{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE SMEDT BRITT - AAPIE
DEPRE FEMKE - CUPIDO
HUYBRECHTS CARO - Q-FURST OF JOLUCA
HUYBRECHTS LAURA - DALTON VAN DE DWERSE HAGEN
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
NECKEBROUCK JONI - TY RANI DU MANOIR
PATERNOTTE AURÉLIE - CHICO
RUYS SIEL - QARAMEL VAN HET ROELHOF
STERCKX PAULIEN - LA BAMBA V/D BURGGRAVE
VANDENBERGHE KELLY - KING KRATOS
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CANS ULRIKE - KACHINA
COBBAERT SARA - NOSSA VAN HET GENELAAR
CORNELISSEN EVELIEN - IGOR VAN DE BERGHOEVE
DESOMER ANJA - QUILAX Z
DEWEERDT MORGANE - SISSI NORMANDE
MATHUES INA - SYDNEY
VANDECAUTER DAPHNE - H
VANDERVELDE ULRIKE - GABON VAN DE CLAEVERVALLEI
VERHEYDEN MYRIAM - ESPRI
VERLINDEN CAMILLE - GENTLE
VERLINDEN CAMILLE - KAHLUA VDE
VOS ZOË - PORFYRIO HK
ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
BRASSEUR CAMILLE - O-PIRAAT VAN DE GULDENNAGEL
CLAEYS DAVID - BALLADE VAN TEN BOSCH
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
DEPRE FEMKE - KANTANA
EERLINGEN LAURA - FAHRENHEIT VAN 'T MOLENVONDEL
LETELLIER WENDY - CHARISMA
MATHIJS JELINA - MISTER FLAMENCO JMG
MERTENS JUUL - PEBBLES M
RENIERS KRISTEL - FAWIKI
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
VAN ESCH INE - QUIN VAN DE GULDENNAGEL
VAN HOOF JOKE - DOT COM
VAN HOOF JOKE - LICHTENSTEIN
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
VRANCKEN SARAH - HERO
ZIENEBERGH ELENA - DARCO
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ADAMS LAURA - EVITA BR
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
DEKONINCK YVAN - JORIS VAN DE KLOTHOEF
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
JACOBS MART - FEBELCO V/H OOSTERHOF
LEBEGGE HANNE - HEROS Z
MATHUES LOUISE - WINNETOE
MEYHI DAVINA - RUBINTANO VAN HOF OLYMPIA
PAUWELS GITTE - FIBER VAN 'T MAAILAND
RUELENS KIMBERLY - JORADO VAN HET GROENHOF
SEGERS ELINE - PARIS VH BLADERENKWARTIER
VAN AERSCHOT AURELY - NAMO
VANDER ELST KARIN - HORATIO
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
QUINTEN LENE - GAMINE VAN HET GOORHOF
QUINTEN MARIEKE - SAM
RUELENS KIMBERLY - LISARO VD CUMUL
STRIJCKMANS SANDRA - FLORENSTEIN
VANZAVELBERG LESLIE - KHADMOS DE MARS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
CRIJNS PETRA - DARIYANO
DEHOU HANNE - NIMIN VAN BOST
GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
SANNEN JESSICA - KADIDJA VAN TEN BOSCH
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
VAN RIJMENANT SILKE - GLORIAN VAN HET WAUWERHOF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
BELLEMANS FREYA - TIENS TIENS V/D RIETHOEVE
BONNY IVAN - EL DIVA VAN HET LEIREKEN
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
MESKENS RIECE - ZIEZOO
VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
VANDERWAEREN NANCY - ELVIS
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CEULEERS BIRGIT - HAAKON VAN KOEKSHOF
DEHOU HANNE - RHUNE VAN DE PERRE
DEVLIES ELISABETH - GEORGINA VD KIEKENSHOEF
LEEMANS SARAH - MOJITO VAN 'T KOOLHOF
THIRY ELS - FALUNA
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
VAN DEN BOGAERT NELE - COCO CHANEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
11:32
Nr.
Tijd
Combinatie
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
VEEKMANS JOKE - EASY BOY
18/10/2020 - WRDB2102 - DRESSUUR VISSENAKEN-GLABBEEK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots