEN - SISSI VAN 'T JONKERSLEEN
3311:03BOURDEAUD'HUI MATHIEU - CAVANI VAN HEISTE Z
3411:06ROETE CHRISTOPHE - STELLA VAN 'T HAGELAND T&L
3511:10EECKHOUT STEPHANIE - SABATON VAN DE AKKERWINDE
3611:14LANNOO RUBEN - INTERLOCK
3711:17RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
3811:21DE GUCHTENAERE LANDER - SEMLI VAN 'T OUD VELDHOF
3911:25DE MUYNCK MATTHIAS - VIVE LA VIE S Z
4011:28STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
4111:32DE COCK THOMAS - SHAKIRA VAN DEN DOORNDONK
4211:36BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
4311:39FRANCO KILIAN - SNAPPER V T HAZELARENHOEKJE
4411:43VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
4611:50VERLINDEN CAMILLE - SENSA VAN DE NACHTEGAELE
4811:58VANDE VYVERE JEREMIEN - JAZZ-LYNN Z
4912:01ROETE CHRISTOPHE - SPECIAL LADY VAN DEN BOSDAM
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J12:3013:43 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
112:30DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
312:33BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LUCKY DU VIGNOBLE
412:35DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
512:37DE MUYNCK MATTHIAS - RIVIERA VAN HET DENNEHOF
612:39ROEGIERS ANNELORE - RAMOS VD MOLENDREEF
812:42EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
912:44CAPOEN CAMIEL - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
1012:46COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
1112:48DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
1212:50DE COCK THOMAS - CELESTE Z
1412:53DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
1512:55GYSSELS WOUTER - RADICAL VAN DE PEREBOOM
1612:57HOFLACK STIVE - RAVANA VAN HET EIKENHOF
1712:59MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
1813:01NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
1913:03NOPPE ASTRID - ROSE STORMWIND
2013:04BOONE JONAS - MILLI VANILLI
2113:06DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
2313:10PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
2413:12PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
2513:14TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
2713:17VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
2813:19VERCAUTEREN KELLY - RICARD VAN HET DENNEHOF
3013:23BOURDEAUD'HUI MATHIEU - RUUD D.C.
3113:25ROETE CHRISTOPHE - RICHESSE VAN 'T HOOG HEMELRIJK
3213:26DE MUYNCK MATTHIAS - ROMY VAN DE RHAMDIAHOEVE
3413:30DE COCK THOMAS - RIANTE V. 'T RECHT EIND
3713:36DESCHEEMAEKER RUBEN - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
3813:37ROEGIERS ANNELORE - ROLEX VAN DE MOLENDREEF
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J15:2016:53 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
115:20DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
315:24BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LUCKY DU VIGNOBLE
415:27DE GUCHTENAERE LANDER - ROXINHO VAN 'T OUD VELDHOF
515:29DE MUYNCK MATTHIAS - RIVIERA VAN HET DENNEHOF
615:31ROEGIERS ANNELORE - RAMOS VD MOLENDREEF
815:36EECKHOUT STEPHANIE - RAMOS DE SOLART
1015:41DE COCK THOMAS - CELESTE Z
1115:43ROETE CHRISTOPHE - RICHESSE VAN 'T HOOG HEMELRIJK
1315:48CAPOEN CAMIEL - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
1415:50COCQUYT LAURENCE - RASINA VAN DE MISPELAERE
1515:52DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
1615:55DE SCHEPPER JOLIEN - KOREANA VAN DE VONDEL
2016:04BOONE JONAS - MILLI VANILLI
2116:06DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
2316:11GYSSELS WOUTER - RADICAL VAN DE PEREBOOM
2416:13HOFLACK STIVE - RAVANA VAN HET EIKENHOF
2516:16MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
2616:18NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
2716:20NOPPE ASTRID - ROSE STORMWIND
2816:23PARMENTIER MICHIEL - CHAPLIN AC Z
2916:25TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
3016:27BOURDEAUD'HUI MATHIEU - RUUD D.C.
3116:30DE MUYNCK MATTHIAS - ROMY VAN DE RHAMDIAHOEVE
3316:34PIEPERS BENJAMIN - ROBBIE V/H HEIDEHOF
3416:37VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
3516:39VERCAUTEREN KELLY - RICARD VAN HET DENNEHOF
3616:41DE COCK THOMAS - RIANTE V. 'T RECHT EIND
3716:44DESCHEEMAEKER RUBEN - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
3816:46ROEGIERS ANNELORE - ROLEX VAN DE MOLENDREEF
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J14:1014:55 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
114:10BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LEVALL KMS
214:11DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
314:13FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
514:17DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
714:21DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
814:22STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
914:24RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
1114:28BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QRISMAR VD BISSCHOP
1314:32FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
1414:33GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
1514:35HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
1714:39NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
1814:41VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
1914:43VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
2114:46FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
2214:48DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
2314:50DE COCK THOMAS - QIQI TEN DAM
2414:52BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QUINT VD BISSCHOP
  LABEEUW EMIEL - NIET LID (NIET-LID) - QUINT VD BISSCHOP (BLANCO)
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J17:2018:05 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
117:20BOURDEAUD'HUI MATHIEU - LEVALL KMS
217:21DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
317:23FRANCO KILIAN - QUARANTINETTE VT HAZELARENHOEKJE
417:25DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
617:29DE ROOSE YONI - QUEEN OFF HEARTS VAN HET KRIEKENHOF
717:31STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
917:34RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
1117:38BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QRISMAR VD BISSCHOP
1217:42FRANCO QUINTEN - QUINTON VAN'T MARTENDONKERF
1317:43GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
1417:45HERMAN JONATHAN - QINQ QUNTA VAN HET OVERLEDE GOED
1617:49NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
1717:51VANDEWAETERE JOERI - QUEEN ROSY VAN 'T VRIJBOS
1817:53VERVAET KOEN - QUITA VAN DE VROMBAUTSHOEVE
2017:56FRANCO KILIAN - QUINTUS VAN 'T MARTENDONKERF
2117:58DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
2218:00DE COCK THOMAS - QIQI TEN DAM
2318:02BOURDEAUD'HUI MATHIEU - QUINT VD BISSCHOP
 
   
06/06/2022 - WJP2022W2 - SBB COMPETITIE WEDSTRIJD JONGE PAARDEN GEWEST ROESELARE - SPRINGEN EN DRESSUUR


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.