{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GOETHALS JANNE - BELLMILLS MACHOS GIGOLO
VAN HECKE LOTTE - AVRIL OF THE FAIRY TALE RANCH
VAN MOSSEVELDE RUNE - BLES
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE BACKER KORNEEL - JUFKE
DE KESEL GEIKE - LASAVIL VAN STAL "D" HOEVE
DE WANDEL DORINTHE - ZOETJE
GEERAERTS INA - QUINN V/D WATERHOEVE
SMET LIEN - RIAN'S TORNADO
VAN MELE ROSANNE - MARIE JEANNE
VERBRAEKEL NOONA - CHANEL
WULTEPUTTE BRITT - VANYA
WULTEPUTTE IRIS - VANYA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - FALADA
DE FAUW GASPAR - MAILOW
DIERICKX WINTHER - MELODY VAN 'T PEETERSHOF
TIMMERS MARGAUX - SARA
VERBRAEKEL NIMKE - CHANEL
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE KESEL GEIKE - JESSIE
DE RIDDER LAURE - JOEY
DE WANDEL ESTELLE - MOOIWEER
DERUYCK VIKTOR - BEAUTY
DIERICKX WINTHER - SUMBA (BLANCO)
LEYNS HELENA - SPLINTER
MARES LANDO - BELASCO
MORTIER MILA - ERJA'S MELISSA
MORTIER MILA - UFANO
SCHEPENS PAULIEN - GUNNER
SCHEPENS PAULIEN - XAFIRO
VAN CAUTEREN JILL - SYLVER
VAN DEN BOSSCHE LYNN - EVELIEN
VAN HECKE LOTTE - PRINS
VAN HOORDE LINSE - CLARA
VAN MELE ROSANNE - MADONNA
VAN MOER WOUT - LITTLE KING
VAN OVERWAELE CHELSEY - UNDO V/H WEIDSE HOF
VERBRAEKEL VICTOR - JACOBUS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL MARGOT - JOB
DE BEL FLORENCE - LIEZELSHOF MYSTIC
DE LAENDER EMILE - MEDENBLIK DOUWE
DE WANDEL ESTELLE - MOSSCHINO
GOETHALS JANNE - STOUGJESHOEVE UNLIMITED JOY
VERSCHELDEN MOLLIE - PRINCESSE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - FURY VAN DE BERGHOEVE
BLOMMAERTS LOTTE - BERLIN
BOON MARTHE - ADRIAAN VAN DE CLAEVERVALLEI
DE BEL FLORENCE - TIARA VAN PRINSEVELD
DE FAUW MARIE-MADELEINE - FERNANDO VAN DE VONDELHOEVE
DE WITTE FLOOR - KAPOENTJE
DE WITTE FLOOR - PACIENDA DRUM VH JUXSCHOT
GEERAERTS WARRE - MONTY
GOETHALS JANNE - ULESCO VAN DE BUCXTALE
MAROTEN BREND - MEGA MACEY
PENNEMAN STEF - JESSIE
PRAET KOBE - ALL STAR
VAN CLEEMPUT TESS - ANKY
VAN CLEEMPUT TESS - WISKY
VAN DEN BOSSCHE LOTTE - RONJA TER ROZENDALE
VAN HAELST NORA - JEWEL
VERHOEVEN KATO - PETER
ZAIDI JULIETTE - LOENA
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
D'HALUWIN FEBE - SHANIKS FANTASTIC
GOUDEZEUNE FEBE - WENDY
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
COOL EMMA - RUDOLF
TIMMERS ASTRID - FREESTYLE
VERSLUYS LOTTE - TINA VH PAARDEVELD
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DE NEEF SEM - BELLE FLEUR
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
ANDRIES THIJS - MAIN-D'OEUVRE
DE BRABANDER MARIEKE - SNOW
DE CLERCQ MARA - SPICE GIRL
DE WESTELINCK DIEUWKE - LUMINAHOFS FIONA
DUBOIS ARTHUR - ORCHID'S BAKAL
ELSMOORTEL FLORINE - VIP VAN DE SMIS
LANGIE TIEBE - RE
MELIS LOTTE - FHOENIX
MELIS LOTTE - PIETER
PENNEMAN LORE - CARAMEL DE BELVAL
PLASCH JOLIEN - GOLDINA VH PAARDEVELD
SAEY LORE - WIDDY
TIMMERS MARGAUX - ROCKY
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOON GUUST - SOCRATES OPTIMUS
CREVE DELFIEN - TORNADO
DE GROOT IRIS - FIDJI
DE RIDDER LAURE - JOLY'S DANCER
DE WESTELINCK PHEBE - LUMINAHOFS FIONA
LESTIENNE NINTE - ZEPHYR
ROGGEMAN CELINE - OLIVIER DE L'EGUILLE
SLACHMUYLDERS FEBE - JOLY'S MACHO
TROCH KAAT - MISTY
VAN DEN BULCKE DIEDE - JAOLI
VAN GUYSE FLOOR - VIJOUX VAN 'T ACHTERHOF
VAN HAELST NORA - MACHO
VAN HAELST NORA - ROAD RUNNER VAN DE BUCXTALE
VAN OVERWAELE XANDER - PEPPER
VAN WAES LISA - RÉALTIN SAOIRSE
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BERGHGRACHT AMÉLIE - DONATELLO DU BOIS
BLOMMAERTS LOTTE - ORCHID'S KUMARA
DE BRABANDER SILKE - BRISEYS
DE FAUW COSETTE - CISSI
DE WITTE FLOOR - CHILI PEPPER
DEKEYSER FELIEN - SEPPELINE'S KATINKA
DRIEGHE LANDER - ORCHID'S ATII
GHESQUIERE AYKO - ORLANDO VAN HET OVERLEDE GOED
MESTDAGH FRAN - REPLAY VAN DE HEKSENBERG
MOENS ALEXANDRA - LADY KILEEN
PILLE CHARLIEN - HAASENDONCK'S WANDRA
SAEY MAITE - OKSANA VAN TEN TORRE
SCHEPENS LOUIZE - CADANCE
TIMMERS ASTRID - DE HALGOREN AMIGO
VAN TORNHAUT DAAN - JARWIN
VAN UYTVANCK JINTE - HEROS
VAN WIELE MARIE-LOU - BENTO JAZZ
VERSPURTEN LOTTE - ESPERANZA
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BOTTE TESS - ORCHID'S QUINCY
COOL EMMA - CONCIERGE
DE LAENDER BRITT - KENSINGTON VAN EQUI CENTER
FLORÉ LAURE - JUPILER
PILLE CHARLIEN - PINK FLOYD
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIEGHE LINDE - MARCOUX VAN DEN HAAGAKKERS
ROGIERS MEREL - FUNSTABLES MICHELANGELO
VAN ZELE TINE - ORCHID'S MALONA
25/10/2020 - WPDO2021 - DRESSUUR SINAAI
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots