{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
3
13:16
CLAES JULIE - INDIANA
5
13:32
SMETS ANDY - DELLOW DE NYZE Z
6
13:40
DE RIDDER ELIEN - ILLIAN DI CANTERO
7
13:48
NUYTS MAARTEN - GENTLEMAN E
8
13:56
HEYLEN KAYA - JACHA DKB
9
14:04
D'HOOGHE JOHAN - QUODAM DIE VAN HET BERKENDONCK VEN
10
14:12
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
11
14:20
AERTS ELIEN - INDIANA
12
14:28
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
13
14:36
LAURIJSSEN LOUISE - DOUTZEN DH Z
14
14:44
MEEUSEN NIKITA - BONIVARD
15
14:52
NAESSENS ISABEAU - LABORIOSO RAM LV
16
15:00
VAN DER BORGHT ELIEN - OTHELLO DXE
17
15:08
VERVOORT JOHN - FIORA VAN DE LOOISE HEIDE
18
15:16
BAMMENS DEBORAH - VADROUILLE DE LA HAYE
19
15:24
VAN DER SANDE DIANA - JELOIMY VAN DE PONYHOEVE
20
15:32
WUYTS MAXIME - ASILVA Z
21
15:40
HENDRICKX VALERIE - QUIRINA VD DONKHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VANGEEL NANOU - OHIO STA
3
13:16
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
4
13:24
DE RIDDER ELIEN - NIQUITTA F&R
5
13:32
DE WITTE DAVID - MARIEKE
6
13:40
NAESSENS ISABEAU - LEJANO XXII
7
13:48
DE VOS ANNELIES - GIGOLO
8
13:56
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
9
14:04
JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
10
14:12
VAN ROMPAEY JINSE - KINGSTON JUNA
11
14:20
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
12
14:28
STOFFELS SANNE - LOTUS VAN DE NEERHEIDE Z
13
14:36
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
14
14:44
RENS LUC - ETHNA
15
14:52
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
16
15:00
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
17
15:08
WYNANTS JANNE - FLEUR-HIT
18
15:16
HEYLEN KAYA - RENWICK
19
15:24
CORTHOUT LIESBET - HADISE V/D HEIRBAAN
20
15:32
ZEGERS CHARLOTTE - JUNIOR DE NIRO
21
15:40
CUYPERS KAAT - IMANI VAN HET HULSTENHOF
22
15:48
VAN TICHELT LORE - KANSELIER VAN DE GOMPELHOEVE
23
15:56
DAMS YADE - EERNA
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:10
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
2
13:18
STOFFELS SANNE - LUCKY VAN DE NEERHEIDE Z
3
13:26
DE CARTIER SYBILLE - UN DE NANOU
4
13:34
VINGERHOETS ELINE - EPONA
5
13:42
MARIEN JANA - QUERIDA VAN 'T GOOVAHOF
6
13:50
BRAEKMANS HANNAH - FARE
7
13:58
BAETEN VICKY - SOPHIE
8
14:06
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
9
14:14
VAN LOON SHARONA - FARANDI
10
14:22
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
11
14:30
HAERENS HANNE - HAVANNA
12
14:38
WEYNS CHIARA - INDIGO
13
14:46
WYNANTS INTE - ORLANDO
14
14:54
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
15
15:02
VERELLEN ANJA - JISKA CV
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:10
15:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:10
VAN MIERT LORE - IDESSE
2
13:18
LEETERS ANNELIES - KASHMIR VAN BL
3
13:26
VAN DESSEL LIESBET - ROCCO W.
4
13:34
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
5
13:42
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
6
13:50
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
7
13:58
SOETEMANS SANNE - RAMOON VAN 'T KERSTENHOF
8
14:06
VAN LOY KAAT - ORAGE D'ETE V/D BARTHOEVE
9
14:14
DE WITTE JANTINE - EBRO
10
14:22
RENDERS LAUREN - MANCHESTER
11
14:30
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
12
14:38
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
13
14:46
MATTHYS ANKE - OREA HL
14
14:54
WUYTS AMBER - INFINITY DA
15
15:02
VANHOOF KATO - GAMAIN
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERMEER ASTRID - QUINTANIA VAN HET WATERHOF
2
09:08
STOFFELS SANNE - BOOTS Z
3
09:16
CRETS MAXIME - DI AMO’S DONNATA
4
09:24
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
5
09:32
DE CARTIER SYBILLE - LAGA
6
09:40
VAN LIESHOUT DANNY - MILON I.K.
7
09:48
TEUNKENS LIENE - TIANA
8
09:56
GEUDENS LINA - DON APARTE
9
10:04
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
10
10:12
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
11
10:20
GIOS ANNELIES - JARTHE VAN DE SMOUTMOLENHOEVE
13
10:36
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
14
10:44
SMEYERS THOMAS - NANOU "S" VAN 'T KERSTENHOF
15
10:52
DE LAET SOFIE - GLORIA
16
11:00
DE WITTE CARLYN - EROS
17
11:08
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
18
11:16
GEERTS WILLY - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
19
11:24
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
20
11:32
DE WOLF SELINA - EVARRA
21
11:40
SWAANS EVELIEN - COINTREAU
22
11:48
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
23
11:56
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
KLAASEN RUBEN - KATANA DL
2
09:08
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
3
09:16
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
4
09:24
VERSTAPPEN JEF - ODENI VAN DE SMOUTMOLEN
5
09:32
D'HONT ANOUK - DOLORADO
6
09:40
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
7
09:48
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
8
09:56
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
9
10:04
GORIS RUBY - ZANDOR
10
10:12
COLPAERT JO - JULIA
11
10:20
GORIS NATHALIE - JARNO
12
10:28
GORIS SENNE - LURAAN-H
13
10:36
BUYENS TOM - EVARRA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:00
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:08
VERMEER ASTRID - NYANDRO VAN DE WOLKENHEIDE
3
11:16
VERVECKEN KATRIEN - ONA VAN DE WATERKANT
4
11:24
NUYENS KRISTOF - HANGOVER
5
11:32
DE ROOVER INES - FLEUR
6
11:40
JANSENS INGE - GENEROUS
7
11:48
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
8
11:56
VERVOORT MIRT - HELIA VAN DE PERTJESHOEVE
9
12:04
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
10
12:12
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
11
12:20
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
12
12:28
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
13
12:36
MERTENS LYN - JORAN H.
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:36
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
2
09:08
HERTOGS GITTE - FAZENDA
3
09:16
DEKKERS ANNICK - PRONTO
4
09:24
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
5
09:32
SOETEMANS NELE - INDEZZ
6
09:40
GIOS MARIEKE - BIJOU
7
09:48
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
8
09:56
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
9
10:04
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
10
10:12
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
11
10:20
PEETERS WALTER - ISADORA
12
10:28
JACOBS SARA - EASY DANCER
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
2
09:10
RENS SOFIE - APRIL LOVE
3
09:20
OOMS JOHAN - KASPAR VAN DE MOLENDRIESHOEVE
4
09:30
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
5
09:40
RENS SOFIE - KADANZ
6
09:50
SMEYERS THOMAS - INDEZZ
7
10:00
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
8
10:10
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
9
10:20
SOETEMANS KOEN - GIANA
11
10:40
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
12
10:50
SOETEMANS STANIE - DIXIE
13
11:00
VINGERHOETS JINTE - G-STAR E
14
11:10
KEERSMAEKERS SOPHIE - RUBENS - PIA
15
11:20
BUYENS CHRIS - ELANO
16
11:30
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
17
11:40
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
18
11:50
DIELIS KRISTEL - HEBRINTHE VD ESBERG
19
12:00
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
20
12:10
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
HERMANS GUY - JADONCO
2
09:10
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
3
09:20
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
4
09:30
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
5
09:40
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
7
10:00
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
8
10:10
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
9
10:20
HOEFMAN PETER - EDWINA OF BALLMORE
10
10:30
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
11
10:40
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
12
10:50
WEYNS CHADIA - FLYNN
13
11:00
DE WEERDT EVELIEN - KIMANA CAVARO
14
11:10
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
15
11:20
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
16
11:30
SOETEMANS SANNE - KULDERZIPKE VAN ' T KERSTENHOF
17
11:40
SOETEMANS JOZEF - GENNA
18
11:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:10
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:10
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
2
12:20
GEENTJENS SOFIE - FLYNTOP
3
12:30
BOUWENS ELLEN - LORIFEE DE RICCIONA
15/05/2021 - ZRTA2025HEGEMOTU - BALEN DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots