{1}
##LOC[OK]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
{1}
##LOC[OK]##
##LOC[Cancel]##
Ingeschreven verenigingen
Vereniging
#combinaties
springen
#combinaties
dressuur
#groeps
combinaties
#ruiters
Tijdsgroep
Inschrijvingslijst
ACHEL - GREVENBROEKSE RUITERS (31001R)
DEELNAME
0
1
0
1
Groep 3: 03/08/2022 20:00
ASSENT - SINT LEONARDUS (21002R)
DEELNAME
8
6
0
10
Groep 2: 02/08/2022 20:00
BEERSE - SINT LAMBERTUS (12004R)
DEELNAME
13
4
2
12
Groep 1: 01/08/2022 20:00
BEKKEVOORT - TEUTOONSE RIDDERS (21003R)
DEELNAME
15
3
1
11
Groep 3: 03/08/2022 20:00
BOCHOLT - SINT KRISTOFFEL (31002R)
DEELNAME
3
3
0
3
Groep 2: 02/08/2022 20:00
BOUTERSEM - LRV BOUTERSEM VZW (21006R)
DEELNAME
3
1
0
2
Groep 2: 02/08/2022 20:00
ELEN - SINT PIETER (31023R)
JURY
0
0
0
0
GEETBETS - SINT PAULUS (21009R)
DEELNAME
1
0
0
1
Groep 3: 03/08/2022 20:00
GELLIK - BERKENRUITERS (32014R)
DEELNAME
8
3
0
7
Groep 1: 01/08/2022 20:00
GENK - DE LUSTIGE DRAVERS (30002R)
DEELNAME
6
2
0
6
Groep 1: 01/08/2022 20:00
GRIMBERGEN - LENTERIK (20021R)
DEELNAME
7
9
1
10
Groep 2: 02/08/2022 20:00
GROTE BROGEL - BREUGELRUITERS (31005R)
DEELNAME
2
3
0
3
Groep 3: 03/08/2022 20:00
GUIGOVEN - TER HERKEN (32003R)
DEELNAME
7
0
0
2
Groep 1: 01/08/2022 20:00
HAASRODE BLANDEN - MOLLENDAALRUITERS (21012R)
DEELNAME
10
7
1
8
Groep 2: 02/08/2022 20:00
HALEN - DE ZILVEREN HELMEN (30003R)
DEELNAME
8
3
0
8
Groep 2: 02/08/2022 20:00
HAMONT - SINT LAURENTIUS (31006R)
DEELNAME
0
4
0
4
Groep 3: 03/08/2022 20:00
HECHTEL-EKSEL - DENNENRUITERS (31004R)
JURY
2
0
0
1
HERENT - BERGDRAVERS (21013R)
DEELNAME
13
6
0
11
Groep 1: 01/08/2022 20:00
HERK DE STAD - HERKSE RUITERS (30020R)
DEELNAME
3
5
0
7
Groep 3: 03/08/2022 20:00
HEUSDEN - MEYLANDTRIDDERS (30005R)
JURY
0
0
0
0
HOEGAARDEN - RIDDERS VAN BRUNERODE (21016R)
DEELNAME
1
3
0
3
Groep 3: 03/08/2022 20:00
HOESELT - SINT HUBERTUSRIDDERS (32005R)
DEELNAME
4
2
0
3
Groep 1: 01/08/2022 20:00
HOUTHALEN - PEGASUS (31008R)
DEELNAME
1
4
0
5
Groep 2: 02/08/2022 20:00
KAULILLE - LEVADE (31009R)
DEELNAME
1
1
0
1
Groep 3: 03/08/2022 20:00
KORBEEK DIJLE - SINT JORIS (21020R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 1: 01/08/2022 20:00
KURINGEN - HERCKENRODERIDDERS (30006R)
DEELNAME
0
5
0
5
Groep 1: 01/08/2022 20:00
LANGDORP - BOSRUITERS (21023R)
DEELNAME
0
5
0
4
Groep 1: 01/08/2022 20:00
LEOPOLDSBURG - BOSKANTRUITERS (30021R)
DEELNAME
2
6
0
4
Groep 2: 02/08/2022 20:00
LINDE PEER - VAST IN HET ZADEL (31018R)
DEELNAME
0
0
0
0
Groep 3: 03/08/2022 20:00
LINDEN - SINT KWINTEN (21024R)
DEELNAME
7
1
0
3
Groep 3: 03/08/2022 20:00
LUMMEN - HET ROS BEYAERT (30008R)
DEELNAME
19
1
0
10
Groep 1: 01/08/2022 20:00
MEEUWEN - DE VRIJE DRAVERS (31011R)
DEELNAME
12
5
0
13
Groep 2: 02/08/2022 20:00
MELDERT - MOEDIGE DRAVERS (30009R)
DEELNAME
21
11
0
22
Groep 2: 02/08/2022 20:00
MELKWEZER - DE HAZENBERGZONE (21027R)
DEELNAME
5
0
0
2
Groep 3: 03/08/2022 20:00
MILLEN - SINT ELOOI (32008R)
DEELNAME
1
4
0
4
Groep 1: 01/08/2022 20:00
MOLENBEERSEL 'T HASSELT - ONS VERMAAK (31021R)
DEELNAME
1
2
0
2
Groep 1: 01/08/2022 20:00
MOPERTINGEN - MOPERTINGEN (32016R)
DEELNAME
2
1
0
1
Groep 2: 02/08/2022 20:00
NEDEROKKERZEEL - DE LAARSTALLEN (20014R)
DEELNAME
9
7
0
11
Groep 3: 03/08/2022 20:00
OPOETEREN - KEMPENRIDDERS (31015R)
DEELNAME
0
6
0
6
Groep 3: 03/08/2022 20:00
ORSMAAL - GETERUITERS (21029R)
DEELNAME
25
1
0
10
Groep 3: 03/08/2022 20:00
OVERPELT - SINT MARTINUS (31016R)
DEELNAME
13
5
0
12
Groep 3: 03/08/2022 20:00
PEER - SINT TRUDO (31017R)
DEELNAME
8
12
0
13
Groep 1: 01/08/2022 20:00
RIKSINGEN - VOLHARDING (32010R)
DEELNAME
12
8
0
13
Groep 2: 02/08/2022 20:00
SCHAFFEN - SINT HUBERTUSRIDDERS (21032R)
DEELNAME
3
0
0
1
Groep 2: 02/08/2022 20:00
SCHOONBROEK - SINT JOB (12031R)
DEELNAME
22
19
2
26
Groep 1: 01/08/2022 20:00
SCHOONDERBUKEN - BUKENRUITERS (21033R)
DEELNAME
1
2
0
3
Groep 1: 01/08/2022 20:00
STEVOORT - SINT MARTINUS (30014R)
DEELNAME
23
1
0
11
Groep 1: 01/08/2022 20:00
TIENEN - SINT JORIS (21036R)
DEELNAME
0
5
0
4
Groep 1: 01/08/2022 20:00
TONGEREN - AMBIORIXRIDDERS (32012R)
DEELNAME
3
4
0
5
Groep 2: 02/08/2022 20:00
VECHMAAL - EBURONEN (32006R)
DEELNAME
7
4
0
5
Groep 3: 03/08/2022 20:00
VEERLE - WIJNGAARDRUITERS (12034R)
DEELNAME
4
3
0
3
Groep 2: 02/08/2022 20:00
VORSELAAR - DE LINDERUITERS (12036R)
BELET
0
0
0
0
ZUTENDAAL - DALDRAVERS (30018R)
DEELNAME
5
2
0
3
Groep 1: 01/08/2022 20:00
07/08/2022 - ZRTL2206 - STEVOORT
Details
Leiding
Klassementen
Inschrijvingen
Uitslagen
Even geduld aub
De Landelijke Rijverenigingen
Equester
Contacteer ons
U bent niet aangemeld.
Aanmelden
Startpagina
Cursussen
Wedstrijden
Landelijke Rijverenigingen vzw
- Waversebaan 99 - 3050 Oud-Heverlee - T 016 47 99 60 - F 016 47 99 85
info@lrv.be
www.lrv.be
air max 2015 & jordan retro 11
jordan 2016 retro & kobe 9 elite
kobe 10 low & curry one
air max 2016 & nike free 5
ugg boots