{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008P)
DEELNAME
2
2
0
0
Groep 2: 10/08/2021 19:00
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008R)
JURY
0
0
0
2
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
21
22
3
17
Groep 2: 10/08/2021 19:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001P)
DEELNAME
11
12
0
9
Groep 2: 10/08/2021 19:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001P)
DEELNAME
17
17
1
11
Groep 1: 09/08/2021 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
BELET
0
0
0
0
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERTJES (21003P)
DEELNAME
3
1
0
1
Groep 3: 11/08/2021 19:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
8
9
0
0
Groep 1: 09/08/2021 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016P)
DEELNAME
13
11
2
7
Groep 1: 09/08/2021 19:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 11/08/2021 19:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004R)
JURY
0
0
0
0
GEETBETS - SINT PAULUS (21009P)
DEELNAME
12
10
2
11
Groep 3: 11/08/2021 19:00
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021P)
DEELNAME
5
8
2
6
Groep 2: 10/08/2021 19:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P)
DEELNAME
15
16
2
12
Groep 2: 10/08/2021 19:00
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
JURY
0
0
0
3
HERENT - BERGDRAVERTJES (21013P)
DEELNAME
7
7
2
2
Groep 2: 10/08/2021 19:00
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P)
DEELNAME
14
11
1
8
Groep 3: 11/08/2021 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
6
5
0
3
Groep 1: 09/08/2021 19:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011P)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 1: 09/08/2021 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
4
4
0
3
Groep 3: 11/08/2021 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P)
DEELNAME
8
8
1
5
Groep 2: 10/08/2021 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
13
7
1
7
Groep 1: 09/08/2021 19:00
MEERBEEK - CENTAURRUITERS (21026R)
JURY
0
0
0
0
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012P)
DEELNAME
3
5
1
4
Groep 3: 11/08/2021 19:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013P)
DEELNAME
16
12
2
8
Groep 1: 09/08/2021 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P)
DEELNAME
19
18
2
9
Groep 1: 09/08/2021 19:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014P)
DEELNAME
7
7
2
5
Groep 3: 11/08/2021 19:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027P)
DEELNAME
8
12
2
11
Groep 1: 09/08/2021 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
10
10
2
9
Groep 1: 09/08/2021 19:00
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P)
DEELNAME
13
13
2
8
Groep 1: 09/08/2021 19:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015P)
DEELNAME
18
18
0
13
Groep 1: 09/08/2021 19:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
JURY
0
0
0
0
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 10/08/2021 19:00
PEPINGEN - DANDELION (20018P)
DEELNAME
5
4
0
4
Groep 3: 11/08/2021 19:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
JURY
0
0
0
1
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 10/08/2021 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
21
14
2
17
Groep 3: 11/08/2021 19:00
TIENEN - SINT JORIS (21036P)
DEELNAME
2
4
1
3
Groep 3: 11/08/2021 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
8
6
0
5
Groep 2: 10/08/2021 19:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERTJES (21038P)
DEELNAME
8
7
0
6
Groep 3: 11/08/2021 19:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022P)
DEELNAME
8
6
1
8
Groep 2: 10/08/2021 19:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022R)
JURY
0
0
0
0
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023P)
DEELNAME
28
11
2
24
Groep 3: 11/08/2021 19:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
DEELNAME
8
6
1
8
Groep 3: 11/08/2021 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
6
5
0
5
Groep 1: 09/08/2021 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
2
2
0
0
Groep 2: 10/08/2021 19:00
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042P)
DEELNAME
3
5
0
2
Groep 1: 09/08/2021 19:00
15/08/2021 - ZPTB2101 - PT OPWIJK
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots