{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AALST - DENDERRUITERS (40001R)
DEELNAME
3
3
0
2
Groep 3: 15/09/2021 20:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 3: 15/09/2021 20:00
BAARDEGEM - VONCKRUITERS (40002R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 15/09/2021 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001R)
DEELNAME
31
21
3
29
Groep 1: 13/09/2021 20:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
DEELNAME
1
7
0
7
Groep 3: 15/09/2021 20:00
BELSELE - JONG WAASLAND (45001R)
DEELNAME
2
1
0
3
Groep 3: 15/09/2021 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001R)
DEELNAME
2
5
1
4
Groep 3: 15/09/2021 20:00
BURST - SINT MARTINUS (40003R)
DEELNAME
4
6
1
5
Groep 3: 15/09/2021 20:00
DENDERWINDEKE - WEDERGRATE (40014R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 15/09/2021 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
DEELNAME
18
9
1
12
Groep 3: 15/09/2021 20:00
ERPE MERE - LEVADE (40016R)
DEELNAME
4
7
0
8
Groep 3: 15/09/2021 20:00
EVERGEM - SINT KRISTOFFEL (43002R)
DEELNAME
3
2
0
4
Groep 3: 15/09/2021 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 15/09/2021 20:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
DEELNAME
5
12
2
8
Groep 3: 15/09/2021 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006R)
DEELNAME
16
11
0
10
Groep 3: 15/09/2021 20:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
DEELNAME
6
2
0
2
Groep 1: 13/09/2021 20:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007R)
DEELNAME
1
3
0
3
Groep 1: 13/09/2021 20:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
DEELNAME
13
12
0
9
Groep 1: 13/09/2021 20:00
KLEIN SINAAI - BAUDELOORUITERS (45011R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 13/09/2021 20:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 1: 13/09/2021 20:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008R)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 1: 13/09/2021 20:00
LOTENHULLE - KRUISRIDDERS (43004R)
DEELNAME
2
3
1
4
Groep 1: 13/09/2021 20:00
LUBBEEK - HAGELANDSE RUITERS (21025R)
BELET
0
0
0
0
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
DEELNAME
12
9
1
11
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MALDEGEM - SINT BARBARA (42003R)
DEELNAME
3
1
1
3
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
DEELNAME
3
2
0
3
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MELSELE - ONZE LIEVE VROUWRUITERS (45009R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MENNEN OOST-VLAANDEREN - MENVERENIGING (49001R)
DEELNAME
0
0
0
0
MERELBEKE - SINT ELOOIRUITERS (43005R)
DEELNAME
0
2
0
3
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007R)
DEELNAME
10
6
0
9
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005R)
DEELNAME
14
3
0
12
Groep 1: 13/09/2021 20:00
MOORSEL TERVUREN - SINT HUBERTUS (21028R)
BELET
0
0
0
0
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014R)
BELET
0
0
0
0
NINOVE - DE KOEPOORT (40011R)
DEELNAME
7
15
0
15
Groep 1: 13/09/2021 20:00
OOSTERZELE - VINKEMOLEN (43008R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 13/09/2021 20:00
SCHELDEWINDEKE - WINTICAMRUITERS (43009R)
DEELNAME
0
8
2
6
Groep 2: 14/09/2021 20:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
DEELNAME
6
7
0
8
Groep 2: 14/09/2021 20:00
SINT JAN IN EREMO - SINT JANSRUITERS (42005R)
DEELNAME
2
2
0
1
Groep 2: 14/09/2021 20:00
SINT PAUWELS - SINT PAULUS (45014R)
DEELNAME
2
1
0
2
Groep 2: 14/09/2021 20:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012R)
DEELNAME
15
5
0
15
Groep 2: 14/09/2021 20:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013R)
DEELNAME
10
8
1
11
Groep 2: 14/09/2021 20:00
TEMSE - SINT AMELBERGA (45016R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 14/09/2021 20:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERS (21038R)
BELET
0
0
0
0
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 2: 14/09/2021 20:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007R)
DEELNAME
18
24
4
23
Groep 2: 14/09/2021 20:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012R)
DEELNAME
6
3
0
5
Groep 2: 14/09/2021 20:00
ZAFFELARE - ZUILDERUITERS (43013R)
DEELNAME
3
3
0
5
Groep 2: 14/09/2021 20:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008R)
DEELNAME
15
5
0
14
Groep 2: 14/09/2021 20:00
ZOMERGEM - SINT MARTINUS (43014R)
DEELNAME
3
8
1
5
Groep 2: 14/09/2021 20:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012R)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 2: 14/09/2021 20:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 2: 14/09/2021 20:00
19/09/2021 - ZRTO21PR - PROVINCIAAL OOST-VLAANDEREN BASSEVELDE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots