{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
15:40
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:52
LAURIJSSEN LOUISE - DOUTZEN DH Z
1
13:00
AERTS ELIEN - INDIANA
2
13:08
VERVOORT JOHN - FIORA VAN DE LOOISE HEIDE
3
13:16
STROECKX EVITA - BUSINESS DB Z
4
13:24
CLAES JULIE - INDIANA
5
13:32
VAN DER BORGHT ELIEN - OTHELLO DXE
6
13:40
VERHAEGEN CEALLACH - CELICA VAN HET EELSHOF
7
13:48
BAMMENS DEBORAH - VADROUILLE DE LA HAYE
8
13:56
VAN DER SANDE DIANA - JELOIMY VAN DE PONYHOEVE
9
14:04
SMETS ANDY - DELLOW DE NYZE Z
11
14:20
D'HOOGHE JOHAN - QUODAM DIE VAN HET BERKENDONCK VEN
12
14:28
SMETS ANDY - KOOKAI VAN DE NETHE Z
13
14:36
NUYTS MAARTEN - GENTLEMAN E
14
14:44
VAN DE PERRE SOFIE - TESS DU COEUR DES COLLINES Z
15
14:52
VERBIST TOM - IRMA LA DOUCE
16
15:00
LAURYSSEN MYRTHE - ARES DER BRIDE Z
17
15:08
VERHAEGEN CEALLACH - HOLIMPIA VAN HET EELSHOF
18
15:16
COOLS JOLÈNE - MACHO OVERCINGE'S Z
20
15:32
NAESSENS ISABEAU - LABORIOSO RAM LV
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
STOFFELS SANNE - LOTUS VAN DE NEERHEIDE Z
2
13:08
RENS LUC - ETHNA
3
13:16
JACOBS ELIEN - WISH ME LUCK VH BORZEHOF Z
4
13:24
SCHAMPERS ANOUK - O'COOL
5
13:32
VAN DE PERRE FEMKE - CYRANO Z
6
13:40
DE WITTE DAVID - MARIEKE
7
13:48
DE WACHTER SOFIE - PRIMA DONNA VAN 'T STELENSHOF
8
13:56
VANDEPUT MARIJKE - APRIL DANCE CD
9
14:04
COUTINHO SARAH - VANTINO VHL
10
14:12
NAESSENS ISABEAU - LEJANO XXII
11
14:20
WYNANTS JANNE - FLEUR-HIT
12
14:28
PAESSENS DANIEL - INVICTA VAN 'T JENNEKENSHOF
13
14:36
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
14
14:44
ZEGERS CHARLOTTE - JUNIOR DE NIRO
15
14:52
HILLEN AMBER - POMEROL V/D ESBERG
OEYEN WENDY - SIEB VAN DE ANNE HOEVE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VERELLEN ANJA - JISKA CV
2
13:08
MATTHYS ANKE - OREA HL
3
13:16
SPITS PIETER - MAXIMUS
5
13:32
MICHALOPOULOS NIKKI - JISKA CV
6
13:40
WITVROUW JILL - MILTON BLUE
7
13:48
PRIMUS KIRSTEN - INIESTA
8
13:56
VAN SAS YANA - VALDEZ
9
14:04
LEETERS ANNELIES - KASHMIR VAN BL
10
14:12
BAETEN SYLVIE - FABLESSSE VAN DEN OPSTAL
11
14:20
DUTRE PATRICIA - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
12
14:28
VAN LOY KAAT - ORAGE D'ETE V/D BARTHOEVE
13
14:36
WEYNS CHIARA - INDIGO
14
14:44
DE WITTE JANTINE - EBRO
15
14:52
WYNANTS INTE - ORLANDO
16
15:00
STOFFELS SANNE - LUCKY VAN DE NEERHEIDE Z
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
15:24
Nr.
Tijd
Combinatie
0
12:52
VERHOEVEN SHARON - DRAKAR
1
13:00
DE BACKER CLEO - REVOLT VD HOUTHOEVE Z
2
13:08
VANHOOF KATO - GAMAIN
3
13:16
KOOREMANS SONJA - NAG DE LA MEIJE
4
13:24
SCHELLEKENS ROB - KILENCIA-B
5
13:32
WUYTS AMBER - INFINITY DA
6
13:40
HAERENS HANNE - HAVANNA
7
13:48
OLIESLAGERS LAURE - JAGGER JUNA
8
13:56
VAN MIERT LORE - IDESSE
9
14:04
VERCALSTEREN FRAUKE - MOCHITO VAN DE DORNEHOEVE
10
14:12
BRAEKMANS HANNAH - FARE
11
14:20
VAN LOON SHARONA - FARANDI
12
14:28
ROOS ALEXANDER - ODELIN
13
14:36
BAETEN VICKY - SOPHIE
14
14:44
BROSENS GLEN - BAGGIO VAN DE SLARING
15
14:52
GEENTJENS SOFIE - STERNSTRAHL
16
15:00
VERHOEVEN SHARON - MISS SPECIAL VAN 'T HEURNEHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:12
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
STOFFELS SANNE - BOOTS Z
2
09:08
AERTS MARIEKE - EL GATO DEL DIABLO
3
09:16
DE WOLF SELINA - EVARRA
4
09:24
SWAANS EVELIEN - COINTREAU
5
09:32
GEUDENS LINA - DON APARTE
6
09:40
GORIS HANNE - NOTIFY CASTANOO
7
09:48
OP DEN KAMP ANOEK - LAMBADA
8
09:56
VAN MIERT BIEKE - GORBATSJOV VD KEMPENHOEVE
9
10:04
VAN MIERT LORE - HELYNA VAN DE KEMPENHOEVE
10
10:12
VANSAET THALIA - HIDALGO VAN 'T STELENSHOF
11
10:20
DE LAET SOFIE - GLORIA
12
10:28
BEYENS LOTTE - BLUE LAGOON
13
10:36
TEUNKENS LIENE - TIANA
14
10:44
ROOS ALEXANDER - IRON LADY RDP
15
10:52
BAX CAROLIEN - KAIPIROSA
16
11:00
SMITS AN - PASSIFLORA VAN BLOMMERSCHOT
17
11:08
SOETEMANS THOMAS - FUERST SINCLAIR-SUN
18
11:16
DE WITTE CARLYN - EROS
19
11:24
WEYNS CHIARA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
20
11:32
APPELS LIES - LISSIO V OF LOXLEY
21
11:40
GEERTS WILLY - C'EST CHIQUE VAN BUWA Z
22
11:48
NOTELÉ MARJAN - ALEXIS
WEYNS CHADIA - MAX VAN 'T KIJKVERDRIET
4A
Ring 4A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
10:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
D'HONT ANOUK - DOLORADO
2
09:08
SYSMANS RAF - KING'S PRINCESS
4
09:24
KLAASEN RUBEN - KATANA DL
5
09:32
DE KINDEREN MIEK - FIGO V.D. PANNENHOEF
6
09:40
VERSTRAELEN DAMARIS - FULLHOUSE S
7
09:48
AERTS MARLEEN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
8
09:56
SOETEMANS SARAH - KANZAS BOY VAN HET SASSENHOF
9
10:04
GORIS SENNE - DANSER
10
10:12
MACHILSEN ELLE - KADENCE VAN 'T GENTHOF
11
10:20
JANSENS INGE - GENEROUS
12
10:28
KEMPS JASMIN - OLYMPUS K.
13
10:36
GORIS RUBY - ZANDOR
4B
Ring 4B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
11:00
12:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:00
MERTENS LYN - JORAN H.
2
11:08
BUYENS TOM - EVARRA
3
11:16
COLPAERT JO - JULIA
4
11:24
DE BORGER EVELYNE - KIDON VAN 'T KRUISKE
5
11:32
DE ROOVER INES - FLEUR
6
11:40
VERVECKEN KATRIEN - ONA VAN DE WATERKANT
7
11:48
STUYCK ANNEMIE - FUERST SINCLAIR-SUN
8
11:56
NUYENS KRISTOF - HANGOVER
9
12:04
SOETEMANS HERMAN - ESPERANDO VAN DE VOSSEHAAG
10
12:12
VERMEULEN NATALIE - FIRENA P
11
12:20
SCHRAUWEN KARIN - NARCOS VAN BLOMMERSCHOT
12
12:28
GEERTS RENO - IZARA VAN HET LANGENHOF
13
12:36
VERVECKEN KATRIEN - MONAMIE VAN DE WATERKANT
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
10:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
SPITS JORICH - ILENDO VD PONYHOEVE
2
09:08
JACOBS SARA - EASY DANCER
3
09:16
BRUURS JANTINA - DINAND
4
09:24
HERTOGS GITTE - FAZENDA
5
09:32
VAN DER VLIET ELISE - LADY VINESSE V/H KLAVERHOF
6
09:40
SMOLDERS RENSY - SUNDAY W
7
09:48
GIOS MARIEKE - BIJOU
8
09:56
DECKX INGE - MIRACLE MESSI
9
10:04
VANDENBORNE CAROLINE - BOHÈME VD BOSCHBEMDEN
10
10:12
JANSEN SUZANNE - DIETOUR
11
10:20
AERTGEERTS KYRA - GUIRLACHE D'LLANO
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VERELST JERRY - ORION VAN HET WOLFSHOF
2
09:10
BELLENS BIEKE - BORSALINO VAN DE CADZANDHOEVE
3
09:20
DIELIS KRISTEL - HEBRINTHE VD ESBERG
4
09:30
LUCK SARAH - OH SO SPECIAL VAN HET MOLENZICHT
5
09:40
BATAILLIE SOPHIE - GUESS WHO
6
09:50
WUYTS AMBER - KINGSLEY LUCKY DANCE
7
10:00
RENS SOFIE - APRIL LOVE
8
10:10
BUYENS CHRIS - ELANO
9
10:20
VERELST JERRY - NOIR AMOUR VAN HET WOLFSHOF
10
10:30
DIERCKX CELIEN - GILIAN VAN HET GANZENHOF
12
10:50
BAUWERAERTS INE - BON VIVANT
13
11:00
GEUDENS BENNY - DON APARTE
14
11:10
RENS SOFIE - KADANZ
15
11:20
VAN DIJCK SAKINA - KWARRANTY
16
11:30
KEERSMAEKERS SOPHIE - RUBENS - PIA
17
11:40
SOETEMANS KOEN - GIANA
18
11:50
SMETS JOLIEN - INDA
19
12:00
SOETEMANS STANIE - DIXIE
20
12:10
KEMPS JASMIN - MILANA-K
21
12:20
VANPARYS PHILIPPE - ARMANI V/D BOSCHBEMDEN
1A
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
VAN LOOVEREN ANNELIES - PRESIDENT VAN 'T KIEZELHOF
3
09:20
HOEFMAN PETER - EDWINA OF BALLMORE
5
09:40
BOONEN LISA - DON TRISTAR VAN HET TRICHELHOF
6
09:50
VAN LOOVEREN ANNELIES - ODESSA VAN 'T GESTELHOF
7
10:00
SOETEMANS JOZEF - GENNA
8
10:10
SPITS PIETER - EXCLUSIVE V.I.P.
9
10:20
HOEFMAN PETER - LORD DONOVAN VD NETEVALLEI
10
10:30
DIELIS KRISTEL - FLEURETTE
11
10:40
VERVECKEN KATRIEN - DONOVAN
12
10:50
LOODTS RIK - ICARUS VAN DE KWADE HEYDE
13
11:00
SMETS KAAT - APPLEQUEEN
14
11:10
HERMANS GUY - JADONCO
15
11:20
DE BACKER CLEO - JOPLIN VAN DE HOUTHOEVE
16
11:30
RENDERS LAUREN - NOBLESSE VAN ERPEKOM Z
17
11:40
WEYNS CHADIA - FLYNN
VAN DEN EYNDE BART - OLYMPIC AROMA KRACK
1B
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:00
12:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
GEERTS MAARTEN - GRACE VAN 'T HOF VAN EVERSEM
2
12:10
OP DEN KAMP ANOEK - KEANDRO FARENA
3
12:20
GEENTJENS SOFIE - FLYNTOP
4
12:30
VAN DIJCK SAKINA - BONVIVANT
23/05/2021 - ZRTA2026HEGEMOTU - WEELDE RAVELS OEFENMOMENT DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots