{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse A3 (S)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
VERHOEVEN MICHELLE - FLOR
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse B (S)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS LINE - TRISTAN
VAN ELSEN LEONIE - JUNIOR
VERVOORT LISANNE - JULLEKE
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A3 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
FLEERACKERS MIRTHE - SAMMY
GEUDENS THIBO - DANCER
ROEFS KAMIEL - PLUTO VAN TER WILDERIJT
SCHEIRLINCK HELENA - FLOORTJE
WILLEMSE JOLIEN - AVENIT'S TYARA
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse A5 (A)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
LAMBRECHTS LOES - ROBBY
MERTENS OLIVIA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
SAS NIEKE - DUMPIE
VAN DE PUTTE MIL - FLICKA
VANGENECHTEN LOUISE - BLITZ
VERAGHTERT LISE - HEGELSHOF'S BJORN
WUYTS LISA - CHICA DR
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse B (A)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BUTS LOUIS - SHINE'S SPIRIT
CAERS JUNE - LENTEROOSJE VAN WILDERTHOF
DOCKX NORAH - PONNEKE
MERTENS ANNA - MEEDENBLIK'S FRIEDA
MERTENS ANNA - VLEKJE
WILLEMSE NORE - AVENIT'S TYARA
10
Ring 10: SPRINGEN Klasse A3 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GEERINCKX JULIE - RUBY
GEUDENS JOREN - MAYKEL
GEUDENS JOREN - UTOPIA
JENNES LOES - RAINY MAY V. FÖRSTERGARTEN
PELKMANS FLOOR - MAXI
VRINS CHLOÉ - BLIKSEM
WILMS TESS - FLEUR
9
Ring 9: SPRINGEN Klasse A5 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
BIJNENS RENSKE - BEAUTY
FLEERACKERS MIRTHE - LUUK
GEERINCKX MARIE - RUBY
MERTENS ANNA - INKIEPINKIE
OP DE BEECK FINN - CENTANNIAL JEWEL (OS)
RUTS STAN - ROAD RUNNER
SEGERS MARIE - NIENTJE VAN DE WATERHOEVE
TRUYEN ELINE - SIEBELINK'S HOEVE ZAFIRA
VAN ELSEN JOLIEN - LENIE
VRINS EMMA - ASTERIX
WILMS TESS - FLEUR
WILMS TESS - FULNAHO'S LOEKIE
8
Ring 8: SPRINGEN Klasse A6 (B)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
GEUDENS KOBE - FINNLEA REACTION
JANSENS MATTS - TWAN
LAENEN GITTE - VERA
VAN HAAREN NOOR - GERJO'S HOEVE DENNIS
VERAGHTERT LISE - MAESTRO
7
Ring 7: SPRINGEN Klasse B (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CAERS JUNE - QUEENY VAN HET ROZENDAELHOF
CAERS JUNE - TWICE-AS-NICE VH ROZENDAELHOF
GEUDENS TIFFANY - SARATI VAN 'T STELENSHOF
KOOREMANS LIESELOT - ROCKY
MICHIELS FLOOR - ANSJE VAN 'T MUILSHOF
NEESKENS BO - GOLDFLAKE
SMETS NORAH - JAEPELOU
VAN DE PUTTE AMELIE - VIC VAN DE NIEUWE HEIDE
VAN HEESWIJK MEGAN - LANGEVOREN JOHFULL
VERSWIJVEL MARIKE - CORIANDER
WILLEMSE NORE - OP DE HEIDE'S LANA
16
Ring 16: SPRINGEN Klasse A5 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DIERCKX FIEN - LEMONY
MAST LUNA - KATRIEN
RUTS ELISE - NUTELLA
WUYTS LISA - GEISHA
15
Ring 15: SPRINGEN Klasse A6 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DENS GIEL - SUNNY BOY
DIERCKX FLEUR - SURPRISE
JEEGERS IME - QIPSY
WOLTERS HAYLEY - MAAIJKE
14
Ring 14: SPRINGEN Klasse A7 (C)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DE RIDDER AXL - BONNIE
VERSTAPPEN JOSSE - EASY
13
Ring 13: SPRINGEN Klasse B (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BRAEKMANS LOTTE - SPIRIT
DAEMS KATO - BELL
DE COCK MATIS - VAZAL VAN DE WITTE DRIESENDIJK
LAENEN GITTE - NASTY BOY
LAENEN ROMY - TOBIAS
NAUWELAERTS NORE - CENTO
ROEFS JACOB - LASIONE VAN STAL "D" HOEVE
SEGERS STIJN - KISS ME VAN HET ROZENDAELHOF
VAN DE PUTTE AMELIE - QUELLE DAME VD VOGELZANG
VAN ELSEN WARRE - VICKY
VAN GORP STIG - MEKADOR VAN DE EVERBEURSEHOEVE
VANDERREYDT MEG - SPRINTER'S ELLI MAY
23
Ring 23: SPRINGEN Klasse A5 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
DRIES BENTE - LORENSO SORO
VAN ELSEN CHAYENNE - N'OR VAN HET WILDERHOF
22
Ring 22: SPRINGEN Klasse A6 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
MOUWS FIEN - FLEUR VAN DE RECHRI
SMETS TILLE - DE MENSINGHE'S EVA
VAN HOEF SIEN - KATINKA
VAN MIERT LIEN - TWIGGY VAN MAARLE
21
Ring 21: SPRINGEN Klasse A7 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
CRAUWELS LORE - CARMEN
HENDRICKX MARLIES - ORCHID'S JARIK
HEYLEN LIESL - VIGOR VAN HET BERNUMHOF
JANSSENS ALINA - LEANDRA
JANSSENS ELISE - SCOLBAN COLLAN
SICCARD MILLIE - KINAMARA NEW BEGINNING
VAN DEN HEUVEL YINTHE - FLAMENCO
VAN TICHELT LIEN - NINDRA VAN DE GROENHEUVEL
VERSTREPEN MORANE - MY SWEET ANGEL VD WACHENSHOEVE
VERVECKEN ROOS - VALMY SCHUERACHER
20
Ring 20: SPRINGEN Klasse A8 (D)
08:30
11:56
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - VENTOUX DU ST GEORGES
HAEVERANS MILLE - CHEDY
VAN BYLEN FLORIAN - DARK LADY
VAN BYLEN GILLIAM - FUEGO
VAN DE VENNE JAY - VELINA
19
Ring 19: SPRINGEN Klasse B (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BOSSCHAERTS FEBE - IZZY VAN DE BURGTHOEVE
CAERS RENÉE - LORD LOUSTIC DE GANZENDRIES
CLAES LUNA - EBRO
GEERTS BENTHE - RIETHOF'S MAGNIFIQUE
GOEDONS KIMBERLY - DACO VAN HET WILSHOF
HELSEN HANNAH - CLAIRE
HELSEN HANNAH - PIMPERNEL DMC
HENDRICKX MARLIES - NIENKE VAN DE GROENHEUVEL
KOOREMANS LIESELOT - DIOR
MERTENS MART - WALDFEE Z
PEETERS STIEN - DJANGO
SICCARD MILLIE - J.LO VAN DE ZONNEHOEVE
VAN DE VEN LOBKE - EMERALD
VAN GILS FREDERIQ - SULAATIK'S SANS SOUCIS
VERSTAPPEN JANNE - DIÉGO
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse L (B)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - SPIRIT
BUTS STAN - SEPPE
CAERS JUNE - GOLDFINGER
CAERS RENÉE - OELALA GOLDEN H
DANEELS LORE - CEASAR
STERCKX RUBE - PLUM VAN BLOMMERSCHOT
TRUYEN ELINE - DALIANT VAN DE EINDHOEVE
VAN BYLEN GILLIAM - QUARQUI
VAN DE PUTTE AMELIE - CAPPUCINO
VAN DE PUTTE AMELIE - OBELIX
VAN ELSEN WARRE - AAFKE VH PAARDEVELD
VAN HEESWIJK MEGAN - TESS VAN DE NIEUWE HEIDE
VANDERREYDT MEG - MARIBELL
12
Ring 12: SPRINGEN Klasse L (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
DANEELS THOMAS - FLOR
KOOREMANS LIESELOT - SENSATION SW
MONDELAERS NIENKE - POSSIE
VAN HEESWIJK MEGAN - JUST IN TIME VAN DUYVERSPUTTEN
VAN HERCK LAURA - HEIDE'S BERG TREASURE
VANDERREYDT FEBE - ENJOY
VANDERREYDT FEBE - PROMISE VAN HET KLAVERTJE
11
Ring 11: SPRINGEN Klasse M (C)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
ADRIAENSEN TIANY - DEN BRAMEL'S FEIKO
18
Ring 18: SPRINGEN Klasse L (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
BROSENS YANA - ELSHOF'S EDISON
CAEMS KIANA - ROXANNE
CAERS RENÉE - PRADA VAN DE HEIKENS
DE COCK MATIS - ADDIE VAN 'T KAMERTJE
GEERTS FLOOR - SAGAN VAN HET HOLLANDHOF
GEIVERS DIEDE - OSCAR
LAENEN MELANIE - FRODO
LAURIJSSEN CLAIRE - ORCHID'S BOWDY GOLDEN H
MERTENS MART - ELVIRA
STERCKX FLEUR - BANJO DES MARONNIERS
STERCKX FLEUR - ORCHID'S SANDOKAN
VAN DER BORGT SAM - JANTINA
VAN ELSEN KATO - GILENKA
VAN ELSEN KATO - QUEPASSA VAN DE RISTEN
VAN HERCK LAURA - KANTJE'S HELVINA
VAN ROOY ROMY - QUADRILLE OPTIMA
VERBIST KAYLA - BUTTERFLY BABE
VERBIST KAYLA - ESPOIR VAN HET KLAVERTJE E48450
VERHOEVEN ELINE - TUCKER
17
Ring 17: SPRINGEN Klasse M (D)
12:00
15:26
Nr.
Tijd
Combinatie
CAERS RENÉE - MANFRED
DE COCK LIO - GARRYDUFF KAMILLA
RENDERS TESSA - NADINE
STERCKX MARTE - KANTJE'S BORO
STERCKX MARTE - ORCHID'S MARLO
STERCKX MARTE - ORCHID'S XILLA
VAN BYLEN FLORIAN - JERRY
VAN DER BORGT NIELS - EMMA T.M.
VAN GORP NISSE - TIMON VAN DE GROENHEUVEL
VAN GORP NISSE - TULLYBOY FLIGHT
29/05/2021 - ZPTAS2034HEGEMOTU - WEELDE RAVELS OEFENING SPRINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots