{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
14:30
16:06
Nr.
Tijd
Combinatie
3
14:46
VERBIST EDDIE - KABAIO VAN 'T STEENPUTTENHOF
4
14:54
BONNE NETTE - COLIBRI
5
15:02
SCHOENMAKERS ROBBE - NILAYAH VAN 'T STEENPUTTENHOF
6
15:10
VEKEMANS KARIN - DEMINKA
7
15:18
BAUDET SILKE - CHICO
8
15:26
TACK LOUISE - NEXUS VAN 'T EIKHOF
9
15:34
GOOSSENS KWINTEN - FELLINI DE SWAN
10
15:42
DENIJS FRANCIS - JAROUSE
11
15:50
VAN DER HULST YVES - ELANTRA
12
15:58
SNEYERS CÉLINE - ARMAS HOLGORIO
BOES AN - SOFIE - PEGASA VAN HET SWAENEHOF
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:30
15:46
Nr.
Tijd
Combinatie
2
13:38
VAN DEN BULCKE ELS - RAFIKI
3
13:46
COPPENS JOHAN - ERNESTO VAN ELFENSTEEN
4
13:54
CEULEMANS KIM - HUNTER VAN HET SERCLAESHOF
5
14:02
ROELS SOFIE - UKKIE
6
14:10
HENS LOTTE - ROBBEDOES
7
14:18
SMET SOFIE - ROYAL WHAT
8
14:26
TUYTELEERS KIRSTEN - N'OUBLIEZ JAMAIS DE MAUTHEVILLE
10
14:42
VERHAEGEN GRIET - PHARA
11
14:50
SEGERS JOKE - POLINA
12
14:58
VAN DE ZANDE IMKE - ORIANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
13
15:06
VAN ESPEN RUNE - EVELIEN
14
15:14
HELLEMANS JONI - JOEY
15
15:22
MC ARTHUR ESTHER - DAKOTA Z
16
15:30
PEETERS MILA - OH SO LUCKY VAN 'T VALISSENHOF
17
15:38
PLETT KRISTIEN - HURRICANE DI SAN PATRIGNANO
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
13:30
16:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:30
GORIS LINDSAY - HEIDEBLUME
2
13:38
KEMPENAERS NATHALIE - FIONA
3
13:46
DE SMEDT TINNEKE - HAMALIA
4
13:54
VANDENPUT TATJANA - ARGENTINA JH Z
5
14:02
COMPAGNIE TINE - KARAAT
6
14:10
WILLEMS GIL - HANNIBAL VH GANZENHOF
7
14:18
VAN BREEDAM SILVY - LUNARONA
8
14:26
LEENAERTS SOFIE - QIWI VAN HET MOLENZICHT
9
14:34
HENS HEIDI - LUNA VAN DE CONIJNSBERG
11
14:50
VISSER BRITT - CORLAND VAN HET HEIHOF
12
14:58
DEBRUYN INGE - CYMINKA B Z
13
15:06
DECKX KENZA - IBEAULALEEN W
14
15:14
VANDENPUT TATJANA - IANDO II VAN 'T VOSSENHOL
15
15:22
VAN DE PEER RENEE - ON TIME D'15
16
15:30
BRIES BERT - LIONORA VAN HET TRICHELHOF
17
15:38
HENS LOTTE - KADIZ VD HATERBEEK Z
18
15:46
LENAERTS EMILIE - UNIVIER G
19
15:54
SMET LAURA - JAFFA KF
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:30
12:02
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SNELS INNEKE - MICKEY PROVA
3
09:46
VAN GUCHT EBE - DORALDA VAN DE KAPEL
4
09:54
CELIKER SEVGI - FÜRST BALLERINA
5
10:02
MOEYERSONS MARLEEN - JANTE VAN 'T STEENPUTTENHOF
6
10:10
LAMBERTS ROMY - ADRIANO
7
10:18
VERBRUGGEN EVY - FURIOSO
8
10:26
DE BACKER XANTHE - QUINZ
9
10:34
VOORSPOELS CELINE - BIJOU
11
10:50
DOCX LOUISE - GALICE SSB
12
10:58
DE JONGHE CHARIS - CORLEONE VAN STAL ROMANO
13
11:06
PEETERS ZITA - CELINE
14
11:14
DE BRUYN JEF - POLEGGIA
15
11:22
ROGMANS NATASCHA - GOLDEN Z
16
11:30
DE MEULDER LOTTE - LIMONCELLA TCE
17
11:38
STAQUET JESSE - DONNA KARAN V/H OUDLAND
18
11:46
BREUGELMANS ELLEN - LEGEND VAN HET BREUGELHOF D'12
19
11:54
VAN KEER VERA - GHANA V/D HOGE BRUG
DE MEUTTER HANS - OLIANA DMW
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
09:30
10:42
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
SCHELKENS TIFFANY - HOSTA VAN DE WITHOEVE
2
09:38
MEYNAERTS LIES - HASYDA V/H TRICHELHOF
3
09:46
CALUWE MARC - CARLOS VAN 'T SASVELD
4
09:54
VERMEREN CHARLOTTE - IOR VAN HET EELSHOF
5
10:02
VERBRUGGEN MEREL - LANCELOT VAN DE GANZENBOL
6
10:10
VOORSPOELS INNE - LOZANO VAN HET AKKERSHOF
7
10:18
WOUTERS ELKE - CHOPIN
8
10:26
VANTILBORGH JANA - ROTSCHILD
9
10:34
LENAERTS DOENIA - ZAZOU
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
10:50
12:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
EMMERECHTS KARINE - GI GI
2
10:58
LEMAIRE LISA - ZASJANA
3
11:06
VANGOIDSENHOVEN SARAH - FABIAN VAN FALLADAN
4
11:14
VOET DIRK - KISSME VANDIVO
5
11:22
VAN DEN BULCKE ELS - ENNYA
7
11:38
VOORSPOELS INNE - KAIRO VAN HET AKKERSHOF
8
11:46
LAMBERTS ROMY - VIP VAN DE TOJOPEHOEVE Z
9
11:54
VERBRUGGEN MEREL - MAJESTIC VAN 'T STEENPUTTENHOF
10
12:02
LENAERTS DOENIA - BLITS
11
12:10
SCHEIRS ERIK - LEGUMEX VAN DEN DRIES
12
12:18
PAUWELS THOMAS - LE PETIT PRINCE VAN DE PIKKERIE
13
12:26
EMMERECHTS KARINE - LOUP GAROU
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
09:30
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:30
WILLEMS ELLEN - OLENA DMW
2
09:40
VETS LISE - JERIECO VAN DE KROON
3
09:50
STEVENS RITA - ISEO
4
10:00
MARCELIS ANJA - JAMIRO
5
10:10
LAMBRECHTS HEIDI - LATOTINA VAN DE SPARRENHOEF
6
10:20
SPIESSENS MARIE LOUISE - CELERON
7
10:30
MEEUSEN NADIE - JINGLES VAN HET MOLENZICHT
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
10:40
10:50
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
11:50
12:30
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:50
DIELTJENS STEFANY - FESTIVO
1
10:40
DIELTJENS STEFANY - IL LOCCO VAN HET MOLENZICHT
2
12:00
DE BACKER XANTHE - OBI VAN DE LITZEMAERE
3
12:10
LENAERTS AN - ZARAGOZA
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:50
11:50
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
VAN DE MOSSELAER ELINE - ELECTRA VAN HET GOORHOF
2
11:00
VAN STEENWINKEL LUC - EDISON VAN 'T HOF VAN EVERSEM
3
11:10
SELLESLAGH GERY - LI 'H'
4
11:20
CLYMANS CINDY - ASMARAVERA U
5
11:30
VAN WINCKEL DIRK - HEMINGWAY VAN DEN HAAGAKKERS
6
11:40
NESTOR LOTTE - FERRARI
29/05/2021 - ZRTA2025LIZAME - BEVEL DRESSUUR (oefenterreinen van Bevel )
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots