{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008P)
DEELNAME
3
3
0
0
Groep 1: 06/09/2021 19:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P)
DEELNAME
16
12
2
10
Groep 3: 08/09/2021 19:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001P)
DEELNAME
15
16
1
10
Groep 2: 07/09/2021 19:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001R)
JURY
1
1
0
2
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
38
33
4
18
Groep 1: 06/09/2021 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
3
7
0
4
Groep 2: 07/09/2021 19:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERS (21003R)
JURY
0
0
0
3
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERTJES (21003P)
DEELNAME
3
4
0
1
Groep 3: 08/09/2021 19:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002P)
DEELNAME
12
14
3
9
Groep 2: 07/09/2021 19:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
50
41
5
34
Groep 2: 07/09/2021 19:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/09/2021 19:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009P)
DEELNAME
14
13
2
13
Groep 2: 07/09/2021 19:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002P)
DEELNAME
6
11
1
9
Groep 1: 06/09/2021 19:00
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021P)
DEELNAME
5
8
2
6
Groep 3: 08/09/2021 19:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 08/09/2021 19:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006P)
DEELNAME
1
2
0
1
Groep 2: 07/09/2021 19:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P)
DEELNAME
15
17
2
13
Groep 1: 06/09/2021 19:00
HAASRODE BLANDEN - MOLLENDAALRUITERS (21012R)
JURY
0
0
0
1
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
JURY
0
0
0
3
HERENT - BERGDRAVERTJES (21013P)
DEELNAME
7
8
2
3
Groep 1: 06/09/2021 19:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/09/2021 19:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011P)
DEELNAME
5
0
0
3
Groep 2: 07/09/2021 19:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011R)
JURY
0
0
0
0
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010P)
BELET
0
0
0
0
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021P)
DEELNAME
21
25
2
14
Groep 1: 06/09/2021 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
9
8
1
7
Groep 1: 06/09/2021 19:00
LUBBEEK - HAGELANDSE RUITERS (21025R)
JURY
0
0
0
0
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012P)
DEELNAME
3
5
1
4
Groep 3: 08/09/2021 19:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013P)
DEELNAME
12
7
1
6
Groep 1: 06/09/2021 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
17
14
2
10
Groep 1: 06/09/2021 19:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014P)
DEELNAME
9
16
3
11
Groep 1: 06/09/2021 19:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013P)
DEELNAME
5
6
0
4
Groep 2: 07/09/2021 19:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027P)
DEELNAME
6
11
2
11
Groep 2: 07/09/2021 19:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERTJES (31015P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 08/09/2021 19:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015P)
DEELNAME
21
19
0
15
Groep 1: 06/09/2021 19:00
OSSEL BRUSSEGEM - SINT JAN (20016R)
JURY
0
0
0
0
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016P)
DEELNAME
8
8
0
4
Groep 1: 06/09/2021 19:00
PEER - SINT TRUDO (31017P)
DEELNAME
12
18
3
13
Groep 2: 07/09/2021 19:00
PEPINGEN - DANDELION (20018P)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 3: 08/09/2021 19:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
JURY
0
0
0
0
PUURS KALFORT - HIPPIQUE (11016P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/09/2021 19:00
SCHOONDERBUKEN - BUKENRUITERS (21033R)
JURY
0
0
0
0
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 08/09/2021 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P)
DEELNAME
4
4
0
3
Groep 2: 07/09/2021 19:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014P)
DEELNAME
4
3
0
5
Groep 3: 08/09/2021 19:00
TIENEN - SINT JORIS (21036P)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 2: 07/09/2021 19:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERTJES (21038P)
DEELNAME
7
6
0
7
Groep 3: 08/09/2021 19:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 06/09/2021 19:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022P)
DEELNAME
9
8
1
9
Groep 1: 06/09/2021 19:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023P)
DEELNAME
26
11
2
23
Groep 2: 07/09/2021 19:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
3
2
0
0
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
3
2
0
0
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
3
2
0
0
Groep 3: 08/09/2021 19:00
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042P)
DEELNAME
5
5
0
2
Groep 3: 08/09/2021 19:00
11/09/2021 - ZPTB2103 - PT NEDEROKKERZEEL + PONYMETING
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots