{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
BUYS YANA - HOLA CHICA
KOPPENS XANTY - BOUCHERON V/D ROTSPOELWEIDE
ROMBOUTS LOTTE - JUMPER VAN 'T HEIHOEFKE
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
KOYEN LIEN - ORISHA
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
SAMMELS VINCENT - DIETLINDE
VAN DUN JEROEN - UWINGA
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
AERTS WILLEM - ROYAL DIAMOND
BEVERS LENA - CADAN VD HEIEINDE Z
BROSENS KAAT - CARTINA Z
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
COOLS HANNE - LADY LY
DE VOS INGEBORG - PETROUSHKA JR
DRIES GREET - JOIE DE VIVRE C&G
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
SNOEYS MARIEKE - JUMANI VAN HET LOCK
SNOEYS MARIEKE - NELSON VAN DE KLEINHEIDE Z
TOBBACK ELINE - OKIDOKI VAN DE MOEREN
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
VAN LOOVEREN ROEL - SO NICE VAN DE HACIENDA Z
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
KONINGS GLENDA - SAENNA
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
JANSSENS ERIC - DAGON
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
STERKENS CHRISTOPHE - KOEN TC
VAN DE WIEL ELLEN - VIDA SIMMER
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
12:04
Nr.
Tijd
Combinatie
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
STERKENS JEF - CAPRICE M
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
DECLERCQ GODELIEVE - INDIRO
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
RIJS PETER - EMILIO
VERMEIREN DIRK - BONITA
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
09:00
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
16/05/2021 - ZRTA2024HOBRES - VLIMMEREN DRESSUUR VM vanaf 9u (oefenterrein wortel)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots