{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ringen
Dubbelklik op een ring of op het
icoon om de uitslagen te bekijken
Ring
Omschrijving
Aanvangsuur
Einduur
Indoors
1
Ring 1: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse B
12:00
14:00
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:00
100035905 - VIERTALLEN DRESSUUR - B - LANDEN
B
Ring B: VIERTALLEN DRESSUUR Klasse L
11:10
13:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
1186935 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - LANDEN
2
11:20
1193605 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - VISSENAKEN-GLABBEEK
3
11:30
1202190 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - HALEN
4
11:40
1189056 - VIERTALLEN DRESSUUR - L - MOORSEL TERVUREN
A
Ring A: ACHTTALLEN DRESSUUR Klasse L
13:00
16:00
Nr.
Tijd
Combinatie
Geen onderliggende records.
13
Ring 13: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B1
13:00
16:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
PLESSERS ANNE - MIDAS V.H. ENDHOUSE
2
13:08
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
3
13:16
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
4
13:24
VILTERS INGE - CHAKALADA
5
13:32
SALIMANS LENE - DEESSE PROOSTHOF Z
6
13:40
GEEBELEN LIESL - TJORKA VAN'T STAL CNABO
7
13:48
VERBEECK LEEN - NORGE VAN DE FJORDENVURST
8
13:56
UTEN+ EMILY - JOBAN
9
14:04
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
10
14:12
THOMMIS EVELIEN (XHINA) - CARRANJA Z
11
14:20
VAN DEN BOOMEN QUINTY - RINO
12
14:28
SENDEN ALEXANDRA - CASPER 16 A.S. Z
13
14:36
SWINNEN YASMINE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
14
14:44
MESOTTEN ALEXIA - PINATA HH
15
14:52
DE GRAAF LORE - JAKINO
16
15:00
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
17
15:08
CLAES TINNE - ELLA VAN HET TRICHELHOF
18
15:16
BEX JESSY - LEVINIO VAN 'T COOSTERHOF
19
15:24
RAMAEKERS ANN-SOPHIE - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
20
15:32
VANDUFFEL ANNELEEN - FORTUNATO UNO
21
15:40
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
22
15:48
DENEYS LAURA - UTAH
23
15:56
JANSSEN+ MARRE - FORTUNATO UNO
24
16:04
MOORS BRITT - CALISSA
25
16:12
VANDERSMISSEN FIEN - ERCAN VAN DE WEZELHOEVE
11
Ring 11: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:48
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
VANGEEL DEBORAH - PITOE
2
13:08
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
3
13:16
GREEVEN MAITE - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
4
13:24
TIJSKENS JESSIE - MAROSA-K VAN'T KATTENHEYE
5
13:32
VANGEEL DEBORAH - PAREL VAN 'T STEENSHOF
6
13:40
CUYVERS NELE - DONNA - G -
7
13:48
GOVAERTS TINA - DANGER
8
13:56
RUYMAEKERS CINDY - GUINNESS
9
14:04
ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
10
14:12
LEEN SIEBE - GITANO
11
14:20
PEETERS ROMY - GIOIA
12
14:28
DEKEYZER MANON - DORIS VAN HET LANGWATER
13
14:36
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
14
14:44
VOS ZOË - PORFYRIO HK
15
14:52
PAPARINI ILLARIA - SECRET ANGEL
16
15:00
DEKONINCK YVAN - OH - JEE SOWHAT
17
15:08
DE BRUECKER WENDY - CORDINO
18
15:16
ZIENEBERGH ELENA - FAWIKI
19
15:24
VAN LINDT ANN - FLORIANNE VAN DE ZANDBERG
20
15:32
LIEFOOGHE KELLY - PALADIA OVERNEL
12
Ring 12: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse B2
13:00
15:32
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
2
13:08
MOONS CLAUDIA - JETSKE
4
13:24
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
5
13:32
NULLENS JONIE - ANOUSCHKA MILTOO Z
6
13:40
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
7
13:48
MOORS BRITT - INFERNO P
8
13:56
DECKERS CARA - VELVET
9
14:04
GIEGHASE RENSKE - RAMBO VAN DE TREPKES
10
14:12
MOLENBERGHS SARAH - BASHIR
11
14:20
PAPARINI DARIA - SECRET ANGEL
12
14:28
DE KOCK VEERKE - QUE BELLE
13
14:36
DE WYNGAERT SARAH - GANDHI VAN 'T HOEFT
14
14:44
THEWISSEN JESSIE - ARAGON Z
15
14:52
OZCAN SELINE - CESNA
16
15:00
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
17
15:08
HEYLIGEN+ JADE - L'UNIQUE KARENINA
18
15:16
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
19
15:24
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
9
Ring 9: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
CLIJSTERS VERONIQUE - AISHA
2
09:08
HOLTOF CELIEN - LOCKWOOD CH
3
09:16
BREPOELS+ SAAR - FRED
4
09:24
DEWIT LORE - DAKOTA Z
5
09:32
JAEMERS INGE - QULANO
6
09:40
PLUSQUIN MARINKA - BENTE BEAUTY ROSE OF ARABIAN
7
09:48
OOMS AMY - LORD VAN HET WILDENKAMP Z
8
09:56
PEETERS BIRGIT - RAVISSANTE VAN BOST
10
10:12
BRASSEUR BRUNO - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
11
10:20
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
12
10:28
BORMANS LUTGARDE - INA
13
10:36
ELSEN KLAAR - REBEL-V
14
10:44
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
15
10:52
LIBBRECHT GREET - HAYA V
16
11:00
THIJS ILSE - LIDALGO VAN VRIJHERN
17
11:08
MOORS ELEEN - B-CASSINI
10
Ring 10: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L1
09:00
11:16
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
OOSTERBOSCH CINDY - PRIMADONA VAN DE KEMPENHOEVE
3
09:16
HORTEN NELE - JOEPY VAN DE MANGELAAR
4
09:24
CANS ULRIKE - KACHINA
5
09:32
HAELS ANOUK - PHYLO 15
6
09:40
SWILLEN SARAH - JUST RENOIR VAN HET KLEIN HEIDEHOF
7
09:48
VERMEERBERGEN SANDRA - ORO
8
09:56
LENAERTS ELISE - EROS VAN 'T RUSSELLHOF
10
10:12
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
11
10:20
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
12
10:28
MAGNUS TINE - STELLA
13
10:36
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
14
10:44
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
15
10:52
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
16
11:00
NOLMANS EVELIEN - BARBADOS
17
11:08
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
7
Ring 7: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:28
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:00
BEX KATO - EVER DANCE
2
09:08
HENDRIX LORE - RIGO - H
3
09:16
KNEVELS CLAIRE - KAVAL H
4
09:24
WILLEMS LISA - KASTELIEN II
5
09:32
APPELEN GERT - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
6
09:40
VALKENBORGS MACHTELD - ROMEO VAN HET EESTERHOF
7
09:48
MUES BART - DINOZZO
8
09:56
MEUWIS LOTTE - VIOLA
9
10:04
WAUTERS JOSELIEN - AMADEUS
10
10:12
NELISSEN LIENE - HAPPY PRINCESS
11
10:20
DAVITS ARIELLE - CORVETTE
12
10:28
MOONS ANN-MICHELLE - MONTY
14
10:44
SCHEPERS JOS - OSTARA B SCHUILENBROECK
15
10:52
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
16
11:00
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
17
11:08
BOLLEN MIA - LEE ROY CAVA
18
11:16
DEKONINCK YVAN - KAHLUA VAN DE KLYNHOEVE
19
11:24
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
20
11:32
DERIJK EVY - INDIRA VAN DE CUMUL
21
11:40
VANMEER CATHERINE - KINDA WOBBLY
22
11:48
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
23
11:56
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
24
12:04
VANDE PAER SONIA - KASJMIR
25
12:12
DIDDEN FEMKE - MURPHY VAN ALLE WINDEN
STERKMANS MANON - OSTARA B SCHUILENBROECK
8
Ring 8: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse L2
09:00
12:20
Nr.
Tijd
Combinatie
2
09:08
GIJZEN SANNE - ZARANDASJ
3
09:16
KNAPEN CARINE - DJAQUATRO VAN HET BLOEMHOF
4
09:24
PEREMANS KRISIA - BEAUTY-GRANDE VD HERENWIJER
5
09:32
CEUNEN JASPER - ROHMAN
6
09:40
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
7
09:48
NULLENS JONIE - CANDLE-LIGHT-MILTOO Z
8
09:56
LEYSSEN MICHELLE - RUSSELLIDA
9
10:04
HIJTS JINTHE - KAROS
10
10:12
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
11
10:20
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
12
10:28
KOG EVY - MADISSON V/H RINGHOF
14
10:44
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
15
10:52
HOOYBERGHS JOS - FLUGEL VAN 'T TOEKOMSTHOF
16
11:00
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
17
11:08
STERKMANS EMILIE - MORRIGAN B SCHUILENBROECK
18
11:16
GIEGHASE RENSKE - NOUVELLE VAN DE TREPKES
19
11:24
LORMANS VALERIE - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
20
11:32
LOOS ERWIN - ISHIGURU
21
11:40
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
22
11:48
BRASSEUR MANON - ORIGI VAN DE GULDENNAGEL
23
11:56
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
24
12:04
COENEGRACHTS ELODIE - BASJE
25
12:12
MARTENS JANNE - AMELIE Z
KEMPEN CHARLOTTE - FRANKLIN
5
Ring 5: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
12:50
14:34
Nr.
Tijd
Combinatie
1
12:50
HOTTAT ELINE - GENERAL BOJENGEL L
2
12:58
MOLENBERGHS CAROLINE - OSEO
3
13:06
MATHUES LOUISE - WINNETOE
4
13:14
GREUNLINX JERCO - PAINTED RED
5
13:22
WAUTERS JANNE - KWINCY - SHADOW
6
13:30
NIESSEN LIEN - JACKSON
7
13:38
VAN HERK SANNE - UGENTO
9
13:54
NOLMANS THAIS - GALARDO ROUGE
10
14:02
CLAES AMBER - DJUICY Z
11
14:10
VANDE PAER SONIA - ARAGON
12
14:18
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
13
14:26
SWERTS ELINE - KIARA
14
14:34
MOLENBERGHS CAROLINE - JULIUS UNLIMITED
6
Ring 6: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M1
14:42
16:26
Nr.
Tijd
Combinatie
1
14:42
WUYTS GITTE - KAVAL H
2
14:50
GRAUWELS TINY - RIST TEN WILGENDRIES
3
14:58
GOVAERTS DORIEN - BALTIMORE
4
15:06
COX EVY - OBASTRA
5
15:14
WAUTERS TORSTEN - SIR HENRICUS
6
15:22
VANDER ELST KARIN - HORATIO
7
15:30
VAN BEEK ELIEN - FIRENZA
8
15:38
JANSSEN ANOEK - FARAO V/D KIEVIETSDRIESSEN
9
15:46
KNAEPS STEPHANIE - SHARMAN
10
15:54
D'HONT ANOUK - DOLORADO
11
16:02
MEURS CINDY - HAPPY BOY VAN SINT-PAULUS
12
16:10
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
13
16:18
VOS STEFFIE - ILLUSION
4
Ring 4: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse M2
09:00
11:00
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:24
ADAMS LAURA - HALEGRA COOL HORSES
5
09:32
NEVEN EVELIEN - LECHE SVB
6
09:40
VANCEER LISA - TRIGAN D
7
09:48
STRIJCKMANS SANDRA - FLORENSTEIN
8
09:56
KLOS DESIREE - FAIRY TALE
9
10:04
VAN DEN HOUT CORNELIS - EVOLTIG VAN HET LAAR
10
10:12
NIESSEN EEF - LOCKWOOD
11
10:20
ERENS CÉLINE - VINO VAN BAREELHOF Z
12
10:28
LIEBEN INE - BLICKFANGER V/D VOSSEHEUVEL
13
10:36
SANNEN JESSICA - BALAIKA VAN TEN BOSCH Z
14
10:44
HEYLIGEN BART - L'UNIQUE KARENINA
15
10:52
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
3
Ring 3: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z1
13:00
16:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:00
FLAMING STEPHANIE - JUST A DREAM
2
13:10
CRIJNS PETRA - DARIYANO
3
13:20
DE HAES NELE - GOLDENSTAR
4
13:30
HOLEMANS WENDY - MARANTI DA BYGAERT
5
13:40
BELLINKX ANAIS - CARINGKA C
6
13:50
GUELINCKX JULIEN PAUL - JAGUAR UIT DE MELLE
7
14:00
SOORS KATRIEN - QUITTERO VAN DE BRESSER
8
14:10
SIMONS HANNE - SPIELLADY
10
14:30
HOETERICKX INGRID - DODENA
11
14:40
NEYNS MYRIAM - HAPPYNESS
12
14:50
DEBAEKE GITTE - LUPÉ L' AMORE
13
15:00
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
14
15:10
DEBLIER ELISA - BALVE-B
15
15:20
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
16
15:30
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
17
15:40
VAN LOOVEREN DIRK - GOLITA F
18
15:50
VAN VRIESLAND LONNEKE - KENTUCKY
DEBUSSCHERE HUGO - BOY
2
Ring 2: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse Z2
09:00
10:40
Nr.
Tijd
Combinatie
4
09:30
DE WITTE KATARINA - JOB VAN DE NOORDEN
5
09:40
KELCHTERMANS JOLIEN - KASPAROV V/D TREPKES
6
09:50
BOUCNEAU LIEKE - SIR DYNAMITE
7
10:00
VAN LOO STEFFI - MOON S
8
10:10
GERIS WILLY - FIDAN 3
9
10:20
JANSSEN LIESBET - MATCHO V'T AMARYLLISHOF
10
10:30
THIJS STIJN - PEGASUS V.D. GULDENNAGEL
1
Ring 1: INDIVIDUELE DRESSUUR Klasse ZZ
10:50
12:10
Nr.
Tijd
Combinatie
1
10:50
MAESEN LOTTE - JAMES BROWN
2
11:00
SOLOWIEW KATJA - DE VITO VAN HET WINDOHOF
3
11:10
SCHREVENS SOPHIE - FADRONEUR C V/H VIJVERBOS
4
11:20
VANDENBERGH KATLEEN - LUCKY JAZZ VAN DE NETHE
5
11:30
PEETERS LIEN - IDOOL LITA SW
6
11:40
BOUSSE MYRIAM - SORICO
7
11:50
VRANCKEN RUBEN - JUNEAU VAN 'T HEURNEHOF
8
12:00
WAGEMANS ANNELEEN - STERIANA VH WENTJE
6
Ring 6: SPRINGEN Klasse A
08:30
09:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
08:30
VANDERSMISSEN FIEN - LARCO Z
2
08:31
VERGEYLEN DEMI - QATAR VAN 'T SCHAWIJCKE
3
08:33
SCHEIRS PATRICK - T'IS OKE Z
5
08:37
KUPPENS NICK - GAVROCHE DE LAJEFE
6
08:39
BOGAERTS ZOE - JETHRO SOLO
7
08:41
COENEN ELLE - DREAMER DE L'EAU Z
8
08:42
BREBELS JORIS - RENATA OPTIMA
9
08:44
WUYTS GITTE - SAMBUCA
10
08:46
PEETERS BIRGIT - RAVISSANTE VAN BOST
11
08:48
PLESSERS ANNE - LABIANO GOLD
12
08:50
HENDRIX BIEKE - ARYA Z
13
08:52
VERBOVEN AAGJE - HILTON VAN DE KWEKENHOEVE
14
08:53
KEULEN AN-SOFIE - DOMINCO Z
15
08:55
GEERTS PAULINE - SINDERELLA 28
16
08:57
GEERTS LOUISE - SAO PAULO 28
17
08:59
VANTHIENEN DRIES - DIVERTIMENTO TMS Z
18
09:01
JANSSEN ARNAUD - SORAYA VAN DE EIKELBOSCHERHEIDE
19
09:03
GREVENDONCK ANN - ROXANNE VAN DE SMEETS
20
09:04
VANROY EPHSIENY - SUPERTRAMP K.C.
21
09:06
VERGEYLEN DEMI - TADORNA Z
22
09:08
HERMANS ZITA - EDEN DU FAY
23
09:10
DAENEN JOHAN - NORTON VD WIJNGAARDHOEVE Z
24
09:12
VANEERDEWEGH NATALIE - EOWYN D
25
09:14
MOTMANS GOELE - HERA
26
09:15
VOS ZOË - PORFYRIO HK
27
09:17
SCHEIRS PATRICK - AHA WA COSTA Z
28
09:19
D'HONT ANOUK - DOLORADO
29
09:21
BOMANS LINS - BERTOLI
31
09:25
DE SAEDELEIR GREG - LOCANO VAN DE MERELHOEVE
32
09:26
STRIJBOS VICKY - CAPRIATI VAN DE VRANKEN
33
09:28
ES HANNE - DATE Z
34
09:30
REYNDERS ROBIN - MALOU VAN 'T GESTELHOF
35
09:32
DETRE JEAN-MARIE - DA VINCI
36
09:34
BRANS STEFANIE - SAMIRA VAN DE TREPKES
37
09:36
MAGNUS TINE - STELLA
5
Ring 5: SPRINGEN Klasse A7
08:00
08:25
Nr.
Tijd
Combinatie
3
08:03
VANRUSSELT NEELTJE - DYNAMITE VR Z
4
08:05
SENDEN ALEXANDRA - CASPER 16 A.S. Z
5
08:07
UTEN+ EMILY - JOBAN
6
08:09
MOLENBERGHS SARAH - PAULUS PEGASUS
7
08:11
VANROY EPHSIENY - RACHIDA DE ROULARD
8
08:12
WOUTERS JORAN - JARI VAN HET STEENTJE
9
08:14
BAETEN KIM - ICONA Z
10
08:16
ZIENEBERGH ELENA - QUI VIVE Z
11
08:18
COPERMANS DAISY - CELYNA VAN OP DE BERG Z
12
08:20
DENEYS LAURA - UTAH
13
08:22
PIRON EDITA - GRISETTE
VAN DEN BOOMEN QUINTY - RINO
4
Ring 4: SPRINGEN Klasse B
09:45
12:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
09:45
VANHOUDT KELLY - MIAMI VAN DE WOLFSAKKER Z
2
09:46
VERMEULEN KEVIN - TORENTO VH DINGENSHOF Z
3
09:48
REYNERS ELINE - MY DREAM
4
09:50
COOLS SHANA - ELIAS VH FUTSENHOF
5
09:52
VAN ENDERT EVI - QINOU V/D MOLLE HOEVEN
6
09:54
BRASSEUR CAMILLE - HASSAN VAN DE GULDENAGEL
7
09:56
BRASSEUR MANON - ELISE VAN DE GULDENNAGEL
8
09:57
SCHEPERS MICHIEL - ROSA-LEE VAN DE SCHOM
9
09:59
GERMEYS DANIEL - ECLIPS
10
10:01
HENDRIX EVI - RIGO - H
11
10:03
VANHAM STIEN - ODE VAN BETS
12
10:05
FRANTSEN DEBBY - MATA HARI-V
13
10:07
TORSIN SANDER - DIAMANTINA VAN 'T LOZERHOF Z
14
10:08
BERVOETS JORDY - IGOR VAN DE BUSSELENBERG
15
10:10
ALAERTS GILLES - OMNIUM VAN HET GENELAAR
16
10:12
TORSIN HANNES - SILAS VAN BETS
17
10:14
NESKENS DANNY - ANDORADO
18
10:16
NESKENS JANA - CORIANA VI Z
19
10:18
NEVEN SEBASTIAAN - QUELLE-BELLE-B
20
10:19
DIRICKX SUS - DOLCE VAN HET HOBOS Z
21
10:21
ANTEUNIS ZOE - SPARTINI Z
22
10:23
WOUTERS TWIGGY - CONAN Z
23
10:25
REYNERS ELINE - BITASHI VAN BAREELHOF
24
10:27
VAN DEN BOORN LINDSAY - ORLANDO VAN 'T HEIDEHOF
25
10:29
GEERTS LUC - ROBELIJNTJE 28
26
10:30
GEERTS PAULINE - ROXANE VAN 'T VLASMEER
27
10:32
MOLENBERGHS SARAH - EMBER
28
10:34
HOUBEN RUBEN - CHABLIS VAN VISA VERSA Z
29
10:36
DAENEN JOHAN - FRULING DD
30
10:38
WILLEMS LISA - GILIOM VH KLOKKENHOF
31
10:40
BOSCH DIDIER - ROLANDO VAN DE KERSENHEUVEL
32
10:41
PAPS PEDRO - QUINETTE V/D PEERDEBLOOK
33
10:43
KNAEPEN DYLAN - HYRANO
34
10:45
HAELS ANOUK - PHYLO 15
35
10:47
MOORS BRITT - INFERNO P
36
10:49
BERVOETS JORDY - KAYENNE VAN DE RISPEN
37
10:51
DIRICKX SUS - KAPRI VAN HETHOBOS
38
10:52
VERBOVEN AAGJE - COLMANA VAN 'T HUDGENRODE
39
10:54
MESOTTEN SEBASTIEN - PINATA HH
40
10:56
RUYS SIEL - QARAMEL VAN HET ROELHOF
41
10:58
MOUTON LENNIE - LA VIDA V/D ZILVERBERG
42
11:00
PARCOURSVERKENNING 1 - FICTIEF PAARD
43
11:02
PARCOURSVERKENNING 2 - FICTIEF PAARD
44
11:03
PARCOURSVERKENNING 3 - FICTIEF PAARD
45
11:05
VANDEBEEK LIEN - QUALITY TOUCH
46
11:07
HANSEN WILLY - HERA VAN DE THIJSHOEVE
47
11:09
BOSCH OLIVIER - NAILA DOUBLE S
48
11:11
HENOT JONAS - SAVAN VD HEIDE
49
11:13
BREPOELS+ SAAR - FRED
50
11:14
VANDEBOSCH NORE - HAPPINESS.E.
51
11:16
VERBEEK HENDRIK - NO LIMIT FB
52
11:18
VERBOVEN JORDY - CAMERAAT WOLFSVEN Z
53
11:20
HOUBEN RAF - AXXESS PUR Z
54
11:22
MOONS CLAUDIA - JETSKE
55
11:24
LOOS STIJN - SPECIAL LADY-L
56
11:25
HARTKAMP LUNA - ORINTA L
57
11:27
COPS NATHALIE - CANTURELLA Z
58
11:29
BREBELS JEROEN - SPECIAL LADY B
59
11:31
THEWISSEN JESSIE - GUGGI-VAN-DE BAKKERSHOEVE
61
11:35
VAN LOO STEFFI - MOON S
62
11:36
GEERTS LOUISE - QUICKSILVER Z
63
11:38
COX KARLIJN - DISCOVER
64
11:40
HOUBEN RUBEN - SAVE BALOU HR
65
11:42
MOTMANS GOELE - TELL TO TREE “R”
66
11:44
STERKMANS GUILLAUME - RAPTOR B SCHUILENBROECK
67
11:46
DECKERS JAN - KALYPSO
68
11:47
MEERMANS LEOPOLD - MORE BEAT
69
11:49
THIRY BEN - QUINTA VAN 'T ZORGVLIET
70
11:51
VANHOUDT KELLY - AILINA Z
71
11:53
HAIJEN HANNELORE - PAREL
72
11:55
MINNOYE TINA - DHANY
73
11:57
VERGEYLEN DEMI - CATANO Z
74
11:58
DAEMS SARAH - AARON VON HARRY Z
75
12:00
ADRIAENSEN JESSIE - COOPER Z
76
12:02
KETELS PIETER - ESPRIT V
77
12:04
PARIDAENS TANJA - JARI VAN HET STEENTJE
78
12:06
HENOT JONAS - SILAN VD HEIDE
79
12:08
DE WEER ANNE-LIEKE - ROULETTE VAN DE GULDENNAGEL
80
12:09
PANIS LOTTE - QUISTALLO JUNIOR V/H PANISHOF
81
12:11
DE RIJCK DANNY - JABLOUX-A
82
12:13
MERCKEN+ JANNE - KWINTA VAN VRIJHERN
83
12:15
ARTOOS WOUTER - QUEEN BEE VAN HET PRINSENBOS
84
12:17
CLERCX SHANA - NYSTIQUE
85
12:19
THIRY BEN - STARK VD GULDENNAGEL
86
12:20
BESSEMANS STEFANIE - SWEET AMARIS TB
87
12:22
DEGEEST CHARLOTTE - AMOUR AMOUR DU BUISSON Z
88
12:24
STEEGMANS RONALD - PASTIS VD CAATSHOEVE
89
12:26
VAN DER BORGHT LISE-MARIE - GORKY VAN 'T HOOIGAT
90
12:28
PAULISSEN LAURA - RENA M
91
12:30
WOUTERS PETER - NEST VAN DE VRUNTE Z
92
12:31
VAN WESEMAEL ANAÏS - GUINESSE DU PALIS
93
12:33
STERKMANS GUILLAUME - Q BLUE B SCHUILENBROECK
94
12:35
THEWISSEN JESSIE - ARAGON Z
95
12:37
MOORS ANNE-KRIS - FLASH DE KALECH
96
12:39
DE RIJCK DANNY - JE T'ADORE
97
12:41
CEYSSENS+ ELISE - HOT KEY SR
98
12:42
CLEUREN AGNETA - REVANCHE 2 VAN DE BROUWERSHOEVE
99
12:44
MOMBAERTS DORIEN - RHEIA-RIMANI DM
100
12:46
THIJS SANNE - PIDALGO VAN BUWA
101
12:48
CHRISTENS CHELSEA - HIANKA
102
12:50
WAGEMANS ANNELEEN - CLEMI VAN BUWA Z
103
12:52
HANSEN WILLY - INTER VAN 'T VALKENHOF
104
12:53
VRANKEN NICK - RANI VAN HET HEIDEHOF
BUCKINX STANY - RATINA VAN VRIJHERN
NICKMANS HANNAH - FYNTON
3
Ring 3: SPRINGEN Klasse L
13:11
15:55
Nr.
Tijd
Combinatie
1
13:11
VAN DEN BOORN LINDSAY - NOBLES VAN 'T HEIDEHOF
2
13:13
DIRICKX SUS - QUARITAS VAN 'T GRAANTJE
2
13:17
PAPS PEDRO - KEEN LADY V/D PEERDEBLOOK
3
13:19
SIMONS HANNE - G-DAY VAN BAREELHOF
4
13:21
SCHEIRS PATRICK - VEGA COSTA Z
5
13:23
PENASSE HANS - HIGO DE LA LUNA
6
13:25
GREVENDONCK ANN - NALONDY VAN HET VOSVIJVERSHOF
7
13:27
PAULY HANNE - IMPERO V/D BROUWERSHOEVE
10
13:29
GEYSEN LEEN - QUANTANAMERA VH IJZEREN LINDEHOF
11
13:31
SMEETS BEN - RILANO DE CASSALUM
11
13:35
STERKMANS GUILLAUME - JONA DE KALVARIE
12
13:37
COX KARLIJN - PRIMA TESSA VAN DE BRESSER
12
13:33
HAELDERMANS LINDE - HALUNA VAN HET HUBESHOF
13
13:39
GEERTS LUC - RHODOS 28
14
13:41
BRANS STEFANIE - PRIDE VAN DE TREPKES
16
13:45
STEEGMANS RONALD - LULONA
17
13:43
APPELEN ANDREAS - KASTELIEN II
18
13:49
SYMONS LIESELOTTE - TOGANO Z
19
13:47
DEWIT LORE - DAKOTA Z
19
13:51
SYMONS THOMAS - NADIRA VD BROUWERSHOEVE
20
13:53
BOTH KRISTIEN - CASSANOVA UIT DE MELLE
21
13:55
MOORS ELEEN - B-CASSINI
23
13:59
VAN BILSEN BRITT - GENTLY V/D LEU
24
14:01
TIELEN ANN - KYRA V/H DINGESHOF
24
13:57
VANRUSSELT MARTH - QUEST
25
14:03
MEURRENS LAURA - INNOCENT BOY VAN 'T ROTH
26
14:05
PANIS LOTTE - CHAKA KAHN
27
14:07
MARTENS JANNE - AMELIE Z
28
14:09
MOORS LIZE - ISCURA VAN DE BLEUKHOEVE
29
00:29
SEVEREYNS TOM - INDIGO DE BLOEMENDAAL
31
14:15
SCHEIRS PATRICK - HAVENLY
32
14:13
LEMMENS GUNTER - GENTLEMAN VAN HET REES Z
32
14:17
PAPS PEDRO - QUINN V/D PEERDEBLOOK
33
14:19
MERCKEN+ JANNE - KITY VAN VRIJHERN
34
14:21
DE RIJCK DANNY - FELISSIMO V/H VLIETHOF
34
14:11
STEEGMANS RAF - LORDINE VDF Z
35
14:23
HOUBEN RUBEN - ROCK DIAMANT HR
38
14:25
FRANSEN ELKE - O' BELLE FLEUR
39
14:31
PAESEN GWEN - TIC TAC
39
14:27
PAULISSEN LAURA - INDI VAN HET BOLDERHOF
42
14:33
WAUTERS MARIE - CLAIRE VAN DE RODE POELHOEVE Z
43
14:39
CRAUWELS KAREN - FRISO DE RIALFO Z
43
14:35
WOUTERS TWIGGY - QUEEN VD RODE POELHOEVE
44
14:37
DIRICKX SUS - DAMASCUS UIT DE MELLE Z
46
14:41
APPELEN ANDREAS - BENOR VAN HET KLOKKENHOF
47
14:47
DE DYCKER LIEN - RANDINA VAN HET AVENHOF
47
14:43
JENNE LORE - MY FIRST LADY VAN 'T GELUTT
48
14:45
GIELEN NYAH - BAMIRO Z
50
14:49
ANTEUNIS ZOE - EXTRAORDINARY Z
50
14:53
MERTENS JUUL - HELIOS M
51
14:55
DE CUYPER CLEO - QUELLE SURPRISE D'AMOUR Z
51
14:51
PINXTEN PETER - MADELIEFJE MG
52
14:57
NESKENS JANA - VALCO VDK Z
53
14:59
BOTH KRISTIEN - QUANTANAMERA B
54
15:01
ELSEN KLAAR - REBEL-V
55
15:03
MEURRENS LAURA - QUIBELLE
56
15:05
MEURRENS KRIS - ROCKY VAN 'T ROTH
57
15:07
ARTOOS WOUTER - PRONTO VAN HET PRINSENBOS
58
15:09
SCHEIRS PATRICK - MILLY VAN HET TURFHOF
59
15:11
TIELEN ANN - TORRO V/H DINGENSHOF Z
61
15:15
STEEGMANS RONALD - O DE VIE VAN HET HEIDEHOF
62
15:13
SCHEPERS BENNY - IDEM DITO DES BYGAERTS
64
15:17
AERTS TESSA - MISTER MAGIC MC Z
64
15:21
NAGELS VERA - KAMIRA
65
15:19
LEMMENS GUNTER - PEPPA VAN DE HAVERSE BEMPTEN
65
15:23
NICKMANS MARIT - GERLANDO DE BLOEMENDAAL
67
15:27
CRAESSAERTS ANNELIES - QAMIRO VAN HET DORPELHOF
68
15:29
GEERTS PAULINE - OPTICIEN Z
68
15:25
VANRUSSELT MARTH - SMILE Z
69
15:31
CLAES AMBER - DJUICY Z
70
15:33
CRAESSAERTS STEFAAN - QIANA VAN HET DORPELHOF
71
15:35
VRANKEN NICK - QUICKLY VAN HET HEIDEHOF
72
15:37
CRAUWELS KAREN - LA BELLE FLEUR VH VENUSHOF Z
73
15:39
KEULEN AN-SOFIE - KYOTO
74
15:41
AERTS GLENN - A LITTLE GIRL A-E Z
75
15:43
CLAES BERT - ONA
76
15:45
BOTH KRISTIEN - PUSSYCAT UIT DE MELLE
77
15:47
PEETERS JULIE - HERM UIT DE MELLE
78
15:49
VAN ROY JEF - HOTCHINE VAN'T ROZENDAEL Z
79
15:51
DE DYCKER LIEN - ROHAN VAN HET AVENHOF
80
15:53
MERTENS JUUL - PEBBLES M
NICKMANS HANNAH - DUNYA
2
Ring 2: SPRINGEN Klasse M
00:01
00:51
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
BECKER MONIQUE - Q POWER
2
00:02
THIRY BEN - QUAVALLINA
3
00:03
VANROY EPHSIENY - ALDAGIO VAN MORETUS
4
00:04
DE WEER ANNE-LIEKE - RED FLAME DH Z
5
00:05
ANTEUNIS ZOE - QUINCY VH GEBROEKERHOF Z
6
00:06
STEEGMANS RAF - CHRONICLES VAN DE VIKING Z
7
00:07
VERMEULEN KEVIN - DEESSE PROOSTHOF Z
8
00:08
GEERTS PAULINE - QALISTO 28
9
00:09
DAENEN SIEN - BOREAL D'ELLE
10
00:10
AERTS GLENN - QAMILE VAN HET VENUSHOF
11
00:11
DE HAES CHRISTINE - CAYON DE NYZE Z
12
00:12
CRAESSAERTS STEFAAN - JAMINA UNO
13
00:13
CRAESSAERTS ANNELIES - HERMES
14
00:14
CRAESSAERTS STIJN - PHANTOM VAN HET DORPELHOF
15
00:15
SYMONS THOMAS - ESTEBAN VAN WAERDE
15
00:15
THIRY MARIJKE - ONA VAN HET ROELHOEF
16
00:16
WOUTERS TWIGGY - NAVANNA Z
17
00:17
SMEETS DIRK - ICARUS DE CASMIR
18
00:18
APPELEN ANDREAS - OLIEN VAN HET KLOKKENHOF
19
00:19
SCHEPERS JASPER - QUINNIS VAN 'T GEYZEVEN
20
00:20
VRANCKEN DIRK - QUELLE DONNA VAN DE WEZELHOEVE
21
00:21
POSTELMANS LIESBETH - PICASSO
22
00:22
WOUTERS FEMKE - KADEE V/D WITTE BARIER
23
00:23
BECKER MONIQUE - LAVILLE TOPFOK
24
00:24
THIRY BEN - QUARANTA VAN DE GULDENNAGEL
25
00:25
HENOT JONAS - PRIMA PEKE VAN DE HEIDE
26
00:26
PINXTEN PETER - NATCHO MG
27
00:27
VAN HEESWIJK MAITE - QUICKSILVER VAN DE DIJKHOEVE
28
00:28
NICKMANS MARIT - CASTELANO Z
30
00:30
HAIJEN HANNELORE - BACCARDI VAN HET ROELHOF
31
00:31
JENNE LORE - NELLIE'S TWINKELING Z
32
00:32
MISSOTTEN MARIE - BEAU GARS DES SOURCES
33
00:33
GEERTS PAULINE - PINK LADY VAN 'T NACHTEGALEHOF
33
00:33
VANROY EPHSIENY - PIPPA
34
00:34
CLEUREN AGNETA - FIONA VAN BERKENBROEK
35
00:35
DE DYCKER LIEN - PERLINA VAN HET AVENHOF
36
00:36
VERMEULEN KEVIN - QUIDO V/H DINGENSHOF
37
00:37
DAENEN SIEN - GLAMOURFEE
38
00:38
AERTS GLENN - QUATRO VAN BERIMAR
39
00:39
VANRUSSELT NEELTJE - QUITANA VD OUDEVELDHOEVE
40
00:40
WAUTERS MARIE - CALLAS HERO Z
41
00:41
LEMMENS LIEN - HERCULES DE LA FERME BLANCHE
42
00:42
LEGROS CELINE - NEVADA - L
43
00:43
THIRY MARIJKE - CAPUCINE DE FLOBECQ Z
44
00:44
WOUTERS TWIGGY - QUATRO VD RODE POELHOEVE
45
00:45
SMEETS DIRK - CONTIGO V/D CASMIR Z
46
00:46
VANMINSEL LINE - JOFFER VAN 'T HEIDEVELD
47
00:47
BECKER MONIQUE - JAROSLA VAN DE ENGELBEEK
48
00:48
THIRY BEN - QINA VAN DE GULDENNAGEL
49
00:49
GEERTS PAULINE - NAPOLEON 28
50
00:50
VANHOUDT KELLY - PIKANT VAN DE KIEVITSDRIESEN
1
Ring 1: SPRINGEN Klasse Z
00:01
00:37
Nr.
Tijd
Combinatie
1
00:01
GEERITS KOEN - OPIUM VAN DE KRIEKENBERG
2
00:02
THIRY BEN - NAMBINO VAN DE GULDENNAGEL Z
3
00:03
WOUTERS TWIGGY - CALIBRESSE VAN'T LIEFKOZEN
4
00:04
SCHEPERS JASPER - ORIGI VAN 'T GEYZEVEN
5
00:05
LEMMENS GUNTER - HERE I AM VAN DE ZUUTHOEVE
6
00:06
BOTH KRISTIEN - LOKESH UIT DE MELLE
7
00:07
VANTHIENEN DRIES - ELORDONNE S
8
00:08
CRAESSAERTS STIJN - HAMIRA VAN HET ROELHOF
9
00:09
GEYSEN LEEN - LUKITO V/H YZEREN LINDENHOF
10
00:10
DAEMS SARAH - CHOCOLATE FROST
11
00:11
BESSEMANS STEFANIE - OKINA VAN 'T KONINGSBOS
12
00:12
VERBOVEN JORDY - JABLO VAN DE OUDE HOEVE
13
00:13
VRANCKEN DIRK - SCONOSCIUTA Z
14
00:14
WOUTERS KRIS - PINK FLOYD VAN HET REUHOF
16
00:16
VERMEULEN KEVIN - NADJA V/H DINGENSHOF
17
00:17
BECKER MONIQUE - BEN VAN DE VRUNTE
18
00:18
GEERITS KOEN - OLINE VAN HET EXELMANSHOF
19
00:19
THIRY BEN - PRETTY WOMAN V/D BROUWERSHOEVE
20
00:20
WOUTERS TWIGGY - U2 VD RODE POELHOEVE
21
00:21
HOLSBEEK ROB - PAM
22
00:22
CLAES BERT - BIENTO VAN HET SONNISHOF Z
23
00:23
JANSSEN ARNAUD - MONCHICHI
24
00:24
HOUBEN RUBEN - QUICK DIAMANT HR
25
00:25
MOMBAERTS DORIEN - IRIYA-V
26
00:26
KONINGS STEVEN - FIFI DES HAYETTES
27
00:27
WAUTERS MARIE - FILOU D'ISIGNY
28
00:28
SCHEPERS JASPER - OILILY VAN DE HEI
29
00:29
LEMMENS GUNTER - CIARA L Z
30
00:30
SOORS MICHEL - MADONNA TESSA VAN DE BRESSER
31
00:31
GEYSEN LEEN - LET'S GO V/H YZEREN LINDENHOF
32
00:32
BREBELS JEROEN - IBERLINA RV
34
00:34
GEERITS KOEN - PIPA VAN DE SMEETS
35
00:35
THIRY BEN - PRIMA VERA TB
36
00:36
WOUTERS TWIGGY - CESAR VAN DE RODE POELHOEVE
1
Ring 4 na M2: UITZONDERLIJKE PROEF Klasse G
11:10
11:18
Nr.
Tijd
Combinatie
1
11:10
VAN ENDERT SARA (G) - INCA
10/07/2022 - ZRTL2205 - RIKSINGEN
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots