{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001R)
DEELNAME
2
0
0
2
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
20
9
0
15
Groep 1: 02/08/2021 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
4
3
0
3
Groep 3: 04/08/2021 20:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
9
0
0
2
Groep 1: 02/08/2021 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
2
4
1
4
Groep 1: 02/08/2021 20:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003R)
DEELNAME
12
13
2
12
Groep 1: 02/08/2021 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
17
17
3
18
Groep 2: 03/08/2021 20:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
DEELNAME
1
4
0
5
Groep 3: 04/08/2021 20:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
10
19
3
19
Groep 2: 03/08/2021 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
10
9
2
9
Groep 1: 02/08/2021 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
1
0
0
1
HINGENE - DE HUNTERS (11008R)
DEELNAME
2
0
0
2
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R)
DEELNAME
0
4
1
4
Groep 2: 03/08/2021 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
8
6
0
9
Groep 1: 02/08/2021 20:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010R)
DEELNAME
4
12
0
11
Groep 3: 04/08/2021 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
2
0
0
2
LIER NOORD - SINT ISIDOOR (11013R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 02/08/2021 20:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 03/08/2021 20:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012R)
DEELNAME
1
0
0
0
Groep 2: 03/08/2021 20:00
MEER - SINT JORIS (12018R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 2: 03/08/2021 20:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R)
DEELNAME
7
2
1
5
Groep 3: 04/08/2021 20:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021R)
DEELNAME
6
0
0
5
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
3
0
0
1
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
1
9
1
8
Groep 3: 04/08/2021 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
4
6
0
8
Groep 3: 04/08/2021 20:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
8
3
1
5
Groep 3: 04/08/2021 20:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R)
DEELNAME
4
3
0
3
Groep 3: 04/08/2021 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
1
1
0
2
Groep 2: 03/08/2021 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
10
11
2
14
Groep 1: 02/08/2021 20:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030R)
DEELNAME
15
7
2
12
Groep 1: 02/08/2021 20:00
SCHILDE - SINT GUIBERTUS (10019R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 03/08/2021 20:00
SCHOTEN - DE VOORKEMPEN (10020R)
DEELNAME
3
4
1
4
Groep 3: 04/08/2021 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
5
8
0
6
Groep 3: 04/08/2021 20:00
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021R)
DEELNAME
33
14
3
25
Groep 1: 02/08/2021 20:00
TURNHOUT - SINT PIETER (12033R)
DEELNAME
7
4
2
8
Groep 2: 03/08/2021 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
1
0
0
1
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 02/08/2021 20:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
5
6
1
7
Groep 2: 03/08/2021 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
4
0
0
3
WORTEL - PAARDENVRIENDEN (12041R)
DEELNAME
12
11
1
11
Groep 1: 02/08/2021 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
BELET
0
0
0
0
07/08/2021 - ZRTA2109 - GEEL TEN AARD I
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots