{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
3
3
0
2
Groep 3: 11/08/2021 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
3
1
0
4
Groep 3: 11/08/2021 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 11/08/2021 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
22
20
2
25
Groep 2: 10/08/2021 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
2
8
0
8
Groep 1: 09/08/2021 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
1
1
0
2
Groep 1: 09/08/2021 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020R)
DEELNAME
1
3
1
3
Groep 2: 10/08/2021 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R)
DEELNAME
1
6
1
5
Groep 2: 10/08/2021 20:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
DEELNAME
5
9
1
7
Groep 2: 10/08/2021 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
19
9
1
12
Groep 1: 09/08/2021 20:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R)
DEELNAME
5
9
0
10
Groep 3: 11/08/2021 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
DEELNAME
4
4
0
6
Groep 2: 10/08/2021 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 10/08/2021 20:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
DEELNAME
6
9
2
8
Groep 3: 11/08/2021 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
DEELNAME
16
14
1
12
Groep 3: 11/08/2021 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
7
1
0
2
Groep 2: 10/08/2021 20:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 09/08/2021 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
DEELNAME
12
12
1
9
Groep 1: 09/08/2021 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 1: 09/08/2021 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R)
DEELNAME
7
6
1
7
Groep 2: 10/08/2021 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 11/08/2021 20:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
3
5
1
6
Groep 3: 11/08/2021 20:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
DEELNAME
9
6
0
8
Groep 3: 11/08/2021 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
DEELNAME
0
2
1
2
Groep 1: 09/08/2021 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 11/08/2021 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 2: 10/08/2021 20:00
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
1
4
1
5
Groep 3: 11/08/2021 20:00
MIDDELKERKE - SPERMALIERUITERS (54002R)
JURY
0
0
0
0
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
24
8
0
17
Groep 2: 10/08/2021 20:00
MOERKERKE - DE HOORNRUITERS (50010R)
JURY
0
0
0
0
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
13
4
0
11
Groep 3: 11/08/2021 20:00
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R)
DEELNAME
6
16
0
15
Groep 2: 10/08/2021 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 11/08/2021 20:00
OOSTKAMP - DE WATERKANT (50008R)
JURY
0
0
0
0
PITTEM - SINT GODELIEVE (56003R)
BELET
0
0
0
0
PUURS - HIPPIQUE (11016R)
DEELNAME
8
5
0
10
Groep 2: 10/08/2021 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
9
2
7
Groep 1: 09/08/2021 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
9
15
0
18
Groep 1: 09/08/2021 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
2
2
0
1
Groep 3: 11/08/2021 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
3
2
0
4
Groep 2: 10/08/2021 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
12
7
0
16
Groep 3: 11/08/2021 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
DEELNAME
18
7
1
13
Groep 2: 10/08/2021 20:00
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 10/08/2021 20:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004R)
JURY
0
0
0
0
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 3: 11/08/2021 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
DEELNAME
20
24
4
23
Groep 1: 09/08/2021 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
7
7
0
6
Groep 2: 10/08/2021 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 1: 09/08/2021 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
17
6
0
15
Groep 1: 09/08/2021 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
DEELNAME
2
9
1
6
Groep 1: 09/08/2021 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 11/08/2021 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
DEELNAME
2
4
1
3
Groep 2: 10/08/2021 20:00
15/08/2021 - ZRTO2102 - SINAAI
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots