{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
BAARLE HERTOG - SINT REMIGIUS (12002R)
DEELNAME
2
1
1
2
Groep 3: 25/08/2021 20:00
BALEN - SINT-ODRADA (12003R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 23/08/2021 20:00
BERLAAR - SINT PIETER (11001R)
DEELNAME
3
4
0
4
Groep 1: 23/08/2021 20:00
BEVEL - PAARDEVRIENDEN (11002R)
DEELNAME
4
1
0
2
Groep 2: 24/08/2021 20:00
BOOISCHOT PIJPELHEIDE - DE HEIDERUITERS (11004R)
DEELNAME
8
0
0
2
Groep 2: 24/08/2021 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005R)
DEELNAME
17
16
3
17
Groep 2: 24/08/2021 20:00
DESSEL - SINT NIKLAAS (12006R)
DEELNAME
4
10
1
11
Groep 2: 24/08/2021 20:00
ESSEN - SINT ELOOI (10027R)
DEELNAME
3
3
0
6
Groep 2: 24/08/2021 20:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008R)
DEELNAME
1
7
0
8
Groep 3: 25/08/2021 20:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009R)
DEELNAME
3
7
2
5
Groep 1: 23/08/2021 20:00
GROBBENDONK - ONZE LIEVE VROUW TEN TROON (12010R)
DEELNAME
9
18
2
18
Groep 3: 25/08/2021 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007R)
DEELNAME
8
8
1
8
Groep 2: 24/08/2021 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011R)
DEELNAME
10
12
2
16
Groep 1: 23/08/2021 20:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012R)
DEELNAME
7
13
1
12
Groep 1: 23/08/2021 20:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014R)
DEELNAME
1
4
1
4
Groep 1: 23/08/2021 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043R)
DEELNAME
7
6
0
8
Groep 2: 24/08/2021 20:00
KALMTHOUT ACHTERBROEK - HAND IN HAND (10009R)
DEELNAME
11
3
0
9
Groep 3: 25/08/2021 20:00
KASTERLEE - DE LUSTIGE DRAVERS (12015R)
DEELNAME
16
12
0
13
Groep 3: 25/08/2021 20:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010R)
DEELNAME
13
21
1
24
Groep 2: 24/08/2021 20:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011R)
DEELNAME
12
9
0
10
Groep 1: 23/08/2021 20:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016R)
DEELNAME
19
22
2
25
Groep 2: 24/08/2021 20:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017R)
DEELNAME
8
10
1
11
Groep 1: 23/08/2021 20:00
LINT - SCHRANSHOEVERUITERS (10028R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 24/08/2021 20:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005R)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 1: 23/08/2021 20:00
MEER - SINT JORIS (12018R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 3: 25/08/2021 20:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019R)
DEELNAME
1
4
2
5
Groep 2: 24/08/2021 20:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020R)
BELET
0
0
0
0
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022R)
DEELNAME
18
4
0
8
Groep 1: 23/08/2021 20:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023R)
DEELNAME
16
8
1
13
Groep 2: 24/08/2021 20:00
MORKHOVEN - RUIME STAP (12045R)
DEELNAME
2
10
1
9
Groep 2: 24/08/2021 20:00
NOORDERWIJK - BAVODRAVERS (12024R)
DEELNAME
6
8
0
7
Groep 3: 25/08/2021 20:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013R)
DEELNAME
6
9
1
11
Groep 3: 25/08/2021 20:00
OOSTMALLE - SINT LAURENTIUS (10014R)
DEELNAME
11
5
1
7
Groep 1: 23/08/2021 20:00
OVERBROEK - SINT WILLIBRORDUS (10004R)
DEELNAME
8
5
1
7
Groep 1: 23/08/2021 20:00
PEULIS - DE MOEDIGE DRAVERS (11015R)
DEELNAME
1
1
0
2
Groep 3: 25/08/2021 20:00
POPPEL - SINT WILLIBRORDUS (12028R)
DEELNAME
8
9
0
7
Groep 1: 23/08/2021 20:00
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015R)
DEELNAME
11
13
2
15
Groep 3: 25/08/2021 20:00
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
BELET
0
0
0
0
RANST - SINT ANTONIUS (10016R)
DEELNAME
1
3
0
4
Groep 3: 25/08/2021 20:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
26
15
2
24
Groep 1: 23/08/2021 20:00
SCHRIEK - ZANDSTUIVERS (11022R)
DEELNAME
6
13
1
10
Groep 3: 25/08/2021 20:00
TIELEN - DE HEIDEDRAVERS (12032R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/08/2021 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
4
2
0
4
Groep 3: 25/08/2021 20:00
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035R)
DEELNAME
1
1
1
0
Groep 3: 25/08/2021 20:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
DEELNAME
5
6
1
7
Groep 1: 23/08/2021 20:00
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039R)
DEELNAME
27
18
3
19
Groep 2: 24/08/2021 20:00
WESTERLO - SINT ELOOI (12040R)
DEELNAME
9
4
0
5
Groep 1: 23/08/2021 20:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026R)
DEELNAME
9
9
1
14
Groep 1: 23/08/2021 20:00
29/08/2021 - ZRTA2113 - HERENTHOUT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots