{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
9
Ring 3B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
14:44
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
BERNAERTS JOZEFIEN - LEFF
2
13:08
VAN DEN BROECK KIM - SAGAR
3
13:16
SNEYERS CÉLINE - ARMAS HOLGORIO
4
13:24
DENIJS FRANCIS - JAROUSE
5
13:32
TACK LOUISE - NEXUS VAN 'T EIKHOF
6
13:40
BAUDET SILKE - CHICO
7
13:48
DE BRUYNE CHARLOTTE - QOINTREAU ODEVELD
8
13:56
VERBIST EDDIE - KABAIO VAN 'T STEENPUTTENHOF
9
14:04
BONNE NETTE - COLIBRI
10
14:12
HENDRICKX FIEN - CONDOR VAN DE BLEUKHOEVE Z
11
14:20
VEKEMANS KARIN - DEMINKA
12
14:28
BRUGGEMAN JESSIE - DEXTER
13
14:36
VAN DER HULST YVES - ELANTRA
8
Ring 2C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
15:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
PERDIEUS LOUISE - NIGHTINGALE Z
4
13:54
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
5
14:02
VAN DEN BULCKE ELS - RAFIKI
6
14:10
HENS LOTTE - ROBBEDOES
7
14:18
PLETT KRISTIEN - HURRICANE DI SAN PATRIGNANO
8
14:26
VAN DE ZANDE IMKE - ORIANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
9
14:34
HELLEMANS JONI - JOEY
10
14:42
SCHEURWEGS AXELLE - V-FIERO
11
14:50
SMET SOFIE - ROYAL WHAT
12
14:58
VETS MARTHE - REINETTE VAN HET BROECHEMHOF
13
15:06
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
14
15:14
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
15
15:22
SEGERS JOKE - POLINA
7
Ring 1D: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:00
16:04
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:08
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
3
13:16
SMET LAURA - JAFFA KF
4
13:24
VERELST ROBBE - MINOS VAN DE BREM
5
13:32
VERELST WANNES - CAIRO VD WITHOEVE Z
6
13:40
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
7
13:48
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
8
13:56
VAN VERRE LYNN - PRINCE-K VAN 'T KATTENHEYE
9
14:04
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
10
14:12
VAN DE MOSSELAER ELINE - ROMANCE H
11
14:20
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
13
14:36
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
14
14:44
COMPAGNIE TINE - KARAAT
15
14:52
HENS HEIDI - LUNA VAN DE CONIJNSBERG
16
15:00
RIETJENS CAROLIEN - Q STAR VAN DE NOORDHEUVEL
17
15:08
DE SMEDT TINNEKE - HAMALIA
18
15:16
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
19
15:24
VANDENPUT TATJANA - ARGENTINA JH Z
20
15:32
LENAERTS EMILIE - UNIVIER G
21
15:40
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
22
15:48
VERSCHAEREN ELENA - CORINTO
23
15:56
VAN DEN BROECK CAROLIEN - Z-GIRL PS Z
6
Ring 3A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
COMPAGNIE TINE - ZUGANO
2
09:38
DOCX LOUISE - GALICE SSB
3
09:46
VOORSPOELS CELINE - BIJOU
4
09:54
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
5
10:02
DE MEULDER LOTTE - LIMONCELLA TCE
6
10:10
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
7
10:18
DE MAEYER ANN - ENYA-S
8
10:26
GEENTJENS JOZEF - KOBLEZ VAN 'T VIJVERSHOF
9
10:34
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
10
10:42
VETS MARTHE - ILSARIETE VAN DE KROON
12
10:58
MICHIELS MARTINE - POMPIDOU VAN DEN KIEVIT
13
11:06
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
14
11:14
MARCELIS TINE - ESMOUR
15
11:22
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
16
11:30
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
17
11:38
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
18
11:46
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
19
11:54
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
20
12:02
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
21
12:10
VERBRUGGEN EVY - FURIOSO
5
Ring 2A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
10:58
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:38
VOORSPOELS INNE - LOZANO VAN HET AKKERSHOF
3
09:46
FRANCK POLLINE - IGUAZU VAN HET EPELAAR
4
09:54
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
5
10:02
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
6
10:10
VAN DER STAPPEN LIES - BO FERRO
7
10:18
VAN DEN BOGAERT ELS - LAVITA I. K.
8
10:26
WOUTERS ELKE - CHOPIN
9
10:34
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
10
10:42
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
11
10:50
CLAES CAROLINE - FELI'S ROTSPON
4
Ring 2B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
11:14
12:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:14
EMMERECHTS KARINE - GI GI
2
11:22
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
3
11:30
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
4
11:38
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
6
11:54
SCHEIRS ERIK - LEGUMEX VAN DEN DRIES
7
12:02
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
8
12:10
LEMAIRE LISA - ZASJANA
9
12:18
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
10
12:26
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
11
12:34
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
12
12:42
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
3
Ring 1A: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
HEREMANS KATRIEN - IO VIVAT
2
09:40
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
3
09:50
VERVOORT WINI - FAIRYTHALE
4
10:00
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
5
10:10
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
6
10:20
STEVENS RITA - ISEO
7
10:30
MARCELIS ANJA - JAMIRO
8
10:40
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
2
Ring 1B: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:00
11:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
11:10
HUYGELEN JULIE - KINMAR VAN DE REIMEURTER
1
Ring 1C: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
11:30
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:30
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
2
11:40
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
3
11:50
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
4
12:00
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
5
12:10
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
09/05/2021 - ZRTA2024LIZAME - BROECHEM DRESSUUR
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots