{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
09:00
10:04
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
AERTS WILLEM - ROCKY STAR VAN DE EESTER
2
09:08
SOONTJES MAGALIE - BRAHM FORLANI Z
3
09:16
KOPPENS XANTY - BOUCHERON V/D ROTSPOELWEIDE
6
09:40
BUYS YANA - HOLA CHICA
7
09:48
ROMBOUTS LOTTE - JUMPER VAN 'T HEIHOEFKE
8
09:56
SOONTJES MAGALIE - LINOLA 201630007
COECKELBERGS LAURA - EGORIJKE
DE DONCKER SIENTJE - ELITE D'EDOUARD JOLY
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
10:11
11:23
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:11
VAN MECHELEN JANNICK - RUMBA DE L'EPINE
2
10:19
GODRIE YMAANI - I'STAR BEE
3
10:27
MOENS LUNA - OSKAAR VAN DE MISPELAERE
4
10:35
KOYEN LIEN - ORISHA
5
10:43
VAN DEN BOGERD JOYCE - AKAN
6
10:51
ROMBOUTS JOLIEN - OTHELLO VAN DE SCHAGGELHOEVE
7
10:59
VAN DUN JEROEN - UWINGA
8
11:07
JACOBS MYRTHE - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
9
11:15
SAMMELS VINCENT - DIETLINDE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
10:52
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
BRUGHMANS KELLY - QUINTINA Z
3
09:16
TOBBACK ELINE - OKIDOKI VAN DE MOEREN
4
09:24
ROMBOUTS STIJN - REBEL KING
5
09:32
DE VOS INGEBORG - PETROUSHKA JR
6
09:40
KLEEREN YARA - GUMPILOTRAN VAN DE EIKHOF
7
09:48
BROSENS KAAT - CARTINA Z
8
09:56
VAN SPRENGEL DORIEN - Q - TEE
9
10:04
AERTS WILLEM - ROYAL DIAMOND
10
10:12
DRIES GREET - JOIE DE VIVRE C&G
11
10:20
GOMMEREN LAURA - OMILIA
12
10:28
VAN LAERHOVEN RIK - REMCO VAN 'T LAARHOF
13
10:36
VAN DEN WEYGAERT JONIE - PETRA VAN DE KANTWEG
14
10:44
BAX MARIJKE - RASTO VAN HET LELIEHOF
VERMEIREN EMMA - QUAMILO VAN DE ROMSTEE
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
11:38
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:38
VAN ROOSENBROEK TAIGA - QUIDON VAN DE LUFKENSHOEVE
2
11:46
VAN LAERHOVEN RIK - ODESSA VAN 'T LAARHOF
3
11:54
VAN DIJCK MIRTHE - IMINKA
4
12:02
KONINGS GLENDA - SAENNA
5
12:10
VAN ROOSENBROEK TAIGA - OMER
6
12:18
VAN DE LOCHT RAF - KYRA DE LA DRIE
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
12:41
13:45
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:41
GOMMEREN LAURA - MADI - LILI
2
12:49
HERMANS CARO - COR ALBORADA Z
3
12:57
MICHIELSEN LIESBET - ATINA V/D SCHOORSE HEIDE
4
13:05
BROSENS ELLEN - FOBLESSE V BAREELHOF
5
13:13
JANSSENS ERIC - DAGON
6
13:21
VAN HOECK JEF - PEDRO VAN 'T LAARHOF
7
13:29
ROMBOUTS STIJN - PRETTY GIRL VAN 'T KATTEGAT
8
13:37
BAX MARIJKE - JOBERLINA VAN DE KAPEL
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
14:00
14:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:00
VOETEN MICHIEL - IDOOL VAN DE SCHOORSCHEHEIDE
2
14:08
BROECKX SOFIE - JELENA VAN DE KLOOSTERHOEVE
3
14:16
JACOBS LUC - ICIRO VAN DE ACHTERHOEVE
4
14:24
STERKENS JEF - CAPRICE M
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:47
14:47
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:47
VOETEN DORIEN - MAYBIE VAN 'T LIROHOF
2
13:57
DIERCKX ELISE - NOAH VAN 'T LAARHOF
3
14:07
RIJS PETER - EMILIO
4
14:17
DE WACHTER VANESSA - LIRANO VAN 'T HILLOHOF
5
14:27
CASTERMANS VALERIE - MOURADI VAN DE HEYVELDEN
6
14:37
COOLS LEENTJE - FIËRA-N
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
13:22
13:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:22
VAN DE MIEROP LUDO - HAMIERO
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
12:47
13:07
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:47
BAX MARIJKE - ZORIENA V/D KAPEL
2
12:57
VANHOOF TINNE - HERA V.H. SLUISHOF
23/05/2021 - ZRTA2025HOBRES - MINDERHOUT DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots