Ringen
 
 
Dubbelklik op een ring of op het icoon om de uitslagen te bekijken
  RingOmschrijvingAanvangsuurEinduurIndoors 
1ARing 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV09:0010:03 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
1KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
2NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
4STALPAERT MACY - NEW-WENDY
5COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
7CLAES BERT - MOLLIE BY EQUI-PLEASURE
8KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
1ARing 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4LRV13:0014:03 Namiddag
 
Nr.Combinatie
1KLOS DESIREE - SAFETY FIRST VAN CAVALERONDE
2NEVEN EVELIEN - SWEET NONSENSE
3CLAES BERT - MOLLIE BY EQUI-PLEASURE
5COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
6STALPAERT MACY - NEW-WENDY
7KLOS DESIREE - SAY MY NAME VAN CAVALERONDE
1BRing 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN09:1810:48 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
1HOEFMAN PETER - NAZARÉ
7NESTOR LOTTE - ALESSIO
8FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
9LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
10VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
11HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
12VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
13THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
14DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
15NESTOR LOTTE - NIRVANA
1BRing 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 4OPEN13:5415:24 Namiddag
 
Nr.Combinatie
1HOEFMAN PETER - NAZARÉ
3NESTOR LOTTE - NIRVANA
4FOETS PIETER - SJAREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
5LAMMENS LAURANNE - SAMIRA-G
6DESMET MAUDE - SQUADRON VAN HET KERKVELD
7THIJS STIJN - SAUVAGE VD GULDENNAGEL
8VERSCHOOTEN INEZ - SHELBY V/H RIGELHOF
9HOEFMAN PETER - LLAMATIVO CHB
10VAN MOER ANKE - STEENAKKERS DIAMANT
11NESTOR LOTTE - ALESSIO
2ARing 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV09:0010:21 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
1LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
2DESSERS LIESELOTTE - MINKA
3SCHEIRS ERIC - ROE D'ART
4STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
6CEUNEN JASPER - ROHMAN
7CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
8DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
9RENDERS LAUREN - MANCHESTER
10NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
2ARing 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5LRV13:0014:21 Namiddag
 
Nr.Combinatie
1RENDERS LAUREN - MANCHESTER
2DE RIDDER FEMKE - DAKOTA DE KNOCKE Z
3CASTEELS MEREDITH - RAVAGE VAN HET HOOGHOF
4CEUNEN JASPER - ROHMAN
6STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
7SCHEIRS ERIC - ROE D'ART
8DESSERS LIESELOTTE - MINKA
9LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
10NEVEN EVELIEN - MY INDIAN DREAM SVB
1CRing 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN11:4212:18 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
2JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
3FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
4LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
1CRing 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 5OPEN15:4216:18 Namiddag
 
Nr.Combinatie
1LAMMENS LAURANNE - RIO C V/H VIJVERBOS
2FOETS PIETER - ROMINA V/H KOLISBOS
3JORIS DRIEKA - RUBINA VAN DE LINDEHOEVE
2BRing 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV10:3911:51 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
1NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
2COOLS HANNE - LADY LY
3HUYGHE BRIT - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
4HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
5VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
6VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
7DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
8NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
2BRing 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6LRV14:3915:51 Namiddag
 
Nr.Combinatie
1DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
2VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
3VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
4HEGEMANN HANNELORE - NETSTUTTERIETS DJ
5HUYGHE BRIT - QUINTESSENTIAL VAN DE RIETHOEVE
6COOLS HANNE - LADY LY
7NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
8NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
2CRing 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN12:0012:45 Voormiddag
 
Nr.Combinatie
1TONNAER JACQUELINE - DONNA NOBLESSE
2VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
3SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
4CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
2CRing 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse 6OPEN16:0016:45 Namiddag
 
Nr.Combinatie
2CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
3SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
4VLEUGELS ANNEMIK - ROXETTE
5TONNAER JACQUELINE - DONNA NOBLESSE
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J11:5014:50 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
211:52VOLDERS DIMITRI - RIVANA VAN DE BROUWERSHOEVE
311:54MICHIELS WOUT - RANY-L
411:56VAN GORP GERT - REGINA VG
511:59SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
612:01STOFFELEN JAN - ROXETTE
712:03NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
812:05BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
912:08MOLS RAF - RUBE DW
1012:10MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
1112:12CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
1212:14ELSEN KLAAR - REBEL-V
1312:17AERNOUTS DIETER - RAMOS JM
1412:19AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
1512:21WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
1712:26VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
1812:28SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
1912:30VANHOUDT KELLY - AILINA Z
2012:32TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
2112:35CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
2212:37DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
2312:39DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
2512:44BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
2612:46BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
2712:48NICKMANS MARIT - BIGGAREAU DU CAP LL Z
2912:55PIECK INGE - RALF
2912:53GYSBRECHTS PHILIP - CLAUS Z
3112:59HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
3213:02STOFFELEN JAN - RAVALINE VAN HET GROESHOF
3313:04THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
3413:06BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
3513:08CARMANS WESLEY - DOMINGOS Z
3613:11DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
3713:13TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
3813:15TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
3913:17EVERAERT ROB - CAPRICE DK Z
4013:20HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
4113:22GEERITS KOEN - COOPER VAN HET HEESERHOF Z
4213:24SCHEPERS JORIS - TAHINI WP Z
4313:26SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
4413:29TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
4513:31GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
4613:33CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
4813:38SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
4913:40MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
5013:42CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
5113:44WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
5213:47LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
5313:49LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
5413:51MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
5513:53MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
5713:58HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
5814:02VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
5814:00HUYSMANS JEF - RIBA HS
5914:05BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
6114:09DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
6214:11GYSBRECHTS PHILIP - CORILLO OF GREENHILL Z
6314:14DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
6414:16PIECK INGE - REBELLIN
6514:18AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
6614:20HENDRIX KOBE - ROYAL VAN 'T GESTELHOF
6714:23CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
6914:27CARMANS WESLEY - JOE DIMAGGIO 111 Z
7014:29TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
7114:32SNEYERS KEN - CILIMBA Z
7314:36VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
7414:38VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
7514:41WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
7614:43GEERITS KOEN - ROXET VDE
7714:45EVERAERT ROB - CORNET FINNLADY JP Z
7814:47KENIS PIETER - RIESLING VAN DE GAATHOEVE
  SPRANGERS CHARLOTTE - QUJO OF GREENHILL Z
B-TerreinB-Terrein: SPRINGEN Klasse 5J12:0015:00 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
212:02VOLDERS DIMITRI - RIVANA VAN DE BROUWERSHOEVE
312:04MICHIELS WOUT - RANY-L
412:06VAN GORP GERT - REGINA VG
512:09SCHEIRS PAUL - RED DIAMOND S.P.
612:11STOFFELEN JAN - ROXETTE
712:13NEYT SEBASTIEN - MAVERICK FLY
812:15BRUYNEN DENISE - ROELIEN VAN HET GROESHOF
912:18MOLS RAF - RUBE DW
1012:20MOORS CARMEN - CARA VAN DE MOORSKESHOEVE Z
1112:22CORTHAUTS ONA - QULANA DE LÉAU Z
1212:24ELSEN KLAAR - REBEL-V
1312:27AERNOUTS DIETER - RAMOS JM
1412:29AERNOUTS WOUTER - RED VALENTINOO CASTANOO
1512:31WINKELS SYMEN - CHANEL PROVA Z
1712:36VERBOVEN JORDY - RIANTI VAN DE OUDE HOEVE
1812:38SCHEIRS PAUL - RAMIERO VAN ' T MERODEHOF
1912:40VANHOUDT KELLY - AILINA Z
2012:42TORMANS MARTIJN - RHODOS 28
2112:45CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
2212:47DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
2312:49DIRICKX SUS - CAI VAN HET HOBOS Z
2512:54BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
2612:56BRANS BRAM - RAMBO VAN DE TREPKES
2712:58NICKMANS MARIT - BIGGAREAU DU CAP LL Z
2913:05PIECK INGE - RALF
2913:03GYSBRECHTS PHILIP - CLAUS Z
3113:09HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
3213:12STOFFELEN JAN - RAVALINE VAN HET GROESHOF
3313:14THIRY BEN - RADJA VAN DE VRUNTE
3413:16BESSEMANS STEFANIE - RIANE TB
3513:18CARMANS WESLEY - DOMINGOS Z
3613:21DE BOITSELIER VICTOR - DOLCE VITA OLYMPIC GENTLE Z
3713:23TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
3813:25TINDEMANS RENZO - QUINOA VAN'T WAASLAND Z
3913:27EVERAERT ROB - CAPRICE DK Z
4013:30HENDRIX KOBE - REALITY MILTOO
4113:32GEERITS KOEN - COOPER VAN HET HEESERHOF Z
4213:34SCHEPERS JORIS - TAHINI WP Z
4313:36SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
4413:39TORMANS MARTIJN - ROBELIJNTJE 28
4513:41GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
4613:43CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
4813:48SCHEIRS PAUL - NICKY BLUE Z
4913:50MOORS CARMEN - ROOSJE VAN DE MOORSKESHOEVE
5013:52CORTHAUTS ONA - QUPIDO DE LÉAU Z
5113:54WINKELS SYMEN - DOREE PROVA Z
5213:57LUIJTEN SOFIE - ROMEY VAN DE BERGHOEVE
5313:59LUYTEN KLAARTJE - REBEL DE DREI MASTEN
5414:01MEERMANS KATLEEN - RAMMSTEIN
5514:03MERKS FEMKE - KONSTANTINA Z
5714:08HOUBEN RUBEN - CHARDONNAY VAN VISA VERSA Z
5814:10HUYSMANS JEF - RIBA HS
5814:12VAN VLIERBERGHE SAMMY - GOLDEN LADY VAN ERPEKOM Z
5914:15BESSEMANS STEFANIE - RICKY D'O
6114:19DIRICKX SUS - KINGSLAND VAN HET LEYSEHOF Z
6214:21GYSBRECHTS PHILIP - CORILLO OF GREENHILL Z
6314:24DEMEYER JOLIEN - RYCARD VAN 'T LANDOUWEHOF
6414:26PIECK INGE - REBELLIN
6514:28AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
6614:30HENDRIX KOBE - ROYAL VAN 'T GESTELHOF
6714:33CLAESSENS AXELLE - RHAPSODY VAN HET MEIERHOF
6914:37CARMANS WESLEY - JOE DIMAGGIO 111 Z
7014:39TORMANS MARTIJN - RIOJA VAN DEN BERG
7114:42SNEYERS KEN - CILIMBA Z
7314:46VERHAEGEN NATHALIE - STORM VAN HET BINNENVELD Z
7414:48VERHEYEN JELLE - REBEL TINTADO
7514:51WEIDENBAUM SHARON - MARY POPPINS
7614:53GEERITS KOEN - ROXET VDE
7714:55EVERAERT ROB - CORNET FINNLADY JP Z
7814:57KENIS PIETER - RIESLING VAN DE GAATHOEVE
  SPRANGERS CHARLOTTE - QUJO OF GREENHILL Z
A-TerreinA-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J15:4017:26 Voormiddag
 
Nr.TijdCombinatie
115:40SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
215:41VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
315:43POLLEUNIS SAM - QUALITY P
415:45STOFFELEN JAN - QUADIRA VAN HET GROESHOF
515:47TIMMERMANS ELLEN - QUANTOR
615:49TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
715:51BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
815:52DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
915:54PIECK INGE - Q POWER
1115:58SCHEIRS PAUL - QUINLAN
1216:00THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
1316:02AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
1416:03CARMANS WESLEY - QUO VADIS VAN DE BROUWERSHOEVE
1516:05DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
1616:07KENIS PIETER - QUICKSILVER C
1716:09GYSBRECHTS PHILIP - QUETZALCOATL VH WITTE HUIS Z
1816:11CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
1916:13SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
2016:14TIMMERMANS ELLEN - QUILANO
2116:16GEERITS KOEN - GOLIATH POMMEX
2216:18DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
2416:22EVERAERT ROB - MIMOSA
2516:24EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
2616:25CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
2716:27GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
2916:31THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
2916:33POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
3016:35STOFFELEN JAN - QUINTERO VT
3216:38SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
3316:40GEERTS PAULINE - QALISTO 28
3416:42MALISART KOBE - LOLA-JAY ES
3516:44OOMS JULIE - LA COROFINA Z
3716:47VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
3816:49VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
3916:51VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
4016:53TIMMERMANS ELLEN - QURINA VAN HET LELIEHOF
4116:55WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
4316:58COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
4417:00THIRY BEN - QUAVALLINA
4517:02VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
4617:04VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
4817:08DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
4917:09PIECK INGE - QUEENA
5017:11STEEGMANS RONALD - LULONA
5217:15GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
5317:17AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
5417:19BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
5517:20POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
5617:22THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
5717:24STOFFELEN JAN - QATAR
5817:26TIMMERMANS ELLEN - SENSHI VAN HET EIKENHOF Z
5917:28KENIS PIETER - COMMANDER BOND
  VANRUSSELT MARTH - QUEST
B-TerreinB-Terrein: SPRINGEN Klasse 6J15:5017:36 Namiddag
 
Nr.TijdCombinatie
115:50SCHEPERS JASPER - DREAMER DE L'EAU Z
215:51VAN DIJCK JONAS - QUINTANA VAN DE BEEKHOEVE
315:53POLLEUNIS SAM - QUALITY P
415:55STOFFELEN JAN - QUADIRA VAN HET GROESHOF
515:57TIMMERMANS ELLEN - QUANTOR
615:59TORMANS MARTIJN - QUINY VAN DEN BERG
716:01BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
816:02DEMEYER JOLIEN - QRAZY VAN 'T LANDOUWEHOF
916:04PIECK INGE - Q POWER
1116:08SCHEIRS PAUL - QUINLAN
1216:10THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
1316:12AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
1416:13CARMANS WESLEY - QUO VADIS VAN DE BROUWERSHOEVE
1516:15DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
1616:17KENIS PIETER - QUICKSILVER C
1716:19GYSBRECHTS PHILIP - QUETZALCOATL VH WITTE HUIS Z
1816:21CLAESSENS AXELLE - QUE PASA VAN HET MEIERHOF
1916:23SNEYERS KEN - ALDAGIO VAN MORETUS
2016:24TIMMERMANS ELLEN - QUILANO
2116:26GEERITS KOEN - GOLIATH POMMEX
2216:28DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
2416:32EVERAERT ROB - MIMOSA
2516:34EVERAERT SANDER - QUESTOR JS
2616:35CALUWE MARIO - EDDIE VD Z
2716:37GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
2916:41THIRY BEN - QIONA VAN HET AVENHOF
2916:43POLLEUNIS SAM - QUICKLY P
3016:45STOFFELEN JAN - QUINTERO VT
3216:48SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
3316:50GEERTS PAULINE - QALISTO 28
3416:52MALISART KOBE - LOLA-JAY ES
3516:54OOMS JULIE - LA COROFINA Z
3716:57VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
3816:59VERAGHTERT GERT - QUINTA VAN HET ZEVENVINDEL
3917:01VERHEYEN NANE - QUINNETTE VAN DE GANZENAKKER
4017:03TIMMERMANS ELLEN - QURINA VAN HET LELIEHOF
4117:05WILLEMS JADE - QUE PASA JW - LVM
4317:08COECKELBERGHS MYRTHE - QUASCA ARTIST VD GULDENNAGEL
4417:10THIRY BEN - QUAVALLINA
4517:12VERKINDEREN THOMAS - QUIVIVE VAN DE ROZENBERG
4617:14VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
4817:18DEMEYER JOLIEN - QUPIDO VAN 'T LANDOUWEHOF
4917:19PIECK INGE - QUEENA
5017:21STEEGMANS RONALD - LULONA
5217:25GEERITS KOEN - QUALYNA VAN DE DIEPEBEEK
5317:27AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
5417:29BECKER MONIQUE - QUE 'BAB
5517:30POLLEUNIS SAM - QUINTO VAN HET SWENNENHOF
5617:32THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
5717:34STOFFELEN JAN - QATAR
5817:36TIMMERMANS ELLEN - SENSHI VAN HET EIKENHOF Z
5917:38KENIS PIETER - COMMANDER BOND
  VANRUSSELT MARTH - QUEST
 
   
12/06/2022 - WJP2022L4 - SBB COMPETITIE WJP HEUSDEN - SPRINGEN 5 JR EN 6 JR EN DRESSUUR


Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
U bent niet aangemeld.