{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A
13:00
13:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VOETEN NATHALIE - RIMINI VAN 'T VALISSENHOF
2
13:02
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
6
13:10
KORT INEZ - KAIDEN
7
13:12
VERMEIREN PIETER - RIGO BLUE - V
8
13:14
BUYS YANA - HOLA CHICA
10
13:18
VAN HOECK HANNE - ROX VAN DE HOENDERHEIDE
11
13:20
BRUNSON ILSE - KAY-MOOK VAN DE KAPEL
12
13:22
PEETERS IMKE - COPA DE VINO BLANCO
13
13:24
KENIS BEN - RICKA VAN DE ABDIJHOEVE
14
13:26
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
15
13:28
OOSTERLYNCK CHRISTOPHE - MILLA-S
16
13:30
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
17
13:32
VAN HERCK ALEXANDER - QUEENSTAR
PEETERS IMKE - REX MAGNUS
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
13:47
14:49
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:47
KLEEREN YARA - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
4
13:53
MERTENS DOLF - MEVITA
5
13:55
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
6
13:57
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
7
13:59
OOMS LORE - HASSE VAN DE POLDERHEIDE
8
14:01
VAN DONGEN LYNN - PRIMROSE VAN DEN DOORAKKER
9
14:03
VAN DONGEN ROB - PACIFIC VAN DEN DOORAKKER
10
14:05
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PETRA VAN DE KANTWEG
11
14:07
VERMEIREN LENA - LEONIE VAN PERBEEMD
12
14:09
MERTENS GERT - QUE LINDO DOMM
13
14:11
SWAENEN LAURA - ACCERTANTE
14
14:13
SANDERS LODE - JARCEL DE LALOENA
15
14:15
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
17
14:19
KLEEREN YARA - KUBAN L'AVENIR
18
14:21
NUYTEMANS DANNY - HELLA VD BOSDUIN
19
14:23
VAN DEN BERGH LORE - KILANA VAN 'T BERLOFHOF
20
14:25
VAN LAERHOVEN AXELLE - OXFORD
21
14:27
VAN LAERHOVEN LAURENS - NERUDA VAN DE TORREDREEF
22
14:29
SMISAERT LYSANNE - QUINT VAN DE NOORDHEUVEL
23
14:31
SCHELLEKENS MAUD - PAX
24
14:33
AERTS JORIEN - INDI-AFI T.V.
25
14:35
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
26
14:37
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
27
14:39
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
28
14:41
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
29
14:43
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
30
14:45
VETS BERTEN - PAREL VAN DE KROON
31
14:47
DE VYLDER LYNN - WIZZARD VAN LIEDEKERKEBOSHOEVE
DONCKERS KARIN - OLYMPIC DE MUZE
DONCKERS KARIN - PINOKKIO
SNOEIJS KOEN - IMPRESSA
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
15:02
16:38
Nr.
Tijd
Combinatie
1
15:02
SANDERS LODE - HOTJIK
2
15:04
VAN HOECK JAN - MASTER VD HOOGHOEVE
3
15:06
SIPS YENTE - NELLEKE VAN DE RENTHOEVE
5
15:10
GOETSCHALCKX NIEKE - DISAURA
6
15:12
VERMEIREN NELE - ORIGI VAN STERBOS
7
15:14
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
8
15:16
BROSENS KAAT - CARTINA Z
9
15:18
PEETERS JASPER - CADELL Z
10
15:20
VAN MECHELEN JANNICK - PETROUSHKA JR
11
15:22
VERMEIREN DRIES - HELENA VAN PERBEEMD
12
15:24
VERMEIREN STIEN - JOLIE VAN PERBEEMD
14
15:28
JACOBS NETTE - GERONE
15
15:30
SNELDERS JEFFREY - QUICKLY
16
15:32
VAN TILBURG NICO - PORTLAND VT
17
15:34
VAN DIJCK GITTE - NEVER AGAIN V/D BEERSEHEIDE
18
15:36
VAN DEN BERGH VANESSA - PEBBELS VAN DE NOORDHEUVEL
19
15:38
MOENS LUNA - OSKAAR VAN DE MISPELAERE
20
15:40
VERMEIREN LOTTE - OAKLY-A
21
15:42
MEYVIS LOUISE - OKLAHOMA VAN D'HOEVE
22
15:44
VAN KEER ELS - ONE OF JOOP111 VAN DE MOLENBERG
23
15:46
GEERTS ANNELIES - FITAREUSA
24
15:48
BULENS XENIA - HALINA VAN DE DYKHOEVE
25
15:50
UYDENS KRISTOF - JUVENTUS VAN DE NOORDHEUVEL
26
15:52
VAN DEN BERGH LORE - JAY VAN 'T BERLOHOF
27
15:54
MATTHIJSSEN LANDER - MANHATTAN
28
15:56
GEYSEN LOUIS - QUASIM
29
15:58
VERMEIREN ELISE - QUANTOLINE - V
30
16:00
SANDERS LODE - JAGUAR DE LALOENA
31
16:02
VAN HOECK HANNE - CORALDINIA DRUM VH JUXSCHOT Z
32
16:04
SIPS YENTE - FHILKE'S
33
16:06
GEERTS SOPHIE - JETHRO HDH
34
16:08
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
35
16:10
RIGOUTS STEF - ELENJA
36
16:12
VAN BEIRENDONCK LOTTE - AMUSE D'OR
37
16:14
HOFKENS MAAIKE - UNIEK
38
16:16
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
39
16:18
VERMEIREN NELE - OMILIA
40
16:20
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
41
16:22
UYDENS KRISTOF - PINTO VAN DE EESTER
42
16:24
CHRISTIAENSEN YVONNE - CHABBI V Z
43
16:26
AERNOUTS SABINE - KARLA
44
16:28
BROSENS INE - FERDINAND VAN 'T PALMENHOF
45
16:30
WILLEMSEN VINCENT - QUDEXI VAN 'T VENNEHOF
46
16:32
VERMEIREN ELKE - PEPPER VAN DE KLEYN HEYDE
47
16:34
VERMEIREN LOTTE - BALOU
48
16:36
VAN OPDORP TINNE - JASGOW VH MERELSNEST
DONCKERS KARIN - CHILLI WEDNESDAY
DONCKERS KARIN - COOL MORNING
DONCKERS KARIN - OOGAPPEL DE MUZE
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
16:51
17:31
Nr.
Tijd
Combinatie
1
16:51
BARTHOLOMEEUSEN WIM - OCORDY VAN DE LEEUWERK
2
16:53
VERMEIREN NELE - MADI - LILI
3
16:55
DE VYLDER LYNN - LEVANO MV Z
4
16:57
VAN LOOVEREN SOFIE - LOLYPOP VAN DE MEREYT
5
16:59
GEERTS JEROEN - O - PILONAR - V.H.
6
17:01
ADRIAENSEN INGE - INKANTO DELLA MARCA
7
17:03
VAN LOOVEREN EVELIEN - QUASINA III ST GHYVAN Z Z55666411
8
17:05
SNOEIJS MATHIAS - OPORTO VAN BERKENRIJS
9
17:07
FRANKEN EVELYNE - MIRA VAN DE NOORDHEUVEL
11
17:11
VAN KEER ELS - KASSE
12
17:13
VERMEIREN PIETER - MILOMAS - V
13
17:15
VOERMANS EVELINE - PHAR LAP V/D LEEUWERKHEIDE
14
17:17
BARTHOLOMEEUSEN WIM - ORANKA VAN DE LEEUWERK
15
17:19
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
16
17:21
WILLEMSEN ANTON - PEDRO VAN 'T VENNEHOF
17
17:23
WILLEMSEN VINCENT - PADOXCO VAN 'T VENNEHOF
18
17:25
SOMERS NONA - ORIGINALS "S"
19
17:27
VANDERBRUGGEN AMELIE - FLEUR DE PONT QUATRE
20
17:29
VERMEIREN NELE - DESTINY "U" VAN HET JUXSCHOT
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
17:44
18:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
17:44
JANSSENS JEFF - NOODLES VAN HET BERGSKEN
2
17:46
AERNOUTS JURGEN - ODESSE VAN ' T HEY MEERKEN
4
17:50
VAN THILLO SIMON - GALICIA D'AUVRAY EC
5
17:52
MESKENS MICHIEL - NOVELLE VAN DE PLATAAN
6
17:54
SNOEIJS MATHIAS - JARTOU VAN BERKENRIJS
7
17:56
GEERTS JEROEN - JAPRILLI VH
8
17:58
VAN LAERHOVEN AN - MEKITA VAN 'T LAARHOF
10
18:02
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
11
18:04
VAN DIJCK ROB - CADANZ VAN 'T ZORGVLIET
12
18:06
VAN KEER ELS - DESTINATION UNKNOWN
13
18:08
VOERMANS EVELINE - OCHOA V/D LEEUWERKHEIDE
14
18:10
BARTHOLOMEEUSEN WIM - MARLOU VAN DE LEEUWERK
15
18:12
VERMEIREN ELKE - GEQUAN VD BARTVELDEN
16
18:14
BAX MARIJKE - KAMILIO VAN 'T HEIKE
17
18:16
JANSSENS JEFF - IGGY POP VAN HET BERGSKEN
18
18:18
AERNOUTS JURGEN - OSCAR V/H HULSTENHOF
15/05/2021 - ZRTA2022HOBRES - WUUSTWEZEL SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots