{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (S)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
DE HOON UTE - LOTTE
MEYVIS FLOOR - DUSTY
STRIJBOS LENTHE - QUI QUI
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
GEYSEN LINN - WATERLAND’S SAMIRA
GOOSSENS MILLE - FELMA
JACOBS LISA - AFRA
KENIS CIS - ELZENHOF FABIOLA
MEYVIS FLOOR - ALADIN VZ
SANDERS NETTE - CASANDRA
STRIJBOS LANDER - ROOSJE
VAN DEN BUYS LEON - STORM
VAN DEN BUYS NETTE - WENDY
VANDEN BERGH TJEBBE - YSSELVLIEDTS ELFRYN
VERMEIREN HELENA - DUSTY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (A)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUIKS RUNE - JULIAN
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - MAESTRO
BROKKEN ALINE - PRINCES
DE HOON UTE - KOBE-VAN-HET KLAVERTJE
FRANKEN THIBO - DE WHEEM'S CLAUDIA
FRANKEN THIBO - VIOOLTJE - LJ
GODRIE BRAM - PAREL
HEYLEN ELENA - SIR FALCO
JANSSENS ROBINN - NIKITA
KENIS SIEN - KORTEHOEVE'S MAX
MERTENS LIEN - MEXX
MEYVIS LIEN - LIEKE V. BAARLE
SCHUERMANS LÉONIE - GINO VAN DE DELTHOEVE
STRIJBOS LENTHE - QUALITYFINGER
VAN DIJCK CAS - POLLY
VAN DIJCK TUUR - OLLEKE BOLLEKE
VAN GINNEKEN TIBE - ROATERSHOEVE'S AMBER
VAN LOMMEL JITSKE - ROSITA
VAN LOOVEREN JONAS - ZALERO
VAN LOOVEREN LARA - LIBERTY
VAN TICHELT ESTHER - PIPI
VOCHTEN NOÉ - DE MISPELHOEF'S MILIKA
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - MICKEY
ADRIAENSEN FERRE - IGOR
ADRIAENSEN MAX - TEN ANKERS FREEANCA 20072194
GRIELENS LINDSEY - BIEBOSSCHEN LITTLE STAR
KENIS SIEN - MICHELANGELO STAR
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (B)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN MAX - NAIROBIE VAN HET ROZENDAELHOF
MASURE MIRTE - KLAZIEN
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BROKKEN LOUISE - SHAKIRA
CHRISTIANEN KATO - DE HALGOREN VIVACÉ
CHRISTIANEN LORE - SIEBELINK'S HOEVE LUCA
DE WIT LIEN - FIEKE VAN DE WEZELSE HEIHOEVE
GEYSEN ANOUK - FALDO
GILOPS ELLEN - ULONKA
GRIELENS LINDSEY - DAKOTA VAN DE KRISTINAHOEVE
JANSEN LAURINE - CHICO
KENIS SIEN - REDBULL
MERTENS ALISSA - DJAMILA
MERTENS FIEKE - PINK LADY
MICHIELS TESS - WEMBLEY
SANDERS LUNE - HANNINKHOEVE'S CARINO
VAN GINKEL BO - MERLIJN
VAN LOOVEREN JINTHE - MAGIC
VAN TICHELT LANDER - OLEANDER VAN DE DELTHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSCHMAN ARNE - GENERAAL VAN DE DELTHOEVE
COENEGRACHTS SOFIA - YMBENTI
JANSEN LAURINE - BOHEMIAN RHAPSODY
KLEEREN YONI - MAX
VAN DIJCK LENKE - HENRI VAN DE VISSERIJ
VORSSELMANS FLORINE - STORM VAN WILDERTHOF
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
MASURE AMBER - SITSINGEN THISTLE
PEELMANS KAYLA - OPALINE TER KRUISE
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (C)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
GODRIE LOTTE - SMOKEY
VAN HERCK FLORENCE - BRILLIANT
14
Ring 14: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUIKS RENSKE - ALBRECHT'S HOEVE CASSANOVA
COECKELBERGS EVY - WITHOF'S DIVA CHARISMA
DE REN AMÉLIE - JOLY'S DUSTY
FRANKEN KIRSTEN - ULRIKE DE L'ESCAUT
HOPPENBROUWERS EMILY - CORNE'S HEIDY
MASURE AMBER - JOLY'S ORION
PANS LENTEL - KANTJES LORENZO
SANDERS LUNE - NICOLINE VAN DE DELTHOEVE
VAN BAVEL AMBER - NIKITA
VAN DEN BOGERD DIEUWKE - REPLAY F
VAN GINKEL JITSKE - BAMBI
VAN HOECK INE - VENTJE VAN 'T STEENPAAL
VAN HOECK INE - WILLI CHILLI VAN 'T ELSHOUT
VAN HOOIJDONK JULIE - QUILINA VAN HET CASTANEAHOF
VAN LOOVEREN JASPER - IRIS 20092424
VAN LOOVEREN JINTHE - PRALINE DE CIVRY
VAN LOOVEREN LARA - TEN ANKERS SHEEFREE
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN BO - RED STAR DRUM VAN HET JUXSCHOT
BEYERS FRÉDÉRIQUE - LARS
BUIKS RENSKE - WINSOME 'S DAYENNE
BUSCHMAN ARNE - BALLYERK SERGEANT PEPPER
COENEGRACHTS ARNE - KANTJE'S IRLANDO
DECKERS FLEUR - UNO VAN 'T MIENTJE
FRANKEN EVELYNE - MAGIC LADY VD OSSENHOEK
GODRIE BEN - CASSANDRA
GODRIE LOTTE - SUBLIEM'S LILY
KOYEN CIS - VOSJE
MERTENS LISSE - MOJITO
MEYVIS SAAR - ASTERHOF'S MERLIJN
ROMBOUTS ANOUK - DJANGO
SCHUERMANS LUNA - ARION HIPPIOS
VAN DIJCK JOPPE - VIVI VAS-Y
VAN DIJCK JORINE - REGINA "D" VAN PRINSENHOF'S
VAN HERCK FLORENCE - PRINSENHOF'S CARISSA "C"
VAN HOECK INE - ORCHID'S TALIA
VORSSELMANS FLORINE - SUBLIEM'S HAZEL
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
BUSCHMAN NINA - BOVENHEIGRAAF'S CARLO
GODRIE LOTTE - PONAROOS VAN STAL "D" HOEVE
GYLES JILL - HARLEY DAVIDSON
KLEEREN YONI - ROCKY
MERTENS LANDER - MAX VAN DE VRAAGHEIDEN
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2 (D)
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
ROMBOUTS ANOUK - RANA
VAN DIJCK JOPPE - LARS
VAN HOECK INE - GALOT
13/05/2021 - ZPTAD2031HOBRES - WORTEL OEFENING DRESSUUR (VM)
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots