{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GISTELYNCK ANNABEL - FUNTJE
VAN HECKE JULE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER LISANNE - SUMMER
GOETHALS LANDER - HENGELHOEF'S FANTASIE 20003620
GOETHALS QUINTEN - FLEUR
MERCKX LAURE - WINNIE
VANRYCKEGHEM AMÉLIE - ZARA
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - SURPRISE VAN DE MALLE RANCH
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - LIGHTNING FANCY KIZZY FDV
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE VEIRMAN HELENA - KYRA-B
DE WANDEL DORINTHE - ECHO DE LA LUNA VAN DE PERELAAR
DE WANDEL ESTELLE - WINDSOR VAN 'T NEERHOF
DE WITTE YELENA - LUCKY
DERUYCK VIKTOR - CATALINA
DRIEGHE LEONIE - SUNNY
LAROY NINTE - HARRO TROIS VALLEES
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN HECKE LOTTE - ALBERTO
VAN HOOREBEECK ELISE - TEQUILA SUNRISE
VANRYCKEGHEM MAÏTÉ - EVITA-R
VERSTRAETEN AXELLE - ALANO
WULTEPUTTE WARRE - TELENE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE MEYST MATHIS - DRIES
DE MEYST MATHIS - PIA D'OR
DE VOS NETTE - CHARMEUR
DE WANDEL ESTELLE - RAFAELLO TER ROZENDAELE
MINNEBO CELEST - MUISHOEKEN TASHA
MINNEBO CELEST - ROMEO
SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DIERICKX WINTHER - SUMBA VAN 'T NEERHOF
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CAELDRIES ARTHUR - GARDEN'S VICTOR
DE BAETS SEPPE - STORM VAN WILDERTHOF
DE RIDDER PAULINE - WINSTON
DE VOS TUUR - JASMINE
DE WANDEL ESTELLE - PETER
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
HOOGEWYS FEBE - PEGGY
HOOGEWYS FEBE - SPIRIT
HOOGEWYS FRAUKE - SPIRIT
SMET LIEN - FRANCISCA
WULTEPUTTE BRITT - PIXIE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
SLACHMUYLDERS FEBE - M-CASANOVA VAN 'T MORELHOF
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VERHELST ORIANA - FREESTYLE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
MEERSSCHAERT NOOR - SPIRIT
VAN RYSSEL ELODIE - DERINOGHRAN CLOUD
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - CAFÉ AU LAIT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - FRICKY
COOL MARGOT - SEVEN
DE BEL FLORENCE - RIVER
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE WITTE HANNE - BONAPARTE
DELMOTTE SANDER - DASHER
DENIE GITTA - JOLLY'S NIKKI
FILIPPAZZO MAURA - JOLY'S KARAMEL
FRANCO KJENTA - MUZE VAN DE DELTHOEVE
FRANCO KJENTA - WINNING MOOD-DRUM V/H JUXSCHOT
MARTENS LIZA - PIEKE'S GOLDEN MISS TUFFY
MEERSSCHAERT NOOR - TALLYHO ADAM
ROELANTS ANAÏS - KOJACK
RUYSSINCK FAY - KING OF CLARE
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
TOLLENAERE TESS - VULKANO VAN 'T RECHTHOF
VAN BOXSTAEL KATO - MAJOOR VAN DE VONDELHOEVE
VAN BRITSOM MANON - FLORENTINE
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - RIO
VAN WAES LISA - DIESEL
VERSCHELDEN MOLLIE - HARNAC DE LA HUTTE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - FOR KIDS PLEASURE
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DIERICKX WINTHER - LUCA C
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
STUER KYARA - MIRELLAHENS
VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
VERHOEVEN KATO - NIMMER D'OR "E" VAN HET JUXSCHOT
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSMAN AMBER - ELIN Z
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DRIEGHE LINDE - ORCHID'S ATII
FLORÉ LAURE - JUPILER
STUER KYARA - PETACCHI TER ELZEN
TROCH KAAT - MISTY
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - CONCIERGE
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
12/06/2022 - WPDO2212 - MOERBEKE WAAS DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots