{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
19
19
2
14
Groep 3: 25/08/2021 19:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001P)
DEELNAME
11
11
0
9
Groep 3: 25/08/2021 19:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P)
DEELNAME
21
16
2
15
Groep 2: 24/08/2021 19:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
41
35
4
23
Groep 3: 25/08/2021 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
5
9
0
4
Groep 1: 23/08/2021 19:00
BAZEL-HAASDONK - WISSEKERKERUITERS (45020R)
JURY
0
0
0
0
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
6
6
0
0
Groep 3: 25/08/2021 19:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
56
42
5
36
Groep 1: 23/08/2021 19:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004R)
BELET
0
0
0
3
ERPE MERE - LEVADE (40016P)
DEELNAME
15
13
2
7
Groep 1: 23/08/2021 19:00
GERAARDSBERGEN - SINT ADRIAANRUITERS (44008R)
JURY
0
0
0
0
HAALTERT - SINT JORIS (40006P)
DEELNAME
0
2
0
1
Groep 1: 23/08/2021 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012P)
DEELNAME
11
14
2
10
Groep 1: 23/08/2021 19:00
IZEGEM - SINT TILLO (55003P)
DEELNAME
19
14
2
15
Groep 1: 23/08/2021 19:00
KALKEN - CALKINERUITERS (41004R)
JURY
0
0
0
0
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P)
DEELNAME
13
12
1
8
Groep 2: 24/08/2021 19:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
9
8
0
4
Groep 2: 24/08/2021 19:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
4
4
0
3
Groep 2: 24/08/2021 19:00
KIELDRECHT-VRASENE - LOWEGRUITERS (45007R)
JURY
0
0
0
1
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 1: 23/08/2021 19:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
6
7
1
5
Groep 3: 25/08/2021 19:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P)
DEELNAME
8
8
1
5
Groep 1: 23/08/2021 19:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
13
5
0
5
Groep 3: 25/08/2021 19:00
MAARKEDAL - VLAAMSE ARDENNENRUITERS (44003R)
JURY
0
0
0
1
MELDERT - KRAVAALRUITERS (40009R)
JURY
0
0
0
1
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013P)
BELET
0
0
0
0
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P)
DEELNAME
7
3
1
5
Groep 3: 25/08/2021 19:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
12
12
2
9
Groep 1: 23/08/2021 19:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P)
DEELNAME
15
15
2
6
Groep 2: 24/08/2021 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
9
9
2
9
Groep 2: 24/08/2021 19:00
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P)
DEELNAME
17
18
4
12
Groep 2: 24/08/2021 19:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P)
DEELNAME
3
5
0
5
Groep 1: 23/08/2021 19:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010R)
JURY
0
1
0
1
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
19
11
2
17
Groep 3: 25/08/2021 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P)
DEELNAME
4
2
1
3
Groep 1: 23/08/2021 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
11
9
3
10
Groep 1: 23/08/2021 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P)
DEELNAME
2
1
0
1
Groep 1: 23/08/2021 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011R)
JURY
0
0
0
0
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P)
DEELNAME
16
12
2
4
Groep 1: 23/08/2021 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P)
DEELNAME
3
6
1
5
Groep 2: 24/08/2021 19:00
WESTKAPELLE - SINT ELOOI (50006R)
BELET
0
0
0
0
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
DEELNAME
8
6
1
9
Groep 2: 24/08/2021 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
6
6
0
6
Groep 1: 23/08/2021 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
2
2
0
0
Groep 1: 23/08/2021 19:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019P)
DEELNAME
1
1
0
1
Groep 1: 23/08/2021 19:00
28/08/2021 - ZPTO2104 - LOKEREN-HEIENDE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots