{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AARSCHOT - DEMERRUITERS (21001R)
JURY
0
0
0
0
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 1: 28/06/2021 20:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001R)
DEELNAME
3
0
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
ASSENT - SINT LEONARDUS (21002R)
DEELNAME
8
0
0
5
Groep 3: 30/06/2021 20:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERS (21003R)
DEELNAME
4
0
0
4
Groep 2: 29/06/2021 20:00
BIERBEEK - WALTERRUITERS (21005R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
BOUTERSEM - LRV BOUTERSEM VZW (21006R)
JURY
0
0
0
0
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 30/06/2021 20:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009R)
DEELNAME
6
0
0
2
Groep 3: 30/06/2021 20:00
GOOIK - LUSTIGE PAJOTTENLANDERS (20005R)
JURY
0
0
0
0
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021R)
DEELNAME
7
0
0
6
Groep 2: 29/06/2021 20:00
HAACHT - SINT HUBERTUS (21011R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
HAASRODE BLANDEN - MOLLENDAALRUITERS (21012R)
DEELNAME
6
0
0
3
Groep 2: 29/06/2021 20:00
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
DEELNAME
6
0
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
HOEGAARDEN - RIDDERS VAN BRUNERODE (21016R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
HOELEDEN - VELPEDRAVERS (21017R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 3: 30/06/2021 20:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011R)
DEELNAME
8
0
0
6
Groep 1: 28/06/2021 20:00
KORBEEK DIJLE - SINT JORIS (21020R)
BELET
0
0
0
0
KORTENAKEN - DE PAARDENVRIENDEN (21021R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
LANDEN - PEPIJN VAN LANDEN (21022R)
DEELNAME
11
0
0
9
Groep 1: 28/06/2021 20:00
LANGDORP - BOSRUITERS (21023R)
JURY
0
0
0
0
LIEDEKERKE - L-STARS (20029R)
BELET
0
0
0
0
LINDEN - SINT KWINTEN (21024R)
DEELNAME
4
0
0
1
Groep 2: 29/06/2021 20:00
LUBBEEK - HAGELANDSE RUITERS (21025R)
DEELNAME
9
0
0
4
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MEERBEEK - CENTAURRUITERS (21026R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 30/06/2021 20:00
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MELKWEZER - DE HAZENBERGZONE (21027R)
DEELNAME
6
0
0
2
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
MOORSEL TERVUREN - SINT HUBERTUS (21028R)
DEELNAME
10
0
0
5
Groep 1: 28/06/2021 20:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014R)
JURY
0
0
0
0
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 1: 28/06/2021 20:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015R)
DEELNAME
4
0
0
3
Groep 3: 30/06/2021 20:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
RILLAAR - ROMEINSE RIDDERS (21030R)
DEELNAME
13
0
0
8
Groep 3: 30/06/2021 20:00
ROTSELAAR - TORENRUITERS (21031R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SCHAFFEN - SINT HUBERTUSRIDDERS (21032R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035R)
DEELNAME
6
0
0
4
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SINT PIETERS LEEUW - DE LEEUWSE RIDDERS (20019R)
DEELNAME
7
0
0
5
Groep 3: 30/06/2021 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
BELET
0
0
0
0
TIENEN - SINT JORIS (21036R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 29/06/2021 20:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERS (21038R)
DEELNAME
5
0
0
3
Groep 2: 29/06/2021 20:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023R)
JURY
0
0
0
0
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 1: 28/06/2021 20:00
04/07/2021 - ZRTB2102 - SPRINGEN KORBEEK-DIJLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots