{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
AFFLIGEM - SINT MICHIEL (20008P)
DEELNAME
1
2
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
ANZEGEM - SINT ARNOLDUS (53001P)
DEELNAME
7
16
4
12
Groep 1: 23/09/2021 19:00
APPELS - ZANDRUITERS (41001P)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 2: 23/09/2021 20:00
ARDOOIE - SINT MARTINUS (55001P)
DEELNAME
12
14
3
15
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ARENDONK - DE KEMPENZONEN (12001P)
DEELNAME
1
4
1
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
ASSE - SINT MARTINUS (20001P)
DEELNAME
8
11
1
9
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BALEN - SINT ODRADA (12003P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BASSEVELDE - SINT AGATHA (42001P)
DEELNAME
11
10
3
9
Groep 1: 23/09/2021 19:00
BAZEL - WISSEKERKERUITERTJES (45020P)
DEELNAME
0
8
0
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004P)
DEELNAME
3
1
0
3
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERTJES (21003P)
DEELNAME
3
0
0
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BEVEL - PAARDENVRIENDJES (11002P)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002P)
DEELNAME
9
6
2
6
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BORNEM - SINT ALDEGONDE (11020P)
DEELNAME
3
6
2
6
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BRAKEL - SINT PIETER (44001P)
DEELNAME
3
7
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BRECHT - LESSIUSRUITERS (10003P)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
BROECHEM - VAN HALMAELEN (10005P)
DEELNAME
3
2
2
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
EKSAARDE DOORSLAAR - KRUISRIDDERS (45004P)
DEELNAME
24
15
5
20
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ERPE MERE - LEVADE (40016P)
DEELNAME
6
6
2
3
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GALMAARDEN - PAUWELRUITERS (20004P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GAVERE - D'HULLERUITERS (44006P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GEEL LARUM - SINT JORIS (12007P)
DEELNAME
4
6
3
7
Groep 1: 23/09/2021 19:00
GEEL TEN AARD - SINT HUBERTUS (12008P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GEETBETS - SINT PAULUS (21009P)
DEELNAME
2
4
1
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002P)
DEELNAME
4
7
1
6
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GIERLE - DE KEMPENZONEN (12009P)
DEELNAME
1
5
1
3
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021P)
DEELNAME
3
4
2
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HAALTERT - SINT JORIS (40006P)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HAASRODE BLANDEN - MINIMOLLEN (21012P)
DEELNAME
0
6
2
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006P)
DEELNAME
0
2
0
2
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004P)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HEIST OP DEN BERG - SWAENERUITERS (11007P)
DEELNAME
7
6
1
3
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
JURY
0
0
0
3
HERENT - BERGDRAVERTJES (21013P)
DEELNAME
2
3
2
1
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HERENTHOUT - SINT PAULUS (12011P)
DEELNAME
14
14
3
14
Groep 1: 23/09/2021 19:00
HERSELT - SINT MAARTEN (12012P)
DEELNAME
4
7
2
5
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HEUSDEN - EPHONA (30010P)
DEELNAME
2
5
3
5
Groep 1: 23/09/2021 19:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
HOOGSTRATEN - SINT KATHARINA (12014P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 2: 23/09/2021 20:00
ITEGEM - SINT GUIBERTUS (12043P)
DEELNAME
3
1
2
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
IZEGEM - SINT TILLO (55003P)
DEELNAME
6
6
3
8
Groep 1: 23/09/2021 19:00
KALLO - DE WASE WOLFJES (45021P)
DEELNAME
8
5
1
8
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KAULILLE - LEVADE (31009P)
DEELNAME
2
6
0
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KERKSKEN - SINT MAARTENSRUITERS (40007P)
DEELNAME
2
2
0
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KESTER - HEIDERUITERS (20011P)
DEELNAME
3
0
0
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KIELDRECHT - SAEFTINGE (45007P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KONINGSHOOIKT - HEIDERUITERS (11010P)
DEELNAME
14
10
2
12
Groep 3: 23/09/2021 21:00
KONTICH - LEOPOLD III (10010P)
DEELNAME
4
4
2
6
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LEEST - SINT NIKLAAS (11011P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021P)
DEELNAME
6
12
2
11
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LICHTAART - DE KEMPENRIDDERS (12016P)
DEELNAME
10
10
2
9
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LILLE - SINT ANTONIUS (12017P)
DEELNAME
3
7
2
6
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LINT - DE BOKKERIJDERS (10011P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LIPPELO - DE TEMPELIERS (11005P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LO RENINGE - POLORUITERS (51003P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LOCHRISTI - CHRISTI RUITERS (43003P)
DEELNAME
2
5
2
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LOENHOUT - SINT QUIRINUS (10012P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LOKEREN HEIENDE - HEILIG HARTRUITERS (45008P)
DEELNAME
3
8
1
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
LOMMEL - SINT PIETER (30007P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MAARKEDAL - MAARKEDAL (44003P)
DEELNAME
7
3
0
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MEER - SINT JORIS (12018P)
DEELNAME
0
1
3
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
MEERHOUT - DE ROSKAM (12019P)
DEELNAME
0
1
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MEERLE MEERSELDREEF - MARCKERUITERS (12020P)
DEELNAME
5
3
0
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MEISE-WOLVERTEM - SINT ELOOI (20012P)
DEELNAME
2
4
1
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MERCHTEM - SINT GUIDO (20013P)
DEELNAME
8
0
1
6
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MERELBEKE - SINT ELOOIPONYS (43005P)
DEELNAME
5
1
1
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MERKSPLAS - SINT MAARTEN (12021P)
DEELNAME
8
7
3
9
Groep 1: 23/09/2021 19:00
MIDDELKERKE - JONG SPERMALIERUITERS (54002P)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MINDERHOUT - SINT CLEMENS (12022P)
DEELNAME
2
0
0
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MOERBEKE WAAS - SINT ISIDOOR (43007P)
DEELNAME
1
5
2
4
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MOERZEKE - SINT MARTINUS (41005P)
DEELNAME
6
8
2
7
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MOL ACHTERBOS - PEGASOS (12023P)
DEELNAME
0
6
0
5
Groep 3: 23/09/2021 21:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021P)
DEELNAME
2
2
1
1
Groep 3: 23/09/2021 21:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014P)
DEELNAME
0
4
2
4
Groep 3: 23/09/2021 21:00
NEERPELT - DE DRAVERS (31013P)
DEELNAME
1
1
0
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
NIEUWENRODE - DE LEVADE (20027P)
DEELNAME
3
7
2
6
Groep 1: 23/09/2021 19:00
OEDELEM BEERNEM - DE TEMPELIERS (50002P)
DEELNAME
0
6
3
5
Groep 1: 23/09/2021 19:00
OELEGEM - EDELE BRIGANDS (10013P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OESELGEM - LEIERUITERS (56008P)
DEELNAME
5
8
2
6
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OLMEN - DE NETEDRAVERS (12026P)
DEELNAME
1
4
2
4
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OPHOVEN - SINT SERVATIUS (31014P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERTJES (31015P)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015P)
DEELNAME
10
7
0
8
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OPWIJK - SINT PAULUS (20015R)
JURY
0
0
0
2
ORSMAAL - GETERUITERS (21029R)
JURY
0
0
0
0
OUD TURNHOUT - SINT BAVO (12027P)
DEELNAME
1
4
1
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016P)
DEELNAME
3
4
0
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
PASSENDALE - SINT AUDOMARUSRUITERS (52008P)
DEELNAME
0
0
0
2
Groep 3: 23/09/2021 21:00
PEER - SINT TRUDO (31017P)
DEELNAME
1
13
3
10
Groep 1: 23/09/2021 19:00
PEPINGEN - DANDELION (20018P)
DEELNAME
2
4
0
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
PEPINGEN - RUITERCLUB DANDELION (20018R)
JURY
0
0
0
1
PULDERBOS - DENNENRUITERS (10015P)
DEELNAME
2
4
1
3
Groep 3: 23/09/2021 21:00
PUURS KALFORT - HIPPIQUE (11016P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 23/09/2021 21:00
RIJKEVORSEL - SINT WILLIBRORDUS (12030P)
DEELNAME
9
20
3
11
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031P)
DEELNAME
2
2
1
3
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SINAAI - LIJSDONCKRUITERS (45010P)
DEELNAME
0
3
0
3
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SINT JORIS WINGE - HAGELANDRUITERS (21035R)
JURY
0
0
0
0
SINT LENAARTS - SINT LEONARDUS (10021P)
DEELNAME
8
7
3
7
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SINT-GILLIS-WAAS - SINT EGIDIUS (45012P)
DEELNAME
1
3
2
3
Groep 1: 23/09/2021 19:00
SINT-NIKLAAS - HET SOETE WAASLAND (45013P)
DEELNAME
2
1
1
2
Groep 1: 23/09/2021 19:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014P)
DEELNAME
0
2
1
2
Groep 1: 23/09/2021 19:00
TIENEN - SINT JORIS (21036P)
DEELNAME
1
2
0
1
Groep 1: 23/09/2021 19:00
TORHOUT - SINT REMBERT (50004P)
DEELNAME
5
3
2
4
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VECHMAAL - EBUROONTJES (32006P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VEERLE - DE WIJNGAARD (12034P)
DEELNAME
0
0
1
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VISSENAKEN-GLABBEEK - GUNNINGENRUITERTJES (21038P)
DEELNAME
1
3
0
4
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VLIJTINGEN - SINT ALBANUS (32013P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VLIMMEREN - SINT QUIRINUS (12035P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
VOLLEZELE - DE CAPRIOLE (20022P)
DEELNAME
1
1
0
2
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WAARSCHOOT - SINT GHISLENUS (43011P)
DEELNAME
1
1
0
1
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WAASMUNSTER - DURMERUITERS (41007P)
DEELNAME
7
1
2
2
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WACHTEBEKE - SINT HUBERTUS (43012P)
DEELNAME
3
7
1
5
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023P)
DEELNAME
17
5
2
18
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WAMBEEK - DE VELDDRAVERS (20023R)
JURY
0
0
0
1
WEELDE RAVELS - SINT JORISVRIENDEN (12039P)
DEELNAME
0
7
1
7
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WERVIK - KRUISEIKRUITERS (52005P)
DEELNAME
2
1
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WESTERLO - SINT ELOOI PC (12040P)
DEELNAME
3
1
2
1
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WORTEL - DE PAARDENVRIENDJES (12041P)
DEELNAME
1
6
0
4
Groep 1: 23/09/2021 19:00
WUUSTWEZEL - TAXANDRIA (10024P)
DEELNAME
19
15
3
23
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZELE - SINT LUDGERUS (41008P)
DEELNAME
1
1
1
2
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZOERSEL - SINT ELISABETH (10026P)
DEELNAME
10
6
3
9
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZONNEBEKE - ZONNEDRAVERS (52006P)
DEELNAME
4
4
2
5
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZOTTEGEM - ZOTTEGEM (40012P)
DEELNAME
1
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZOUTLEEUW - SINT LEONARDUS (21042P)
DEELNAME
1
2
0
1
Groep 1: 23/09/2021 19:00
ZWIJNDRECHT - SINT MACHUTUSRUITERS (45019P)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 23/09/2021 19:00
26/09/2021 - ZPTN2021 - NATIONAAL PONYTORNOOI NIEUWENRODE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots