{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
D2
Ring D2: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
12:00
13:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100053133 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - WEELDE RAVELS
2
12:15
100053983 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - GROBBENDONK
3
12:30
100035075 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - BROECHEM
4
12:45
100053229 - VIERTALLEN DRESSUUR - ZA - OUD TURNHOUT
D1
Ring D1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
08:30
11:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
1218560 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BASSEVELDE
2
08:45
100016308 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HEIST OP DEN BERG
3
09:00
1369720 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - PULDERBOS
4
09:15
1243418 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MIDDELKERKE
5
09:30
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
6
09:45
1162279 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MERKSPLAS
7
10:00
1152175 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BROECHEM
8
10:15
100024085 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GRIMBERGEN
9
10:30
1239879 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ARDOOIE
10
10:45
1153589 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GEEL LARUM
11
11:00
1178043 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOERSEL
12
11:15
8759605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OOSTKAMP
13
11:30
100053605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GERAARDSBERGEN
E
Ring E: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
08:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
1152478 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - DESSEL
2
08:45
1154401 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - GIERLE
3
09:00
100045684 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENTHOUT
4
09:15
1163895 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OELEGEM
5
09:30
100040049 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HOOGSTRATEN
6
09:45
1247256 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZONNEBEKE
7
10:00
1183905 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HERENT
8
10:15
1235435 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - SINT-NIKLAAS
9
10:30
1238768 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - ZOMERGEM
10
10:45
1193605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
11
11:00
100040374 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - RIJKEVORSEL
12
11:15
15213034 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - BRUGGE
13
11:30
1210274 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - OVERPELT
14
11:45
1188248 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MEISE-WOLVERTEM
C
Ring C: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse M
08:30
12:15
Nr.
Tijd
Combinatie
2
08:45
1164808 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OOSTMALLE
4
09:15
100036349 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
5
09:30
100035004 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARENDONK
6
09:45
1165111 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - OUD TURNHOUT
7
10:00
1175619 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - WEELDE RAVELS
8
10:15
100035033 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - PULDERBOS
9
10:30
100053207 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - VELDEGEM-RUDDERVOORDE
10
10:45
1173801 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - TURNHOUT
11
11:00
14767541 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
12
11:15
100035323 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
13
11:30
10371017 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - MAARKEDAL
14
11:45
4443711 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - NIEUWENRODE
15
12:00
100031185 - VIERTALLEN DRESSUUR - M - BEERSE
A-terrein
Ring A-terrein: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse ZA
14:00
14:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
1155209 - ACHTTALLEN DRESSUUR - ZA - HERENTHOUT
B
Ring B: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
08:30
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
1176831 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WORTEL
2
08:45
13985174 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LILLE
4
09:15
1173090 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - SINT LENAARTS
5
09:30
1241600 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - IZEGEM
6
09:45
1189460 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - OPWIJK
7
10:00
7657239 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WESTKAPELLE
8
10:15
1245236 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - TORHOUT
9
10:30
5394513 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - LICHTAART
10
10:45
100017582 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - WAASMUNSTER
11
11:00
1154502 - ACHTTALLEN DRESSUUR - L - GROBBENDONK
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse M
08:30
11:15
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
1158845 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - KONTICH
2
08:45
100035198 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - LICHTAART
3
09:00
1246448 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WESTKAPELLE
4
09:15
7656936 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - ARDOOIE
5
09:30
5455339 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - BASSEVELDE
6
09:45
1237657 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - WAASMUNSTER
7
10:00
1168747 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SCHOONBROEK
8
10:15
4438354 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - SINT LENAARTS
9
10:30
5412192 - ACHTTALLEN DRESSUUR - M - OEDELEM BEERNEM
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEULEN TINE - NIMMERDAM SPECIAL VH LINKEBEKE
2
09:10
FOETS PIETER - MEREL VAN 'T NACHTEGALEHOF
3
09:20
SEGERS ELINE - BRITT VAN HET BLADERENKWARTIER
4
09:30
VAN COPPENOLLE LIESL - FUN VAN DE HEERNIS
5
09:40
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
6
09:50
SCHROYEN EVELIEN - LESTER TERDAMME
7
10:00
VAN BAMBOST STEVE - SUAVE SVB
8
10:10
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
9
10:20
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
10
10:30
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
12
10:50
VERVECKEN BABETTE - INEXIS-WK
13
11:00
DAEMS KRIS - WO DIABLO
14
11:10
VAN LINDT BRAM - NITRO VAN DE SMETSHOEVE
15
11:20
HUYGELEN JULIE - HARVES VAN DE REIMEURTER
16
11:30
VAN ZELE IMANI - LION
17
11:40
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
18
11:50
DESOETE DIEDERIK - FLEEDWOOD MAC
19
12:00
GRAUWELS TINY - ARIPUANÃ VAN SINT-ROCHUS
20
12:10
NESTOR LOTTE - FERRARI
21
12:20
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
22
12:30
MOLENBERGHS LIESBETH - ORLONDY VAN HET BEUKENHOF
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
ROESEMS ANN - GUAPO
2
13:08
OEYEN WENDY - ABEJA
3
13:16
VERDONCK NANCY - JOPLIN VAN HET HEIDEHOF
4
13:24
VANDE VYVERE JEREMIEN - NIC NAC VAN 'T JONKERSLEEN
5
13:32
DE JONGHE JORDI - ROMEQUE VAN GEERTSMEULENBERG
6
13:40
DE SOUTER JUNE - DIAMOND HILL
7
13:48
LAMBRECHT TIJL - OLENCKA VAN HET TORENHOF
8
13:56
VAN MULDERS EMILY - TIZIANO WINHORSES
9
14:04
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
10
14:12
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
11
14:20
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
13
14:36
VANDERMOERE HEIDI - INDIANA
14
14:44
BRASSEUR MATHIAS - LOUISE VD GULDENNAGEL
15
14:52
BAX CAROLIEN - MISS GLAMOUR
16
15:00
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
17
15:08
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
18
15:16
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
19
15:24
VAN DE GOOR EMILY - PEPSI P
20
15:32
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
21
15:40
SAEYS STEFAAN - AUSTIN M Z
22
15:48
PARET EMMA - CASALLETTO VAN DE MISPELAERE
23
15:56
VINGERHOETS ELINE - EPONA
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
3
13:16
DEPRE FEMKE - KANTANA
4
13:24
WUYTS AMBER - INFINITY DA
5
13:32
VAN HAVERE WIEZE - FREASURE
6
13:40
ROOS ALEXANDER - ODELIN
7
13:48
VAN OVERMEIRE ADINDA - JENNYCA TER DONCK
8
13:56
HOFMAN GEERTRUI - RUDOLF D
9
14:04
DECKX KENZA - IBEAULALEEN W
10
14:12
DOBBELAERE JASMINE - INSANA
11
14:20
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
12
14:28
BOGAERTS VEERLE - DESCUDIN VAN DE JOMAHEIDE
13
14:36
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
14
14:44
AERTS WILLEM - ROYAL DIAMOND
15
14:52
BUTENEERS MILDRID - HASTA LA VISTA HC Z
16
15:00
DENDAUW WILLEM - COULEUR
17
15:08
DESUTTER DIETER - HEOKA VAN HET NETEHOF
18
15:16
DESCHEEMAEKER ARNE - GRAFITT D
19
15:24
MOECHARS MEREL - JMH FABIENNE
20
15:32
SOETEMANS SANNE - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
21
15:40
VERHALLE DAGMAR - KASTOR
22
15:48
VAN CAUTEREN HELENKA - CHAMP PROUD MARY DC Z
23
15:56
DEMESMAEKER KELLY - DON'T WHISPER
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
TURREKENS LUC - O' LADY D' URSEL
2
13:08
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
3
13:16
GEYSKENS SANDRA - DELFIEN RENOIR
4
13:24
BERTENS BRITNEY - HILTON
5
13:32
MOREELS LOTTE - JAYZEE V'T ATIHOF SL Z
6
13:40
VANDEWAETERE GEERT - MIDLETON VAN 'T LOZERHOF
7
13:48
GEERENS SILKE - MY FREE LADY
8
13:56
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
9
14:04
VERMOORTELE LOORKE - IRMO S
10
14:12
DE BATS LIEZE - BONAPART
11
14:20
BERNAERT ELIANA - PANDORA VAN DE VRIJENAKKER
13
14:36
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
14
14:44
HAERENS BRUNO - KOSIERA
15
14:52
HEREMANS KELLY - KOSMO
16
15:00
BERTELS KAREN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
17
15:08
DE SCHRIJVER QUINTEN - JUFFER VAN DE VRIJENAKKER
18
15:16
DE WITTE SIEN - JOTTA D'INSEGOTTE
19
15:24
VANDENPUT TATJANA - IANDO II VAN 'T VOSSENHOL
20
15:32
DE WAEL NIELS - Q-TONIC VAN DEN HAAGAKKERS
21
15:40
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
22
15:48
PLUSQUIN MARINKA - BOGONDA
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEFOUR SHIANDRA - KALINKA VAN EYENSLUIS
2
09:08
PEVENAGE BENTE - NAVARO
3
09:16
GOETSCHALCKX FLEUR - ONTARIO V/D ESBERG
4
09:24
VERGAELEN SOFIE - PICASSO VAN HET PLUIMENNEST
5
09:32
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
6
09:40
VAN DRIESSCHE LATONYA - ORIELLE V/D MOERVAARTHOEVE
7
09:48
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
8
09:56
CRETS MAXIME - DI AMO’S DONNATA
9
10:04
GOEMAN EVELIEN - ILUGA STAR
10
10:12
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
11
10:20
CYPERS MICHELLE - DAFNE VAN 'T MAAILAND
12
10:28
VANDECASTEELE PIET - APACH DU CHATEAU
13
10:36
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
15
10:52
SOMERS FLEUR - BARON VAN 'T GESTELHOF
16
11:00
COOLS HANNE - LADY LY
17
11:08
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
18
11:16
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
19
11:24
VANDER ELST KARIN - HORATIO
20
11:32
DE STERCKE EVELIEN - O - DIAMANT DANCE
21
11:40
CLAESSENS SANDRA - QUIANDRA VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
22
11:48
NEYT KATHLEEN - NITRO GOLDEN
23
11:56
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE BACKER XANTHE - QUINZ
2
09:08
BERNAERT EVA - HALLOBIE II V/D VRIJENAKKER
3
09:16
WITTEVRONGEL JASNA - HOHENWEDLER DEERN
4
09:24
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
5
09:32
DEMEULEMEESTER JORIS - OIJITA VAN DE SNEPPE
6
09:40
VERBRUGGEN EVY - FURIOSO
7
09:48
SCHUURMANS CHARLOTTE - LENNON DU ROTON Z
8
09:56
VAN PETEGHEM EMMA - PUERTO RICO VAN D'AVRIJE
9
10:04
WUYTS LIEVE - MISS MAGIC VAN 'T HEIKE
10
10:12
WUYTS GITTE - KAVAL H
11
10:20
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
13
10:36
BLEUKX INE - BALOU
14
10:44
CAELENBERGHE TATIANNA - KARACOLA ANTONI
15
10:52
VAN OEYEN FEMKE - LINDT
16
11:00
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
17
11:08
KLOS DESIREE - FAIRY TALE
18
11:16
VAN DOORNE NICK - QUINTA VD KIEKEMOORTEL
19
11:24
VOETS SAARTJE - BROERE FUIJ
20
11:32
DOCX LOUISE - GALICE SSB
21
11:40
VAN HOVE BRUNO - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
22
11:48
CELIKER SEVGI - FÃœRST BALLERINA
23
11:56
EMBRECHTS SOFIE - PIPA VAN DE VREEBEEMDEN
24
12:04
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
2
09:08
PARTOENS BRITT - ICARIS VAN 'T AMARYLLISHOF
3
09:16
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
4
09:24
DAEMS KRIS - I´M JACKSSON DE ROMME
5
09:32
D'HAENE SOFIE - NIETTES VAN 'T LINDEHOF
6
09:40
GAILLIAERT ALYSSA - ILLUSION VAN 'T SPOOR
7
09:48
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
8
09:56
VANDE PUTTE BORIS - ROYAL KISS
9
10:04
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
10
10:12
LOOTS RIA - Q - SPECIAL V/D BOSCHKES
11
10:20
VOS STEFFIE - ILLUSION
13
10:36
GEEROMS YARNO - CASSANDRA GZ
14
10:44
LEMMENS ESMEE - ADMIRAAL
15
10:52
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
16
11:00
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
17
11:08
CONICKX LIEVE - KALLISTA
18
11:16
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
19
11:24
ESPRIT JEAN-PAUL - LOPANO
20
11:32
DESOMER ANJA - J'ADORE M
21
11:40
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
22
11:48
AERTS ANNE SOPHIE - LADY FROZEN W&W
23
11:56
VAN COPPENOLLE LIESL - RADETSKY VAN DE KEMPENHOEVE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BLOCKX KIM - PRETTY ME VAN DEN BRUEL
2
09:08
HANTSON AMALIA - CARAMBO
3
09:16
DE GUSSEME PIETER - ELASTICA VAN DE HARINGSLEDE
4
09:24
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
6
09:40
HENRARD YNKE - ORBIUS VH PAUWENHOF
7
09:48
VAN AERSCHOT DEBBY - ARMATO Z
8
09:56
STEVENS HANS - FIONA MATINA HS
9
10:04
NEVEN EVELIEN - JUST ME JELLYBEAN
10
10:12
VERHELST FILIP - JOUPY
11
10:20
DHAENENS LISA - DIAMANTIA
12
10:28
GORIS RUBY - ZANDOR
13
10:36
EYKENS JOLIEN - ORCHIDE VAN BLOMMERSCHOT
14
10:44
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
15
10:52
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
16
11:00
DEMARET CAMILLE - GIGOLO M.L.
17
11:08
BLOMME TANITA - ILANAH
18
11:16
MERTENS LYN - JORAN H.
19
11:24
LOENDERS FEMKE - DONNA - GRACIA
20
11:32
DE SCHUTTER LAURE-ANNE - FRÃœHLING
21
11:40
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
22
11:48
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
23
11:56
HENRARD YNKE - HEBRA VAN HET EEGDEKEN
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
2
09:08
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
3
09:16
LAMBRECHT GEERT - LIMIT TER VELDEKEN
4
09:24
JANSEN GWEN - NIAS F V/H BLEJANHOF
5
09:32
HEEREN TAMARA - IPPOLITO VAN HET PANNEHOF
6
09:40
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
7
09:48
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
8
09:56
GORIS SENNE - LURAAN-H
9
10:04
VERELST EVELYN - DORA
10
10:12
VERSMISSEN SILKE - SINHUS
11
10:20
PEETERS ZITA - CELINE
13
10:36
SOETEMANS LOTTE - MERLOT VAN DE BRETHEI
14
10:44
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
15
10:52
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
16
11:00
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
17
11:08
ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
18
11:16
BERNAERT ELISE - NELLE VAN DE VRIJENAKKER
19
11:24
DELAERE MAURA - DENZEL DWD
20
11:32
ROBBERECHTS LAURA - GOSSA
21
11:40
BOSMAN MAGRIET - NIRVANA VAN 'T MULDERSHOF
22
11:48
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERGALLE ELKE - MILAGRO VAN DE VARENBERG
2
09:08
DE HAES NELE - BELLEROSE V.L.
3
09:16
VAN DE POEL NATHALIE - ICEBREAKER VAN DEN HAAGAKKERS
4
09:24
WITTEVRONGEL SARA - DONNA ELUXE
5
09:32
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
6
09:40
VAN LOOY KAREN - GABON
7
09:48
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
8
09:56
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
9
10:04
DUPON ROBIN - JAMAY VAN DE ROTERIJHOEVE
10
10:12
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
11
10:20
CUVELIER FLORENCE - L'ILE AU TRESOR VH POESTHEMHOF
13
10:36
JACOBS SARA - EASY DANCER
14
10:44
DEMEIRE KOEN - IMPOSANT G
15
10:52
DE ROOVER INES - FLEUR
16
11:00
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
17
11:08
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
18
11:16
DIERICK LEONTINE - ISAURA VAN D'EKELBEEK
19
11:24
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
20
11:32
VERMEIREN FLEUR - BENITO VAN HET MOLENZICHT
21
11:40
VANDEPUT ROBERT - JITZE VAN 'T EKKERSHOF
22
11:48
LENAERTS DOENIA - BLITS
23
11:56
VAN ROEYEN TINE - YAKARI VAN HET TRICHELHOF
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
2
09:08
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
3
09:16
VANDER MEULEN EMMA - CHANEL
4
09:24
THIRY LEEN - WONDERBOY
5
09:32
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
6
09:40
CUVELIER ELISE - THINKA VAN HET STREYENHOF Z
7
09:48
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
8
09:56
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
9
10:04
SOETEMANS NELE - INDEZZ
10
10:12
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
11
10:20
GEYSMANS LUNA - FERRERO VAN HET METTENHOF
13
10:36
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
14
10:44
OOMS TIM - MIO VAN DE BUITENHEIDE
15
10:52
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
16
11:00
VAN LINDT KATRIJN - KANSAS-CITY VH KAPELHOF
17
11:08
VAN DROOGENBROECK ILANA - DELWAUX A
18
11:16
VAN DEN NESTE LORE - CHOICES BB
19
11:24
MERTENS CHELSEA - RANJA 411263709
20
11:32
WOUTERS ELKE - CHOPIN
21
11:40
BAX EDDY - K - JOLIEN VAN 'T HEIKE
22
11:48
GYSSELS JANA - KANTOR
23
11:56
WILLEM JONAS - DRAGON ZOETENDAELE Z
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CLAEYS CÉLIEN - GINGER
2
09:10
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
3
09:20
SIMONS HANNE - SPIELLADY
4
09:30
CEULEERS BIRGIT - QUEENSLEY "B" VH RIGELHOF
5
09:40
MARCELIS ANJA - JAMIRO
6
09:50
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
7
10:00
DUPON ANOUK - LUIGI VAN DE ROTERIJHOEVE
8
10:10
GOLZENLEUCHTER TANJA - KADENCE VAN DE SNYDERSHOEVE
9
10:20
MOLENBERGHS KATHLEEN - GALI UTOPIA
10
10:30
RIJNDERS SOFIE - GREGO
12
10:50
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
13
11:00
BERNAERT ELIANA - JODOKUS VAN DE VRIJENAKKER
14
11:10
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
15
11:20
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
16
11:30
VAN LINT KIRINA - BRUNO VAN DE KEMPENHOEVE
17
11:40
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
18
11:50
DE GUCHT FEBE - BELLA VITA
19
12:00
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
20
12:10
GERIS WILLY - FIDAN 3
21
12:20
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DAELE GUY - HUBUFA SJ
2
09:10
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
3
09:20
VANDER MEULEN CHRIS - GLARISMA 1104492
4
09:30
DE RUYCK ANN - MY LADY VAN DE WAFELHOEVE
5
09:40
GEUDENS BENNY - DON APARTE
6
09:50
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
7
10:00
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
8
10:10
VAN LAER ISABELLE - LA QUENTA DE L'ART
9
10:20
NEYT KATHLEEN - STENAGERS RINGO STAR
10
10:30
STEVENS RITA - ISEO
12
10:50
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
13
11:00
SMETS JOLIEN - INDA
14
11:10
BORMANS LUTGARDE - KYLIE QUEEN
15
11:20
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
16
11:30
GIOS MARIEKE - BIJOU
17
11:40
CAELDRIES LAURA - LOTUS DE MUZE
18
11:50
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
19
12:00
DOBBELAERE JASMINE - FAMOUS
20
12:10
GUTIERREZ MAITE - SANDER Z
21
12:20
KEERSMAEKERS SOPHIE - RUBENS - PIA
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
2
09:10
DRIEGHE ELS - GORKY - G
3
09:20
DELEENHEER GRIET - LANDSHEER
4
09:30
VAN LINDT BRAM - ONIRIQUE AMOUR
5
09:40
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
6
09:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
7
10:00
KESSELS NATASCHA - ITTE VD SMOUTMOLENHOEVE
8
10:10
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
9
10:20
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
10
10:30
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
11
10:40
VAN DE GOOR EMILY - LUXOLA VAN DE VOSSEBERGEN
13
11:00
SWINNEN CELINE - HAPPINESS.E.
14
11:10
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
15
11:20
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
16
11:30
SOETEMANS JOZEF - GENNA
17
11:40
MESKENS RIECE - ZIEZOO
18
11:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
19
12:00
SOORS KATRIEN - JADA S
20
12:10
HOFMAN GEERTRUI - KADEE VAN DE KASTEELDREEF
A-terrein
Ring A-terrein: SPRINGEN Klasse M
08:30
10:46
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
2
08:32
LENAERTS EVI - OSCAR VAN DE ROMSTEE
3
08:34
VAN GERWEN DESIRE - BOY M
4
08:36
DECAT CAROLINE - ZINA Z
5
08:38
CAELDRIES LAURA - KIKO VAN DE VIJVERS
6
08:40
MERTENS TOM - LARISSA VAN HET EELSHOF
7
08:42
VANDEPERRE DORIEN - CASA Z
8
08:44
GORIS TOM - FARAH VAN HET GOOR
9
08:46
DIERICKX LENTE - MI AMIGO VAN 'T KEIKELHOF
10
08:48
MAES KOEN - ELLA O
11
08:50
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PROMISE VAN DE LEEUWERK
12
08:52
DHONDT KELLY - MYLADY VAN DEN DOORN
13
08:54
TIMMERMANS ESTHER - HARVEY
14
08:56
VAN DEN HEUVEL DENNIS - OTHINKA VAN 'T LUSTHOF
15
08:58
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
16
09:00
LANNOO RUBEN - LUKA V/D HAZAHOEVE
17
09:02
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
18
09:04
VAN DEN EYNDE ANOUK - MISS FINE
19
09:06
LOMMELEN TOON - NOBRIGADO
20
09:08
VERHEYEN AN - HEVITA
21
09:10
BOSCH LISSE - ALASKA VH LEYSEHOF Z
22
09:12
HEINDRYCKX BRAM - HAYA DE BRINCO
23
09:14
GREVENDONCK ANN - METANI LZ
24
09:16
SCHEIRS NICKY - MAYDEN VAN HET AVENHOF
25
09:18
BOSCH BRAM - PANDORA V/ D WATERINGHOEVE
26
09:20
LENAERTS EVI - POMME-LYNN VAN HET EIKENHOF
27
09:22
MALFLIET MYRTHE - BALOUVI Z
28
09:24
VLAYEN DRIES - MELDORADA VAN HET SCHANSHOF
29
09:26
LAENEN FILIP - KALYPSO
30
09:28
STRUBBE EMMA - BALIERINA
31
09:30
VERACX SANDER - NASSINA D'OR VAN DE MISPELAERE
32
09:32
VAN BOCKSTAL JOERI - GINGER VB
33
09:34
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
34
09:36
VERHEYEN WIM - MYSTRI
35
09:38
STIJVEN JEROEN - BRAVOUR VD LINDENBERGH Z
36
09:40
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
37
09:42
HAMERLINCK STIJN - KATHARINA VAN DE DURMSTEDE
38
09:44
COLMAN STIJN - LALUNA VAN 'T ZAVELEINDE
39
09:46
VRANKEN NICK - ELLIOT DE VESQUERIE
40
09:48
GEERTS LUC - PALERMO 28
41
09:50
TEMMERMAN BART - DEFF LEPPARD
42
09:52
VERTONGEN CAITLIN - LIBERTY VAN 'T SAS
43
09:54
VANGRONSVELD LAUREN - VICTORIA
44
09:56
THIRY JO - NELLE VAN 'T MAAILAND
45
09:58
NOPPE ANN-SOPHIE - GRAPPA V/H PIJNVENHOF
46
10:00
MEESSENS MIRTE - DOUBLE TROUBLE
47
10:02
DE BACKER AMELIE - DAYLA VAN POTTELBERG
48
10:04
MALISART MICHELLE - JUMBO
49
10:06
HOLSBEEK ROB - PAM
50
10:08
BERKVENS SHELSEY - NELL V.G.
51
10:10
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
52
10:12
VINCKX DIRK - KARLA
53
10:14
BRUYNINCKX BRECHT - IRISH VAN 'T ELZENHOUT
54
10:16
VANDEPERRE DORIEN - ICASA
55
10:18
VERHEYEN AN - ANNOUK
56
10:20
THIRY BEN - DARIOR VON HARY Z
57
10:22
NOPPE ANN-SOPHIE - NALINE VAN 'T ZORGVLIET
58
10:24
LANNOO RUBEN - JAVELINE
59
10:26
BARTHOLOMEEUSEN WIM - PANDORA VAN DE LEEUWERK
61
10:30
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
62
10:32
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
63
10:34
BROSENS STEF - LADY D'HOUTEM
64
10:36
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
65
10:38
CAPOEN CAMIEL - ISN'T IT IRONIC
66
10:40
NOPPE ANN-FLORENCE - NOBLESSE
67
10:42
VAN DE POL NICOLAS - COPINE DE L'HERIBUS
B-terrein
B-terrein: SPRINGEN Klasse Z
12:00
13:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
MAES YOREN - M' ORANGE M
2
12:02
ROBBERECHT STEF - LOURDES DE CARMEL
3
12:04
VAN DEN EYNDE JEROEN - NINTENDO
4
12:06
NOPPE ANN-FLORENCE - ELEGANCE "F"
5
12:08
VANHOOF PIETER - MYCANTA
6
12:10
VAN LAER KRISTOF - LA VITA DE L' ART
7
12:12
VAN LAER LIESBETH - MA BELLE DE L'ART
8
12:14
PEETERMANS PASQUINEL - KARAAT VAN DE BRANDKREEK
9
12:16
HOUBEN RUBEN - NO NONSENS VAN VISA VERSA Z
10
12:18
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
11
12:20
RAMAEKERS INGRIET - CAVICI Z
12
12:22
DE COCK THOMAS - LANSON-R
13
12:24
HELLEMANS LUKAS - KADET - P
14
12:26
DE BEUCKELAER SEBASTIAN - CURIOSA VAN SILCO
15
12:28
SPITS JORICH - GAMBLE S
16
12:30
LOPES ELINE - NETTE VAN KATTEBEEK
17
12:32
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
19
12:36
LEMMENS LIEN - KORRADO VAN HET GOORBOSHOF
20
12:38
TORMANS MARTIJN - ORIGI VAN ' T ROOSAKKER
21
12:40
GOETSCHALCKX BART - OBAMA V/D ESBERG
22
12:42
ROBBERECHT STEF - DURO VAN HOF TER NAILLEN
23
12:44
DIRICKX SUS - JUJU UIT DE MELLE
24
12:46
VAN GORP NICK - TOKIO VG Z
25
12:48
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
26
12:50
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
27
12:52
GOETHALS AMBER - KOSMIC BLACK ICE VD BUCXTALE
28
12:54
DEMEYER JOLIEN - GRANDE-J
29
12:56
GORIS DAVY - INTURANA
31
13:00
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
32
13:02
THIRY JO - NINA VAN 'T MAAILAND
33
13:04
VAN OPSTAL SHAUNI - FROU-FROU VAN DE BREMBOSHOEVE
34
13:06
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
35
13:08
VERCAUTEREN FEMKE - ISHTAR VAN DE RHAMDIA HOEVE
36
13:10
NOPPE ANN-FLORENCE - MILONA VAN HET SPEIENHOF
37
13:12
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
38
13:14
VAN DEN EYNDE JEROEN - FERRARI
39
13:16
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
40
13:18
TORSIN SANDER - DANA VAN DE WAAI Z
41
13:20
DE NIJS KOEN - MISTER Q VAN DE STATIONSHOEVE
42
13:22
DECOCK STEVEN - KAIRO VAN HET SPEIENHOF
43
13:24
CLAES TIM - KITANA
44
13:26
BERKVENS SHELSEY - MELANIE
45
13:28
VAN LAER LIESBETH - GIANA
46
13:30
TORMANS MARTIJN - OBERON VAN DEN BERG
47
13:32
ROBBERECHT STEF - GYTTA VAN HOF TER NAILLEN
48
13:34
THIRY BEN - KADEE VAN ST-ROCKES KAPELLE
49
13:36
LANNOYE FIEN - ZIDAN LVP Z
50
13:38
VAN HAUWE STEFAAN - ARGOS VAN HOF TER NAILLEN
51
13:40
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
52
13:42
SPITS JORICH - POMME CASTANOO
REEKS 1
REEKS 1: SPRINGEN Klasse L
08:30
10:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
BRAL STANY - PIPPA VAN DE KORNELISHOEVE
2
08:32
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
3
08:34
VERMEIREN LOTTE - BALOU
4
08:36
DE VOS JOLIEN - LITTLE JOE VD HEMELSESCHOOT
5
08:38
BROECKX YANA - FRIVOLLE VAN HET EELSHOF
6
08:40
TILBURGH LORE - BAMBOLA DU SOLEIL
7
08:42
VANGRONSVELD LAUREN - LEONIDAS VAN DE BROY
8
08:44
DEPREZ MAXIM - PARODIE VAN HET SPEIENHOF
9
08:46
VAN HERCK JEROEN - PALJAS VAN HET EELSHOF
10
08:48
GYSSELS JANA - KANTOR
11
08:50
BROSENS KAAT - CARTINA Z
12
08:52
HAEGHEBAERT DRIES - C POMPIDOE Z
14
08:56
MATTHYS NIKKI - LUNA
16
09:00
CLAESSENS AN - CELSIUS
17
09:02
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
18
09:04
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
19
09:06
MERTENS JUUL - PEBBLES M
20
09:08
NOUWEN OLIVIER - HEROS VAN HET HEZERHOF
21
09:10
PINT LORE - IMPULS V/H LINDENHOF
23
09:14
BECK CHRIS - PRALINE
24
09:16
DE WEIRT MATHIEU - VITA
25
09:18
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
26
09:20
VAN DE POEL VINCENT - NEVADA
27
09:22
CLAESSENS STIJN - TIKITA Z
28
09:24
GEYSEN GRIET - HANKY PANKY IJZEREN LINDENHOF
29
09:26
BRASSEUR MATHIAS - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
31
09:30
ANDRIES NIELS - KRONOS VAN DEN DRIES
32
09:32
ANDRIES ROBBE - O'MALLY TER WILGEN
33
09:34
PAUWELS KLAARTJE - JILL VAN VRIJHERN
34
09:36
PAUWELS MAARTEN - ODIN VAN ORTI
35
09:38
MICHIELS WOUT - BURISSA H
36
09:40
STEYAERT SOFIE - ECHO VAN DE PODTSHOEVE
37
09:42
HAAGEN CARLIJN - GANDUR
38
09:44
MEURRENS KRIS - GOLDIKA VAN 'T ROTH
39
09:46
VAN DEN BULCK THIBO - KIKA
40
09:48
VERMEULEN ARTHUR - HIGH WIND VAN TSCHRIJBERG
41
09:50
CRAESSAERTS STIJN - DILLY VAN DE VLIET Z
42
09:52
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
43
09:54
GOSSEYE BRITT - FEERIQUE DE REGOR
44
09:56
AERNOUTS KRIS - QUINQUINA VAN 'T KLATERVEN
45
09:58
LOOS STIJN - ORINTA L
46
10:00
BERCKMANS CÉDRIC - BUTTERFLY DU BOIS MADAME
47
10:02
CARNOY GILBERT - OZARA DI PADUA
48
10:04
MISSOTTEN MARIE - AZURRO
49
10:06
GEEROMS GERT - MONA
50
10:08
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
51
10:10
MAES AMELIE - FLAMINGO VAN DE KRANENBURG
52
10:12
LELIEVRE SARA - TASTY LADY DT Z
53
10:14
ROBBERECHT STEF - QUALANDO DE CARMEL
54
10:16
DEMEYER JOLIEN - MIKA VAN 'T LANDOUWEHOF
55
10:18
BOSCH BRAM - QUADRILLA VAN HET HEMELDONK
56
10:20
HELLEMANS LUKAS - PIPPA'S TWINKELING
57
10:22
VAN LAER KRISTOF - QUEBEC DE L'ART
58
10:24
DIELS TOM - CASPER GUDI Z
59
10:26
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
60
10:28
VLAYEN DRIES - ORCHIDEE VAN HET DOMIHOF
61
10:30
PENNEMAN HANS - JEWEL STAR SHINING P.S.
62
10:32
VERVECKEN NIK - JENNA VAN DE MEULENBERG
REEKS 2
REEKS 2: SPRINGEN Klasse L
11:00
13:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
MESTDAGH HÉLÈNE - NEWMAN ML Z
2
11:02
HAESEN ISABEAU - LYRICA
3
11:04
DE COCK THOMAS - QRISTALLO TEN DAM
4
11:06
TORMANS MARTIJN - QUINTANA G.V.L.
5
11:08
VAN HECKE STIJN - POLLY
6
11:10
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
7
11:12
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
8
11:14
VAN LOY KAAT - ORAGE D'ETE V/D BARTHOEVE
9
11:16
VERRAES VINCENT - HINKA VAN EYENSLUIS
10
11:18
THIRY BEN - QUAVALLINA
11
11:20
DENDAUW WILLEM - COULEUR
12
11:22
LAMBRECHT TIJL - LAST MINUTE VAN HET TORENHOF
13
11:24
SCHEIRS NICKY - EVITA DE LA POMME Z
14
11:26
STORME GEERT - QUATRO VAN DE PEEREBOOM
15
11:28
THIRY JO - PICO VAN 'T MAAILAND
16
11:30
VAN TRICHT JADE - MALCOM X
17
11:32
DIERICKX GERT - QUERCUS VAN DEN OUDE EIK
18
11:34
VAN DE POEL VINCENT - OLYMPIA
19
11:36
HEREMANS LISSA - JOYCE VH ZARRENHOF Z
20
11:38
PARIDAANS NOOR - KARTANO VAN HET EELSHOF
21
11:40
GOETHALS FENNA - RAGNAR VAN DE KRUISHOEVE
22
11:42
NOUWEN OLIVIER - HAVANA DUCAET
23
11:44
VANDEPERRE DORIEN - PRONTO
24
11:46
VAN UYTVANCK BJORN - QUEENS VAN DE TRAMROUTE
25
11:48
BOONE JONAS - GEENA
26
11:50
AERNOUTS KRIS - QUANTRO VAN ' T KLATERVEN
27
11:52
AERNOUTS NATHALIE - HUWENTA
28
11:54
MERTENS JUUL - HELIOS M
29
11:56
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
31
12:00
GEEROMS YARNO - AMIGO GZ
32
12:02
DESCHEEMAEKER RUBEN - VIVA DELMIRA S
33
12:04
DE WAEL NIELS - OTHELLO VAN 'T STELENSHOF
34
12:06
VERVECKEN NIK - OBELIEN VAN DE OPSTAL
35
12:08
VAN HERCK JEROEN - ELTON VAN HET EELSHOF
36
12:10
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
37
12:12
WUYTS GITTE - PALARA DES FONTAINES
38
12:14
MEERTS WIM - FJUSMEIN
39
12:16
AERNOUTS WOUTER - QUWENTA
40
12:18
VANHAECKE JANA - JENKA VAN DE SPIJKER
41
12:20
BRUYNEN DENISE - OYRANO VAN HET GROESHOF
42
12:22
RAMMANT AMELIE - EKITA VAN 'T ZORGVLIET
43
12:24
VAN HOVE IVAN - KASJMIR VAN DE DIELAERTHOEVE
44
12:26
ANDRIES ROBBE - PIT THUNDER VAN DE DORPSHOEVE
45
12:28
GORIS TOM - PRESCO P VANDEMELLE
46
12:30
VERVAECKE KRISTOF - LIMOSA VAN HET KRITRAHOF
47
12:32
VAN DE WATER FREDERIQUE - CLIO LOUVO
48
12:34
VAN DE SOMPELE ISOLDE - KIRA V/H KLEIN REIGAERTSVLIET
49
12:36
GEYSEN GRIET - HONOLULU IJZEREN LINDENHOF
50
12:38
LAENEN FILIP - NARENZA VAN DE SAFFRAANBERG
51
12:40
LEEMANS JILL - KATEAU VAN 'T MANESCHIJNHOF
52
12:42
CAPOEN CAMIEL - ORIGIE VAN 'T COUTHOF
53
12:44
BROECKX YANA - FANTASTIQUE VAN HET EELSHOF
54
12:46
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
55
12:48
DHONDT KELLY - MARIELLE DE VAUXELLES
56
12:50
VAN CAPPELLEN ALIZÉ - DOMINO II Z
57
12:52
GYSSELS JANA - QUATORZE VAN DE SYSLOBERG
58
12:54
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
59
12:56
STEENACKERS LIES - NEW - HOLLAND
60
12:58
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
61
13:00
CALLEWAERT WARD - GAELLE VAN HET BRABANDHOF
03/10/2021 - ZRTO2021NAT - NATIONAAL RUITERTORNOOI ST HUIBRECHTS LILLE
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots