{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
24
25
3
18
Groep 2: 13/07/2021 19:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P)
DEELNAME
31
25
3
22
Groep 1: 12/07/2021 19:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
39
35
4
23
Groep 2: 13/07/2021 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
5
11
0
6
Groep 3: 14/07/2021 19:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
8
7
0
0
Groep 1: 12/07/2021 19:00
BRUGGE - TER RONSELAERE (50007R)
JURY
0
0
0
0
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
52
42
5
33
Groep 1: 12/07/2021 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016P)
DEELNAME
16
13
2
6
Groep 2: 13/07/2021 19:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006P)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 3: 14/07/2021 19:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P)
BELET
0
0
0
0
IZEGEM - SINT TILLO (55003P)
DEELNAME
16
13
3
13
Groep 2: 13/07/2021 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
6
6
0
1
Groep 1: 12/07/2021 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
4
2
0
3
Groep 1: 12/07/2021 19:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003P)
DEELNAME
9
8
1
8
Groep 2: 13/07/2021 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
11
5
0
6
Groep 2: 13/07/2021 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P)
DEELNAME
8
8
1
5
Groep 3: 14/07/2021 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
13
4
1
6
Groep 2: 13/07/2021 19:00
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P)
DEELNAME
6
4
1
5
Groep 2: 13/07/2021 19:00
MIDDELKERKE - JONG SPERMALIERUITERS (54002P)
DEELNAME
0
4
0
3
Groep 1: 12/07/2021 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
12
11
2
9
Groep 3: 14/07/2021 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P)
DEELNAME
11
11
1
4
Groep 1: 12/07/2021 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
10
11
3
11
Groep 1: 12/07/2021 19:00
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P)
DEELNAME
16
16
4
11
Groep 3: 14/07/2021 19:00
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R)
JURY
0
0
0
0
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P)
DEELNAME
0
0
0
1
Groep 3: 14/07/2021 19:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P)
DEELNAME
0
4
1
4
Groep 3: 14/07/2021 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
16
9
1
15
Groep 1: 12/07/2021 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
13
11
3
11
Groep 3: 14/07/2021 19:00
VELDEGEM-RUDDERVOORDE - DE VELDRUITERS (50005R)
JURY
0
0
0
0
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P)
DEELNAME
1
1
0
1
Groep 2: 13/07/2021 19:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P)
DEELNAME
16
12
2
4
Groep 3: 14/07/2021 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P)
DEELNAME
7
11
1
6
Groep 1: 12/07/2021 19:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
2
1
0
0
Groep 2: 13/07/2021 19:00
WESTKAPELLE - SINT ELOOI (50006R)
JURY
0
0
0
0
WINGENE - TE REYE (56004R)
JURY
0
0
0
0
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
DEELNAME
5
5
2
7
Groep 1: 12/07/2021 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
10
10
1
6
Groep 1: 12/07/2021 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
1
2
0
0
Groep 1: 12/07/2021 19:00
21/07/2021 - ZPTW2102 - OEDELEM
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots