{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
17
11
2
15
Groep 2: 29/06/2021 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
1
6
0
6
Groep 3: 30/06/2021 20:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
12
8
0
13
Groep 3: 30/06/2021 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
4
1
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
4
3
0
4
Groep 2: 29/06/2021 20:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
3
0
0
1
Groep 3: 30/06/2021 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
2
4
1
4
Groep 2: 29/06/2021 20:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
BELET
0
0
0
0
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
9
8
1
8
Groep 1: 28/06/2021 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
7
12
2
14
Groep 2: 29/06/2021 20:00
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
8
8
1
10
Groep 3: 30/06/2021 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
5
8
0
8
Groep 2: 29/06/2021 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
8
0
0
2
Groep 2: 29/06/2021 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
DEELNAME
7
6
0
6
Groep 1: 28/06/2021 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 1: 28/06/2021 20:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
DEELNAME
4
5
0
6
Groep 1: 28/06/2021 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
16
18
1
21
Groep 1: 28/06/2021 20:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
10
8
0
10
Groep 3: 30/06/2021 20:00
LIER NOORD - SINT ISIDOOR (11013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
12
9
1
11
Groep 1: 28/06/2021 20:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
2
6
0
5
Groep 3: 30/06/2021 20:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 30/06/2021 20:00
MEER - SINT JORIS (12018R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R)
DEELNAME
8
3
0
6
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 2: 29/06/2021 20:00
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
21
15
3
17
Groep 3: 30/06/2021 20:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R)
DEELNAME
12
2
0
6
Groep 3: 30/06/2021 20:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
12
4
0
12
Groep 2: 29/06/2021 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
9
2
0
6
Groep 2: 29/06/2021 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
3
8
1
8
Groep 1: 28/06/2021 20:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 28/06/2021 20:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
11
2
1
7
Groep 3: 30/06/2021 20:00
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027R)
DEELNAME
5
12
1
9
Groep 2: 29/06/2021 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
2
2
0
4
Groep 1: 28/06/2021 20:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
8
10
1
8
Groep 1: 28/06/2021 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
6
11
0
12
Groep 3: 30/06/2021 20:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
11
8
0
12
Groep 1: 28/06/2021 20:00
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 1: 28/06/2021 20:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R)
DEELNAME
19
9
0
14
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
2
6
1
6
Groep 2: 29/06/2021 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
7
11
0
11
Groep 3: 30/06/2021 20:00
SINT KATELIJNE WAVER - SINT CATHARINA (11018R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R)
DEELNAME
31
11
0
23
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
2
0
0
1
Groep 3: 30/06/2021 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
7
2
0
7
Groep 1: 28/06/2021 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
BELET
0
0
0
0
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 29/06/2021 20:00
TIELEN - DE HEIDEDRAVERS (12032R)
BELET
0
0
0
0
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
6
3
0
5
Groep 1: 28/06/2021 20:00
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035R)
DEELNAME
1
1
0
0
Groep 1: 28/06/2021 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
17
8
3
13
Groep 3: 30/06/2021 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
7
3
0
5
Groep 1: 28/06/2021 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
20
5
0
15
Groep 1: 28/06/2021 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 29/06/2021 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
BELET
0
0
0
0
04/07/2021 - ZRTA2106 - PUURS
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots