{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIANSENS JULIETTE - FOREVER FIRST F
AELBRECHT VITAL - JAYCA VAN DIEPENDAELE
BOONE JONAS - SCARLETT VAN ONS POSTJE
CAPOEN CAMIEL - ROXETTE VAN DE NACHTEGAELE
COENE ANNELIEN - GIGANT VAN DE DASHOEVE
COENE ANNELIEN - NIC-NAC VAN D'HAENEGHEM
D'HOORE+ ARIANE - NISTRIA VAN DE DORPSHOEVE
DE GRANDE DRIES - EUREKA VAN DE PEREBOOM
DE VLAMYNCK TOM - SOLERO VAN HET HENSELHOF
DEFOUR JULIE - LA UTOPIA VDB
DEMAREZ LENNART - RAMONA VD BEGIJNAKKER
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
DEMEULEMEESTER JORIS - QUITE CAPITANO
DESCHEEMAEKER ARNE - ROUBAIX VAN DE LUCASHOEVE
DESCHEEMAEKER RUBEN - RITCHIE RICCARDO VR
DESUTTER DIETER - LADY GO GREY V/D WOLFSHOEVE
FORÉ SHANA - GRIFFIN MS
GOETHALS SAM - CADANS VAN HET TRICHELHOF
GRILLET EDEN - GUELA
GYSSELS WOUTER - RADICAL VAN DE PEREBOOM
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - CHEERLEADER Z
KEIRSE QUIRINE - JATOKI DE FRIBOIS B.
LAMMERTYN AMÉLIE - KALINKA VAN 'T ZEYPVELD
NOPPE ANN-FLORENCE - RETINA VAN DE PLAETSE MOLEN
RENDERS ANN - I-CAROLUS
ROSSEEL LIES - BRISA
RYS CHIARA - SEIGNEUR VAN DE NACHTEGALE
STORME GEERT - SIROCCO VAN DE PEREBOOM
STORME GEERT - SULTAN VAN DE PEREBOOM
VAN NIEUWENHUYSE STIJN - QPIDO D' EDOUARD JOLY
VERCAUTEREN FEMKE - C RICKY VAN 'T VERLORENKOST Z
VERCAUTEREN FEMKE - SERGIO VAN 'T VERLOREN KOST
VEREECKE TITUS - QUELLE VIE VAN DE IJZERVALLEI
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
09:00
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BONTE JOERI - NIKEE VAN DE KAPEL MILANEN
BOONE JONAS - AIMEE II Z
BOONE JONAS - MILLI VANILLI
BORRY EVY - GUAYA VAN DE LEGEWEG
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
DE MUELENAERE ELKE - BELINGA VAN 'T GOOR Z
DE MUELENAERE WARD - PANTAINE VAN DE PLAETSEMOLEN
DECADT SILKE - NARDUS VAN DE KERSOUWKEN
DECLERCK BART - FONSKE VAN OP DE BUITEN
DECLERCK WOUTER - QUEVEDO VAN HET ROELHOF
DEPREZ MAXIM - MARINTHE VAN HET SPEIENHOF
DEPREZ MAXIM - MARQUIZE VAN HET SPEIENHOF
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
DESENDER STIJN - GRACIE
DESUTTER DIETER - JAMAICA F
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
HAEGHEBAERT SIEGFRIED - MAESTRO VAN 'T VERLOREN KOST
MAEGH CHLOË - P.S. I LOVE YOU TER SCHELLEBEEK
MATTHYS BART - NORMAN V.D. VELDHOEVE
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
NEYTS ALIZÉE - FREDDY (BLANCO)
NOPPE ANN-FLORENCE - ESPRESSO DV Z
NOPPE EDOUARD - ELEGANCE "F"
RYS CHIARA - PALERMO DE BEAUTY
STUBBE MAJELLA - JAZOEE
VAN DEN HEUVEL PAULINE - MADEMOISELLE VAN 'T VLASMEER
VAN EEGHEM BENT - BEST OF DU PRIEL
VAN EEGHEM BENT - CHINELLE PH Z
VANHOENACKERE PAULIEN - CANACHE DE L'ESPRIT Z
VERCAUTEREN FEMKE - OMEGA VAN HET GROENE DAK
VERRAES VINCENT - ALVARO
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
VERVAECKE KRISTOF - NABAB VAN 'T NEERHOF
WILLAERT ELLA - SO GOLD VAN DE VIKING Z
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VLAMYNCK TOM - MILO VAN DE SPIJKER
DE VLIEGHERE DANIEL - FIRDINAND VD BEVERINGCOURT
DECLERCK BART - KYMOON
DEMAREZ LENNART - HAVANA VAN DE BOSBEEK
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
HEYMANS AYLA - LOUIS DC
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
RYS CHIARA - QUERELLE DE BEAUTY
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
VANDAMME YOURI - MOLLY VAN 'T POEZELHOF
VERMEULEN GILLIAN - TABOR VAN PAPINGLO Z
VERVAECKE KRISTOF - KOETSIERKE VAN T NEERHOF
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
09:00
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
DECLERCK ALEXANDER - GIRONDIN VAN DE LINDEHOEVE
LANNOYE FIEN - DERLY VDM Z
VANCOUILLIE MATTHIAS - IDEEFIX VAN DE VANCOOHOEVE
12/06/2022 - ZRTW2204NM - OUTDOOR SPRINGEN BRUGGE NM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots